Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Ses Tasarım ve Film Müziği Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Notalarınızla Sinemaya Hayat Verin! Eğitim Fırsatımızı Kaçırmayın!

Türkiye’nin ünlü ses tasarım uzmanları tarafından verilen eğitimimiz erken kayıtta %50 indirimle sizlerle! Ses tasarım ve film müziği kursu fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizi arayın!

9 hafta 36 saatlik eğitim programımızda ses kayıt yöntemlerinden ses montajına, beste düzenlemeden master hazırlamaya, ses efekti oluşturmadan kayıt materyallerine kadar Ses Tasarım ve Film Müziği hakkında sahip olmanız gereken tüm bilgi birikimine ve deneyime sektörün en prestijli Ses Tasarım ve Film Müziği eğitim kurumu Sanat Akademi ile ulaşacaksınız.

Bu program dizi ve filmler için ses tasarımı yapmak, müzik prodüksiyonu hakkında bilgi sahibi olmak ve prodüktörlüğü meslek edinmek isteyenler için özel olarak hazırlanmıştır. Ses tasarım ve film müziği kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Ses teknolojisine hakim, bilgilerini uygulamaya dökebilen, yaratıcılığını özgürce kullanan profesyonel bir ses tasarımcısı olmak ister misiniz? Ses montajından istenmeyen sesleri silmeye, müzik yaratımından sahneye uygun ritim belirlemeye kadar mesleğinizle ilgili püf noktaları bu eğitimde öğreneceksiniz. 

Ses tasarım ve film müziği kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Sinema Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, usta eğiticilerden öğrencilerimizin çalışmalarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, senaryo ve film projeleri, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile sanata gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, ses sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen sanatçıları, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, kariyer danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumuyuz.

Eğitimlerimizi ve destekleyici kurslarımızı bitirerek sektöre sağlam adımlarla başlayan öğrencilerimiz; beyaz perdeden dizi ve reklam filmlerine kadar sahne sanatlarının farklı branşlarında Türkiye’nin önde gelen ses tasarımcıları ve yapımcı ekipleriyle çalıştılar. Hazırladıkları film müzikleriyle ödüller aldılar.  

Sadece Ses tasarım ve film müziği kursu değil, sizin için bir aile oluyoruz. Ucuz Ses tasarım ve film müziği eğitimlerindense size özel belirlenen programlarla Ses tasarım ve film müziği kursu fiyatları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Önceliğimiz, ihtiyacınız olan eğitimleri vermek…

[widget-129]

Film ve Dizilerde Müzikleriniz Yankılansın!

Ses tasarımcısı olmak istiyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum ya da mesleğim bana göre değil hayallerimi gerçekleştirmem gerek diyorsanız doğru adrese geldiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Size en uygun eğitimi belirleyerek kariyerinizi şekillendirelim…

Unutmayın, her yıl ses tasarım ve film müziği eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de siz olmayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket ses tasarım ve film müziği kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun ses tasarım ve film müziği eğitimleri eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde ses tasarım ve film müziği kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. Ses tasarım ve film müziği kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40