Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Etkili İletişim ve İmaj Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Dikkat Çekici Bir İmaj Yaratmak İsteyenlere Eğitim Fırsatları!

İletişim kazalarının önüne geçebilmeyi, iş ve sosyal yaşam içinde ben de varım demeyi, empati kurabilmeyi ve imajınızı güçlendirmeyi öğrenmek istiyorsanız size özel bir eğitimimiz var! Etkili İletişim ve İmaj Kursu öğrencilerimize özel %50 indirimle! Etkili İletişim ve İmaj kursu fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizi arayın!

İletişim becerilerinizi geliştirmek, beden dilinizi doğru kullanmak, görünümünüzle dikkat çekmek, dinleme ve anlama yeteneğinizi güçlendirmek, kurumsal ve sosyal hayatta etkileyici bir imaj yaratmak isteyen herkes için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir eğitim programı hazırladık. 4 hafta 12 saatlik Etkili İletişim ve İmaj Eğitimi programımızda kişilik tiplerinden etkin dinleme becerilerine, sözsüz iletişim unsurlarından giyim-kuşama kadar ihtiyacınız olacak tüm iletişim becerilerine sektörün en prestijli eğitim kurumu Sanat Akademi ile ulaşacaksınız.

Kendi iletişim tarzınızı ve imajınızı oluşturmak, iş performansınızı ve yaşam kalitenizi arttırmak istiyorsanız Etkili İletişim ve İmaj eğitimimizi kaçırmayın! Etkili İletişim ve İmaj kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edin.

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Dinleme ve anlama becerilerini geliştirmek, doğru iletişim kurmak, beden dilini sağlıklı kullanmak, iyi bir ilk izlenim bırakmak, kariyerinde fark edilmek ve başarılı bir çalışan olmak isteyenler için hazırladığımız Etkili İletişim ve İmaj kursu ile adeta baştan doğacaksınız!

Etkili İletişim ve İmaj kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Sinema Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, uzman eğiticilerden öğrencilerin performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile sanata gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, her biri alanında uzman, etkili iletişim ve imaj eğitimlerinde Türkiye’nin en iyi isimleri arasında yer alan eğitmenler, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, kariyer danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumuyuz. Etkili iletişim ve imaj kursu ücretleri değil eğitim kalitesi önceliğimizdir.

Kariyer basamaklarını hızla çıkmanız için eğitim ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla Türkiye’nin başarılı isimleri arasında yer almanızı sağlıyoruz.

Kariyerinize başlamadan önce hem fiziki özelliklerinizi hem de bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor, ihtiyaçlarınıza ve seviyenize göre ek eğitim planınızı yapıyor, sağlıklı bir yaşama ve vücuda sahip olmanız için beslenme programlarından güzellik ve estetik uygulamalarına kadar tüm imaj çalışmalarınızı partnerlerimiz aracılığıyla gerçekleştiriyoruz. Ayrıca fotoğraf ve video çekimlerinizi yaparak PR’ınızı güçlendiriyor, sosyal medya danışmanlığımızla daha geniş kitlelere ulaşmanızı sağlıyor, dijital kanallarınızı yöneterek reklamınızı yapıyoruz.

Ucuz Etkili İletişim ve İmaj eğitimlerindense size özel belirlenen programlarla Etkili İletişim ve İmaj kursu fiyatları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Önceliğimiz, ihtiyacınız olan eğitimleri vermek…

[widget-134]

Çıtayı Göklere Çıkarın, Eğitiminizi Erken Kayıtta İndirimli Alın!

Doğru iletişim kuramamak, topluluk önünde konuşamamak ya da beğenilmemek sizi üzüyor mu? Ya da kariyer basamaklarını daha hızlı çıkmak, iletişim yeteneklerinizi geliştirmek, imajınızla dikkat çekmek mi istiyorsunuz?  Cevabınız evetse doğru adrestesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, hayallerinizden konuşalım. Size en uygun eğitimleri belirleyerek hayatınızın seyrini bambaşka bir yöne çevirelim…

Unutmayın, her yıl Etkili İletişim ve İmaj eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de siz olmayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket etkili iletişim ve imaj kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun etkili iletişim ve imaj eğitimleri eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde etkili iletişim ve imaj kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı etkili iletişim ve imaj kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40