Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Bayilik Başvurusu

Yüksek Sayıda Öğrenci Mezuniyeti
Kısa, orta ve uzun vadeli hedeflerinize uygun minimum öğrenci garantisi.
Her Semtte 1 Kurs Merkezi
Semtinizin öğrenci potansiyelini başka kurslarla paylaşmayacaksınız.
Düşük Yatırım Maliyeti
Düşük maliyetle Sinema Akademi yetkili kurs merkezleri arasına katılabilirsiniz.
Reklam ve Tanıtım Desteği
Sektörel web sitelerimizle kurs merkezinizin tanıtımı ve sosyal medya çalışmaları.
Çağrı Merkezi Desteği
Güler yüzlü çağrı merkezi personellerimizle öğrenci karşılama desteği.

Sinema Akademi’nin Yetkili Eğitim Merkezlerinden Biri Olmak İster Misiniz?

Ailemize Katılın!

Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu Sinema Akademi’nin yetkili eğitim merkezleri arasında yer almak istiyorsanız hemen bizi arayın! Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı, 15 yıllık deneyimle sahne sanatlarına olan tutkusunu gelecek nesillere aşılayan, köklü bir eğitim kurumu olarak sanata gönül vermiş herkesi ailemizin bir parçası olarak görmekten mutluluk duyarız!

Başvuru Yap

Sorularınız mı var? Hemen bizi arayın

Franchise Basvuru

Siz Eğitim Verin, Biz Marka Bilinirliğinizi Yaratalım!

Oyunculuk, konservatuara hazırlık, kamera önü oyunculuk, diksiyon ve beden dili gibi eğitimlerde Türkiye’nin en deneyimli kurs merkezlerinden biri olarak sizlere bu büyük eğitim markasının bir ayağı olma fırsatı sunuyoruz!

15 yıllık eğitim sektörü deneyimimiz, gelenekselde bilinirliliğimiz ve dijitalde görünürlüğümüzle edindiğimiz tecrübeleri sizlerle paylaşıyoruz. Eğitim kurumuysanız ve markanızı büyütmek ya da bir girişime imza atmak istiyorsanız Sinema Akademi’nin yetkili eğitim merkezleri arasında yer alabilir, daha fazla öğrenciye ulaşarak bilinirliğinizi ve gelirlerinizi arttırabilirsiniz.

Siz sadece eğitim vermeye odaklanın, marka inşasını bize bırakın! Adınızı Türkiye’nin en çok tercih edilen oyunculuk kursları arasına yazdırıyoruz…

Sisteminizi Kuralım!

Oturmuş eğitim sistemimiz ve programlarımız, profesyonel süreç yönetimimiz ve deneyimimizle eğitim merkezinizi sağlam temeller üzerine kuruyoruz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı köklü bir eğitim kurumu olarak kurs açma süreçlerinden eğitim programlarına, personel eğitiminden eğitim materyali teminine, mali süreçlerinden sosyal aktivitelere kadar sizlere her şeyiyle hazır, anahtar teslim bir kurum emanet ediyoruz!

Sinema Akademi’yi başarılı kılan şey; sanat tutkusunu gelecek nesillere aktarmak isteyen başarılı girişimcilerin ailemizin bir parçası olmasıdır. Gelin, siz de bu ayrıcalıktan yararlanın!

Oyunculuk Kursu Franchise
Oyunculuk Kurs Franchise

Birlikte Büyüyelim!

Türkiye genelinde eğitim veren yetkili merkezlerimiz arasında yer alın, daha çok öğrenciye ulaşarak kurumunuzu büyütün ya da yeni girişiminizle adınızdan söz ettirin!

Siz enerjinizi kurumunuzu iyileştirmeye ayırın, biz geleneksel ve dijital platformlarda eksik kaldığınız reklam ve tanıtım çalışmalarını, bina iyileştirme ve MEB süreçlerini, personel oryantasyonunu halledelim! Eğitim sektöründe bilinen bir marka olmanın avantajını kullanarak kazancınızı kat be kat attırıyor, eğitim merkezinizi büyütüyoruz.

Yıllarca gönül verdiğimiz, eğitim alanındaki akademik birikimimiz, öğrencilerimizin her zaman artan güveni ile sahne sanatları tutkunlarına hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Siz de bizimle büyümek ister misiniz?

İş Ortağı Yorumları

Aramıza Katıl

Eğitim sektöründe 15 yıllık deneyime sahip Sinema Akademi ile çalışmanın avantajını yaşayın.

Öğrencilerine Ulaş

Daha fazla öğrenciye doğru zamanda ulaşın, rakiplerinizden farklı olarak gücünüzü arttırın.

Kazancını Arttır

Sinema Akademi ile birlikte büyüyün, telefonunuz çalsın, öğrencileriniz sizi tercih etsin.

kadın girişimcilere destek

Kadın Girişimcilere Destek

Hayallerinin peşinden koşmak, girişimini hayata geçirmek, birikimini gelecek nesillere aktararak sinema ve sanatsever nesiller yetiştirmek isteyen kadın girişimcilere Sinema Akademi ailesi olarak tam destek veriyoruz!

Siz de başarılarıyla eğitim sektörünün en çok konuşulan kadınlarından biri haline gelmek, ülkemizin geleceğinde sanatın ve sinemanın daha önemli bir yer edinmesinde pay sahibi olmak, sinema ve tiyatro sektörünün gelişimine yetiştirdiğiniz öğrencilerle katkıda bulunmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin, Sinema Akademi ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Sinema Akademi’nin başarı sırlarını hayalleri olan kadın girişimcilerle paylaşıyor, sanatı bir tutku haline getiren ailemizi sizinle birlikte daha da büyütüyoruz!

Genç Girişimcilere Destek

Üniversiteden yeni mezun olanlar, aklındaki girişimi hayata geçirmek için uzun yıllar boyunca beklemek isteyenler, sanatı iş hayatının da merkezinde gören gençler Sinema Akademi’de buluşuyor!

Sinema Akademi olarak genç girişimcilere destek programımızla oyunculuk kursu açma hedefinizi gerçekleştirilmeniz ve Milli Eğitim Bakanlığı standartlarına uygun bir kurs açabilmeniz için sürecin başından sonuna kadar uzman ekibimizle size tam destek sunuyor, kurs merkezinin açılmasının ardından hedefe yönelik reklam stratejileri ile bölgenizdeki öğrencilere ulaşabilmenizi kolaylaştırıyoruz.

Gelin, genç yaşta başarılı bir girişimci olmak, eğitim sektöründe adınızdan söz ettirmek için neler yapabileceğinizi birlikte planlayalım, Sinema Akademi ayrıcalığıyla hayallerinize doğru dev bir adım atın!

genç girişimcilere destek

Sıkça Sorulan Sorular

Kendi oyunculuk kursu merkezinizi açarak hayallerinizi gerçekleştirmek için ilk adımı atmaya mı hazırlanıyorsunuz? O halde kurumsal partnerimiz olmak için bizimle iletişime geçen iş insanları ve girişimcilerin Sinema Akademi’ye en çok yönelttiği sorulara göz atın, oyunculuk kursu açma süreci ve Sinema Akademi franchise sistemi hakkında daha fazla bilgi edinerek aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulun.

Oyunculuk, sinema ve tiyatro sanatlarına değer veren, bu sanatların gelişimine katkıda bulunmak isteyen, geleceğin başarılı sanatçılarını ve sanatsever bireylerini yetiştirmenin getirdiği sorumlulukların bilincinde olan, sanata, sinemaya ve tiyatroya tutkun tüm girişimci ruhuna sahip kişiler, mevcut girişimlerini büyütmek isteyen iş insanları ve kurs merkezinin daha fazla öğrenciye ulaşmasını isteyen eğitimciler Sinema Akademi ortaklığıyla oyunculuk kursu açabilir veya kurs merkezini yenileyebilir.

Oyunculuk kursu açabilmek için kurs merkezinin Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Standartları Yönergesi’nde belirtilen hususlara uygun olması gerekir. Bu doğrultuda kurs merkezinin derslik sayısı, derslik büyüklüğü ve diğer odaları, yerleşim planı, koridor ve oda krokileri, oda amaçları, derslik kontenjanı, pencere ve diğer havalandırma alanları, aydınlatma sistemleri, kapı ölçüleri, merdiven genişliği, bahçe alanı, sosyal alanlar, tavan yüksekliği, idare ve eğitmen odaları, tuvalet ve lavabo ölçüleri gibi fiziksel şartlar, kurucu ve kurum müdürünün oyunculuk kursu açabilecek şartları yerine getirdiğine dair ilgili belgeler, kurum sözleşmesi, Türk ticaret sicil gazetesi, yönetim kurulu kararı, beyan, öğretim programı taslağı, ders çizelgesi, tapu nüshası, kira sözleşmesi gibi kurumsal şartlar yönergede düzenlenmiştir.

Oyunculuk kursu açma yatırım masrafları; kurs merkezinin büyüklüğüne, yapılacak inşaat veya tadilatların genişliğine, mevcut kurs binasının derslik ölçüleri, diğer oda ve koridor ölçüleri ve yerleşim planının MEB standartlarına uygunluğuna göre değişkenlik göstermektedir. Oyunculuk kursu açma yatırım masrafları hakkında daha fazla bilgi almak için projenizle birlikte uzmanlarımızın görüşlerini alabilirsiniz.

Oyunculuk kursu açma esnasında yapılacak dekorasyon masrafları; kurs binasının büyüklüğüne, dersliklerin, diğer oda ve koridorların genişliğine, kurum içi mobilya, araç gereç ve teknoloji kullanımına, kurum renklerinin nasıl yansıtılacağına, tabela ve ışıklandırma tasarımına göre değişebilmektedir. Oyunculuk kursu projeniz ve dekorasyon masrafları hakkında daha detaylı maliyet bilgisi almak için uzmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Sinema Akademi franchise ücreti kapsamında oyunculuk kursu açılışı için;
 • İş planının hazırlanması
 • Milli Eğitim Bakanlığı’na yapılacak başvuru dosyasının düzenlenmesi
 • Personel alım ve yetiştirme süreci
 • Kurs binasının Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Standartları Yönergesi’nde
 • belirtilen fiziksel koşullara uygun hale getirilmesi için yapılması gereken tadilat ve değişiklikler
 • Kurs merkezinin dijital reklam ve PR süreci
 • Web sitesinin oluşturulması
 • Sosyal medya hesaplarının aktif edilmesi
 • Şube açılışı için yapılacak reklam ve tanıtım süreçlerinin planlanması
 • Basılı ilan tasarımları
 • Reklam ve kampanya yönetimi
 • Fizibilite çalışmaları
 • Hizmet içi denetimler
 • Yıllık takvim
 • Kurs yönetim programı
 • Mali danışmanlık
 • Uzaktan erişim yoluyla sistem desteği
 • Milli Eğitim Bakanlığı takip ve denetim uygulamaları
 • Uluslararası program eğitimleri ve uygulamaları gibi hususların tümü yer almaktadır.
Sinema Akademi Iletisim 17

Bizimle İletişime Geçin!

Sinema Akademi franchise sistemi hakkında bilgi almak, aramıza katılmak için formumuzu doldurun, danışmanlarımız sizi en kısa sürede arasın.

Siz de Sinema Akademi ailesiyle çalışmanın avantajlarını hemen yaşamaya başlayın!

Formu Doldur!
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40