Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Senaryo Yazarlığı Kursu

Kaleminizin Gücünü Gösterin! Mesleğinizin Uzmanı Olun...

Yeni Bir Kariyer İçin Doğru Adımlar Atın, Hayalinizdeki Mesleği Yapın! Sinema Akademi Senaryo Yazarlığı Kursu

Yeteneklerinizi kazanca çevirmek istiyorsanız, üniversiteden mezun oldunuz ancak hayalinizdeki meslek senaristlikse, yaptığınız işten zevk almıyor ve yeni bir kariyer sahibi olmak istiyorsanız Sinema Akademi Senaryo Yazarlığı Kursu ile tanışın!

Beyazperdenin ve TV’nin en sevilen karakterlerini yaratmak, kalemi kuvvetli bir senarist olmak arzunuzsa, tutkunuza kulak verin! Senaryo yazma tekniklerinden hikaye kurgusuna, karakter oluşturmadan sahne formatlarına, dizi senaryosundan film senaryosu yazmaya kadar başarılı bir senarist olmanız için gereken tüm teorik ve pratik bilgiyi edinerek kariyerinizi sağlam temeller üzerine inşa edin…

Eğitmenlerinizin özel ilgisi ve teşvikiyle, samimi ve eğlenceli bir ortamda, ilgi alanlarınıza ve yeteneklerinize uygun bir senaryo yazarlığı eğitimi almanın tadını çıkarın!

Her yıl senaryo yazarlığı eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

senaryo yazarlığı kursu

Tüm Senaryo Yazarlığı Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 48 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Senaryo Yazarlığı Kursu Programı

Bugüne kadar 8200’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 24 hafta 144 saatlik senaryo yazarlığı kursu programımızla senaryo yazarlığı hakkında sahip olmanız gereken tüm bilgi birikimine ve deneyime ulaşacaksınız.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Senaryo Yazarlığı Kursu Sinema Akademi

Senaryo yazmayı en ince ayrıntılarına kadar öğrenmek, yeteneklerinizi şekillendirmek ve adından söz ettiren bir senarist olmak için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı senaryo yazarlığı dersi, deneyim kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel senaryo yazarlığı kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

Senaryo Yazarligi Kursu Egitmeni Tugba Sariunal

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, dizi, film ve tiyatro sanatları için senaryolar kaleme almış, duayen isimlerinden senaryo yazarlığı eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Senaryo Yazarligi Kursu 5

%100 Öğrenme Garantisi

Toplamda 12 haftalık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
Meb Onayli Senaryo Yazarligi Kursu

Senaryo Yazarlığı Sertifikası

Senaryo yazarlığı kursunu başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, mesleki hayatınıza katkı sağlayacak senaryo yazarlığı kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden senaryo yazarlığı eğitimi alarak suça ortak olmayın!

Senaryo Yazarlig I Kursu 2

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir senaryo yazarlığı kursu programıdır.

Bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni senaryo yazarlığı eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, senaryo yazarlığı eğitimi salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı senaryo yazarlığı eğitimi almak isteyin, isterseniz meslek edinme amacınız olsun dünyanın en iyi sanat okullarının ve senaryo yazarlığı kursu merkezlerinin programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizde farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı senaryo yazarlığı eğitimi merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir senaryo yazarlığı kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Sinema Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden senaryo yazarlığı dersi alarak suça ortak olmayın!

Meb Ruhsatli Senaryo Yazarligi Kursu
Uygulamali Senaryo Yazarligi Kursu

Uygulamalı Eğitim Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek uygulamalı senaryo yazarlığı dersi ve projelerle teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Senaryo yazarlığı kursları programımızın tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı senaryo yazarlığı eğitimi yaklaşımımızla derslerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Öğrencilerimizi alanlarında uzmanlaştıracak ve deneyim kazandıracak senaryo yazarlığı eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere senaryo yazarlığı kursu sonrasında kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun eğitimleri belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, senaryo yazarlığı eğitimleri sonrası fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Mesleğinizde başarılı olmanız için eğitim ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

Kariyer Danismanligi Senaryo Yazarlig I
Senaryo Yazarligi Is Imkani

İş İmkanı

Kendini geliştirerek daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Senaryo yazarlığı kursları ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize tiyatro ve sinema senaryo seçmeleri, reklam ve dizi projeleri ve kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Sinema Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen yönetmenleri, yapımcıları, kanalları ve ajanslarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yapmaya hevesli olan tüm öğrencilerimize senaryo yazarlığı eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Sinema Akademi olarak sadece senaryo yazarlığı eğitimi süresince değil mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman kurs imkanlarımızı kullanmalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Mesleğinde fark yaratmak isteyenlere diksiyondan beden diline, iletişimden imaja kadar destekleyici eğitimler veriyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Egitim Sonrasi Destek Senaryo Yazarligi

Öğrenci Yorumları

İsteyin, Karar Verin!

Senaryo yazarı olmak istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz?

Hayallerinizi Gerçekleştirin!

Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu ile kaleminizi güçlendirin!

Kendi Hikayenizi Yazın!

Yaşama ve sanata kendi sahnenizden bakın, hayalinizi gerçeğe dönüştürün!

Senaryo Yazarligi Egitimi Mezunlari

250 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize senaristliğin tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı senaryo yazarlığı kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı senaryo yazarlığı dersi, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel senaryo yazarlığı eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye eğitim verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek eğitimler arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

200+ Kendi İşini Yapan Öğrenci

Senaryo yazarlığı eğitimi alan 500’den fazla öğrencimiz tiyatro, dizi ve film senaristi olarak başarılı işlere imza attılar.

Senaryo yazarlığı eğitimleri ve destekleyici kurslarımızı bitirerek sektöre sağlam adımlarla başlayan öğrencilerimiz; tiyatro sahnesinden reklam filmlerine kadar sahne sanatlarının farklı branşlarında Türkiye’nin önde gelen yapımcıları ve yönetmenleriyle çalıştı. Yazdıkları senaryolarla ödüller aldılar.

Sinema Akademi olarak eğitim sürecinde ve sonrasında yanınızda yer alıyor, siz sektörde deneyim kazanırken ve adınızı Türkiye’nin ünlü senaristleri arasına yazdırırken bizler de sizinle gurur duymaya ve başarılarınızı paylaşmaya devam ediyoruz!

Senaryo Yazarlari
Oyunculuk Ve Sanat Dersleri 1

51 Dalda Sinema ve Sanat Eğitimleri

Tutkunuzu mesleğe dönüştüreceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız eğitimlerimizle yanınızdayız.

Oyunculuk, spikerlik ya da seslendirme sanatçılığı hayali olanlar, konservatuar okumak isteyenler, imajını değiştirmeyi düşünenler, kendini daha iyi ifade etmeyi amaçlayanlar için sahne sanatları eğitimleri, teknik atölyeler, senaryo yazarlığı kursları, konservatuar programları, etkili iletişim eğitimleri, kişisel ve mesleki gelişim kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, sahnede olmanın mutluluğunu yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, hayalinizdeki sahneye adım adım yaklaşın…

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sinema Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; senaristliğin duayenleriyle seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Sinema Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Mesleğinizin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir senaryo yazarlığı kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sinema Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sosyal Etkinlikler Senaryo Yazarligi
Sanat Cafe 42

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece senaryo yazarlığı eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca iletişim workshopları ve sergi çalışmaları yaparak oyunculuk ve sinema dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sinema Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi senaryo yazarlarından kursiyerlerimizin çalışmalarına ve performanslarına yorumlar alıyor, eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Senaryo yazarlığı kursu öğrencilerimizin senaryo yazarlığı eğitimi süresince gösterdikleri performanslar, yer aldıkları projeler ve hazırladıkları ödevlerle ilgili alanında uzman isimlerin yorumlarına başvuruyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında uzmanlaşmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Ustalardan aldığımız eleştirilerle eksiklerinizi tamamlıyor, sizlerin de gelecekte mesleğinizin en iyileri arasında yer almanız için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz!

Ustalardan Elestiriler Senaryo Yazarligi
Senaryo Yazarligi Workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü senaryo yazarları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta sanatçıları sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik senaryo yazarlığı kursları düzenliyoruz. Tiyatro, dizi ve film senaryolarına imza atmış, kaleme aldığı hikayeler izleyenleri büyülemiş, beyazperde ve dizi senaryolarından ödüller kazanmış ünlü isimlerden mesleğinizin püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Eğlenceli workshoplarla mesleğinizin ve hayatınızın her alanında kullanacağınız bilgiler edinmenize olanak tanıyor, işi ustasından öğreniyoruz.

Senaryo Yazarligi Kursu Fiyatlari 1

Senaryo Yazarlığı Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Senaryo Yazarlığı Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Başarılı bir senaryo yazarı olmak ve kendini daha çok geliştirmek isteyen öğrencilerimiz senaryo yazarlığı kursları sonrası bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Senaryo Yazarlığı Dersleri Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Senaryo yazarlığı kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sinema Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sinema Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, senaryo yazarlığı kursu dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, tiyatro ve kamera önü çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış senaryo yazarlığı kursları sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, senaryo ve film projeleri, senaryo yazarlığı eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile sanata gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun senaryo yazarlığı eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre senaryo yazarlığı kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan bir senaryo yazarlığı eğitimi veriyoruz.

Senaryo Yazarligi Kurslari 3

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi senaryo yazarlığı dersi ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Mesleğinize sağlam adımlarla başlamanız için senaryo yazarlığı eğitimi sonrası kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Senaryo yazarlığı kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Kalemine Güvenen Herkesi Keyifli Bir Eğitime Bekliyoruz!

Yeteneğim var, senarist olmak istiyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum ya da mesleğim bana göre değil hayallerimi gerçekleştirmem gerek diyorsanız doğru adrese geldiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Size en uygun senaryo yazarlığı eğitimi programı belirleyerek kariyerinizi şekillendirelim…

Senaryo Yazarlig I Kursu 1

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Sinema Akademi Senaryo Yazarlig I Kursu

Kariyerinizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik senaryo yazarlığı eğitimleri belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Senaryo Yazarlig I Kurslari 2

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı senaryo yazarlığı dersi ile deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, sektörünüzün aranan ismi olun, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki tutku bize yeter! Senaryo yazmaya yeni başlayanlar, işini daha iyi yapma amacı olanlar için keyifli bir senaryo yazarlığı eğitimi hazırladık! Erken kayıt fırsatlarından hemen yararlanın!

Sıkça Sorulan Sorular

Sinema Akademi olarak senaryo yazarlığı eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak senaryo yazarlığını amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, senaristlikten beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Senaryo yazarlığı kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre senaryo yazarlığı eğitimi alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sinema Akademi senaryo yazarlığı eğitimi merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sinema Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Sinema Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Oyunculuk, Spikerlik-Sunuculuk, Seslendirme-Dublaj, Solfej, Diksiyon eğitimlerinde MEB onaylı sertifika verirken Kamera Önü Oyunculuk, Beden Dili, Senaryo Yazarlığı Kursları, Görüntü Yönetmenliği, Kısa Film, TV Programcılığı, Ses Tasarım Ve Film Müziği, İleri Kurgu Teknikleri, Etkili Konuşma Ve İmaj, Şan Ve Ritim, Sahne Sanatları, Konservatuara Hazırlık, Yönetmenlik, Yapımcılık, Belgesel Film, Fotoğrafçılık, Yaratıcı Drama, Dans ve diğer eğitimlerimizin tamamında katılım sertifikası alırsınız.

Senaryo yazarlığı kursları eğitmen kadromuz; tiyatro, dizi ve sinema gibi sahne sanatları için başarılı senaryolara imza atmış, TV ve sinema sektörünün en çok izlenen yapımlarının senarist kadrosunda yer almış, üniversitelerde senaryo yazarlığı eğitimi veren, alanıyla ilgili kitap ve makaleleri bulunan başarılı isimlerden oluşmaktadır.

Elbette. Oyunculuk, Kamera Önü Oyunculuk, Diksiyon, Seslendirme ve Dublaj, Spikerlik ve Sunuculuk, Senaryo Yazarlığı Kursu, Konservatuara Hazırlık başta olmak üzere Oyunculuk, Teknik Eğitimler, Etkili İletişim ve İmaj Eğitimleri, Kişisel ve Mesleki Gelişim Kursları, Kurumsal Eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

Sinema Akademi Iletisim 6

Sinema Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Senaryo yazarlığı eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sinema Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Senaryo yazarlığı kursu ve sinema eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sinema Akademi senaryo yazarlığı eğitimi şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Senaryo yazarlığı öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

10500+

Mezun Öğrenci

Senaryo yazarlığı kursu ve sahne sanatlarıyla ilgili mesleklerde uzmanlaşan binlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

2.735

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 14 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40