Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Yönetmenlik Kursu

Sinemanın Ustaları Arasına Adınızı Yazdırın!

Başarılı Dizi ve Film Projelerine İmza Atın!

Adınızı sinemanın unutulmaz yönetmenleri arasında mı görmek istiyorsunuz? Bu hayal size çok mu uzak geliyor? Sinema Akademi hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için var…

Dizi ve film çekimlerinde yönetmenin görevlerinden ışık ve ekipman kullanımına, oyuncu iletişiminden kadraj seçimine, senaryo kurgusundan montaja kadar bir yönetmenin mesleğini hakkıyla yapması için bilmesi gereken teorik ve pratik bilgi ve deneyimi alanına uzman eğitmenlerin öncülüğünde kazanmanızı sağlıyoruz.

Yönetmenlik kursu programı yönetmen olarak dizi ve film sektöründe çalışmak isteyen, sinema tutkunu olan her yaştan katılımcı için özel olarak hazırladık.

Her yıl Yönetmenlik eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

Yonetmenlik Kursu 1

Tüm Yönetmenlik Kursları Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
8 Hafta 32 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Yönetmenlik Kursu Programı

Bugüne kadar 8200’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 8 hafta 32 saatlik yönetmenlik kursu programımızla yönetmenlik mesleğini ayrıntılarıyla öğreneceksiniz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Yönetmenlik Kursu Sinema Akademi

Başarılı dizi ve filmlerin arkasındaki isim olmak, yönetmenliğe dair mesleki bilgi ve beceri edinmek için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı yönetmenlik dersleri ile, sahne deneyimi kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel yönetmenlik kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

Yonetmenlik Kursu Egitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, sinema ve TV sektöründe uzun yıllar çalışmış, Türkiye’nin duayen yönetmenlerinden yönetmenlik eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Yonetmenlik Egitimi

%100 Öğrenme Garantisi

Toplamda 8 haftalık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
Meb Onayli Yonetmenlik Kursu

Katılım Sertifikası

Yönetmenlik kursunu başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, mesleki hayatınıza katkı sağlayacak kurum onaylı yönetmenlik kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden yönetmenlik eğitimi alarak suça ortak olmayın!

Yonetmenlik Kursu 3

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir yönetmenlik kursu programıdır.

Bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni yönetmenlik eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı yönetmenlik eğitimi almak isteyin, isterseniz meslek edinme amacınız olsun dünyanın en iyi sanat okullarının ve yönetmenlik eğitimi merkezlerinin programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizde farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı yönetmenlik eğitimi merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir yönetmenlik kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Sinema Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden yönetmenlik eğitimi alarak suça ortak olmayın!

Meb Ruhsatli Yonetmenlik Kursu
Uygulamali Yonetmenlik

Uygulamalı Eğitim Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek uygulamalı yönetmenlik dersleri ve projelerle teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Yönetmenlik kursları programımızın tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı eğitim yaklaşımımızla derslerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Öğrencilerimizi alanlarında uzmanlaştıracak ve deneyim kazandıracak yönetmenlik eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere yönetmenlik kursları sonrasında kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun eğitimleri belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, yönetmenlik kursu sonrasında

fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Mesleğinizde başarılı olmanız için eğitim ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

Kariyer Danismanligi Yonetmenlik Kursu
Yonetmenlik Is Imkani

İş İmkanı

Kendini geliştirerek daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Yönetmenlik dersleri ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize tiyatro ve sinema yönetmen seçmeleri, reklam ve dizi projeleri ve kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Sinema Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen oyuncuları, yapımcıları, kanalları ve ajanslarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yapmaya hevesli olan tüm öğrencilerimize eğitim sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Sinema Akademi olarak sadece yönetmenlik eğitimi süresince değil mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman kurs imkanlarımızı kullanmalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Mesleğinde fark yaratmak isteyenlere diksiyondan beden diline, iletişimden imaja kadar destekleyici eğitimler veriyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için yönetmenlik eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

Egitim Sonrasi Destek Yonetmenlik Kursu

Öğrenci Yorumları

İsteyin, Karar Verin!

Yönetmen olmak istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz?

Hayallerinizi Gerçekleştirin!

Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu ile yönetmenlik mesleğini tanıyın!

Başarılı İşlere İmza Atın!

Başarılı bir yönetmen olun, etkileyici filmler çekin adınızdan söz ettirin!

Yonetmenlik Egitimi Mezunlari

230 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize yönetmenliğin tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı yönetmenlik kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel yönetmenlik eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye yönetmenlik eğitimi verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek eğitimler arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

200+ Kendi İşini Yapan Öğrenci

Yönetmenlik eğitimi alan 200’den fazla öğrencimiz dizi ve filmlerde yönetmenlik yaparak başarılı işlere imza attılar.

Yönetmenlik eğitimi ve destekleyici kurslarımızı bitirerek sektöre sağlam adımlarla başlayan öğrencilerimiz; sinema sahnesinden reklam filmlerine kadar sahne sanatlarının farklı branşlarında Türkiye’nin önde gelen yapımcıları ve oyuncularıyla çalıştı. Yer aldıkları film ekipleriyle başarıdan başarıya koştular.

Sinema Akademi olarak eğitim sürecinde ve sonrasında yanınızda yer alıyor, siz sektörde deneyim kazanırken ve adınızı Türkiye’nin ünlü yönetmenleri arasına yazdırırken bizler de sizinle gurur duymaya ve başarılarınızı paylaşmaya devam ediyoruz!

Unlu Yonetmenler
Oyunculuk Ve Sanat Dersleri 12

51 Dalda Sinema ve Sanat Eğitimleri

Tutkunuzu mesleğe dönüştüreceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız eğitimlerimizle yanınızdayız.

Oyunculuk, spikerlik ya da seslendirme sanatçılığı hayali olanlar, konservatuar okumak isteyenler, imajını değiştirmeyi düşünenler, kendini daha iyi ifade etmeyi amaçlayanlar için sahne sanatları eğitimleri, teknik atölyeler, yönetmenlik kursları, konservatuar programları, etkili iletişim eğitimleri, kişisel ve mesleki gelişim kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, sahnede olmanın mutluluğunu yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, hayalinizdeki sahneye adım adım yaklaşın…

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sinema Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; duayen yönetmenlerle seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Sinema Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Mesleğinizin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir yönetmenlik kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sinema Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sosyal Etkinlikler Yonetmenlik Kursu
Sanat Cafe 50

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece yönetmenlik eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca iletişim workshopları ve sergi çalışmaları yaparak oyunculuk ve sinema dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sinema Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi yönetmenlerinden kursiyerlerimizin çalışmalarına ve performanslarına yorumlar alıyor, eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Yönetmenlik kursu öğrencilerimizin yönetmenlik eğitimi süresince gösterdikleri performanslar, çektikleri filmler, yer aldıkları projeler ve hazırladıkları ödevlerle ilgili alanında uzman isimlerin yorumlarına başvuruyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında uzmanlaşmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Ustalardan aldığımız eleştirilerle eksiklerinizi tamamlıyor, sizlerin de gelecekte mesleğinizin en iyileri arasında yer almanız için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz!

Yonetmenlik Egitimi 1
Yonetmenlik Kursu Workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü yönetmenleri ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta sanatçıları sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik yönetmenlik dersleri düzenliyoruz. Tiyatro, dizi ve filmlerde yönetmen olarak çalışmış, çektiği sahnelerle izleyenleri büyülemiş, beyazperde ve dizi projeleriyle ödüller kazanmış ünlü isimlerden mesleğinizin püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Eğlenceli workshoplarla mesleğinizin ve hayatınızın her alanında kullanacağınız bilgiler edinmenize olanak tanıyor, işi ustasından öğreniyoruz.

Yonetmenlik Kursu Fiyatlari

Yönetmenlik Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Yönetmenlik Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Başarılı bir yönetmen olmak ve kendini daha çok geliştirmek isteyen öğrencilerimiz yönetmelik kursları sonrası bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Yönetmenlik Dersleri Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Yönetmenlik kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sinema Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sinema Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, yönetmenlik eğitimi dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, tiyatro ve kamera önü çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış yönetmenlik kursu sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, senaryo ve film projeleri, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile sanata gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun yönetmenlik eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre eğitim içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir yönetmenlik eğitimi ortamında, tamamen size odaklanan bir eğitim veriyoruz.

Yonetmenlik Kurslari 8

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi yönetmenlik dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Mesleğinize sağlam adımlarla başlamanız için yönetmenlik kursları sonrası kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Yönetmenlik eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Kameranın Arkasına Geçmenin Şimdi Tam Zamanı!

Kamera arkasında olmak, milyonlarca izleyiciye ulaşacak filmlere ve dizilere imza atmak istiyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum ya da mesleğim bana göre değil hayallerimi gerçekleştirmem gerek diyorsanız doğru adrese geldiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Size en uygun yönetmenlik eğitimi belirleyerek kariyerinizi şekillendirelim…

Yonetmenlik Kursu 7

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Sinema Akademi Yonetmenlik Kursu 1

Kariyerinizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik yönetmenlik eğitimi belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Yonetmenlik Kurslari 3

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı yönetmenlik dersleri ile deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, sektörünüzün aranan ismi olun, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Kayıt Ol »

İçindeki Yönetmeni Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki tutku bize yeter! Yönetmenliği meslek edinmek isteyenler için keyifli bir yönetmenlik eğitimi hazırladık! Erken kayıt fırsatlarını kaçırmayın!

Sıkça Sorulan Sorular

Sinema Akademi olarak yönetmenlik eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak yönetmenliği amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Yönetmenlik kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre yönetmenlik eğitimi alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sinema Akademi yönetmenlik kursları merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sinema Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Sinema Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Oyunculuk, Spikerlik-Sunuculuk, Seslendirme-Dublaj, Solfej, Diksiyon eğitimlerinde MEB onaylı sertifika verirken Kamera Önü Oyunculuk, Beden Dili, Senaryo Yazarlığı, Yönetmenlik Kursu, Görüntü Yönetmenliği, Kısa Film, TV Programcılığı, Ses Tasarım Ve Film Müziği, İleri Kurgu Teknikleri, Etkili Konuşma Ve İmaj, Şan Ve Ritim, Sahne Sanatları, Konservatuara Hazırlık, Yapımcılık, Belgesel Film, Fotoğrafçılık, Yaratıcı Drama, Dans ve diğer eğitimlerimizin tamamında katılım sertifikası alırsınız.

Yönetmenlik kursları eğitmen kadromuz; tiyatro, dizi ve sinema gibi sahne sanatları için başarılı projelere imza atmış, TV ve sinema sektörünün en çok izlenen yapımlarında yönetmen olarak yer almış, üniversitelerde yönetmenlik ve görsel sanatlar eğitimleri veren, alanıyla ilgili kitap ve makaleleri bulunan başarılı isimlerden oluşmaktadır.

Elbette. Yönetmenlik Kursu, Oyunculuk, Kamera Önü Oyunculuk, Diksiyon, Seslendirme ve Dublaj, Spikerlik ve Sunuculuk, Senaryo Yazarlığı, Konservatuara Hazırlık başta olmak üzere Oyunculuk, Teknik Eğitimler, Etkili İletişim ve İmaj Eğitimleri, Kişisel ve Mesleki Gelişim Kursları, Kurumsal Eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

Sinema Akademi Iletisim 56

Sinema Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Yönetmenlik eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sinema Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Yönetmenlik kursu ve sinema eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sinema Akademi yönetmenlik eğitimi şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Yönetmenlik kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

10500+

Mezun Öğrenci

Yönetmenlik kursları sonrası mesleklerinde uzmanlaşan binlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

1.357

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 7 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40