Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Pro-Fotoğrafçılık Kursu

İçinizdeki Fotoğrafçıyı Keşfedin!

Senin Kadrajın, Senin Hikayen! Fotoğrafla Anlat!

Fotoğraf çekmek sizin için bir tutkuysa, daha iyi nasıl fotoğraf çekerim diye merak ediyorsanız Sinema Akademi fotoğrafçılık kursu ile tanışın! Ayrıcalıklı bir hobiniz olsun…

Sıkıcı ve sıradan bir hayattan kurtulmanın zamanı gelmedi mi? Günlük hayatın koşuşturması ve iş yoğunluğu sizi yoruyor mu? Son zamanlarda çok stresli ve mutsuz musunuz? Stres atmak ve kendinize zaman ayırmak için hayatın içinden bir sanat dalıyla uğraşmak ister misiniz? Fotoğrafçılık eğitimi ile siyah beyaz hayatınıza renk katabilir, geleceğe güzel hikayeler ve unutulmaz anılar bırakabilirsiniz.

Fotoğrafçılık kursu programı fotoğrafa yeni başlayanlar ve kendini geliştirmek isteyen her seviyeden fotoğrafçılar için özel olarak hazırladık.

Her yıl fotoğraf eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

Pro Fotografcilik Kursu

Tüm Fotoğrafçılık Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
7 Hafta 25 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Temel Fotoğrafçılık Kursu Programı

Bugüne kadar 800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 7 hafta 25 saatlik temel fotoğrafçılık kursu programımızla fotoğrafçılık hakkında sahip olmanız gereken tüm bilgi birikimine ve deneyime ulaşacaksınız.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Fotoğrafçılık Kursu Sinema Akademi

Fotoğraf çekmeyi en ince ayrıntılarına kadar öğrenmek, yeteneklerinizi şekillendirmek ve adından söz ettiren bir fotoğrafçı olmak için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, deneyim kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel fotoğrafçılık eğitimi programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

Fotograf Egitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, Türkiye’nin önde gelen ve duayen fotoğraf sanatçıları ile başarılı akademisyenlerinden fotoğrafçılık eğitimi alma fırsatı.

Uluslararası Eğitim Standardı »
Fotografcilik Egitimi 3

%100 Öğrenme Garantisi

21 haftalık MEB onaylı fotoğrafçılık kursu programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
Meb Onayli Fotografcilik Kursu

MEB Onaylı Sertifika

Fotoğrafçılık kursunu başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, mesleki ve sosyal hayatınıza katkı sağlayacak MEB onaylı fotoğrafçılık kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden fotoğrafçılık eğitimi alarak suça ortak olmayın!

Fotografcilik Kursu 3

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan fotoğrafçılık eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni eğitim metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, temel fotoğrafçılık kursu salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı fotoğrafçılık eğitimi almak isteyin, isterseniz meslek edinme amacınız olsun dünyanın en iyi sanat okullarının ve eğitim merkezlerinin programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizde farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı fotoğrafçılık eğitimi merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir fotoğrafçılık kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Sinema Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve fotoğrafçılık eğitimi programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden fotoğrafçılık eğitimi alarak suça ortak olmayın!

Meb Ruhsatli Fotografcilik Kursu 1
Uygulamali Fotografcilik Kursu 1

Uygulamalı Fotoğrafçılık Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek uygulamalı dersler ve projelerle teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Temel fotoğrafçılık kursları programımızın tamamında ders anlatımlarını akıllı tahta üzerinden yapıyor, fotoğrafçılık ekipmanları ve teknolojileriyle öğrenilenleri uygulamalı olarak pekiştiriyoruz. Öğrencilerimizin tüm ihtiyaçları düşünülerek hazırlanmış sınıflarımızda, fotoğrafçılığı, teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan ders anlatımımızla öğretiyoruz. Yurt içi ve yurt dışı fotoğraf gezilerimizle fotoğrafçılıkta deneyim kazanmalarını sağlıyoruz.

Fotoğraf sanatı en iyi sahada öğrenilir! Öğrencilerimizi fotoğrafçılığı en iyi şekilde öğrenmeden akademiden mezun etmiyoruz…

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere temel fotoğrafçılık kursları sonrası kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Profesyonel fotoğrafçı olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun eğitimleri belirliyor. Fotoğrafçılık eğitimi sonrası fotoğrafçılara özel kişisel ve mesleki gelişim kursları vererek sektöre sağlam adımlarla girmelerine yardımcı oluyor, profesyonel hayatta karşılarına çıkacak her türlü sorunun çözümünü öğretirken rakiplerinden 1 adım önde olmalarını sağlıyoruz.

Stüdyonuzu açarken ve sektörde iş yaparken her adımda yanınızdayız! Çalışma arkadaşınız ve aileniz olarak mesleğinizi hakkıyla yapmanıza destek oluyoruz!

Kariyer Danismanligi Fotografcilik Kursu 1
Fotografcilik Kursu Is Imkani 1

İş İmkanı

Amatör fotoğrafçılığın ötesine geçmek isteyen öğrencilerimiz için temel fotoğrafçılık kursu sonrası kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki girişimci fikirlere destek oluyoruz.

Mesleki fotoğrafçılık kursları ve görüntü işleme eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize Sinema Akademi bünyesinde veya partnerlerimiz işbirliğiyle iş imkanı sunuyor, kendi işlerini yapmaları konusunda destek sağlıyoruz. Markasını kurmak isteyen öğrencilerimize koçluk yapıyor, stüdyo açmak için gerekli olan makine ve ekipman temininden dekorasyona, iş planı hazırlamaktan ekip kurmaya, finansal yönetimden pazarlamaya kadar A’dan Z’ye eğitim ve danışmanlık sunuyoruz.

Akademimizde eğitmen ya da fotoğrafçı olarak çalışmak isteyen, Türkiye’nin önde gelen markalarının bünyesinde kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yapmaya hevesli olan tüm öğrencilerimize temel fotoğrafçılık kursu sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Sinema Akademi olarak sadece temel fotoğrafçılık eğitimi süresince değil mesleğinizi yaparken de öğrencilerimizin yanında yer alıyor, istedikleri zaman çekim stüdyomuzu ve ekipmanlarımızı uygun fiyatlarla kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Kendini geliştirmek ve fotoğrafçılıkta fark yaratmak isteyenlere diksiyondan beden diline, etkili iletişimden satış ve pazarlamaya, sosyal medyadan web tasarımına kadar destekleyici eğitimler veriyoruz.

Markanızı büyütmeniz, tercih edilen ve beğenilen bir fotoğrafçı olmanız için tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Egitim Sonrasi Destek Fotografcilik Kursu 1

Öğrenci Yorumları

İsteyin, Karar Verin!

Profesyoneller gibi fotoğraf çekmek istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz?

Zaman Ayırın, Fotoğraf Çekin!

Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılık kursu Sinema Akademi ile fotoğraf sanatının büyüleyici dünyasına adım atın!

Hikâyelere Hayat Verin, Anı Ölümsüzleştirin!

Yaşama ve sanata kendi kadrajınızdan bakın, gezin, eğlenin, öğrenin! Hayalinizi gerçeğe dönüştürün!

Fotografcilik Kursu Mezunlari

800 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize fotoğraf sanatının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı fotoğrafçılık kursu merkezlerimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel fotoğrafçılık eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye fotoğraf çekmeyi öğrettik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre temel fotoğrafçılık eğitimi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına siz de katılın!

500+ Fotoğrafçılık Yapan Öğrenci

Temel fotoğrafçılık eğitimi programlarımızı tamamlayan 500’den fazla öğrencimiz stüdyosunu açarak profesyonel hayata adım attı!

Temel fotoğrafçılık kursundan ileriye, mesleki atölyelerimizden görüntü işleme kurslarımıza kadar farklı fotoğrafçılık eğitimlerimizi bitirerek sektöre sağlam bir portföyle başlayan öğrencilerimiz; moda, düğün, doğum gibi fotoğrafçılığın önemli branşlarında Türkiye’nin önde gelen markalarının bünyesinde yer alarak ve kendi stüdyolarını açarak güzel işlere imza atıyor ve bizi gururlandırmaya devam ediyorlar.

Sinema Akademi ailesine girdiniz mi bir daha çıkamazsınız! Her zaman ve her koşulda sizleyiz! Başarılı bir fotoğrafçı olmanız için tüm imkanları sağlıyoruz!

Profesyonel Fotografcilar
Oyunculuk Ve Sanat Dersleri 14

51 Dalda Sinema ve Sanat Eğitimleri

Tutkunuzu mesleğe dönüştüreceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız sanat ve fotoğrafçılık eğitimleri ile yanınızdayız.

Oyunculuk, spikerlik ya da seslendirme sanatçılığı hayali olanlar, konservatuar okumak isteyenler, imajını değiştirmeyi düşünenler, kendini daha iyi ifade etmeyi amaçlayanlar için sahne sanatları eğitimleri, teknik atölyeler, temel fotoğrafçılık eğitimleri, konservatuar programları, etkili iletişim eğitimleri, kişisel ve mesleki gelişim kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, sahnede olmanın mutluluğunu yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, hayalinizdeki sahneye adım adım yaklaşın…

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sinema Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, sosyalleşebileceğiniz ve eğleneceğiniz etkinliklerle dolu bir ortam sizi bekliyor!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; rafting gezileri, ustalarla fotoğraf seminerleri, film gösterimleri ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Sinema Akademi olarak öğrencilerimizin sosyal bir ortamda eğitim almasına, yeni arkadaşlıklar kurarak fotoğraf sever bir çevre oluşturmasına özen gösteriyoruz.

Fotoğraf çekmeye yeni başlayanlar için kendilerini keyifli ve huzurlu hissedecekleri bir temel fotoğrafçılık kursu atmosferi yarattık. Standart fotoğrafçılık eğitimi merkezlerinde niteliksiz ve keyifsiz bir eğitim almak istemiyorsanız doğru adrestesiniz…

Sosyal Etkinlikler Fotografcilik Kursu
Sanat Cafe 53

Sanat Cafe

Fotoğrafçılık eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece temel fotoğrafçılık eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca iletişim workshopları ve sergi çalışmaları yaparak oyunculuk ve sinema dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sinema Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi fotoğraf sanatçılarından kursiyerlerimizin çektikleri fotoğraflara yorumlar alıyor, kendimizi geliştirmenin yollarını öğreniyoruz!

Öğrencilerimizin çektikleri fotoğrafları alanında ünlü fotoğraf sanatçıları ve eğitmenlerimizle birlikte yorumluyor, teknik ve uygulama hatalarını değerlendiriyor, eksik kaldıkları ya da anlamadıkları konuları telafi fotoğrafçılık kursları ile tekrar ederek daha iyi fotoğraf çekmelerini sağlıyoruz. Bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanında uzman bir fotoğrafçı olmalarının yolunu açıyoruz.

Fotoğrafın duayenleri ile bir araya gelerek geleceğin fotoğraf sanatçılarını yetiştiriyoruz! Neden siz de onlardan biri olmayasınız?

Fotografcilik Egitimi 8
Fotografcilik Workshop

Duayenlerden Workshoplar

Fotoğraf sanatının en ince ayrıntılarına hakim olacağınız, ülkemizin önemli fotoğrafçılarıyla tanışmanıza fırsat veren 50’den fazla workshop eğitimimiz var!

Usta fotoğraf sanatçılarını sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik fotoğrafçılık eğitimleri düzenliyoruz. Haber fotoğrafçılığı, sokak fotoğrafçılığı, moda, ürün ve doğum fotoğrafçılığı gibi alanlarda tanınan isimlerle birlikte öğrencilerimizin duayenlerden eğitim almalarını sağlıyoruz. Öğrencilerimizin fotoğraf network ağlarını oluşturmalarına imkan tanıyoruz.

Türkiye’nin ünlü fotoğraf sanatçılarından fotoğraf çekmenin püf noktalarını öğrenerek sanatımızı ve tekniğimizi geliştiriyoruz. Fotoğrafçılık, ustasından öğrenilir!

Fotografcilik Kursu Fiyatlari 1

Temel Fotoğrafçılık Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Temel Fotoğrafçılık Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Başarılı bir fotoğrafçı olmak ve kendini daha çok geliştirmek isteyen öğrencilerimiz temel fotoğrafçılık kursları sonrası bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Fotoğrafçılık Dersleri Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Temel fotoğrafçılık kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sinema Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sinema Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, fotoğrafçılık eğitimi dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, tiyatro ve kamera önü çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, fotoğrafçılık eğitimi sırasında uygulamalı fotoğraf çekimleri, tekniğinizi geliştirecek ve öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler ve uzman eğitmenlerden fotoğraflarınıza yorumlar, kaçırdığınız derslerin telafisi, günübirlik ya da konaklamalı yurt içi ve yurt dışı keyifli geziler, fotoğrafçılık eğitimleri sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile her zaman yanınızdayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun fotoğrafçılık eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre fotoğrafçılık kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan bir eğitim veriyoruz.

Fotografcilik Kurslari 6

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi fotoğrafçılık kursu dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Mesleğinize sağlam adımlarla başlamanız için fotoğrafçılık kursu sonrası kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Fotoğrafçılık eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Fotoğraf çekmek istiyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum ya da bir değişikliğe ihtiyacım var, her şey çok monoton diyorsanız doğru adrese geldiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Size en uygun fotoğrafçılık eğitimi programını belirleyerek hayatınıza yeni bir tat ve heyecan katalım…

Fotografcilik Kursu

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Sinema Akademi Fotografcilik Kursu

Sıradanlıktan Kurtulun!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik fotoğrafçılık eğitimi programını belirleyelim, hayatın sıradan akışına kapılmaktan kurtulun!

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Fotografcilik Egitimi 5

Yeni Maceralara Yelken Açın!

Eğlenceli geziler, sosyal etkinlikler, sergiler, sanat aktiviteleri ve unutulmaz dostluklarla dolu bir fotoğrafçılık kursu serüvenine katılın!

Kayıt Ol »

İçindeki Fotoğrafçıyı Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki tutku bize yeter! Fotoğraf çekmeye yeni başlayanlar, yeni bir hobi edinmek isteyenler için keyifli bir temel fotoğrafçılık eğitimi hazırladık! Erken kayıt fırsatlarından hemen yararlanın!

Sıkça Sorulan Sorular

Sinema Akademi olarak fotoğrafçılık eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak fotoğrafçılığı amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, fotoğrafçılıktan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Temel fotoğrafçılık kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Fotoğrafçılık kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre fotoğrafçılık eğitimi alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması ve fotoğrafçılık kursu fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Bakırköy fotoğrafçılık kursu merkezimiz Sinema Akademi Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak Bakırköy fotoğrafçılık kursu binamıza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla Bakırköy fotoğrafçılık kursu merkezimize ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Bakırköy fotoğrafçılık eğitimi kurumumuza gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sinema Akademi Bakırköy fotoğrafçılık kursuna ulaşabilirsiniz.

Sinema Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Oyunculuk, Spikerlik-Sunuculuk, Seslendirme-Dublaj, Solfej, Diksiyon eğitimlerinde MEB onaylı sertifika verirken Kamera Önü Oyunculuk, Beden Dili, Senaryo Yazarlığı, Görüntü Yönetmenliği, Kısa Film, TV Programcılığı, Ses Tasarım Ve Film Müziği, İleri Kurgu Teknikleri, Etkili Konuşma Ve İmaj, Şan Ve Ritim, Sahne Sanatları, Konservatuara Hazırlık, Yönetmenlik, Yapımcılık, Belgesel Film, Fotoğrafçılık Kursu, Yaratıcı Drama, Dans ve diğer eğitimlerimizin tamamında katılım sertifikası alırsınız.

Fotoğrafçılık kursları eğitmen kadromuz; başta kurucumuz Orhan Gürbüz olmak üzere üniversitelerin Fotoğrafçılık ve Kameramanlık, Görsel Sanatlar, Video Kurgu ve Montaj, Radyo Sinema TV bölümlerinden mezun, yüksek lisans yapmış, moda, stüdyo, düğün, doğum, ürün ve hava fotoğrafçılığı gibi farklı fotoğrafçılık branşlarında deneyimli, fotoğraf sanatının gelişmesine kendini adamış Türkiye’nin en iyi fotoğrafçılarından oluşmaktadır. Fotoğrafçılık eğitimleri kadromuzda; üniversitelerde akademisyen olan, fotoğrafçılıkla ilgili kitapları ve makaleleri bulunan, sergi çalışmaları gerçekleştirmiş, TV kanallarında ve dergilerde haber fotoğrafçılığı, savaş fotoğrafçılığı, sokak fotoğrafçılığı, doğa ve seyahat fotoğrafçılığı, belgesel fotoğrafçılığı yapmış profesyonel fotoğrafçılar yer almaktadır.

Elbette. Fotoğrafçılık Kursu, Oyunculuk, Kamera Önü Oyunculuk, Diksiyon, Seslendirme ve Dublaj, Spikerlik ve Sunuculuk, Senaryo Yazarlığı, Konservatuara Hazırlık başta olmak üzere Oyunculuk, Teknik Eğitimler, Etkili İletişim ve İmaj Eğitimleri, Kişisel ve Mesleki Gelişim Kursları, Kurumsal Eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir fotoğrafçılık eğitim sınıfında/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

Sinema Akademi Iletisim 5

Sinema Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Temel fotoğrafçılık eğitimleri ve fotoğraf derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sinema Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Fotoğrafçılık kursu ve sanat eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sinema Akademi fotoğrafçılık eğitimi şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Fotoğrafçılık kursları öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

10500+

Mezun Öğrenci

Temel fotoğrafçılık kursları sonrası mesleklerinde uzmanlaşan binlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları
5,00
Öğrenci Yorumları
4 Yorum
Eğitim İçeriği
Eğitmenin Uzmanlığı
Derslik Konforu
Araç-Gereç Donanımı
Eğitim Danışmanının İlgisi
Yapılan Yorumlar
5,00
Çağan Ercan
02 Aralık 2021
Eğitim İçeriği
Eğitmenin Uzmanlığı
Derslik Konforu
Araç-Gereç Donanımı
Eğitim Danışmanının İlgisi
Yıllardır fotoğrafçılık eğitimi almak istiyorum ama hep erteledim. İşten ayrılınca ilk işim fotoğrafçılık kursu aramak oldu. Fotoğrafçılık kursu yorumları arasında gördüğüm birkaç kursla görüştüm. Sinema akademi fotoğrafçılık kursu tavsiye açısından diğerlerinden daha iyi gibiydi. Gidip gördüm ve gerçekten öyleymiş. Hemen kayıt oldum. :) Temel fotoğrafçılık eğitimi aldım ve şimdi ileri fotoğrafçılık eğitimleri de almak istiyorum. Orhan hocam ile diğer tüm hocalarıma emekleri için teşekkür ederim. İyi ders programı, iyi çalışanlar, ferah bir sınıf ve sosyalleşme imkanı arıyorsanız kesinlikle sinema akademiyi tavsiye ediyorum. Paranızın hakkını alırsınız hatta fazlasını.
5,00
Bengü R.
02 Aralık 2021
Eğitim İçeriği
Eğitmenin Uzmanlığı
Derslik Konforu
Araç-Gereç Donanımı
Eğitim Danışmanının İlgisi
Sinema Akademi temel fotoğrafçılık kursu ile tam olarak fotoğraf çekmeyi öğrendim. Daha önce başka fotoğrafçılık kurslarından da eğitim almıştım ve yetersiz kalmıştı. Bu sefer internette fotoğrafçılık kursu tavsiye ve yorumlarına baktım. Bakırköy'deki fotoğrafçılık kursu seçeneğimi 3'e indirmiştim. Görüştüğümde içime en sinen yer sinema akademi oldu. Eğitmenler, eğitim danışmanları, sınıfların donanımı, derslerin içeriği, bahçesi, ikramları ve güler yüzlü ekibiyle sinema akademiyi tek geçerim. Bakırköy fotoğrafçılık kursu arayanlar için önerimdir. Mutlaka gidin.
5,00
Ahmet T.
02 Aralık 2021
Eğitim İçeriği
Eğitmenin Uzmanlığı
Derslik Konforu
Araç-Gereç Donanımı
Eğitim Danışmanının İlgisi
Fotoğrafçılık kursu tavsiyesi alarak gittiğim Sinema Akademi'de çok güzel eğitim aldım. Temel fotoğrafçılık kursu programı pek çok kursa göre daha iyi. Fotoğrafçılık eğitimi sınıfı özenle döşenmiş, eğitmenimiz işinin uzmanıydı. Fotoğraf gezileri ve stüdyoda fotoğraf çekimleri yaparak fotoğrafçılık eğitim programını pekiştirmiş olduk. Sanat Cafe de ayrıca temel fotoğrafçılık dersleri arasında dinlendiğimiz bir yer oldu. Başka kurslarda 4 duvar arasına hapsediliyorsunuz çünkü. Fotoğrafçılık kursu fiyatları da gayet iyi. Fotoğraf eğitimi arıyorsanız tavsiye ederim.
5,00
Aslı Gökmen
02 Aralık 2021
Eğitim İçeriği
Eğitmenin Uzmanlığı
Derslik Konforu
Araç-Gereç Donanımı
Eğitim Danışmanının İlgisi
Fotoğrafçılık kursu ararken denk geldim Sinema Akademi'ye. Bakırköy'de oturduğum için Bakırköy fotoğrafçılık kursu yorumlarına bakıyordum. Fotoğrafçılık kursu tavsiye edenler arasında en çok gördüğüm isim sinema akademi oldu. Görüşmeye gittiğimde eğitim danışmanları çok güler yüzlülerdi. Hobi ya da temel fotoğrafçılık kursu aldığım akademiyi herkese öneriyorum. Fotoğraf eğitimi sınıfı çok güzel. Dekorasyonu şahane. Ayrıca başka eğitim sınıfları da var ve burada oyunculuk, diksiyon gibi eğitimler var. Geniş ve yeşil bir alana bakan bahçesi, çay kahve içebileceğiniz kafesi de bulunuyor. Orhan hocam ve diğer fotoğrafçılık eğitimi hocaları profesyoneller. Kendinizi rahat hissedebileceğiniz ve paranızın hakkını alabileceğiniz bir fotoğrafçılık kursu. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

798

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 3.990 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40