Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

13 – 18 Yaş Oyunculuk Kursu

Sahneye Genç Yetenekler Kazandırıyoruz!

Geleceğin Başarılı Oyuncularını Yetiştiriyoruz…

Çocuğunuzun yeteneklerini değerlendirmesini mi istiyorsunuz ya da sosyalleşebileceği bir ortamda keyifli vakitler geçirmesini mi amaçlıyorsunuz? Sinema Akademi oyunculuk kursları sizi bekliyor!

Genç yaşta çocuklarımızın becerilerine yön vererek reklam filmlerinden tiyatro sahnelerine kadar nitelikli bir oyunculuk kariyeri için onları destekliyor, adımlarını sağlam atmalarını sağlıyoruz. Akıcı konuşma becerisinden ses kontrolüne, sahnede beden dili kullanımından duygu ve mimik yönetimine, tiyatro kuramlarından oyunculuk metotlarına kadar genç yeteneklerimizi sahnelere kazandırmak için sahip olmaları gereken tüm bilgi birikimine ve deneyime ulaştırıyoruz.

Oyunculuk kursu programı; oyunculuk tutkusu olan ve oyunculuğu kariyer olarak hedefleyen 13 – 18 yaş arası gençlerimiz için özel olarak hazırlanmıştır.

Her yıl oyunculuk eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

oyunculuk kursu 13 18 yaş

Tüm 13 – 18 Yaş Oyunculuk Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
32 Hafta 64 Saat
Kontenjan
12 Kişi

MEB Onaylı 13 – 18 Yaş Oyunculuk Kursu Programı

Çocuk ve genç yeteneklerimizin oyunculuk becerilerine katkıda bulunduğumuz, diksiyon, beden dili, tiyatro kuramları, doğaçlama, rol okuma ve sahne çalışmaları başta olmak üzere oyunculuğun tüm ayrıntılarını içeren eğitim programımızla sahnelerde parıldayacak yıldızlar yetiştiriyoruz! 13 – 18 yaş oyunculuk kursu programımızı inceleyin, hayallerinize giden yolda birlikte ilerleyelim…

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen 13 – 18 Yaş Oyunculuk Kursu Sinema Akademi

Oyuncu olmak isteyen gençlerimizin yeteneklerini şekillendirmek ve adlarından söz ettiren oyuncular arasında yer almalarını sağlamak için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, sahne deneyimi kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler veriyoruz!

13 yaş oyunculuk kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, oyunculuğa ve sahne sanatlarına kendini adamış, Türkiye’nin duayen isimlerinden oyunculuk eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
13 yaş oyunculuk kursu

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı 13 18 yaş oyunculuk kursu

MEB Onaylı Sertifika

13 - 18 yaş oyunculuk eğitimini başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, MEB onaylı oyunculuk kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında oyunculuk eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların oyunculuk eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

genç oyunculuk kursu

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan 13 – 18 yaş oyunculuk eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz en iyi oyunculuk kursu metodumuzda gençlerimizin öğrenme hızına, bilgisine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınıza ister hobi kazandırmak için oyunculuk eğitimi aldırmak isteyin, ister yeteneklerini keşfetmek için eğitim aldırın, dünyanın en iyi sanat okullarının ve oyunculuk eğitimi merkezlerinin programlarını değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizle ayrıcalık yaşayın.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı oyunculuk kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir genç oyunculuk kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Sinema Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve oyunculuk dersi programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların oyunculuk eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

meb ruhsatlı 13 18 yaş oyunculuk kursu
13 yaş oyunculuk kursu

Uygulamalı Oyunculuk Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, kamera önü projeler ve uygulamalı oyunculuk dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Oyunculuk kursu için ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı derslerimizde oyunculuk eğitimlerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Tiyatro ve sinema oyunculuğu projelerimizle öğrencilerimize mesleki deneyim kazandırıyoruz.

Oyunculuk en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizi sahne sanatlarında uzmanlaştıracak oyunculuk eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Çocuklarımızın yeteneklerini keşfederken onları oyunculuk ve konservatuar eğitimlerine yönlendiriyor, Türkiye’nin başarılı isimleri arasında olmalarını sağlıyoruz.

13 – 18 yaş oyunculuk kursu süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek hayal ettikleri mesleğe erkenden adım atmalarını sağlıyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yollarını aydınlatıyoruz.

Öğrencilerimizin hepsini ailemizin bir parçası olarak görüyor, onların başarılarını görmeden Akademi’den mezun etmiyoruz!

kariyer danışmanlığı oyunculuk
çocuk oyunculuk eğitimi

İş İmkanı

13 – 18 yaş oyunculuk kursu ile genç yeteneklerimizi fark ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimize kariyer fırsatları yaratıyoruz.

13 – 18 yaş oyunculuk kursu öğrencilerimizden yetenekli olanlar için tiyatro ve sinema oyuncu seçmeleri, reklam ve dizi projeleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Ailelerinin bilgisi dahilinde kariyerlerine başlama fırsatı veriyoruz.

Çocuklarınızın Türkiye’nin önde gelen yönetmenleri, yapımcıları, kanalları ve ajanslarıyla çalışmasını istiyorsanız yeteneklerini yönlendirmeye hemen başlamalısınız…

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve oyunculuk mesleğini hevesli olan tüm öğrencilerimize oyunculuk eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Sinema Akademi olarak sadece 13 – 18 yaş oyunculuk kursu süresince değil mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Oyunculuğu meslek olarak yapmak isteyen gençlere diksiyondan beden diline, danstan şan ve solfeje kadar destekleyici eğitimler veriyor, oyuncu seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir oyuncu olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için oyunculuk eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

eğitim sonrası destek oyunculuk

Öğrenci Yorumları

Çocuklarınızı Keşfedin!

Çocuklarınız oyunculuğu merak ediyor ve eğitim almak istediklerini mi söylüyorlar?

Yeteneklerini Yönlendirin!

İçlerindeki yeteneği keşfetmelerini sağlayacak oyunculuk kursları ile tanışın!

Hayata Mutlu Bakmalarını Sağlayın!

Sahnelerin yeni yeteneklerine kulak verin, Türkiye’nin başarılı ve genç oyuncularından olsunlar!

oyunculuk kursu mezunları

800 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana 13 - 18 yaş oyunculuk kursu ile Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize sahne sanatlarının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı kurs merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel oyunculuk eğitimleriyle Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye eğitim verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen oyunculuk eğitimleri arıyorsanız Sinema Akademi ile tanışmanızın tam zamanıdır!

200+ Yetenekli Akademi Yıldızı

Oyunculuk kursu ve sahne sanatları eğitimlerimizi alan 200’den fazla öğrencimiz oyunculuk mesleğini yapmaya başladılar!

Temel ve ileri oyunculuk eğitimlerimizle destekleyici kurslarımızı bitirerek sektöre sağlam adımlarla başlayan öğrencilerimiz; tiyatro çalışmaları, dizi projeleri, sinema ve reklam filmlerinde yeteneklerini sergileme ve Türkiye’nin önde gelen kanalları, yapımcıları ve yönetmenleriyle çalışma fırsatı buldular.

Sinema Akademi olarak eğitim sürecinde ve sonrasında gençlerimizin yanında yer alıyor, kariyerleri şekillenirken bizler de onlarla gurur duymaya ve başarılarını paylaşmaya devam ediyoruz!

çocuk oyunculuk kursu
oyunculuk kursları

51 Dalda Sinema ve Sanat Eğitimleri

Gençlerimize gelecekte meslek kazandıracak ve değer katacak farklı branş eğitimleriyle yanlarında oluyoruz.

Oyunculuk, spikerlik ya da seslendirme sanatçılığı hayali olanlar, konservatuvar okumak isteyenler, imajını değiştirmeyi düşünenler, kendini daha iyi ifade etmeyi amaçlayanlar için sahne sanatları eğitimleri, teknik atölyeler, konservatuar programları, etkili iletişim eğitimleri, kişisel ve mesleki gelişim kursları hazırladık!

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, hayalinizdeki sahneye adım adım yaklaşın…

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sinema Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; oyunculuğun duayenleriyle seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonel oyuncuları, yönetmenleri ve yapımcıları bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Sinema Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Huzurlu ve eğlenceli bir oyunculuk kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sinema Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

15 yaş oyunculuk kursu
sanat cafe

Sanat Cafe

13 - 18 yaş oyunculuk eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece oyunculuk kursu aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca iletişim workshopları ve sergi çalışmaları yaparak oyunculuk ve sinema dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sinema Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi oyuncularından kursiyerlerimizin sahne performanslarına ve çalışmalarına yorumlar alıyor, eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Oyunculuk kursu öğrencilerimizin tiyatro sahnesi performansları, kamera önü rol çalışmaları ve eğitim süresince yer aldıkları tüm projeleri alanında ünlü isimlerle yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında uzmanlaşmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Usta sanatçılardan aldığımız eleştirilerle eksiklerinizi tamamlıyor, sizlerin de gelecekte ünlü sanatçılar arasında yer almanız için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz!

ustalardan eleştiriler oyunculuk
oyunculuk workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü tiyatro ve sinema oyuncuları, oyuncu koçları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Gençler için oyunculuk kursu sayesinde usta sanatçıları sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik oyunculuk eğitimleri düzenliyoruz. Tiyatro sahnesinde harika performanslar sergilemiş, beyaz perdedeki rolleriyle izleyenleri büyülemiş, TV’nin en çok izlenen dizilerinde kamera karşısına çıkmış oyunculardan mesleğinizin püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını sahne sanatlarına adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Sanatı ustasından öğreniyoruz!

13 yaş oyunculuk kursu

13 – 18 Yaş Oyunculuk Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

13 – 18 Yaş Oyunculuk Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Amatörden profesyonele giden sahne yolculuğunda öğrencilerimiz hem ileri seviye oyunculuk tekniklerini öğrenmek hem de daha iyi oyunculuk yapmalarını sağlayacak bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği oyunculuk kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

13 – 18 Yaş Oyunculuk Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

13 – 18 yaş oyunculuk dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sinema Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sinema Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, oyunculuk kursu dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, tiyatro ve kamera önü çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı oyunculuk dersi anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, senaryo ve film projeleri, oyunculuk eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile oyunculuğa ve sanata gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun oyunculuk kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre oyunculuk eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan oyunculuk dersleri veriyoruz.

13 yaş oyunculuk kursu

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi oyunculuk dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Oyunculuk mesleğinize sağlam adımlarla başlamanız için kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Oyunculuk eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Avrupa Standartlarında Uygulamalı Eğitimler, Keyifli Etkinlikler ve Unutulmaz Dostluklarla Dolu Bir Serüven Sizi Bekliyor!

Çocuklarınızın yeteneklerini yönlendirmek istiyorsunuz ancak nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Genç oyunculuk kursu hakkında bilgi almak ve çocuklarınıza en uygun eğitim planını gerçekleştirmek için Sinema Akademi’ye gelin!

sinema akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sinema akademi oyunculuk kursu

Kariyerinizi Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik genç oyunculuk eğitimleri belirleyelim, yol haritalarını çizelim, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
14 yaş oyunculuk kursu

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı ve eğlenceli oyunculuk kursu ile çocuklarınızın yeteneklerine yön verelim, hayallerine giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki sanat tutkusu bize yeter! Oyunculuğa yeni başlayanlar, sinema tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için birbirinden keyifli oyunculuk eğitimleri sizleri bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

En iyi 13 - 18 yaş oyunculuk kursu Sinema Akademi olarak 13 – 18 yaş oyunculuk kursu programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak oyunculuğu amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, oyunculuktan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. 13 – 18 yaş oyunculuk kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. 13 – 18 yaş oyunculuk kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ve bilgilerinin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerine en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sinema Akademi eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sinema Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Sinema Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Oyunculuk, Spikerlik-Sunuculuk, Seslendirme-Dublaj, Solfej, Diksiyon eğitimlerinde MEB onaylı sertifika verirken Kamera Önü Oyunculuk, Beden Dili, Senaryo Yazarlığı, Görüntü Yönetmenliği, Kısa Film, TV Programcılığı, Ses Tasarım Ve Film Müziği, İleri Kurgu Teknikleri, Etkili Konuşma Ve İmaj, Şan Ve Ritim, Sahne Sanatları, Konservatuara Hazırlık, Yönetmenlik, Yapımcılık, Belgesel Film, Fotoğrafçılık, Yaratıcı Drama, Dans ve diğer eğitimlerimizin tamamında katılım sertifikası alırsınız.

13 – 18 yaş oyunculuk kursu eğitmen kadromuz; oyunculuk, tiyatro ve konservatuvara hazırlık, seslendirme ve dublaj, spikerlik ve sunuculuk, yönetmenlik, senaryo yazarlığı ve diksiyon gibi sahne sanatları ile görsel ve işitsel sanat dallarında deneyimli, yerli ve yabancı yapımlarda rol almış Türkiye’nin ünlü oyuncuları, seslendirme sanatçıları, yönetmenleri, sanat direktörleri, diksiyon eğitmenleri, video – kurgu teknikerleri, kameramanlardan oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan, beyaz perdenin ve TV’nin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. 13 – 18 yaş Oyunculuk Kursu, Kamera Önü Oyunculuk, Diksiyon, Seslendirme ve Dublaj, Spikerlik ve Sunuculuk, Senaryo Yazarlığı, Konservatuvara Hazırlık başta olmak üzere Oyunculuk, Teknik Eğitimler, Etkili İletişim ve İmaj Eğitimleri, Kişisel ve Mesleki Gelişim Kursları, Kurumsal Eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

sinema akademi iletişim

Sinema Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

13 – 18 yaş oyunculuk kursu ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sinema Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

13 – 18 yaş oyunculuk kursu ve sahne eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sinema Akademi 13 – 18 yaş oyunculuk kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

13 – 18 yaş oyunculuk kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

800+

Mezun Öğrenci

Oyunculuk ve sahne sanatlarıyla ilgili mesleklerde uzmanlaşan binlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

915

kişi sizinle beraber bu kursu inceliyor.

Bu eğitimi toplam 4.575 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40