Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Görüntü Yönetmenliği Kursu

Kadrajınızı Sanata Çevirin!

Bir Sahnenin Etkisini Görüntü Yönetmeninin Deneyimi Belirler!

Hayatın her zaman farklı bir yanını mı görüyorsunuz, görüntü yönetmenliği mesleğinin size göre olduğunu mu düşünüyorsunuz? Cevabınız evetse, gelin, keyifli bir eğitime katılın…

Dijital film ekipmanlarından ışık kullanımına, sekans çekimlerinden kompozisyon unsurlarına, stüdyo çekimlerinden post prodüksiyona kadar görüntü yönetmenliği mesleğiyle ilgili sahip olmanız gereken tüm bilgi birikimine ve deneyime sektörün en prestijli Görüntü Yönetmenliği eğitim kurumu Sanat Akademi ile ulaşacak, mesleğinizi başarıyla yapacaksınız.

Görüntü yönetmenliği kursu programı dizi ve film set dinamiklerini öğrenerek görüntü yönetmenliği yapmak isteyenler için özel olarak hazırladık.

Her yıl görüntü yönetmenliği eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

Goruntu Yonetmenligi Kursu 11

Tüm Görüntü Yönetmenliği Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
16 Hafta 48 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Görüntü Yönetmenliği Kursu Programı

Bugüne kadar 8200’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 16 hafta 48 saatlik görüntü yönetmenliği eğitimi programımızla görüntü yönetmenliği mesleğini ayrıntılarıyla öğreneceksiniz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Görüntü Yönetmenliği Kursu Sinema Akademi

Başarılı dizi ve film sahnelerinin arkasındaki isim olmak, görüntü yönetmenliğine dair mesleki bilgi ve beceri edinmek için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, deneyim kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel görüntü yönetmenliği eğitimi programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

Goruntu Yonetmenligi Egitmenleri 1

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, dizi, film ve tiyatro projelerinde görüntü yönetmenliği yapmış, duayen isimlerinden görüntü yönetmenliği eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Goruntu Yonetmenligi Egitimi 5

%100 Öğrenme Garantisi

Toplamda 16 haftalık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize kurs tekrarı hakkı.

Telafi İmkanı »
Meb Onayli Goruntu Yonetmenligi Kursu 3

Görüntü Yönetmenliği Sertifika

Görüntü yönetmenliği kursunu başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, mesleki hayatınıza katkı sağlayacak görüntü yönetmenliği sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden görüntü yönetmenliği eğitimi alarak suça ortak olmayın!

Goruntu Yonetmenligi Kursu 10

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir görüntü yönetmenliği kursu programıdır.

Bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni eğitim metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası görüntü yönetmenliği eğitimi standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, görüntü yönetmenliği dersleri salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı eğitim almak isteyin, isterseniz meslek edinme amacınız olsun dünyanın en iyi sanat okullarının ve görüntü yönetmenliği eğitimi merkezlerinin programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizde farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı görüntü yönetmenliği eğitimi merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir görüntü yönetmenliği kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Sinema Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden görüntü yönetmenliği eğitimi alarak suça ortak olmayın!

Meb Ruhsatli Goruntu Yonetmenligi Kursu
Uygulamali Goruntu Yonetmenligi Kursu 1

Uygulamalı Eğitim Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek uygulamalı görüntü yönetmenliği dersleri ve projelerle teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Görüntü yönetmenliği kursları programımızın tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı eğitim yaklaşımımızla görüntü yönetmenliği dersleri içeriğimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Öğrencilerimizi alanlarında uzmanlaştıracak ve deneyim kazandıracak görüntü yönetmenliği eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere görüntü yönetmenliği eğitimleri sonrası kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun görüntü yönetmenliği eğitimleri belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Mesleğinizde başarılı olmanız için görüntü yönetmenliği eğitimi ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

Kariyer Danismanligi Goruntu Yonetmenligi Kursu 1
Goruntu Yonetmenligi Is Imkani 1

İş İmkanı

Kendini geliştirerek daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Görüntü yönetmenliği dersleri ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize tiyatro ve sinema yönetmen seçmeleri, reklam ve dizi projeleri ve kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Sinema Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen yönetmenleri, yapımcıları, kanalları ve ajanslarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yapmaya hevesli olan tüm öğrencilerimize görüntü yönetmenliği kursu sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Sinema Akademi olarak sadece görüntü yönetmenliği eğitimi süresince değil mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman kurs imkanlarımızı kullanmalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Mesleğinde fark yaratmak isteyenlere diksiyondan beden diline, iletişimden imaja kadar destekleyici eğitimler veriyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için görüntü yönetmenliği eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

Egitim Sonrasi Destek Goruntu Yonetmenligi Kursu 1

Öğrenci Yorumları

İsteyin, Karar Verin!

Görüntü yönetmeni olmak istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz?

Hayallerinizi Gerçekleştirin!

Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu ile hayata kameranızdan bakın!

Kendi Hikayenizi Yazın!

Başarılı bir görüntü yönetmeni olun, adınızdan söz ettirin!

Goruntu Yonetmenligi Egitimi Mezunlari 1

230 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize görüntü yönetmenliğinin tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı görüntü yönetmenliği kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel görüntü yönetmenliği eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye görüntü yönetmenliği dersi verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek eğitimler arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

200+ Kendi İşini Yapan Öğrenci

Görüntü yönetmenliği eğitimi alan 200’den fazla öğrencimiz dizi ve filmlerde görüntü yönetmenliği yaparak başarılı işlere imza attılar.

Görüntü yönetmenliği dersleri ve destekleyici kurslarımızı bitirerek sektöre sağlam adımlarla başlayan öğrencilerimiz; sinema sahnesinden reklam filmlerine kadar sahne sanatlarının farklı branşlarında Türkiye’nin önde gelen yapımcıları ve yönetmenleriyle çalıştı. Yer aldıkları film ekipleriyle başarıdan başarıya koştular.

Sinema Akademi olarak görüntü yönetmenliği eğitimi sürecinde ve sonrasında yanınızda yer alıyor, siz sektörde deneyim kazanırken ve adınızı Türkiye’nin ünlü görüntü yönetmenleri arasına yazdırırken bizler de sizinle gurur duymaya ve başarılarınızı paylaşmaya devam ediyoruz!

Goruntu Yonetmenleri 1
Oyunculuk Ve Sanat Dersleri 9

51 Dalda Sinema ve Sanat Eğitimleri

Tutkunuzu mesleğe dönüştüreceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız eğitimlerimizle yanınızdayız.

Oyunculuk, spikerlik ya da seslendirme sanatçılığı hayali olanlar, konservatuar okumak isteyenler, imajını değiştirmeyi düşünenler, kendini daha iyi ifade etmeyi amaçlayanlar için sahne sanatları eğitimleri, teknik atölyeler, görüntü yönetmenliği kursları, konservatuar programları, etkili iletişim eğitimleri, kişisel ve mesleki gelişim kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, sahnede olmanın mutluluğunu yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, hayalinizdeki sahneye adım adım yaklaşın…

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sinema Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; görüntü yönetmenliğinin duayenleriyle seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Sinema Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Mesleğinizin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir görüntü yönetmenliği kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sinema Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sosyal Etkinlikler Goruntu Yonetmenligi Kursu 1
Sanat Cafe 43

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece görüntü yönetmenliği eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca iletişim workshopları ve sergi çalışmaları yaparak oyunculuk ve sinema dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sinema Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi görüntü yönetmenlerinden kursiyerlerimizin çalışmalarına ve performanslarına yorumlar alıyor, eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Görüntü yönetmenliği kursu öğrencilerimizin eğitim süresince gösterdikleri performanslar, yer aldıkları projeler ve hazırladıkları ödevlerle ilgili alanında uzman isimlerin yorumlarına başvuruyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında uzmanlaşmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Ustalardan aldığımız eleştirilerle eksiklerinizi tamamlıyor, sizlerin de gelecekte mesleğinizin en iyileri arasında yer almanız için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz!

Goruntu Yonetmenligi Egitimi 6
Goruntu Yonetmenligi Workshop 1

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü görüntü yönetmenleri ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta sanatçıları sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve görüntü yönetmenliği dersleri düzenliyoruz. Tiyatro, dizi ve filmlerde görüntü yönetmeni olarak çalışmış, çektiği sahnelerle izleyenleri büyülemiş, beyazperde ve dizi projeleriyle ödüller kazanmış ünlü isimlerden mesleğinizin püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Eğlenceli workshoplarla mesleğinizin ve hayatınızın her alanında kullanacağınız bilgiler edinmenize olanak tanıyor, işi ustasından öğreniyoruz.

Goruntu Yonetmenligi Kursu Fiyatlari 2

Görüntü Yönetmenliği Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Görüntü Yönetmenliği Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Başarılı bir görüntü yönetmeni olmak ve kendini daha çok geliştirmek isteyen öğrencilerimiz görüntü yönetmenliği kursu sonrası bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Görüntü Yönetmenliği Dersleri Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Görüntü yönetmenliği kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sinema Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sinema Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, görüntü yönetmenliği kursları dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, tiyatro ve kamera önü çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış görüntü yönetmenliği kursu sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan görüntü yönetmenliği dersleri telafisi, senaryo ve film projeleri, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile sanata gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun görüntü yönetmenliği eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle beklenti ve kariyer hedeflerinize göre görüntü yönetmenliği eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan bir görüntü yönetmenliği eğitimi veriyoruz.

Goruntu Yonetmenligi Kurslari 13

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi görüntü yönetmenliği dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Mesleğinize sağlam adımlarla başlamanız için kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Görüntü yönetmenliği kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Kameranın Arkasına Geçmenin Şimdi Tam Zamanı!

Kamera arkasında olmak, ödüllü filmlere imza atmak istiyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum ya da mesleğim bana göre değil hayallerimi gerçekleştirmem gerek diyorsanız doğru adrese geldiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Size en uygun görüntü yönetmenliği eğitimi belirleyerek kariyerinizi şekillendirelim…

Goruntu Yonetmenligi Kursu 15

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Sinema Akademi Goruntu Yonetmenligi Kursu 3

Kariyerinizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik görüntü yönetmenliği eğitimleri belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Goruntu Yonetmenligi Kurslari 7

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı görüntü yönetmenliği dersi ile deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, sektörünüzün aranan ismi olun, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Kayıt Ol »

İçindeki Yönetmeni Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki tutku bize yeter! Görüntü yönetmeni olmak isteyenler için keyifli ve uluslararası standartlarda bir görüntü yönetmenliği eğitimi hazırladık! Erken kayıt fırsatlarından hemen yararlanın!

Sıkça Sorulan Sorular

Sinema Akademi olarak görüntü yönetmenliği eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak görüntü yönetmenliğini amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Görüntü yönetmenliği dersi sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Görüntü yönetmenliği kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre görüntü yönetmenliği eğitimi alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sinema Akademi görüntü yönetmenliği kursu merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sinema Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Sinema Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Oyunculuk, Spikerlik-Sunuculuk, Seslendirme-Dublaj, Solfej, Diksiyon eğitimlerinde MEB onaylı sertifika verirken Kamera Önü Oyunculuk, Beden Dili, Senaryo Yazarlığı, Görüntü Yönetmenliği Kursları, Kısa Film, TV Programcılığı, Ses Tasarım Ve Film Müziği, İleri Kurgu Teknikleri, Etkili Konuşma Ve İmaj, Şan Ve Ritim, Sahne Sanatları, Konservatuara Hazırlık, Yönetmenlik, Yapımcılık, Belgesel Film, Fotoğrafçılık, Yaratıcı Drama, Dans ve diğer eğitimlerimizin tamamında katılım sertifikası alırsınız.

Görüntü yönetmenliği kursları eğitmen kadromuz; tiyatro, dizi ve sinema gibi sahne sanatları için başarılı projelere imza atmış, TV ve sinema sektörünün en çok izlenen yapımlarının görüntü yönetmeni kadrosunda yer almış, üniversitelerde görüntü yönetmenliği ve kameramanlık gibi eğitimleri veren, alanıyla ilgili kitap ve makaleleri bulunan başarılı isimlerden oluşmaktadır.

Elbette. Görüntü Yönetmenliği Kursu, Oyunculuk, Kamera Önü Oyunculuk, Diksiyon, Seslendirme ve Dublaj, Spikerlik ve Sunuculuk, Senaryo Yazarlığı, Konservatuara Hazırlık başta olmak üzere Oyunculuk, Teknik Eğitimler, Etkili İletişim ve İmaj Eğitimleri, Kişisel ve Mesleki Gelişim Kursları, Kurumsal Eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

Sinema Akademi Iletisim 7

Sinema Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Görüntü yönetmenliği eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sinema Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Görüntü yönetmenliği kursları ve sinema eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sinema Akademi görüntü yönetmenliği eğitimi şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Görüntü yönetmenliği öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

10500+

Mezun Öğrenci

Görüntü yönetmenliği dersleri ve sahne sanatlarıyla ilgili mesleklerde uzmanlaşan binlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

762

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 3.810 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40