Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Seslendirme Dublaj Kursu

Sesinizin Rengini Beğeniyor Musunuz?

Dizi ve Film Karakterlerine Sesinizle Can Verin!

Arkadaşlarınız sesinizin çok güzel olduğunu mu söylüyor? Diksiyonunuzla dikkat mi çekiyorsunuz? Yeni bir kariyer sahibi olmaya ne dersiniz?

Son yılların en gözde mesleklerinden biri olan seslendirme dublaj sanatçılığı ilginizi çekiyor, yabancı dizi ve film karakterlerine sesinizle hayat vererek alanında başarılı bir isim olmak istiyorsanız size özel seslendirme dublaj eğitimi hazırladık! Akıcı ve anlaşılır konuşma becerisi kazanacak, stüdyoda metin okuma tekniklerini öğrenecek, TV ve sinema sektörü için kaliteli işlere imza atacaksınız.

Seslendirme dublaj kursu programını seslendirme dublaj sanatçısı olmak isteyen ve mesleğini daha iyi yapma amacı olan her yaştan katılımcı için özel olarak hazırladık.

Her yıl Seslendirme Dublaj eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

Tüm Seslendirme Dublaj Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 96 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Hafta Sonu Grubları: 08.01.2022 Cumartesi Saat 9.00 - 12.30 Arası Hafta bir Gün

MEB Onaylı Seslendirme Dublaj Kursu Programı

Bugüne kadar 8200’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 12 hafta 96 saatlik seslendirme dublaj eğitimi programımızla seslendirme dublaj hakkında sahip olmanız gereken tüm bilgi birikimine ve deneyime ulaşacaksınız.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Seslendirme Dublaj Kursu Sinema Akademi

Dizi ve filmler için dublaj yapmak, reklamları ve belgeselleri seslendirmek, yeteneğinizi mesleğiniz haline getirmek istiyorsanız Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı ve deneyim kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel seslendirme dublaj kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

Alanında Ünlü Eğitmenler

Alanında ünlü, seslendirme ve dublaj sanatına kendini adamış, Türkiye’nin duayen isimlerinden seslendirme dublaj eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »

%100 Öğrenme Garantisi

Seslendirme dublaj kursu sonunda eğitimini tekrar almak isteyenler için herhangi bir sebep aranmaksızın ücretsiz kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »

MEB Onaylı Sertifika

İş başvurularında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen MEB onaylı seslendirme dublaj kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların seslendirme dublaj eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan seslendirme dublaj eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni seslendirme dublaj eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı seslendirme dublaj eğitimi almak isteyin, isterseniz meslek edinme amacınız olsun dünyanın en iyi sanat okullarının ve eğitim merkezlerinin programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizde farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı seslendirme dublaj kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir seslendirme dublaj kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun seslendirme dublaj eğitimleri veriyoruz.

Sinema Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve seslendirme dublaj dersi programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların seslendirme dublaj eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden seslendirme dublaj kursu alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Seslendirme Dublaj Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek seslendirme dublaj çalışmaları ve uygulamalı seslendirme dublaj dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Seslendirme dublaj kursu programlarımızın tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı derslerimizde seslendirme dublaj eğitimlerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Seslendirme dublaj projelerimizle öğrencilerimize mesleki deneyim kazandırıyoruz.

Öğrencilerimizi seslendirme dublaj mesleğinde uzmanlaştıracak seslendirme dublaj eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere seslendirme dublaj eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Seslendirme dublaj sanatıyla ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun eğitimleri belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir seslendirme dublaj sanatçısı olmanız için eğitim ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

İş İmkanı

Başarılı yapımlarda kendine yer bulan bir seslendirme dublaj sanatçısı olmayı isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Seslendirme dublaj kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize sinema ve dizi dublajı, reklam ve tanıtım filmi seslendirmeleri ile kariyer fırsatları hakkında duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Sinema Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen yönetmenleri, yapımcıları, kanalları ve ajanslarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin seslendirme dublaj kursları sonrası yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yapmaya hevesli olan tüm öğrencilerimize seslendirme dublaj kursu sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Sinema Akademi olarak sadece seslendirme dublaj kursu süresince değil mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman çekim stüdyolarımızı ve ekipmanlarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Mesleğinde fark yaratmak isteyenlere diksiyondan beden diline, danstan şan ve solfeje kadar destekleyici eğitimler veriyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Alanında ünlü bir isim olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için seslendirme dublaj kursu sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

Öğrenci Yorumları

İsteyin, Karar Verin!

Seslendirme dublaj sanatçısı olmak ve karakterlere ses vermek mi istiyorsunuz?

Hayallerinizi Gerçekleştirin!

Sinema Akademi ile hayalinize bir adım atın, kariyerinizi şekillendirin.

Sesinizi Duyurun!

Beyazperdeye sesinizle değer katın, ölümsüz olun, hatırlanın!

150 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize seslendirme dublaj sanatının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı kurs merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel seslendirme dublaj kursu ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye seslendirme dublaj eğitimi verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek seslendirme dublaj eğitimi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

150+ Seslendirme Dublaj Yapan Öğrenci!

Seslendirme dublaj eğitimi alan 450’den fazla öğrencimiz kendi mesleklerini yapmaya başladılar!

Seslendirme Dublaj kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitirerek sektöre sağlam adımlarla başlayan öğrencilerimiz; yerli ve yabancı sinema filmlerinden radyo tiyatrosuna, reklamlardan dizilere kadar farklı sektörlerde seslendirme dublaj yaparak adlarından söz ettiriyorlar.

Sinema Akademi olarak seslendirme dublaj kursu sürecinde ve sonrasında yanınızda yer alıyor, siz mesleğinizi yaparken ve adınızı Türkiye’nin ünlü seslendirme dublaj sanatçıları arasına yazdırırken bizler de sizinle gurur duymaya ve başarılarınızı paylaşmaya devam ediyoruz!

51 Dalda Sinema ve Sanat Eğitimleri

Tutkunuzu mesleğe dönüştüreceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız eğitimlerimizle yanınızdayız.

Spikerlik ya da seslendirme sanatçılığı hayali olanlar, konservatuar okumak isteyenler, imajını değiştirmeyi düşünenler, kendini daha iyi ifade etmeyi amaçlayanlar için sahne sanatları eğitimleri, teknik atölyeler, konservatuar programları, etkili iletişim eğitimleri, seslendirme dublaj dersleri, kişisel ve mesleki gelişim kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, sahnede olmanın mutluluğunu yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, hayalinizdeki sahneye adım adım yaklaşın…

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sinema Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; duayen seslendirme dublaj sanatçılarıyla seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonel seslendirme dublaj sanatçılarını bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Sinema Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Mesleğinizin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir kurs atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sinema Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Seslendirme dublaj kursu aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece seslendirme dublaj eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca iletişim workshopları ve sergi çalışmaları yaparak oyunculuk ve sinema dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sinema Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi seslendirme dublaj sanatçılarından kursiyerlerimizin performanslarına ve çalışmalarına yorumlar alıyor, eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Seslendirme dublaj kursu öğrencilerimizin eğitim süresince ve sonrasındaki seslendirme ve dublaj uygulamalarını ve yer aldıkları tüm projeleri alanında ünlü isimlerle yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında uzmanlaşmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Usta sanatçılardan aldığımız eleştirilerle eksiklerinizi tamamlıyor, sizlerin de gelecekte mesleğinin ünlü isimleri arasında yer almanız için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz!

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü seslendirme dublaj sanatçıları ve duayen isimleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Ustaları sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik seslendirme dublaj eğitimleri düzenliyoruz. Ünlü film ve dizilerde dublaj yapmış, kulaklara kazınan reklam ve tanıtım filmlerine ses vermiş, alanının başarılı sanatçılardan mesleğinizin püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını seslendirme dublaj sanatına adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Sanatı ustasından öğreniyoruz!

MEB Onaylı Seslendirme-Dublaj Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Seslendirme Dublaj Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Seslendirme dublaj sanatçısı olmak, kendini geliştirerek mesleğini daha iyi yapmak isteyen öğrencilerimiz seslendirme dublaj kursu sonrası bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Seslendirme-Dublaj Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Seslendirme dublaj kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sinema Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sinema Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, seslendirme dublaj kursu dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, tiyatro ve kamera önü çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, seslendirme dublaj eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile sahne sanatlarına gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun seslendirme dublaj kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle beklenti ve kariyer hedeflerinize göre seslendirme dublaj eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış eğitim ortamında, tamamen size odaklanan bir seslendirme dublaj dersleri veriyoruz.

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi seslendirme dublaj dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Seslendirme dublaj mesleğinize sağlam adımlarla başlamanız için kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Seslendirme dublaj eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Tutkunuz Mesleğiniz Olsun! Seslendirme ve Dublaj Sanatında Uzmanlaşın!

Beğenerek izlediğiniz film ve dizilerde seslendirme yapmak ister misiniz? Ses renginizi beğeniyorsanız, tonlama ve vurgularınıza güveniyorsanız, sesinizle ilgili olumlu eleştiriler ve seslendirme yapmanızla ilgili öneriler alıyorsanız doğru adrestesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, hayallerinizden konuşalım. Size en uygun seslendirme dublaj kursu programını belirleyerek hayatınızın seyrini bambaşka bir yöne çevirelim…

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »

Kariyerinizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik seslendirme dublaj eğitimi belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »

Başarılı İşlere İmza Atın!

Uygulamalı seslendirme dublaj eğitimleri ile deneyim kazanın, kariyer basamaklarını hızla tırmanın, adınızdan söz ettirin!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki tutku bize yeter! Film ve dizilerde seslendirme ve dublaj yapmak isteyenler için birbirinden keyifli seslendirme dublaj eğitimleri sizleri bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

Sinema Akademi olarak seslendirme dublaj kursu programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak seslendirme dublajı amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Seslendirme dublaj kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Seslendirme dublaj kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sinema Akademi seslendirme dublaj kursu merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sinema Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Sinema Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Seslendirme Dublaj Kursu, Oyunculuk, Spikerlik-Sunuculuk, Solfej, Diksiyon eğitimlerinde MEB onaylı sertifika verirken Kamera Önü Oyunculuk, Beden Dili, Senaryo Yazarlığı, Görüntü Yönetmenliği, Kısa Film, TV Programcılığı, Ses Tasarım Ve Film Müziği, İleri Kurgu Teknikleri, Etkili Konuşma Ve İmaj, Şan Ve Ritim, Sahne Sanatları, Konservatuara Hazırlık, Yönetmenlik, Yapımcılık, Belgesel Film, Fotoğrafçılık, Yaratıcı Drama, Dans ve diğer eğitimlerimizin tamamında katılım sertifikası alırsınız.

Seslendirme dublaj kursu eğitmen kadromuz; oyunculuk, tiyatro ve konservatuara hazırlık, seslendirme ve dublaj, spikerlik ve sunuculuk, yönetmenlik, senaryo yazarlığı ve diksiyon gibi sahne sanatları ile görsel ve işitsel sanat dallarında deneyimli, yerli ve yabancı yapımlarda rol almış Türkiye’nin ünlü oyuncuları, seslendirme sanatçıları, yönetmenleri, sanat direktörleri, diksiyon eğitmenleri, video – kurgu teknikerleri, kameramanlardan oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan, beyaz perdenin ve TV’nin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. Seslendirme Dublaj Kursu, Oyunculuk, Kamera Önü Oyunculuk, Diksiyon, Spikerlik ve Sunuculuk, Senaryo Yazarlığı, Konservatuara Hazırlık başta olmak üzere Oyunculuk, Teknik Eğitimler, Etkili İletişim ve İmaj Eğitimleri, Kişisel ve Mesleki Gelişim Kursları, Kurumsal Eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

Sinema Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Seslendirme dublaj eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sinema Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Seslendirme dublaj kursu ve sinema eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sinema Akademi seslendirme dublaj eğitimi şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Seslendirme dublaj kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

10500+

Mezun Öğrenci

Seslendirme dublaj ve sahne sanatlarıyla ilgili mesleklerinde uzmanlaşan binlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

1.878

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 9 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40