Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Spikerlik Sunuculuk Kursu

Akıcı Bir Türkçeyle Tüm Gözler Üzerinizde!

Hayalinizdeki Mesleği Yapın!

Spikerlik sunuculuk yapmak hayalim, kamera önünde olmak ve dikkat çekici bir kariyere sahip olmak istiyorum diyorsanız bu eğitim tam size göre! Sinema Akademi spikerlik sunuculuk kursu Türkiye’nin en çok tercih edilen spikerlik sunuculuk okulu!

Akıcı ve anlaşılır konuşma becerisinden soluk denetimine, doğru telaffuzdan kamera karşısında heyecanı kontrol etmeye, canlı yayın spikerliğinden mesleğinizin etik kurallarına kadar spikerlik sunuculuk hakkında sahip olmanız gereken tüm bilgi birikimine ve deneyime sektörün en prestijli eğitim kurumu Sinema Akademi ile ulaşacaksınız!

Bu spikerlik sunuculuk kursu programını spikerlik sunuculuk yapmak ve mesleğine hakim olmak isteyen her yaştan katılımcı için özel olarak hazırladık. Haydi, hayalinizi gerçekleştirin!

Her yıl spikerlik sunuculuk eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

spikerlik sunuculuk kursu

Tüm Spikerlik Sunuculuk Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 96 Saat
Kontenjan
12 Kişi

MEB Onaylı Spikerlik Sunuculuk Kursu Programı

Bugüne kadar 8200’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 12 hafta 96 saatlik spikerlik sunuculuk kursu programımızla spikerlik sunuculuk hakkında sahip olmanız gereken tüm bilgi birikimine ve deneyime ulaşacaksınız.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Spikerlik Sunuculuk Kursu Sinema Akademi

Spikerlik sunuculuk mesleğinin sırlarını en ince ayrıntılarına kadar öğrenmek, yeteneklerinizi şekillendirmek ve adından söz ettiren bir isim olmak için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel spikerlik sunuculuk eğitimi programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

spikerlik sunuculuk eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, spikerlik sunuculuk mesleğine kendini adamış, Türkiye’nin duayen isimlerinden spikerlik sunculuk eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
spikerlik sunuculuk kursu

%100 Öğrenme Garantisi

Toplamda 12 haftalık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı spikerlik sunuculuk kursu

MEB Onaylı Sertifika

İş başvurularında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen MEB onaylı spikerlik sunuculuk kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden spikerlik sunuculuk eğitimi alarak suça ortak olmayın!

spikerlik sunuculuk kursu

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan spikerlik sunuculuk kursu sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir spikerlik sunuculuk programıdır.

Bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni spikerlik sunuculuk eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı spikerlik sunuculuk dersleri almak isteyin, isterseniz meslek edinme amacınız olsun dünyanın en iyi sanat okullarının ve spikerlik sunuculuk kursları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizde farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı spikerlik sunuculuk kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir spikerlik sunuculuk kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun spikerlik sunuculuk dersleri veriyoruz.

Sinema Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve spikerlik sunuculuk dersi programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden spikerlik sunuculuk eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

meb ruhsatlı spikerlik sunuculuk kursu
spikerlik sunuculuk kursu

Uygulamalı Spikerlik Sunuculuk Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek spikerlik sunuculuk çalışmaları, kamera önü projeler ve uygulamalı derslerle teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Spikerlik sunuculuk kursu programlarımızın tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı derslerimizde spikerlik sunuculuk kursu programımızı teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Spikerlik sunuculuk projelerimizle öğrencilerimize mesleki deneyim kazandırıyoruz.

Öğrencilerimizi mesleklerinde deneyim kazanmalarını sağlayarak uzmanlaştıracak spikerlik sunuculuk eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere spikerlik sunuculuk eğitimleri sonrası kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Spikerlik sunuculukla ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun spikerlik sunuculuk dersleri belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir spiker ya da sunucu olmanız için eğitim ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz. En iyi spikerlik sunuculuk kursu Sinema Akademi'den mesleğinize hızla adım atıyorsunuz...

kariyer danışmanlığı spikerlik sunuculuk kursu
spikerlik sunuculuk iş fırsatları

İş İmkanı

Amatörlüğün ötesine geçmek isteyen spikerlik sunuculuk kursu öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Spikerlik sunuculuk dersleri ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize spiker ve sunucu seçmeleri, TV programı ve yayın projeleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Sinema Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen kanalları, yapımcıları ve ajanslarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yapmaya hevesli olan tüm öğrencilerimize spikerlik sunuculuk eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Sinema Akademi olarak sadece spikerlik sunuculuk eğitimi süresince değil mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman stüdyolarımızı ve ekipmanlarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Mesleğinde fark yaratmak isteyenlere diksiyondan beden diline kadar destekleyici eğitimler veriyor, spiker-sunucu seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir spiker ya da sunucu olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için spikerlik sunuculuk kursu sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

eğitim sonrası destek spikerlik sunuculuk

Öğrenci Yorumları

İsteyin, Karar Verin!

Profesyonel bir spiker-sunucu olmak istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz?

Hayallerinizi Gerçekleştirin, Ekrana Çıkın!

Sanat Akademi ile TV ekranlarının ve programların eğlenceli dünyasına adım atın!

Kendi Hikayenizi Yazın, Yıldız Gibi Parlayın!

Kamera önünün aranılan yüzlerinden biri olun, hayalinizi gerçeğe dönüştürün!

spikerlik sunuculuk eğitimi mezunları

800 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize spikerlik sunuculuk mesleğinin tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı spikerlik sunuculuk kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel spikerlik sunuculuk kursu ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye spikerlik sunuculuk eğitimi verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek eğitimler arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

350+ Spikerlik Sunuculuk Yapan Öğrenci

Spikerlik sunuculuk kursu alan 500’den fazla öğrencimiz kendi mesleklerini yapmaya başladılar!

Spikerlik sunuculuk eğitimleri ile destekleyici kurslarımızı bitirerek sektöre sağlam adımlarla başlayan öğrencilerimiz; haber ve spor spikerliği, TV programları sunuculuğu, etkinlik ve organizasyon sunuculuğu gibi alanlarda yeteneklerini sergileme ve Türkiye’nin önde gelen kanalları ve yapımcılarıyla çalışma fırsatı buldular.

Sinema Akademi olarak spikerlik sunuculuk eğitimi sürecinde ve sonrasında yanınızda yer alıyor, siz adınızı Türkiye’nin ünlü spiker ve sunucuları arasına yazdırırken bizler de sizinle gurur duymaya ve başarılarınızı paylaşmaya devam ediyoruz!

spikerlik sunuculuk yapan öğrenci
oyunculuk ve sanat dersleri

51 Dalda Sinema ve Sanat Eğitimleri

Tutkunuzu mesleğe dönüştüreceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız eğitimlerimizle yanınızdayız.

Oyunculuk, spikerlik ya da seslendirme sanatçılığı hayali olanlar, konservatuar okumak isteyenler, imajını değiştirmeyi düşünenler, kendini daha iyi ifade etmeyi amaçlayanlar için spikerlik sunuculuk dersleri ve sahne sanatları eğitimleri, teknik atölyeler, konservatuar programları, etkili iletişim eğitimleri, kişisel ve mesleki gelişim kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, sahnede olmanın mutluluğunu yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, hayalinizdeki sahneye adım adım yaklaşın…

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sinema Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; spikerlik sunuculuğun duayenleriyle seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonel spiker-sunucuları, yönetmenleri ve yapımcıları bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Sinema Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Mesleğinizin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir spikerlik sunuculuk kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sinema Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

sosyal etkinlikler spikerlik sunuculuk kursu
sanat cafe

Sanat Cafe

Spikerlik sunuculuk kursu aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece spikerlik sunuculuk eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca iletişim workshopları ve sergi çalışmaları yaparak oyunculuk ve sinema dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sinema Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi spiker ve sunucularından kursiyerlerimizin performanslarına ve çalışmalarına yorumlar alıyor, eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Spikerlik sunuculuk kursu öğrencilerimizin kamera önü performansları ve eğitim süresince yer aldıkları tüm projeleri alanında ünlü isimlerle yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında uzmanlaşmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Usta sanatçılardan aldığımız eleştirilerle eksiklerinizi tamamlıyor, sizlerin de gelecekte ünlü spiker ve sunucular arasında yer almanız için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz!

ustalardan spikerlik sunuculuk
spikerlik sunuculuk workshopları

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü spiker ve sunucuları ve alanının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

En iyi spikerlik sunuculuk kursu sayesinde ustaları sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik spikerlik sunuculuk dersleri düzenliyoruz. Spiker ya da sunucu olarak başarılı bir kariyere imza atmış, TV sektörünün ve organizasyonların aranan konuşmacılarından biri olmuş, imajları ve duruşlarıyla izleyenleri kendine hayran bırakmış spiker ve sunuculardan mesleğinizin püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını spikerlik sunuculuk mesleğine adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. İşi ustasından öğreniyoruz!

spikerlik kursu

MEB Onaylı Spikerlik Sunuculuk Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Spikerlik Sunuculuk Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Spikerlik sunuculuk mesleğini daha iyi yapmak ve kendini geliştirmek isteyen öğrencilerimiz spikerlik sunuculuk kursları sonrası bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslarımıza bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Spikerlik Sunuculuk Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Spikerlik sunuculuk kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sinema Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sinema Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, spikerlik sunuculuk eğitimleri dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, sahne ve kamera önü çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı spikerlik sunuculuk dersi anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, spikerlik sunuculuk eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile spikerlik ve sunuculuğa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun spikerlik sunuculuk eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle beklenti ve kariyer hedeflerinize göre spikerlik sunuculuk kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan bir spikerlik sunuculuk kursu veriyoruz.

spikerlik sunuculuk kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi spikerlik sunuculuk dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Mesleğinize sağlam adımlarla başlamanız için spikerlik sunuculuk kursu sonrası kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Spikerlik sunuculuk eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Tutkunuz Mesleğiniz Olsun! Spikerlik ve Sunuculukta Uzmanlaşın!

Kendinizi haberleri sunarken mi hayal ediyorsunuz? Mesleğinize kendinizi ait hissetmiyor musunuz? Kendinizi güzel ve yetenekli mi buluyorsunuz? Cevabınız evetse doğru adrestesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, hayallerinizden konuşalım. Size en uygun ve en iyi spikerlik sunuculuk eğitimi programını belirleyerek hayatınızın seyrini bambaşka bir yöne çevirelim…

spikerlik sunuculuk kursu

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sinema akademi spikerlik sunuculuk kursu

Kariyerinizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik spikerlik sunuculuk dersleri belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
spikerlik sunuculuk kursları

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı spikerlik sunuculuk kursu ile deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, kariyer basamaklarını hızla tırmanın, adınızdan söz ettirin!

Kayıt Ol »

İçindeki Sunucuyu Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki tutku bize yeter! Sunuculuğa yeni başlayanlar, spikerlik mesleğini yapmak isteyenler için birbirinden keyifli spikerlik sunuculuk kursları sizleri bekliyor! Erken kayıt fırsatlarını kaçırmayın!

Sıkça Sorulan Sorular

En iyi spikerlik sunuculuk kursu Sinema Akademi olarak spikerlik sunuculuk kursu programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak spikerlik sunuculuk mesleğini hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Spikerlik sunuculuk kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Spikerlik sunuculuk kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sinema Akademi spikerlik sunuculuk kursu merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sinema Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Sinema Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Oyunculuk, Spikerlik Sunuculuk Kursu, Seslendirme-Dublaj, Solfej, Diksiyon eğitimlerinde MEB onaylı sertifika verirken Kamera Önü Oyunculuk, Beden Dili, Senaryo Yazarlığı, Görüntü Yönetmenliği, Kısa Film, TV Programcılığı, Ses Tasarım Ve Film Müziği, İleri Kurgu Teknikleri, Etkili Konuşma Ve İmaj, Şan Ve Ritim, Sahne Sanatları, Konservatuara Hazırlık, Yönetmenlik, Yapımcılık, Belgesel Film, Fotoğrafçılık, Yaratıcı Drama, Dans ve diğer eğitimlerimizin tamamında katılım sertifikası alırsınız.

Spikerlik sunuculuk kursu eğitmen kadromuz; spikerlik ve sunuculuk kursları, seslendirme ve dublaj, oyunculuk, tiyatro ve konservatuara hazırlık, yönetmenlik, senaryo yazarlığı ve diksiyon gibi sahne sanatları ile görsel ve işitsel sanat dallarında deneyimli, TV ekranlarında haber ve spor spikerliği, eğlence ve sanat programı sunuculuğu yapmış ünlü spiker ve sunucular, seslendirme sanatçıları, diksiyon eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan, beyaz perdenin ve TV’nin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. Spikerlik ve Sunuculuk Kursu, Oyunculuk, Kamera Önü Oyunculuk, Diksiyon, Seslendirme ve Dublaj, Senaryo Yazarlığı, Konservatuara Hazırlık başta olmak üzere Oyunculuk, Teknik Eğitimler, Etkili İletişim ve İmaj Eğitimleri, Kişisel ve Mesleki Gelişim Kursları, Kurumsal Eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

sinema akademi iletişim

Sinema Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Spikerlik sunuculuk eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sinema Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Spikerlik sunuculuk dersleri ve sinema eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sinema Akademi spikerlik sunuculuk eğitimi şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Spikerlik sunuculuk kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

10500+

Mezun Öğrenci

Spikerlik sunuculuk eğitimleri ve sahne sanatlarıyla ilgili mesleklerde uzmanlaşan binlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

1.531

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 8 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40