Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Diksiyon Kursu

Akıcı ve Kusursuz Konuşmayı Kim İstemez!

Mükemmel Bir Diksiyonla İmajınızı Tazeleyin!

Daha etkileyici ve özgüvenli konuşmak istemez misiniz? Sosyal hayatta kendinizi daha iyi ifade etmek, kurumsal dünyada rakiplerinizden 1 adım önde olmak için ihtiyacınız olan tek şek Diksiyon Eğitimi!

Kelimelerin telaffuzlarını ve tonlamalarını doğru yapmak, dinleyicilerinizi etkilemek, sesinizi ve nefesinizi kontrol etmek, iş hayatında başarılı sunumlar yapmak ve dikkatleri üzerinize toplamak istiyorsanız diksiyon eğitimi tam size göre. Topluluk önünde rahatça konuşabilmek, mesleğinizden daha çok kazanç sağlamak ve kişisel gelişiminizi desteklemek için doğru yerdesiniz…

Diksiyon kursu programını ikili ilişkilerde ve kurumsal hayatta iletişim becerilerini artırmak isteyen katılımcılar için özel olarak hazırladık.

Kendini iyi ifade edemeyen insanlar kariyerlerinde ve sosyal hayatlarında problem yaşayarak özgüvenleri düşük, asosyal ve mutsuz bireyler olabilirler.

diksiyon kursu

Tüm Diksiyon Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
6 Hafta 30 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Diksiyon Eğitimi 2022 Eğitim – Öğretim Dönemi Gün ve Saatleri;

Hafta Sonu Grupları İçin; Haftada 1 Gün 4 Saat, Pazar Günü 14.00 – 18.00 Arası

Hafta İçi Grupları İçin; Haftada 2 Gün Salı ve Perşembe Günleri 19.30 – 21.30 Arası Düzenlenmektedir.

Diksiyon Eğitimi 2022. Dönem Pazar Grubları

Ders Başlangıç Tarihi : 09.01.2022 Saat 14.00 - 18.00 (6 Hafta)

Ders Başlangıç Tarihi : 27.02.2022 Saat 14.00 - 18.00 (6 Hafta)

Ders Başlangıç Tarihi : 17.04.2022 Saat 14.00 - 18.00 (6 Hafta)

Diksiyon Eğitimi 2022. Dönem Hafta İçi Salı - Perşembe Grubları

Ders Başlangıç Tarihi : 01.02.2022 Saat 19.30 - 21.30 (6 Hafta)

Ders Başlangıç Tarihi : 27.02.2022 Saat 19.30 - 21.30 (6 Hafta)

Ders Başlangıç Tarihi : 17.04.2022 Saat 19.30 - 21.30 (6 Hafta)

MEB Onaylı Diksiyon Kursu Programı

Bugüne kadar 8200’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 6 hafta 30 saatlik diksiyon eğitimi programımızla kusursuz bir diksiyon için sahip olmanız gereken tüm bilgi birikimine ve deneyime ulaşacaksınız.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Diksiyon Kursu Sinema Akademi

Oyunculuk becerilerinize katkıda bulunmak, sosyal yaşamında dikkat çeken biri olmak, kariyer basamaklarını daha hızlı çıkmak için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, deneyim kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel diksiyon dersi programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

diksiyon kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, diksiyon eğitimlerinde Türkiye’nin ünlü ve duayen isimlerinden diksiyon eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
diksiyon kursu

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 16 haftalık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı diksiyon kursu

MEB Onaylı Sertifika

İş başvurularında referansınız olacak, yaptığınız işin eğitimini aldığınızı belgeleyen MEB onaylı diksiyon kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında diksiyon eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların diksiyon eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

diksiyon kursu

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan diksiyon eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz yeni diksiyon eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster kendinizi geliştirmek için diksiyon eğitimi almak isteyin, isterseniz meslek edinme amacınız olsun dünyanın en iyi sanat okullarının ve en iyi diksiyon kursu merkezlerinin programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizde farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı diksiyon kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir diksiyon kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun diksiyon eğitimleri veriyoruz.

Sinema Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve diksiyon dersi programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların diksiyon eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden diksiyon kursu alarak suça ortak olmayın!

meb ruhsatlı diksiyon kursu
uygulamalı diksiyon kursu

Uygulamalı Diksiyon Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek uygulamalı diksiyon dersi ve projelerle teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Diksiyon kursu programlarımızın tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı eğitim yaklaşımımızla diksiyon derslerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Öğrencilerimizi alanlarında uzmanlaştıracak ve deneyim kazandıracak diksiyon eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere diksiyon eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun eğitimleri belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, diksiyon kursu ile yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Mesleğinizde başarılı olmanız için eğitim ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

kariyer danışmanlığı diksiyon kursu
diksiyon kursu iş imkanı

İş İmkanı

Kendini geliştirerek daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Diksiyon kursu ve mesleki eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize kariyerler fırsatları ve iş başvuruları hakkında duyurular yapıyor, sektörel partnerlerimiz aracılığıyla güvenilir mesleki imkanlar sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Sinema Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen markaları ve şirketleriyle çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin diksiyon kursları sonrası yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yapmaya hevesli olan tüm öğrencilerimize diksiyon kursu sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Sinema Akademi olarak sadece diksiyon eğitimi süresince değil mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Mesleğinde fark yaratmak isteyenlere etkili iletişimden beden diline, iletişimden imaja kadar destekleyici eğitimler veriyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için diksiyon kursu sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

eğitim sonrası destek diksiyon kursu

Öğrenci Yorumları

İsteyin, Karar Verin!

Kendinizi geliştirmek istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz?

Eğitiminizi Alın!

Alanında uzman isimlerden imajınızı güçlendirmeyi, dikkat çekmeyi öğrenin.

Hayata Daha Mutlu Bakın!

Sosyal ve mesleki hayatta daha mutlu olun, özgüveninizi yeniden kazanın.

diksiyon eğitimi mezunları

850 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize güzel konuşmanın tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı diksiyon kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel diksiyon kursu programlarıyla Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye diksiyon eğitimi verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek diksiyon eğitimi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

600+ Başarılı Öğrenci

Diksiyon eğitimi alan 600’den fazla öğrencimiz kurumsal firmalarda kariyerlerine adım attılar, mesleklerini daha kalifiye olarak yapmaya başladılar, sosyal ilişkilerde daha başarılı oldular.

Diksiyon kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitirerek kurumsal hayata sağlam adımlarla başlayan öğrencilerimiz; yurt içi ve yurt dışı kurumsal firmalarda, ünlü markalarda çalışıyor, daha iyi bir konuşmacı ve lider olarak başarıyla adlarından söz ettiriyorlar.

Sinema Akademi olarak diksiyon kursu sürecinde ve sonrasında yanınızda yer alıyor, siz mesleğinizi yaparken ve adınızı Türkiye’nin başarılı isimleri arasına yazdırırken bizler de sizinle gurur duymaya ve çalışmalarınızı paylaşmaya devam ediyoruz!

diksiyon kursu kariyer
oyunculuk ve sanat dersleri

51 Dalda Sinema ve Sanat Eğitimleri

Tutkunuzu mesleğe dönüştüreceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız eğitimlerimizle yanınızdayız.

Oyunculuk, spikerlik ya da seslendirme sanatçılığı hayali olanlar, konservatuar okumak isteyenler, imajını değiştirmeyi düşünenler, kendini daha iyi ifade etmeyi amaçlayanlar için sahne sanatları eğitimleri, teknik atölyeler, konservatuar programları, etkili iletişim eğitimleri, diksiyon dersleri, kişisel ve mesleki gelişim kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, sahnede olmanın mutluluğunu yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, hayalinizdeki sahneye adım adım yaklaşın…

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sinema Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; diksiyon ve iletişim uzmanlarıyla seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Sinema Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Mesleğinizin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir kurs atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sinema Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…En iyi diksiyon kursu sizi bekliyor!

sosyal etkinlikler diksiyon kursu
sanat cafe

Sanat Cafe

Diksiyon kursu aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece diksiyon eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca iletişim workshopları ve sergi çalışmaları yaparak oyunculuk ve sinema dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sinema Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Ustalardan Eleştiriler

Mesleklerinin ünlü isimlerinden kursiyerlerimizin çalışmalarına ve performanslarına yorumlar alıyor, eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Diksiyon kursu öğrencilerimizin eğitim süresince gösterdikleri performanslar, yer aldıkları projeler ve hazırladıkları ödevlerle ilgili alanında uzman isimlerin yorumlarına başvuruyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında uzmanlaşmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Ustalardan aldığımız eleştirilerle eksiklerinizi tamamlıyor, mesleğinizin en iyileri arasında yer almanız için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz!

diksiyon eğitimi
diksiyon workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü diksiyon eğitmenleri, yöneticileri, liderleri ve duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

En iyi diksiyon kursu ile usta isimleri sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik diksiyon eğitimleri düzenliyoruz. Etkili iletişim üzerine çalışmalar yapmış, makaleleri ve eğitimleriyle gelecek nesilleri aydınlatan, akademisyenlik ve konuşmacı kariyeriyle dikkat çeken uzmanlardan mesleğinizin püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını diksiyon eğitimi ve etkili iletişime adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz!

diksiyon kursu fiyatları

MEB Onaylı Diksiyon Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Diksiyon Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Mesleki ve sosyal yaşamda fark edilen bir birey olmak, kendini daha çok geliştirmek isteyen öğrencilerimiz diksiyon kursu sonrası bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, kendinize değer katmaya devam edin!

Diksiyon Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Diksiyon kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sinema Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sinema Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, diksiyon kursu dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, diksiyon eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile tüm öğrencilerimizin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun diksiyon kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre diksiyon eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan bir eğitim diksiyon dersleri veriyoruz.

diksiyon kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi diksiyon dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Mesleğinize sağlam adımlarla başlamanız için diksiyon kursu sonrası kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Diksiyon eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Gelişmekten ve Değişmekten Vazgeçmeyin! Diksiyon Kursu İle Hayatınıza Değer Katın!

Ses tonunuz, konuşma ve telaffuz şekliniz, topluluk önünde konuşma korkunuz sizi üzüyor mu? Ya da kariyer basamaklarını daha hızlı çıkmak, iyi bir konuşmacı olmak, kitleleri peşinizden sürüklemek mi istiyorsunuz? Cevabınız evetse doğru adrestesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, hayallerinizden konuşalım. Size en uygun diksiyon kursu ve mesleki eğitimleri belirleyerek hayatınızın seyrini bambaşka bir yöne çevirelim…

diksiyon kursu

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
sinema akademi diksiyon kursu

Kariyerinizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik eğitimleri belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
diksiyon kursları

Başarılı İşlere İmza Atın!

Uygulamalı diksiyon eğitimleri ile deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, kariyer basamaklarını hızla tırmanın, adınızdan söz ettirin!

Kayıt Ol »

İmajınla Fark Yarat!

Mesleki ve sosyal hayatta gözler üzerinizde olsun! Diksiyonunu düzeltmek isteyenler, sosyal ve mesleki alanda hayatına yeniden yön verme amacı olanlar için birbirinden keyifli diksiyon eğitimleri hazırladık!

Sıkça Sorulan Sorular

En iyi diksiyon kursu Sinema Akademi olarak diksiyon eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak hangi seviyede eğitim alacaklarına, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Diksiyon kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Diksiyon kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre diksiyon eğitimi alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sinema Akademi diksiyon kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sinema Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Sinema Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Diksiyon Kursu, Oyunculuk, Spikerlik-Sunuculuk, Seslendirme-Dublaj, Solfej eğitimlerinde MEB onaylı sertifika verirken Kamera Önü Oyunculuk, Beden Dili, Senaryo Yazarlığı, Görüntü Yönetmenliği, Kısa Film, TV Programcılığı, Ses Tasarım ve Film Müziği, Etkili İletişim ve İmaj, Şan ve Ritim, Konservatuara Hazırlık, Yönetmenlik, Yapımcılık, Belgesel Film, Fotoğrafçılık, Yaratıcı Drama, Dans ve diğer eğitimlerimizin tamamında katılım sertifikası alırsınız.

Diksiyon kursu eğitmen kadromuz; diksiyon, seslendirme ve dublaj, spikerlik ve sunuculuk gibi görsel ve işitsel sanat dallarında deneyimli, yıllarını iletişim sanatına adamış, alanında ünlü akademisyenler, konuşmacılar, liderler ve yöneticilerden oluşmaktadır. Diksiyon ve iletişim alanında kitap ve makaleleri olan, kariyer günlerinde konuşmacı olarak yer alan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. Diksiyon Kursu, Oyunculuk, Kamera Önü Oyunculuk, Seslendirme ve Dublaj, Spikerlik ve Sunuculuk, Senaryo Yazarlığı, Konservatuara Hazırlık başta olmak üzere Oyunculuk, Teknik Eğitimler, Etkili İletişim ve İmaj Eğitimleri, Kişisel ve Mesleki Gelişim Kursları, Kurumsal Eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

sinema akademi iletişim

Sinema Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Diksiyon eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sinema Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Diksiyon kursu ve sanat eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sinema Akademi diksiyon eğitimi şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Diksiyon kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

10500+

Mezun Öğrenci

Diksiyon kursu sonrası mesleklerinde uzmanlaşan binlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

3.861

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu toplam 19 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40