Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

MEB Onaylı 7-9 Yaş Yaratıcı Drama Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Sanatsever Nesiller Yetiştirmek İster Misiniz?

Güncel eğitim metotları ile uluslararası standartlarda hazırladığımız 7-9 Yaş Yaratıcı Drama kursu, öğrencilerimize özel %50 indirimle! MEB Onaylı 7-9 Yaş Yaratıcı Drama kursu fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizi arayın!

30 hafta 60 saatlik eğitim programımızda bireysel farkındalıktan grup etkileşimine, rol yapmadan empati kurabilmeye, uyum becerilerinden toplumsal davranışlara kadar farklı eğitim başlıklarıyla çocuklarımızı hayata hazırlayacak ve yaratıcılıklarını geliştirecek tüm bilgi birikimine ve deneyime sektörün en prestijli Yaratıcı Drama eğitim kurumu Sinema Akademi ile ulaşmalarını sağlıyoruz.

Bu program çocukların kendilerini ve yeteneklerini fark etmeleri, yaşıtları ile ortak paylaşımda bulunabilmeleri, hayata adapte olmaları ve sanatsever bireyler olarak yetişmeleri için özel olarak hazırlanmıştır. MEB Onaylı 7-9 Yaş Yaratıcı Drama kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Çocukların kişisel gelişimini doğrudan etkileyen, onların bilişsel, fiziksel ve duyuşsal becerilerini geliştirmek için yaparak, yaşayarak öğrenme ve aynı zamanda yaratıcılıklarını geliştirecek doğaçlama temeline dayanan Yaratıcı Drama eğitimimiz samimi ve eğlenceli bir ortamda başlıyor!

MEB Onaylı 7-9 Yaş Yaratıcı Drama kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Sinema Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ile sanatla iç içe nesiller yetiştirmek için Sinema Akademi olarak tüm ailelerin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, sahne sanatlarına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen oyuncuları, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, kariyer danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumuyuz. Oyunculuk kursu ücretleri değil eğitim kalitesi önceliğimizdir.

Avrupa standartlarında uygulamalı eğitimler, keyifli etkinlikler ve unutulmaz dostluklarla dolu bir serüven için, Türkiye’nin en çok tercih edilen yaratıcı drama kursu Sinema Akademi ile tanışın!

[widget-132]

Çocuklarınızın Bedensel ve Zihinsel Gelişimlerine Katkıda Bulunun!

Çocuğum daha sosyal olsun, kendini iyi ifade edebilsin, özgüveni gelişsin, yeteneklerinin farkına varalım diyorsanız doğru adrese geldiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Çocuklarınıza en uygun eğitimi belirleyerek geleceklerini birlikte şekillendirelim…

Unutmayın, her yıl eğitim almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de siz olmayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket yaratıcı drama kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun yaratıcı drama eğitimleri eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde yaratıcı drama kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı yaratıcı drama kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40