Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

MEB Onaylı Oyunculuk Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Sahnelerin Yıldızı Olmak İsteyenlere Kaçırılmayacak Bir Fırsat!

Avrupa standartlarında ve %100 öğrenme garantili MEB Onaylı Oyunculuk Kursu erken kayıtta %50 indirimli! Yeteneklerinize yön vermek isterseniz oyunculuk kursu fiyatları ve eğitim programlarımız hakkında detaylı bilgilendirme için sizi kurumumuza bekleriz...

Başarılı bir oyuncu olmak için gerekli olan temel oyunculuk tekniklerinden sahne kullanımına, diksiyon kurallarından doğaçlama yapmaya kadar her şeyi öğreneceğiniz MEB Onaylı Oyunculuk Kursu, 12 hafta 96 saatlik bir eğitim olup sizleri profesyonel kariyerinize hazırlamak için planlandı. 

MEB Onaylı Oyunculuk Kursu ile akıcı konuşma becerisi kazanacak, sahnede beden dilinizi istediğiniz gibi kullanacak, duygu ve mimik yönetimi yapabilecek, rol seçmeyi öğrenecek, sahnede karakter sergilemek için tüm bilgi, birikim ve deneyime sektörün en prestijli eğitim kurumu Sinema Akademi ile ulaşacaksınız. Oyunculuk kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

 

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

MEB onaylı oyunculuk kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Sinema Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, usta eğiticilerden sahne performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, senaryo ve film projeleri, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile sanata gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, sahne sanatlarına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen oyuncuları, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, kariyer danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumuyuz. Oyunculuk kursu ücretleri değil eğitim kalitesi önceliğimizdir.

Avrupa standartlarında uygulamalı eğitimler, keyifli etkinlikler ve unutulmaz dostluklarla dolu bir serüven için, Türkiye’nin en çok tercih edilen oyunculuk kursu Sinema Akademi ile tanışın!

Hem başarılı hem de ünlü bir oyuncu olmanız için eğitim ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla Türkiye’nin başarılı isimleri arasında olmanızı sağlıyoruz.

Oyunculuk kariyerinize başlamadan önce hem fiziki özelliklerinizi hem de bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor, ihtiyaçlarınıza ve seviyenize göre ek eğitim planınızı yapıyor, sağlıklı bir yaşama ve vücuda sahip olmanız için beslenme programlarından güzellik ve estetik uygulamalarına kadar tüm imaj çalışmalarınızı partnerlerimiz aracılığıyla gerçekleştiriyoruz. Ayrıca fotoğraf ve video çekimlerinizi yaparak PR’ınızı güçlendiriyor, sosyal medya danışmanlığımızla daha geniş kitlelere ulaşmanızı sağlıyor, dijital kanallarınızı yöneterek reklamınızı yapıyoruz.

[widget-132]

Tutkunuz Mesleğiniz Olsun! Sanatınızın Uzmanı Olun!

Yeteneğim var, oyuncu olmak istiyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum ya da mesleğim bana göre değil hayallerimi gerçekleştirmem gerek diyorsanız doğru adrese geldiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Size en uygun eğitimi belirleyerek hayatınıza yön verelim…

Unutmayın, her yıl oyunculuk eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de siz olmayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket oyunculuk kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun oyunculuk eğitimleri eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde oyunculuk kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı oyunculuk kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40