Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Görüntü Yönetmenliği Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Her Yönetmenin Çalışmak İsteyeceği Bir Görüntü Yönetmeni Olun!

Alanında uzman eğitmenler tarafından verilen, %100 öğrenme garantili Görüntü yönetmenliği Kursu öğrencilerimize özel %50 indirimle! Görüntü yönetmenliği kursu fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizi arayın!

12 hafta 36 saatlik eğitim programımızda kameraların çalışma sisteminden mizansen bölmeye, kadraj doldurmadan ses montajı yapmaya kadar görüntü yönetmenliği hakkında sahip olmanız gereken tüm bilgi birikimine ve deneyime sektörün en prestijli Görüntü yönetmenliği eğitim kurumu Sanat Akademi ile ulaşacaksınız.

Bu program, profesyonel yönetmen olarak sinema sektöründe çalışmak isteyen, sinema ile ilgilenen veya kendi projelerini çekmek isteyenler için özel olarak hazırlanmıştır. Görüntü yönetmenliği kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Başarılı filmlerin eşsiz görüntülerine imza atmak ister misiniz? Görüntü yönetmenliği mesleğinin tüm sırlarını ve tekniklerini sizlerle paylaşıyoruz. Bir görüntü yönetmenin en önemli ekipmanı olan kamerayı doğru kullanmayı öğrenecek, temel ayarlarını yapabilecek seviyeye gelecek ve oyuncunuzu dilediğiniz gibi yönlendirebileceksiniz.

Görüntü yönetmenliği kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Sinema Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, usta eğiticilerden öğrencilerimizin çalışmalarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, film ve dizi projeleri, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile sanata gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, sinema sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen yönetmenleri, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, kariyer danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumuyuz. Görüntü yönetmenliği kursu ücretleri değil eğitim kalitesi önceliğimizdir.

Amatörden profesyonele giden bu uzun yolculukta öğrencilerimiz mesleklerine katkısı olacak Kısa Film, Belgesel Film, Yapımcılık, Ses Tasarım ve Film Müziği başta olmak üzere farklı eğitimler de alıyorlar. En çok tercih edilen eğitimlerimiz %100 öğrenme garantili, isteyene özel isteyene grup dersi fırsatlarıyla! Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği eğitimlerimize bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Sadece görüntü yönetmenliği kursu değil, sizin için bir aile oluyoruz. Ucuz Görüntü yönetmenliği eğitimlerindense size özel belirlenen programlarla görüntü yönetmenliği kursu fiyatları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Önceliğimiz, ihtiyacınız olan eğitimleri vermek…

[widget-129]

Adınızdan Söz Ettirin! %50 İndirimli Görüntü Yönetmenliği Kursu Fiyatları Tam Bütçenize Göre!

Kamera arkasında olmak, milyonlarca izleyiciye ulaşacak filmlere ve dizilere imza atmak istiyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum ya da mesleğim bana göre değil hayallerimi gerçekleştirmem gerek diyorsanız doğru adrese geldiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Size en uygun eğitimi belirleyerek kariyerinizi şekillendirelim…

Unutmayın, her yıl görüntü yönetmenliği eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de siz olmayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket görüntü yönetmenliği kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun görüntü yönetmenliği eğitimleri eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde görüntü yönetmenliği kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. Görüntü yönetmenliği kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40