Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

TV Programcılığı Kursu

Milyonlara Ulaşacak Programlara İmzanızı Atın!

TV Sektöründe Adınızdan Söz Ettirin!

Eğlenceli TV programlarının nasıl yapıldığını merak ediyor ve başarılı yapımlara imza atmak mı istiyorsunuz? Sinema Akademi mesleki eğitimleri sizi bekliyor!

TV yayın ilkelerinden program türlerine, içerik hazırlığından stüdyo dekoruna, talk Show sunmaktan reyting attırmaya kadar TV Programcılığının püf noktalarını sizlerle paylaşıyor, uygulamalı eğitimlerimizle deneyim kazanmanızı sağlıyor, kariyer yolculuğunuzda dilediğiniz her an yanınızda oluyoruz!

TV programcılığı kursu programı TV programcısı olmayı düşünenler, yeni bir girişim hayata geçirmek isteyenler ve yapımcılar için özel olarak hazırladık.

Her yıl TV Programcılığı eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

Tv Programciligi Kursu 4

Tüm TV Programcılığı Kursları Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
8 Hafta 24 Saat
Kontenjan
12 Kişi

TV Programcılığı Kursu Programı

Bugüne kadar 8200’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 8 hafta 24 saatlik TV programcılığı kursu programımızla TV programcılığı hakkında sahip olmanız gereken tüm bilgi birikimine ve deneyime ulaşacaksınız.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen TV Programcılığı Kursu Sinema Akademi

TV programcılığı mesleğini en ince ayrıntılarına kadar öğrenmek ve yeni bir kariyer sahibi olmak için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı TV programcılığı dersleri, deneyim kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel TV programcılığı kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

Tv Programciligi Kursu Egitmenler

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, Türkiye’nin en çok izlenen TV programlarına imza atmış, duayen isimlerinden TV programcılığı eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
Tv Programciligi Egitimi 2

%100 Öğrenme Garantisi

Toplamda 8 haftalık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
Meb Onayli Tv Programciligi Kursu 1

TV Programcılığı Sertifikası

TV programcılığı kursunu başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, mesleki hayatınıza katkı sağlayacak kurum onaylı kurs sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden TV programcılığı eğitimi alarak suça ortak olmayın!

Tv Programciligi Kursu 7

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir TV programcılığı eğitimi programıdır.

Bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni TV programcılığı eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, TV programcılığı dersleri salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı TV programcılığı eğitimi almak isteyin, isterseniz meslek edinme amacınız olsun dünyanın en iyi sanat okullarının ve TV programcılığı eğitimi merkezlerinin programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizde farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı TV programcılığı kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir TV programcılığı kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun TV programcılığı dersleri veriyoruz.

Sinema Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden TV programcılığı eğitimi alarak suça ortak olmayın!

Meb Ruhsatli Tv Programciligi Kursu 1
Uygulamali Tv Programciligi Kursu

Uygulamalı Eğitim Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek uygulamalı dersler ve projelerle teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

TV programcılığı kursları programımızın tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı eğitim yaklaşımımızla TV programcılığı dersleri içiriğimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Öğrencilerimizi alanlarında uzmanlaştıracak ve deneyim kazandıracak TV programcılığı eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere TV programcılığı kursu sonrası kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun eğitimleri belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, TV programcılığı kursları sonrası fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Mesleğinizde başarılı olmanız için eğitim ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

Kariyer Danismanligi Tv Programciligi Kursu
Tv Programciligi Is Imkani

İş İmkanı

Kendini geliştirerek daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

TV programcılığı dersleri ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize televizyon yapımları için görüşmeler ayarlıyor, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, reklam ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Sinema Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen yönetmenleri, yapımcıları, kanalları ve ajanslarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yapmaya hevesli olan tüm öğrencilerimize TV programcılığı eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Sinema Akademi olarak sadece TV programcılığı eğitimi süresince değil mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman kurs imkanlarımızı kullanmalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Mesleğinde fark yaratmak isteyenlere diksiyondan beden diline, iletişimden imaja kadar destekleyici eğitimler veriyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için TV programcılığı eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

Egitim Sonrasi Destek Tv Programciligi Kursu

Öğrenci Yorumları

İsteyin, Karar Verin!

TV programcısı olmak istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz?

Hayallerinizi Gerçekleştirin!

Türkiye’nin en kapsamlı sanat okulu ile mesleki deneyim kazanın!

Kendi Hikayenizi Yazın!

Başarılı yapımlara imza atarak TV sektörünün aranan isimlerinden olun!

Tv Programciligi Egitimi Mezunlari

100 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize TV programcılığının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı TV programcılığı kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel TV programcılığı eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye TV programcılığı dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek eğitimler arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

100+ Kendi İşini Yapan Öğrenci

TV programcılığı eğitimi alan 500’den fazla öğrencimiz televizyon sektöründe farklı yapımlara ve başarılı işlere imza attılar.

TV programcılığı dersleri ve destekleyici kurslarımızı bitirerek sektöre sağlam adımlarla başlayan öğrencilerimiz; haber, eğlence ve spor programlarında yer alarak Türkiye’nin önde gelen kanalları, yapımcıları ve yönetmenleriyle çalıştı.

Sinema Akademi olarak eğitim sürecinde ve TV programcılığı kursları sonrasında yanınızda yer alıyor, siz sektörde deneyim kazanırken ve adınızı Türkiye’nin TV ünlü programcıları arasına yazdırırken bizler de sizinle gurur duymaya ve başarılarınızı paylaşmaya devam ediyoruz!

Tv Programciligi Yapanlar
Oyunculuk Ve Sanat Dersleri 10

51 Dalda Sinema ve Sanat Eğitimleri

Tutkunuzu mesleğe dönüştüreceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız eğitimlerimizle yanınızdayız.

Oyunculuk, spikerlik ya da seslendirme sanatçılığı hayali olanlar, konservatuar okumak isteyenler, imajını değiştirmeyi düşünenler, kendini daha iyi ifade etmeyi amaçlayanlar için sahne sanatları eğitimleri, teknik atölyeler, konservatuar programları, etkili iletişim eğitimleri, TV programcılığı kursu, kişisel ve mesleki gelişim kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, sahnede olmanın mutluluğunu yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, hayalinizdeki sahneye adım adım yaklaşın…

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sinema Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; TV programcılığının duayenleriyle seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Sinema Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Mesleğinizin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir TV programcılığı kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sinema Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sosyal Etkinlikler Tv Programciligi Kursu
Sanat Cafe 45

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece TV programcılığı eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca iletişim workshopları ve sergi çalışmaları yaparak oyunculuk ve sinema dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sinema Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi TV programcılarından kursiyerlerimizin çalışmalarına ve performanslarına yorumlar alıyor, eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

TV programcılığı kursu öğrencilerimizin eğitim süresince gösterdikleri performanslar, yer aldıkları projeler ve hazırladıkları ödevlerle ilgili alanında uzman isimlerin yorumlarına başvuruyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında uzmanlaşmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Ustalardan aldığımız eleştirilerle eksiklerinizi tamamlıyor, sizlerin de gelecekte mesleğinizin en iyileri arasında yer almanız için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz!

Tv Programciligi Kurslari 3
Tv Programciligi Workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü TV programcıları ve yapımcılarıyla keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta sanatçıları sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik TV programcılığı eğitimleri düzenliyoruz. Haber, eğlence, seyahat ve spor programlarına imza atmış, izlenme rekorları kıran yapımların kadrosunda yer almış, alanının öncü isimlerden mesleğinizin püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Eğlenceli workshoplarla mesleğinizin ve hayatınızın her alanında kullanacağınız bilgiler edinmenize olanak tanıyor, işi ustasından öğreniyoruz.

Tv Programciligi Kursu Fiyatlari 1

TV Programcılığı Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

TV Programcılığı Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

TV programcısı olmak ya da kendini geliştirerek mesleğini daha iyi yapmak isteyen öğrencilerimiz TV programcılığı kursları sonrası bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği eğitimlerimize bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

TV Programcılığı Dersleri Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

TV programcılığı kursları dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sinema Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sinema Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, TV programcılığı kursu dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, tiyatro ve kamera önü çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış TV programcılığı eğitimi sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı TV programcılığı dersi anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile sanata gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun TV programcılığı eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle beklenti ve kariyer hedeflerinize göre TV programcılığı dersi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan bir TV programcılığı kursu veriyoruz.

Tv Programciligi Kursu 13

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi TV programcılığı dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Mesleğinize sağlam adımlarla başlamanız için TV programcılığı kursları sonrası kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

TV programcılığı kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

TV Programlarının Aranan İsimlerinden Biri Olmak İster Misiniz?

Kamera arkasında olmak, izleyiciyi ekrana kitleyecek TV programlarına imza atmak istiyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum ya da mesleğim bana göre değil hayallerimi gerçekleştirmem gerek diyorsanız doğru adrese geldiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Size en uygun TV programcılığı eğitimi içeriğini belirleyerek kariyerinizi şekillendirelim…

Tv Programciligi Kursu 10

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Sinema Akademi Tv Programciligi Kursu 1

Kariyerinizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik TV programcılığı eğitimleri belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Tv Programciligi Kurslari 6

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı TV programcılığı dersleri ile deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, sektörünüzün aranan ismi olun, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

TV programcısı olmak, yankı uyandıran projelere imza atmak isteyenler için keyifli ve uluslararası standartlarda bir TV programcılığı eğitimi hazırladık! Erken kayıt fırsatlarından hemen yararlanın!

Sıkça Sorulan Sorular

Sinema Akademi olarak TV programcılığı eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak hangi seviyede eğitim alacaklarına, almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, TV programcılığından beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. TV programcılığı kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre TV programcılığı dersi alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sinema Akademi TV programcılığı kursu merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sinema Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Sinema Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Oyunculuk, Spikerlik-Sunuculuk, Seslendirme-Dublaj, Solfej, Diksiyon eğitimlerinde MEB onaylı sertifika verirken Kamera Önü Oyunculuk, Beden Dili, Senaryo Yazarlığı, Görüntü Yönetmenliği, Kısa Film, TV Programcılığı Kursları, Ses Tasarım Ve Film Müziği, İleri Kurgu Teknikleri, Etkili Konuşma Ve İmaj, Şan Ve Ritim, Sahne Sanatları, Konservatuara Hazırlık, Yönetmenlik, Yapımcılık, Belgesel Film, Fotoğrafçılık, Yaratıcı Drama, Dans ve diğer eğitimlerimizin tamamında katılım sertifikası alırsınız.

TV programcılığı kursu eğitmen kadromuz; eğlence, haber, seyahat, spor ve belgesel gibi alanlarda başarılı TV programlarına imza atmış, TV kanallarının en çok izlenen yapımlarının kadrosunda yer almış, üniversitelerde TV programcılığı eğitimi veren, alanıyla ilgili kitap ve makaleleri bulunan başarılı isimlerden oluşmaktadır.

Elbette. Oyunculuk, Kamera Önü Oyunculuk, Diksiyon, Seslendirme ve Dublaj, Spikerlik ve Sunuculuk, Senaryo Yazarlığı, Konservatuara Hazırlık başta olmak üzere Oyunculuk, Teknik Eğitimler, TV Programcılığı Kursu, Etkili İletişim ve İmaj Eğitimleri, Kişisel ve Mesleki Gelişim Kursları, Kurumsal Eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

Sinema Akademi Iletisim 9

Sinema Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

TV programcılığı kursu ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sinema Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

TV programcılığı kursları ve sinema eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sinema Akademi TV programcılığı eğitimi şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

TV programcılığı kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

10500+

Mezun Öğrenci

TV programcılığı dersleri ve sahne sanatlarıyla ilgili mesleklerde uzmanlaşan binlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

547

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 2.735 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40