Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Seslendirme-Dublaj Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Sesinin Rengini Beğenenlere Seslendirme-Dublaj Eğitimleri %50 İndirimli!

Avrupa standartlarında ve %100 öğrenme garantili Seslendirme-Dublaj kursu öğrencilerimize özel %50 indirimle! Seslendirme-Dublaj kursu fiyatları hakkında bilgi almak için önce eğitiminizi seçin!

Avrupa standartlarında ve bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanmış eğitim programlarımızdan olan Seslendirme-Dublaj kursumuzda da 12 hafta 96 saatlik uygulama ağırlıklı bir eğitim alırsınız. Öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre şekillendirdiğimiz eğitimimizde teorik ve pratik Seslendirme-Dublaj alanında uzmanlaşarak kariyerinizi şekillendirebilir, adınızı Türkiye'nin en iyi seslendirme-dublaj sanatçıları arasına yazdırabilirsiniz.

Seslendirme-Dublaj kursumuz; Seslendirme-Dublaj sanatçısı olmak isteyen ve mesleğini daha iyi yapma amacı olan her yaştan katılımcı için özel olarak hazırlanmıştır. Seslendirme-Dublaj kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Seslendirme-Dublaj kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Sinema Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, usta eğiticilerden öğrencilerimizin performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile sanata gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, seslendirme dünyasına kendini adamış, ünlü oyunculara sesleriyle hayat vermiş seslendirme sanatçılarımız, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, kariyer danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumuyuz. Seslendirme-Dublaj kursu ücretleri değil eğitim kalitesi önceliğimizdir.

Avrupa standartlarında uygulamalı eğitimler, keyifli etkinlikler ve unutulmaz dostluklarla dolu bir serüven için, Türkiye’nin en çok tercih edilen Seslendirme-Dublaj kursu Sinema Akademi ile tanışın!

[widget-129]

Kariyer Adımlarını Çıkarken Yanınızdayız!

Hem başarılı hem de ünlü bir seslendirme-dublaj sanatçısı olmanız için eğitim ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla Türkiye’nin başarılı isimleri arasında yer almanızı sağlıyoruz. Seslendirme-Dublaj eğitimlerimizi ve destekleyici kurslarımızı bitirerek sektöre sağlam adımlarla başlayan öğrencilerimiz; yerli ve yabancı sinema filmlerinden radyo tiyatrosuna, reklamlardan dizilere kadar farklı sektörlerde seslendirme-dublaj yaparak adlarından söz ettiriyorlar. Seslendirme-dublaj kursu fiyatları ve erken kayıtta %50 indirim fırsatımız hakkında bilgi almak için Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Eğitim merkezimizi ve imkanlarımızı yakından görmeniz, ihtiyaçlarınıza uygun eğitimleri belirlemek ve seslendirme dublaj kursu fiyatları hakkında sizleri bilgilendirebilmemiz için gelin, tanışalım. Seslendirme dublaj kursu için %50 indirimden yararlanın!

Unutmayın, her yıl seslendirme-dublaj eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de siz olmayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket seslendirme dublaj kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun seslendirme dublaj eğitimleri eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde seslendirme dublaj kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı seslendirme dublaj kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40