Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Konservatuara Hazırlık Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Güzel Sanatlar Fakültelerine Yeni Yetenekler Kazandırıyoruz!

Uygulamalı ve Avrupa standartlarında, öğrenme garantili ve ders telafi imkanı olan Konservatuara Hazırlık Kursu öğrencilerimize özel %50 indirimle! Konservatuara Hazırlık kursu fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizi arayın!

Bugüne kadar 5300’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni eğitim metodumuzda bireysel farklılıklar esas alınır. Yani öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiririz. 20 hafta 160 saatlik eğitim programımızda akıcı konuşma becerisinden beden kontrolüne, rol yapmadan doğaçlama kurguya, tiyatro oyunculuğundan kamera önü rol yapmaya kadar konservatuar sınavlarında başarılı olmanız için sahip olmanız gereken tüm bilgi birikimine ve deneyime sektörün en prestijli eğitim kurumu Sanat Akademi ile ulaşacaksınız.

Bu program yurt içi ve yurt dışı üniversitelerin güzel sanatlar fakültelerinde oyunculuk eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz için özel olarak hazırlanmıştır. Konservatuara Hazırlık kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Güzel Sanatlar Fakültelerinin kapılarını ardına kadar açacak, hayallerinize yön verecek, oyunculuk becerilerinizi geliştirecek konservatuara hazırlık eğitimi başlıyor!

Konservatuara Hazırlık kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Sinema Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, usta eğiticilerden sahne performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, senaryo ve film projeleri, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile sanata gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, sahne sanatlarına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen oyuncuları, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, kariyer danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumuyuz. Konservatuara hazırlık kursu ücretleri değil eğitim kalitesi önceliğimizdir.

Avrupa standartlarında uygulamalı eğitimler, keyifli etkinlikler ve unutulmaz dostluklarla dolu bir serüven için, Türkiye’nin en çok tercih edilen konservatuara hazırlık kursu Sinema Akademi ile tanışın!

Sadece Konservatuara Hazırlık kursu değil, sizin için bir aile oluyoruz. Ucuz Konservatuara Hazırlık eğitimlerindense size özel belirlenen programlarla Konservatuara Hazırlık kursu fiyatları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Önceliğimiz, ihtiyacınız olan eğitimleri vermek…

[widget-132]

Eğitim Alın, Profesyonel Oyuncu Olmanın Avantajını Yaşayın!

Yeteneğim var, oyuncu olmak istiyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum ya da konservatuar sınavlarında başarılı olabilir miyim diyorsanız doğru adrese geldiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Size en uygun eğitimi belirleyerek hayatınıza yön verelim, geleceğinizi şekillendirelim.

Unutmayın, her yıl konservatuara hazırlık eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de siz olmayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket konservatuara hazırlık kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun konservatuara hazırlık eğitimleri eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde konservatuara hazırlık kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. Konservatuara hazırlık kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40