Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Video ve Kurgu Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Çekin, Kesin, Biçin, Birleştirin! İndirimli Video Kurgu Kurusu Fiyatları!

Avrupa standartlarında ve %100 öğrenme garantili Video ve kurgu kursu öğrencilerimize özel %50 indirimle! Video ve kurgu kursu fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizi arayın!

12 hafta 48 saatlik eğitim programımızda video çekiminden sahne kurgusuna, yazı ve renk efektlerinden ses eklemeye, montaj tekniklerinden kısa film ve reklam filmi çekimlerine kadar Video Kurgu ve Montaj Teknikleri hakkında sahip olmanız gereken tüm bilgi birikimine ve deneyime sektörün en prestijli Video Kurgu ve Montaj Teknikleri eğitim kurumu Sanat Akademi ile ulaşacaksınız.

Video ve kurgu atölyemiz Adobe video programlarını kullanmayı öğrenmek isteyenler ve müşteri potansiyellerini arttırmak isteyen profesyoneller için uygundur. Video ve kurgu kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

30 saniyelik videolarla binlerce kişiyi etkilemek, müşterileri için reklam filmleri çekmek, ürün ve hizmetlerini videolarla tanıtmak isteyenler için çekim türlerinden kurgu tekniklerine, Adobe After Effects ve Premiere kullanımından videoya efekt eklemeye, ses ve müzik düzenlemesinden kurgu yapmaya kadar mesleğinizle ilgili tüm bilgi ve beceriyi kazanacaksınız.

Video ve kurgu kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Sinema Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, usta eğiticilerden öğrencilerimizin çalışmalarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, senaryo ve film projeleri, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile sanata gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, video kurgu sanatına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen sanatçıları, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, kariyer danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumuyuz.

Ayrıca video ve kurgu atölyelerimizden mezun öğrencilerimiz, edindikleri bilgi ve deneyimle Sinema Akademi partnerlerimizle, sektörlerinin ünlü markalarıyla ve kendi stüdyolarında çalışabiliyorlar. Kendini geliştiren ve başarılı girişimlere imza atan öğrencilerimizin her zaman yanında olmaya devam ediyoruz. 500’den fazla öğrencimiz kendi stüdyosunu açtı bile!

Sadece video ve kurgu kursu değil, sizin için bir aile oluyoruz. Ucuz video ve kurgu eğitimlerindense size özel belirlenen programlarla video ve kurgu kursu fiyatları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Önceliğimiz, ihtiyacınız olan eğitimleri vermek…

[widget-129]

Kendinizi Daima Geliştirin, İşinizi Büyütün!

Kamera arkasında olmak, çektiğim videoları iyi bir şekilde kurgulamak, dikkat çekici montaj çalışmalarına imza atmak istiyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum ya da mesleğim bana göre değil hayallerimi gerçekleştirmem gerek diyorsanız doğru adrese geldiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Size en uygun eğitimi belirleyerek kariyerinizi şekillendirelim…

Unutmayın, her yıl video ve kurgu eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de siz olmayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket video ve kurgu kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun video ve kurgu eğitimleri eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde video ve kurgu kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı video ve kurgu kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40