Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Gençler İçin Şan Kursu

Türkiye’nin En İyi Seslerinden Biri Olacaksınız!

Sesiniz, Hayatınıza Yön Versin!

Sesinize gençken şekil verin… Gençlere özel şan kursu ile yeteneklerinizi değerlendirin, Türkiye’nin en iyi seslerinden biri olun!

Ses rengini beğenen ya da çevresi tarafından sesi övgüyle karşılanan gençlerimize temel müzik ve solfej bilgisinden London College of Music Vokal Metoduna, vokal repertuvarından birden fazla enstrüman ile birlikte şarkı söylemeye kadar bir ses sanatçısının sahip olması gereken bilgi ve deneyimi sağlarken müzik dünyasında iyi bir yorumcu kazandırıyoruz

Şan kursu programı Solfej-Şarkı Söyleme Anasanat Dalı alanında eğitim görmek ve yorumcu ya da eğitici olarak kariyer sahibi olmak isteyen öğrencilerimiz için özel olarak hazırlanmıştır.

Her yıl şan eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

San Kursu 6

Tüm Şan Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
33 Hafta 528 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Gençler İçin Şan Kursu Programı

Bugüne kadar 8200’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 33 hafta 528 saatlik şan kursları programımızla sesinizi kullanmanın teorik ve pratik tüm tekniklerini öğreneceksiniz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Gençler İçin Şan Kursu Sinema Akademi

Sesinizi güzel buluyor ve değerlendirmek istiyorsanız, sahnede şarkı söylemeyi düşlüyor ya da konservatuara girmeyi amaçlıyorsanız Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, deneyim kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel şan kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

San Kursu Egitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin ünlü ve duayen ses sanatçıları ile şan ve solfej eğitmenlerinden şan eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
San Kurslari 2

%100 Öğrenme Garantisi

Toplamda 33 haftalık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
Meb Onayli San Kursu

MEB Onaylı Sertifika

Şan eğitimini başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, mesleki hayatınıza katkısı olacak MEB onaylı şan kursu sertifikası

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden şan eğitimi alarak suça ortak olmayın!

San Kursu 5

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir şan eğitimi programıdır.

Bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni şan eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, şan dersleri salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı şan eğitimi almak isteyin, isterseniz meslek edinme amacınız olsun dünyanın en iyi sanat okullarının ve eğitim merkezlerinin programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizde farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı şan eğitimi merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir şan kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun şan eğitimi veriyoruz.

Sinema Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Meb Ruhsatli San Kursu
Uygulamali San Kursu

Uygulamalı Eğitim Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, şan ve solfej uygulamaları ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Gençler için şan kursu programımızın tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı şan dersleri ile eğitimlerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Öğrencilerimizi alanlarında uzmanlaştıracak ve deneyim kazandıracak şan eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Gençlerimizin yeteneklerini keşfederken onları konservatuar eğitimlerine yönlendiriyor, Türkiye’nin başarılı isimleri arasında olmalarını sağlıyoruz.

Kariyerinize başlamadan önce hem fiziki özelliklerinizi hem de bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor, ihtiyaçlarınıza ve seviyenize göre ek eğitim planınızı yapıyor, tüm imaj çalışmalarınızı partnerlerimiz aracılığıyla gerçekleştiriyoruz. Ayrıca şan eğitimi sonrası fotoğraf ve video çekimlerinizi yaparak PR’ınızı güçlendiriyor, sosyal medya danışmanlığımızla daha geniş kitlelere ulaşmanızı sağlıyor, dijital kanallarınızı yöneterek reklamınızı yapıyoruz.

Öğrencilerimizin hepsini ailemizin bir parçası olarak görüyor, onların başarılarını görmeden Akademi’den mezun etmiyoruz!

Egitim Danismanligi 6
Kariyer Danismanligi 2

İş İmkanı

Kendini geliştirerek daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Şan kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize koro seçmeleri, single ve klip çalışmaları, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, prodüktörler ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Sinema Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen sanatçıları ve prodüksiyon firmalarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yapmaya hevesli olan tüm öğrencilerimize genç şan eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Sinema Akademi olarak sadece şan eğitimi süresince değil mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak şan kursu öğrencilerimizin her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Mesleğinde fark yaratmak isteyenlere diksiyondan beden diline, etkili iletişimden ses ve nefes tekniklerine kadar destekleyici eğitimler veriyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için şan kursu sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

Egitim Sonrasi Destek San Kursu

Öğrenci Yorumları

İsteyin, Karar Verin!

Sesinizi beğeniyor ancak nasıl kullanacağınızı bilmiyor musunuz?

Hayallerinizi Gerçekleştirin, Sahneye Çıkın!

Şan ve solfej eğitimi ile hayalinizdeki sahneye adım adım çıkın…

Kendi Hikayenizi Yazın, Yıldız Gibi Parlayın!

Sesinizle şarkılara hayat verin, başarılı bir kariyere sahip olun!

San Kursu Mezunlari

150 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize şan ve solfej tekniklerini öğrettik

Tam donanımlı şan kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı şan dersi, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel şan eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye eğitim verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek eğitimler arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

120+ Akademi Yıldızı

Gençler için şan kursu alan 120’den fazla öğrencimiz başarılı vokalleriyle parladılar, profesyonel kariyer hedeflediler, hayallerini gerçekleştirdiler.

Şan dersleri ve destekleyici kurslarımızı bitirerek yeteneklerini keşfeden öğrencilerimiz; tiyatro sahnesinden reklam filmlerine kadar sahne sanatlarının farklı branşlarında seslerini kullandılar, sahneye çıkarak deneyim kazandılar.

Sinema Akademi olarak şan eğitimi sürecinde ve şan kursu sonrasında genç yeteneklerin yanında yer alıyor, kariyerlerini şekillendirirken onlarla gurur duymaya ve başarılarını paylaşmaya devam ediyoruz!

San Kurslari 4
Oyunculuk Ve Sanat Dersleri 15

51 Dalda Sinema ve Sanat Eğitimleri

Tutkunuzu mesleğe dönüştüreceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız eğitimlerimizle yanınızdayız.

Oyunculuk, spikerlik ya da seslendirme sanatçılığı hayali olanlar, konservatuar okumak isteyenler, imajını değiştirmeyi düşünenler, kendini daha iyi ifade etmeyi amaçlayanlar için sahne sanatları eğitimleri, şan kursları, teknik atölyeler, konservatuar programları, etkili iletişim eğitimleri, kişisel ve mesleki gelişim kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, sahnede olmanın mutluluğunu yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, hayalinizdeki sahneye adım adım yaklaşın…

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sinema Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; usta ses sanatçılarıyla seminerler, şan ve solfej etkinlikleri, amatör ve profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Sinema Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir şan kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sinema Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sosyal Etkinlikler San Kursu
Sanat Cafe 36

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece şan eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca iletişim workshopları ve sergi çalışmaları yaparak oyunculuk ve sinema dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sinema Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi ses sanatçılarından kursiyerlerimizin sahne performanslarına ve çalışmalarına yorumlar alıyor, eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Şan kursu öğrencilerimizin sahne çalışmaları, gösterdikleri performanslar ve eğitim süresince yer aldıkları tüm projeleri alanında ünlü isimlerle yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında uzmanlaşmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Usta şan ve solfej eğitmenlerinden aldığımız eleştirilerle eksiklerinizi tamamlıyor, sizlerin de gelecekte ünlü sanatçılar arasında yer almanız için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz!

Ustalardan Elestiriler San Kursu
San Kursu Workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü ses sanatçıları, şan ve solfej koçları ile keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta ses sanatçılarını sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik şan dersleri düzenliyoruz. Başarılı sesleri ülkemize kazandırmış, ünlü isimlere şan eğitimleri vermiş, vokal koçu olarak sahnenin en iyi isimlerini yetiştiren duayenlerle mesleğinizin püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını ses sanatçılığına adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. İşi ustasından öğreniyoruz!

Gencler Icin San Kursu Fiyatlari 1

Gençler İçin Şan Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Genç Şan Kursu Programını Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Sesinin geliştirmek ve ses sanatçısı olmak isteyen genç öğrencilerimiz şan kursu sonrasında bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, kendinize değer katmaya devam edin!

Şan Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Şan dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sinema Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sinema Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, şan eğitimi dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, tiyatro ve kamera önü çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış şan kursu sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı şan dersi anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, şan eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile sanata gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun şan eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre şan kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir şan eğitimi ortamında, tamamen size odaklanan bir eğitim veriyoruz.

Genclik Kurslari 2

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi şan dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Mesleğinize sağlam adımlarla başlamanız için şan kursu sonrası kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

MEB onaylı şan kursu sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Sesinizi Gençken Şekillendirin, Sahnelerin Aranan Yıldızlarından Biri Olun!

Yaşım genç şan eğitimi alabilir miyim diyorsanız Akademi’de size özel bir şan kursu olduğunu bilmelisiniz! Ses renginiz güzelse ve şarkı söylemek sizin için bir tutkuysa gelin, gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Size en uygun şan dersleri belirleyerek geleceğinizi birlikte şekillendirelim…

San Kursu

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Sinema Akademi San Kursu

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik şan eğitimi programı belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
San Kurslari 3

Eğlenirken Öğrenin!

Uygulamalı şan eğitimleri ile öğrenin, hem hobi kazanın hem de sosyal bir ortamda yaşıtlarınızla eğlenceli vakitler geçirin.

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki müzik tutkusu bize yeter! Şarkı söylemek ya da sesini geliştirmek isteyenlere özel MEB onaylı şan kursu hazırladık. Erken kayıt fırsatlarını kaçırmayın!

Sıkça Sorulan Sorular

Sinema Akademi olarak şan eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ses sanatçılığını amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Şan eğitimi fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sinema Akademi gençler için şan kursu merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sinema Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Sinema Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Oyunculuk, Spikerlik-Sunuculuk, Seslendirme-Dublaj, Şan Kursu, Diksiyon eğitimlerinde MEB onaylı sertifika verirken Mankenlik, Kamera Önü Oyunculuk, Beden Dili, Senaryo Yazarlığı, Görüntü Yönetmenliği, Kısa Film, TV Programcılığı, Ses Tasarım Ve Film Müziği, İleri Kurgu Teknikleri, Etkili Konuşma Ve İmaj, Şan Ve Solfej, Sahne Sanatları, Konservatuara Hazırlık, Yönetmenlik, Yapımcılık, Belgesel Film, Fotoğrafçılık, Yaratıcı Drama, Dans ve diğer eğitimlerimizin tamamında katılım sertifikası alırsınız.

Şan kursu eğitmen kadromuz; şan ve solfej eğitimlerinde deneyimli, yıllarını ses sanatçılığının gelişmesine adamış, sahnelerin başarılı yıldızlarını yetiştirmiş duayenlerden, Türkiye’nin ünlü sanatçılarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan, sahnenin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. Gençler İçin Şan Kursu, Oyunculuk, Kamera Önü Oyunculuk, Diksiyon, Seslendirme ve Dublaj, Spikerlik ve Sunuculuk, Senaryo Yazarlığı, Konservatuara Hazırlık başta olmak üzere Oyunculuk, Teknik Eğitimler, Etkili İletişim ve İmaj Eğitimleri, Kişisel ve Mesleki Gelişim Kursları, Kurumsal Eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

Sinema Akademi Iletisim 3

Sinema Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Şan eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sinema Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Şan kursu ve sinema eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sinema Akademi şan eğitimi şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Şan kursları öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

10500+

Mezun Öğrenci

Şan eğitimi ve sahne sanatlarıyla ilgili mesleklerde uzmanlaşan binlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

473

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 2.365 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40