Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Avukatlar Günü Kampanyası

Hak ve Hukukumuzu Koruyan Değerli Avukatlarımıza Unutamayacakları Bir Hediye Verin!

5 Nisan Avukatlar Günü için eşinize, annenize, babanıza ya da arkadaşınıza sürpriz yaparak onları bu önemli günlerinde hatırladığınızı göstermek ister misiniz? 

Avukatlar Günü için ne hediye alacağınızı bilmiyorsanız, henüz karar veremediyseniz sevdiklerinize özel mesleki gelişim ve sahne sanatları kurslarımız var! Avukatlarımıza hem iş yoğunluğundan bir süre uzaklaşacakları hem de kendilerini geliştirecekleri fotoğrafçılık kurslarımızı hediye edebilirsiniz.

Yıllarını mesleğine adayan babanız, arkadaşınız, eşiniz ya da sevgilinizi bu özel günlerinde yalnız bırakmayın, diksiyondan beden diline, fotoğrafçılıktan dansa, oyunculuktan kısa film atölyesine kadar birbirinden keyifli eğitimlerimizle onları mutlu edin. 

Değerli avukatlar, kendiniz için eğitimlerimizi yine %50 indirimli olarak satın alabilirsiniz. Bu gün, sizin gününüz, kendinize güzel bir hediye verin!

Eğlenceli ve Bol Aktiviteli Bir Ortam Sizi Bekliyor!

Sevdiklerinize en güzel Avukatlar Günü hediyesi, içlerindeki yeteneği keşfedecekleri, kendilerini geliştirecekleri ve sosyalleşecekleri bir eğitim hediye edin. Diksiyon, zarafet, etkili iletişim ve imaj, dans, fotoğrafçılık, oyunculuk, yönetmenlik dahil 30’dan fazla branşta eğitim seçeneklerimizle gelin, onları mutlu edelim. 

Avukatlar günü hediyesi olarak sunacağınız kurslarımız ile;

  • Avukatlık mesleğini yapan sevdikleriniz ve yakınlarınız yeteneklerini keşfedecekler.
  • Avukatlık mesleğinin getirdiği stres ve depresyon gibi sorunlardan kurtulacaklar.
  • Yoğun iş tempolarından uzaklaşacak ve psikolojik anlamda kendilerini rahatlamış hissedecekler.
  • Yeni bir hobi edinecekler.
  • Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edinecekler.
  • Daha mutlu ve pozitif olacaklar.
  • Sanatsal bakış açısı kazanarak kendilerini geliştirecekler.

Avrupa standartlarında uygulamalı eğitimler, duayenlerle bir araya gelecekleri söyleşiler, sanat sohbetleri yapabilecekleri Sanat Cafe ve güler yüzlü bir eğitim ortamı onları bekliyor! Siz de Avukatlar gününde sevdiklerinize unutulmaz bir hediye vermek istiyorsanız gelin, bir kahvemizi için…

[widget-135]

Avukatlar Gününe Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli? Bu Kampanya Kaçmaz!

Avukatlar günü hediyesi arayanlar için hazırladığımız kurslarımız grup ve kişiye özel olmak üzere farklı şekilde hazırlanabiliyor. Avukatlar günü fırsatımız; MEB Onaylı Oyunculuk Kursu, Spikerlik-Sunuculuk Kursu, Seslendirme-Dublaj Kursu, Mankenlik Kursu, İleri Oyunculuk Eğitimi, Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi, Konservatuara Hazırlık, Sinema Oyunculuğu, Müzikal Oyunculuk, Çocuklar İçin Yaratıcı Drama, Gençler İçin Oyunculuk Eğitimleri, Diksiyon Kursu, Beden Dili Kursu, Etkili İletişim ve İmaj, Dans Kursu, Şan Kursu, Senaryo Yazarlığı Kursu, Görüntü Yönetmenliği Kursu, Kısa Film Atölyesi, TV Programcılığı, DJ Performance Kursu, Ses Tasarım ve Film Müziği, Video Kurgu ve Montaj, Yönetmenlik, Yapımcılık dahil olmak üzere tüm eğitimlerimizde geçerli!

Eşiniz, sevgiliniz, babanız, çok sevdiğiniz bir yakınınız ya da arkadaşınız için önemli olan bu günde, onları mutlu edecek bir hediye için Sinema Akademi Avukatlar Günü Kampanyasından yararlanabilirsiniz. %50 indirimle 30’dan fazla sanat kursu fırsatı sizi bekliyor!

Avukatlar Günü kampanyasından yararlanmaya karar verdiyseniz eğitim danışmanlarımızla dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz. Hayatına sanat katan avukatlar Sinema Akademi’den çıkıyor!

[widget-133]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40