Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Babalar Gününde Anlamlı Bir Hediye…

Babalarınıza Hobilerine Yönelik Armağanlar…

Babalar Günü, hayatımızdaki en önemli iki insandan biri olan babalarımızı anmak için kutladığımız önemli bir gün. Bu özel günde onları mutlu etmek için aldığımız hediyeler de manevi değerleri ile önem arz ediyor. Bu nedenle onların beğeneceği ve seveceği hediyeyi bulmak da her geçen sene zorlaşıyor.

Film çekmeyi, sahnede olmayı, fotoğrafçılığı, dans etmeyi seven babalara özel kaçırılmayacak bir oyunculuk ve sahne sanatları kursu kampanyası sizi bekliyor. Sinema Akademi olarak oyunculuk ve sahne sanatları eğitimleriyle babalarınıza unutulmayacak bir hediye hazırlamanızı sağlıyoruz...

Sinema Akademi eğitimleri sayesinde babanızın merakına ve ilgisine yönelik özel oyunculuk ve sahne sanatları kursu hediyesi almış olacaksınız.

Ayrıca eşlerine babalar günü hediyesi almak isteyenler de bu kampanyamızdan yararlanabilirler. İsme özel babalar günü hediyesi sayesinde eşinize unutamayacağı bir hediye sunabilirsiniz.

Babalar Gününe Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli?

Babanıza ya da eşinize en özel hediyelerden birini vermek isterseniz sizler için hazırladığımız oyunculuk ve sahne sanatları kursu programlarımıza bir göz atın. Spikerlik-Sunuculuk Kursu, Seslendirme-Dublaj Kursu, Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi, Konservatuara Hazırlık, Sinema Oyunculuğu, Müzikal Oyunculuk, Çocuklar İçin Yaratıcı Drama, Gençler İçin Oyunculuk Eğitimleri, Diksiyon Kursu, Beden Dili Kursu, Etkili İletişim ve İmaj, Dans Kursu, Şan Kursu, Senaryo Yazarlığı Kursu, Görüntü Yönetmenliği Kursu, Kısa Film Atölyesi, TV Programcılığı, DJ Performance Kursu, Ses Tasarım ve Film Müziği, Video Kurgu ve Montaj, Yönetmenlik, Yapımcılık gibi eğitimlerimiz var. Babalar günü fırsatı için geçerli olan eğitimlerimiz:

[widget-135]

Sinema Akademi'den Babalara Eşsiz Hediyeler…

Sinema Akademi Babalar Günü Kampanyası ile oyunculuk ve mesleki atölyelerde dilediğiniz kursu %60 indirimle alabilir, sevdiklerinize sürpriz yapabilirsiniz. Babalar Günü hediyesi aramakla vakit kaybetmeyecek, klasik hediyelerden de kurtulmuş olacaksınız. 

İsme özel kupon tasarımı ile şık bir babalar günü hediyesi hazırlamanızı sağlayan Sinema Akademi ekibi, eşinize ve babanıza muhteşem bir hediye sunmanızı sağlıyor. Kampanyamızı sakın kaçırmayın! Siz de eğitime katılmak isterseniz, fiyat bilgisi için oyunculuk kursu fiyatları sayfamızı ziyaret edin.

[widget-133]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40