Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

En Özel Doğum Günü Hediyesi Sanat Kursu!

Sinema Akademi Sevdiklerinize Unutamayacakları Bir Doğum Günü Hediyesi Hazırladı!

Bu sene doğum günü hediyesi alırken kararınızı bir türlü veremiyor musunuz? Annenize, babanıza, kardeşinize, eşinize ya da arkadaşlarınıza ne alacağınızı bilemiyor musunuz? Ya da artık almadığınız bir şey kalmadı mı? Parfüm, kazak, gömlek, saat, çanta…

Bu sene sizi doğum günü hediyesi arama derdinden kurtarıyoruz! Sinema Akademi olarak klasik doğum günü hediyelerinden çok farklı bir hediye hazırladık… Ailenize ya da dostlarınıza sahne sanatları ve oyunculuk kursu hediye ederek onları şaşırtacak, yeni bir hobi kazanmalarını ve kendilerini geliştirmelerini sağlayacaksınız.

MEB Onaylı Oyunculuk Kursu, Spikerlik-Sunuculuk Kursu, Seslendirme-Dublaj Kursu, Mankenlik Kursu, İleri Oyunculuk Eğitimi, Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi, Konservatuara Hazırlık, Sinema Oyunculuğu, Müzikal Oyunculuk, Çocuklar İçin Yaratıcı Drama, Gençler İçin Oyunculuk Eğitimleri, Diksiyon Kursu, Beden Dili Kursu, Etkili İletişim ve İmaj, Dans Kursu, Şan Kursu, Senaryo Yazarlığı Kursu, Görüntü Yönetmenliği Kursu, Kısa Film Atölyesi, TV Programcılığı, DJ Performance Kursu, Ses Tasarım ve Film Müziği, Video Kurgu ve Montaj, Yönetmenlik, Yapımcılık kurslarımız doğum günü hediyesi olarak arkadaşlarınızı ve sevdiklerinizi bekliyor…

Hobilerine ve Yeteneklerine Uygun Bir Sürpriz Yapın!

Her doğum gününde aynı hediye seçenekleri arasında mı kalıyorsunuz? Bu sene arkadaşınıza ya da sevdiklerinize farklı bir sürpriz yapabilirsiniz. Oyunculuk ya da sanat tutkuları için onları destekleyebilir, yeni bir kariyer edinmelerine yardımcı olabilirsiniz. 

Doğum günü hediyesi olarak sunacağınız sahne sanatları ve oyunculuk kursu hediyesi ile;

  • Arkadaşlarınız ve aile fertleriniz yeteneklerini keşfetme fırsatı bulacaklar.
  • Yeni bir hobi edinecekler.
  • Hayatın stresinden ve sorunlarından uzaklaşarak kendilerini rahat hissettikleri bir ortamda olacaklar.
  • Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edinecekler.
  • Daha mutlu ve pozitif olacaklar.
  • Hayata sanatın aynasından bakacaklar.
  • Özgüven kazanacaklar.
  • Hayallerini gerçekleştirme fırsatı bularak mesleki eğitimler almak isteyecekler. Oyunculuk, yönetmenlik, senaryo yazarlığı gibi meslekleri profesyonel olarak yapabilecekler.

Mağazaların dışına çıkın, sevdiklerinize tutkularıyla dolu bir hediye sunun! Yeteneklerini sahnelemelerine destek olun...

[widget-135]

Sevdiklerinizin Doğum Gününe Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli? Bu Yıl Ne Alacağım Diye Düşünmeyeceksiniz…

Arkadaşlarınıza, sevgilinize en özel hediyelerden birini vermek isterseniz sizler için hazırladığımız sanat kursu programlarımıza bir göz atın. Doğum günü fırsatımız: MEB Onaylı Oyunculuk Kursu, Spikerlik-Sunuculuk Kursu, Seslendirme-Dublaj Kursu, Mankenlik Kursu, İleri Oyunculuk Eğitimi, Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi, Konservatuara Hazırlık, Sinema Oyunculuğu, Müzikal Oyunculuk, Çocuklar İçin Yaratıcı Drama, Gençler İçin Oyunculuk Eğitimleri, Diksiyon Kursu, Beden Dili Kursu, Etkili İletişim ve İmaj, Dans Kursu, Şan Kursu, Senaryo Yazarlığı Kursu, Görüntü Yönetmenliği Kursu, Kısa Film Atölyesi, TV Programcılığı, DJ Performance Kursu, Ses Tasarım ve Film Müziği, Video Kurgu ve Montaj, Yönetmenlik, Yapımcılık dahil olmak üzere tüm eğitimlerimizde geçerli!

Her sene hediye almak için günler öncesinden mağazaları geziyor, dostlarınızı mutlu edecek en güzel hediyeyi seçmeye çalışıyorsunuz. Bu sene böyle bir derdiniz olmayacak! Sinema Akademi Doğum Günü Hediyesi Kampanyası ile Oyunculuk Eğitimleri ile Teknik Atölyelerde dilediğiniz kursu %50 indirimle alacaksınız. İsme özel kupon tasarımı ile fark yaratan Sinema ekibi, dikkat çekici ve beğenilen tebrik kartlarıyla şık bir doğum günü hediyesi hazırlıyor. Eşinize, çocuklarınıza ve dostlarınıza unutamayacakları bir hediye vermek için kampanyamızı kaçırmayın, eğitiminizi hemen alın!

[widget-133]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40