Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Zarafet Kursu

Kurumsal ve Sosyal Hayatta Bir Adım Önde Olun!

Özgüveninizi Kazanın, İmajınız ve Karakterinizle Dikkat Çekin… Sinema Akademi Yetişkinler İçin Zarafet Kursu!

Sosyal ortamlarda yaşadığınız heyecanın ve korkularınızın üstesinden gelmek, zarif bir beden dili ve yüz ifadesiyle benliğinizi güvenle taşımak için ihtiyacınız olan şey Zarafet Eğitimi!

Görgü kuralları ve protokol konusunda bilgi sahibi olarak iş hayatında öne çıkmanıza destek olacak, farklı sosyal ortamlara uygun davranış şekillerini öğrenmenizi sağlayacak, iş arkadaşlarınız ya da sevdiklerinizle çıktığınız akşam yemeklerinizi kusursuz hale getirecek, etkili bir ilk izlenim bırakmanızı sağlayacak Zarafet Kursu programıyla tanışın…

Profesyonel kariyeriniz ve sosyal hayatınıza yararlarını hemen göreceğiniz, özgüven kazandıracak ve kendinizi daha iyi ifade etmenizi sağlayacak bir eğitimle kişisel imajınızı oluşturun!

Araştırmalara göre kurumsal ve sosyal hayatta konuşma ve davranış adabını bilen insanlar daha mutlu, daha sosyal ve başarılılar. Firmalar da imajı güçlü olan adayları işe alıyorlar.

zarafet kursu

Tüm Yetişkinler İçin Zarafet Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Erken Kayıtta %50 İndirim
Son 5 Kontenjan
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
20 Hafta 40 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Yetişkinler İçin Zarafet Kursu; haftada 1 gün 2 saatten 20 haftalık bir program olup teorik dersleri ve uygulama eğitimlerini içinde bulunduran, doğru postür ve duruş kazanma, akıcı ve anlaşılır konuşma, etkili beden dili kullanımı, sofra ve topluluk adabı, iş hayatında zarafet, toplantı kuralları ve kadın – erkek ilişkileri konularını içeren bir eğitim programıdır.

Detaylı Eğitim İçeriği İncelemek İçin Tıklayın

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Yetişkinler İçin Zarafet Kursu Sinema Akademi

Kendinizi doğru ifade edebilmek, sosyal yaşamında dikkat çeken biri olmak, kariyer basamaklarını daha hızlı çıkmak istiyorsanız Yetişkinler İçin Zarafet Kursu fırsatını kaçırmayın! Türkiye’nin en güncel Zarafet Kursu programlarından yararlanın; öğrenme hızınıza, ilgi alanlarınıza ve grup dinamiğine göre eğitimler alın!

zarafet kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman ve deneyimli, Türkiye’nin ünlü ve duayen zarafet eğitmenleri ve imaj koçlarından zarafet eğitimi alma fırsatı.

Eğitmenlerimiz »
zarafet kursu

%100 Öğrenme Garantisi

Toplamda 20 haftalık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı zarafet kursu

Zarafet Kursu Sertifikası

Zarafet eğitimini başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz kurum onaylı Zarafet kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında zarafet eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların zarafet kursu vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden zarafet dersleri alarak suça ortak olmayın!

zarafet kursları

Kendinize Daha Çok Güveneceksiniz!

Sosyal ve kurumsal hayatta duygu ve düşüncelerinizi daha rahat ifade etmek istiyor ancak ne yapmanız gerektiğini bilmiyor musunuz? İhtiyacınız olan: Zarafet Eğitimi!

Nerede, nasıl davranacağınızı öğrenerek kaygılarınızdan kurtulacağınız, beden dilinizi ve diksiyonunuzu etkili kullanarak iletişim hatalarının önüne geçeceğiniz, toplum içerisinde örnek davranışlar sergileyerek beğeni kazanacağınız, iş hayatının örnek çalışanlarından olacağınız bir hayat sizi bekliyor!

Yetişkinler için zarafet kursları sadece görgü kurallarını öğretmekle kalmıyor, özgüveninizi artırarak kendinize olan inancınızı katlıyor, başarma güdünüzü destekliyor!

Sosyal İlişkilerde Başarılı Olacaksınız!

Aile içinde, ikili ilişkilerde ve iş hayatında nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğreneceğiniz zarafet kursu sonrası daha çok sevilecek ve dikkat çekeceksiniz…

Toplu taşıma ve sinemada davranış kurallarından kadın – erkek ilişkilerine, toplantı ve sunumlarda dikkat edileceklerden yeme – içme adabına kadar hem sosyal hem de kurumsal hayatta ihtiyacınız olan tüm zarafeti ve nezaketi kazanacak; saygı gören ve beğenilen bir birey olacaksınız. Zarafet kursları sizi bekliyor…

Sosyal hayatta gözleri üzerinize toplamak ve davranışlarınızla beğenilen biri olmak istiyorsanız yetişkinler için zarafet kursları ile vakit kaybetmeden tanışın!

zarafet eğitimi
zarafet eğitimleri

Kariyer Basamaklarını Hızla Çıkacaksınız!

Yöneticinizle nasıl konuşmanız gerektiğini, iş arkadaşlarınızla sağlıklı iletişim kurmanın yolunu, toplantı ve sunumlarda dikkat edeceklerinizi zarafet kursu ile öğreneceksiniz.

İş hayatında fark edilen ve kabul gören bir çalışan olmak, kariyer fırsatları için bir numaralı tercih haline gelmek, girişimlerinizi hayata geçirirken kendinize güvenerek hareket etmek için zarafet kursu fırsatını değerlendirin! Zarafet eğitimi sayesinde kendinize değer katacak, dikkat çeken bir çalışan olarak patronlarınızın takdirini kazanacaksınız.

Yetişkin zarafet eğitimleri kariyerinde sağlam adımlarla yükselmek isteyenler için özel olarak hazırlandı!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Elinizi kolunuzu nereye koyacağınızı bilmiyor musunuz? Doğru iletişim kuramamak ya da beğenilmemek sizi üzüyor mu? Ya da kariyer basamaklarını daha hızlı çıkmak, imajınızla dikkat çekmek mi istiyorsunuz? Cevabınız evetse doğru adrestesiniz! Gelin, sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentilerinize göre en uygun zarafet kursu programını belirleyelim. Yetişkinler İçin Zarafet Kursu içeriğimizin detaylarını anlatalım, hayatınızın seyrini bambaşka bir yöne çevirelim…

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun zarafet eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre zarafet kursu içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan bir zarafet eğitimi veriyoruz.

zarafet kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi zarafet dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Yetişkinler İçin zarafet kursu sonrası farklı eğitimler almaya devam etmek isteyen öğrencilerimize kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Zarafet eğitimleri sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Gelişmekten ve Değişmekten Vazgeçmeyin! Hayatınıza Değer Katın! Yetişkinler İçin Zarafet Eğitimleri!

Türkiye’nin en çok tercih edilen Yetişkinler İçin Zarafet Kursu Sinema Akademi’yi ziyaret edin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi, sosyal alanlarımızı görün ve eğitmenlerimizle tanışın. Yetişkinler İçin Zarafet Kursu programımızı inceleyin, size özel zarafet eğitimi planlayalım!

sinema akademi zarafet kursu

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
zarafet kursları

Eğitiminizi Planlayalım!

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik zarafet eğitimi programını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
zarafet eğitimi

Kendinize Değer Katın!

Uygulamalı zarafet eğitimi ile hem kendinizi geliştirin hem de keyifli bir atmosferde sosyalleşmenin tadını çıkarın.

Kayıt Ol »

Sosyal ve Kurumsal İlişkilerinizi Geliştirin!

Zarafet kursu ile beden dili, diksiyon, iletişim, yeme – içme, toplantı adabı gibi hem sosyal hem de kurumsal hayatınızda kullanacağınız teorik ve pratik bilgiler edinin; kendinize değer katın!

meb ruhsatlı zarafet kursu

MEB Ruhsatlı Yetişkinler İçin Zarafet Kursu

Sinema Akademi yetişkin zarafet eğitimi merkezimiz MEB onaylı ve ruhsatlı bir zarafet kursudur.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir zarafet kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan Yetişkinler İçin Zarafet Eğitimi almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan yetişkin zarafet eğitimi süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için ders uygulamaları, pratikler ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir.

Yetişkinler İçin zarafet kursu başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız, öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, öğrenilemeyen konuların ve kaçırılan derslerin tekrarını ve telafisini gerçekleştirmektedir.

Uygulamalı Yetişkin Zarafet Eğitimi

Öğrencilerimizin ihtiyaçlarını düşünerek hazırladığımız yetişkin zarafet kurslarımızda teorik anlatımdan çok uzakta, tamamen pratik ve uygulamalı eğitim metotlarını kullanıyoruz.

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı yetişkin zarafet dersi anlatımları, derslerde öğrendiklerinizi pekiştirecek ödevler, eğitmenlerinden performanslarına yorumlar ve kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyoruz.

Zarafet eğitimlerinden maksimum verim almaları için öğrencilerimize özel uygulamalı programlarımızı ve yetişkinler için zarafet eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı zarafet eğitimi
zarafet eğitimi

Uluslararası Yetişkin Zarafet Eğitimi Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan yetişkin zarafet eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında olup uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 685’in üzerinde kursiyer mezun eden ve %99 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz yetişkin zarafet eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz.

Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, yetişkin zarafet eğitimi içeriklerimizin yeterliliğine, yetişkin zarafet kursu salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Özgüvenli, sosyal ve nazik bireyler olmak için Türkiye’nin en iyi sanat kursundan Yetişkinler İçin Zarafet Eğitimi alın, ayrıcalıklı bir kursun tadını çıkarın!

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Yetişkinler İçin Zarafet kursu ile hayatınıza değer katmaya devam ediyor, daha büyük adımlar atmak isteyen öğrencilerimize eğitim ve kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Yetişkinler İçin Zarafet Eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, kariyer planlama hizmeti vererek yeteneklerini yönlendiriyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor ve yollarını aydınlatıyoruz.

Öğrencilerimizin; geleceğin başarılı iş insanları, sanatçıları, eğitimcileri olmalarını sağlıyor; hayallerindeki mesleği yapmaları için onları doğru şekilde yönlendirmeye özen gösteriyoruz.

zarafet eğitimleri
zarafet kursları

Eğitim Sonrası Destek

Kendini geliştirmeye ve öğrenmeye devam etmek isteyen öğrencilerimize zarafet kursu sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Sinema Akademi olarak sadece yetişkin zarafet kursu süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Farklı alanlarda da kendini geliştirmek isteyenlere özel diksiyon, beden dili, iletişim, oyunculuk, müzik ve dans eğitimlerimiz hakkında bilgi veriyoruz.

Yetişkinler için zarafet eğitimi sonrasında da hayatınıza katkı sağlamaya devam ediyor, tüm imkanlarımızla yanınızda oluyoruz. Biz, büyük bir aileyiz!

Yetişkinler İçin Zarafet Kursu Yorumları

Kibar, Saygılı ve Sağduyulu Bireyler!

Kendinizi geliştirmek istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz?

Eğitiminizi Alın!

Alanında uzman isimlerden imajınızı güçlendirmeyi, dikkat çekmeyi öğrenin.

Hayata Daha Mutlu Bakın!

Sosyal ve mesleki hayatta daha mutlu olun, özgüveninizi yeniden kazanın.

zarafet kursu mezunları

685 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize yetişkin zarafet eğitimleri verdik.

Yetişkin zarafet dersleri için özel olarak hazırlanmış tam donanımlı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel yetişkin zarafet eğitimleri ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye zarif ve saygılı bireyler olmanın tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tamamen size özel, ilgilerine, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen yetişkin zarafet eğitimi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

600+ Başarılı İş İnsanı

Zarafet eğitimi alan 600’den fazla öğrencimiz kurumsal firmalarda kariyerlerine adım attılar, mesleklerini daha kalifiye olarak yapmaya başladılar, sosyal ilişkilerinde daha başarılı oldular.

Zarafet dersleri ve destekleyici eğitimlerimizi bitirerek iş hayatında kendine yer bulan öğrencilerimiz; yurt içi ve yurt dışı firmalar ile Türkiye’nin ünlü markaları ve uzmanlarıyla çalışıyor, kariyerlerine farklı referanslar ekliyorlar. Başarıları ile adlarından söz ettiriyorlar.

Sinema Akademi olarak zarafet eğitimi sürecinde ve sonrasında yanınızda yer alıyor, siz mesleğinizi yaparken ve adınızı Türkiye’nin başarılı isimleri arasına yazdırırken bizler de sizinle gurur duymaya ve çalışmalarınızı paylaşmaya devam ediyoruz!

zarafet dersi
oyunculuk ve sanat dersleri

51 Dalda Sinema ve Sanat Eğitimleri

Yetişkin zarafet eğitimi dışında oyunculuk ve sahne sanatlarına ilgi duyan öğrencilerimiz için birbirinden keyifli kurslar hazırladık!

Oyunculuk, spikerlik ya da seslendirme sanatçılığı hayali olanlar, konservatuar okumak isteyenler, müzisyen olmayı düşünenler ve yapmak istediği mesleğe henüz karar veremeyenler için sahne sanatları eğitimleri, teknik atölyeler, konservatuar programları, etkili iletişim eğitimleri, kişisel ve mesleki gelişim kursları hazırladık!

Yetişkinler İçin Zarafet Kursu sonrası beğenilerinize ve yeteneklerinize uygun diğer eğitimlerimiz ve atölyelerimizden yararlanın, sanatla iç içe bir hayat sürün.

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sinema Akademi Yetişkin zarafet Kursu ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Yetişkin zarafet kursları öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; tiyatro ve film gösterimleri ile fotoğraf sergileri düzenleyerek sosyal bir ortamda eğitim almalarına özen gösteriyoruz.

Türkiye’nin en iyi yetişkin zarafet kursu merkezi olarak öğrencilerimizin ünlü kişisel gelişim uzmanları ile tanışmasını sağlıyor, ustalarla seminerler ve amatörlerle profesyonelleri bir araya getiren network organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir Yetişkinler İçin Zarafet Kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sinema Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

sosyal etkinlikler zarafet kursu
sanat cafe

Sanat Cafe

Zarafet eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece zarafet eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık.

Sanat Cafe’de ayrıca film gösterimleri, workshop ve sergi çalışmaları yaparak farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sinema Akademi’de her yer sanat! Yetişkinler için zarafet kursu sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi zarafet ve iletişim uzmanlarından kursiyerlerimizin çalışmalarına yorumlar alıyor, öğrencilerimizin eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Zarafet kursları öğrencilerimizin eğitim süresince gösterdikleri performanslar, yer aldıkları projeler ve hazırladıkları ödevlerle ilgili alanında uzman isimlerin yorumlarına başvuruyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında uzmanlaşmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Ustalardan aldığımız eleştirilerle eksiklerinizi tamamlıyor, sosyal ve kurumsal hayatınızda kendinize daha çok güvenmeniz için sağlam bir altyapı oluşturuyoruz!

yetişkinler için zarafet eğitimi
zarafet workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü zarafet eğitmenleri, iletişim uzmanları, yöneticileri, liderleri ve duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta isimleri sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop ve butik yetişkin zarafet eğitimi etkinlikleri düzenliyoruz. Zarafet ve imaj üzerine çalışmalar yapmış, makaleleri ve eğitimleriyle gelecek nesilleri aydınlatan, akademisyenlik ve konuşmacı kariyeriyle dikkat çeken uzmanlardan daha zarif bireyler olmanın püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını zarafet ve imaj koçluğuna adamış profesyonellerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz!

Sinema Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Zarafet eğitimleri ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sinema Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Zarafet Kursu Detaylı Eğitim Programı

Kendine güvenen, duruşu ve giyimiyle dikkat çeken, saygılı ve hoşgörülü bir insan olmak istiyorsanız Türkiye’nin en iyi yetişkin zarafet kursu ile tanışın! Yetişkinler İçin Zarafet Kursu programımızı inceleyin, erken kayıt fırsatlarından yararlanarak ayrıcalıklı bir ortamda alanında uzman isimlerden eğitim alın!

Yetişkinler İçin Zarafet kursunun kazandıracakları;
 • Benlik saygısı oluşturur,
 • Sözel ve sözel olmayan iletişim becerilerini artırır,
 • Kendini doğru ifade etmesini sağlar,
 • Etik değerlerin benimsenmesini sağlar,
 • Özgüvenini artırır,
 • Doğru davranış alışkanlıkları kazandırır,
 • Beden dilini doğru kullanır,
 • Görgü kuralları ve protokol konusunda bilgi sahibi olur,
 • Profesyonel iş yaşamında nasıl davranması gerektiğini öğrenir,
 • Sosyal alanlardaki korku ve endişelerini yener,
 • İnsanlar arasındaki kültürel farklılıkları bilerek daha hoşgörülü ve anlayışlı olur,
 • Sofra adabını öğrenerek randevularının ve iş görüşmelerinin daha iyi geçmesini sağlar,
 • Kişisel bakım ve imajına dikkat ederek iyi bir ilk izlenim oluşturur,
 • Kadınlara ve erkeklere zarif davranmayı öğrenir.

Önce kendimizi tanıyalım… Toplumsal kuralların bilincinde, doğru davranış şekillerini uygulayan, oturmasını kalkmasını bilen, terbiyeli ve hoşgörülü bireyler olacağız! 1.Hafta Yetişkinler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Anatomi Bilgisi
 • Beden Kavramı ve Fizyoloji
 • Doğru Duruş ve Postür Nedir?
 • Temel Duruş Şekilleri
 • Duruş Çalışması
 • Duruş Bozukluklarının Düzeltilmesi
 • Bedensel Farkındalık
 • Beden ve Hareket Koordinasyonu
 • Kuvvet ve Esneklik Çalışmaları
 • Nefes ve Hareket Koordinasyonu
 • Nefes Çalışmaları
 • Yürürken Nefesin Doğru Kontrolü
 • Bedensel Terbiye
 • “Alan, Beden, Efor, Biçim” Olgusu Üzerine Çalışmalar
 • Beden Uzuvları Üzerine Çalışmalar (Uzuvlar üzerine tek tek çalışmalar, Uzuvlar üzerine bütünsel çalışmalar)
 • Yürüyüş Eğitimi
  • Doğru Yürüyüş Yöntemleri
  • Estetik Yürüyüş Teknikleri
  • Ritimli Yürüme
  • Müzikle Yürüme
  • Adım Sayma ve Ritim Tutturma
 • Senktronize Hareket Eğitimleri
Sosyal ilişkilerinde başarılı olamayanlar, topluluk önünde heyecanlananlar, nezaket kurallarını öğrenerek örnek bir birey olmak isteyenler için mükemmel bir zarafet eğitimi hazırladık!

İlk olarak tanışma ile başlayalım. Kendimizi ne kadar iyi tanıyor ve ilk izlenimi nasıl bırakıyoruz görelim… 2. Hafta Yetişkinler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Tanışma ve Tanıştırılma Kültürü
 • Tanıtma Adabı
  • İsimle Tanıtma
  • Soy İsimle Tanıtma
  • Unvan Kullanımı
 • El Sıkışma Adabı
  • El Kavrama Şekilleri
  • El Sıkmada Güç Uygulama
  • Sert / Orta / Hafif Şiddette El Sıkmanın Anlamları
  • Parmak Ucuyla El Sıkışmanın Anlamı
 • Kendini Doğru Tanıtma
 • Bireysel Özelliklerini Tanıma
 • Başkalarını Tanıma
 • Öğrencilerin Her Birinin 5’er Dakika Kendini Anlatması
 • Kendine Dair Farkındalık Geliştirme
 • Selamlaşma Adabı
  • Merhabalaşmanın Türleri
  • Selamlaşma Kelimeleri ve Anlamları
  • Kim, Nasıl Selamlanmalı?
 • Karşılama Adabı
  • Kapıda Karşılama
  • Yerinde Karşılama
  • Kimi, Nerede Karşılamalı?
 • Uğurlama Adabı
 • Teşekkür Etmek
 • Rica Etmek
 • Lütfen Demenin Önemi
 • Özür Dilemek
İyi bir izlenim bırakmanın anahtarı dış görünüşünüz ve ilk cümlenizle karşı tarafı etkilemektir. Yavaş yavaş zarafetin kapsamını öğreneceğiniz zarafet eğitimi devam ediyor…

Beden dilinizi hem sosyal hem profesyonel hayatta daha etkili kullanacaksınız! Zarafet kursu beden dili eğitim programıyla kendinizi daha iyi ifade edeceksiniz. Yetişkinler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Beden Dilinin Zarafete Etkisi
 • Etkili ve Doğru Beden Dili Kullanımı
 • İnsanlar Arası Mesafe ve Temas
 • Kişisel Alan Kavramı ve Önemi
 • Pozitif Davranış Stilleri
 • İnsanları Tanımada Beden Dili
 • İlk İzlenim Oluşturma
 • Oturma – Kalkma Adabı
 • Oturma ve Kalma Şekilleri
 • Oturma ve Duruş Şekillerindeki Mesajlar
  • Ayaklar Açık Oturuş
  • Ayaklar Kapalı Oturuş
  • Bacak Bacak Üstüne Atarak Oturuş
  • Ayaklar Yanda Oturuş
 • Uzuvların Duruşu ve Anlamları
  • Başın Duruşu ve Hareketi
  • Başın Duruşunun Verdiği Mesajlar ve Doğru Kullanımı
  • Kaşların Verdiği Mesajlar ve Doğru Kullanımı
  • El ve Kolların Kullanımı
  • El ve Kolların Verdiği Mesajlar
  • Parmakların Verdiği Mesajlar
  • Ayak ve Bacakların Kullanımı
  • Ayak ve Bacakların Verdiği Mesajlar
 • Bakışlar ve Göz Teması
 • Jest ve Mimiklerin Doğru Kullanılması
 • Tepki Vermenin Çeşitleri
 • Farklı Olay ve Durumlara Tepki Çalışmaları
 • Savunma Mekanizmaları
 • Aynalama Tekniği
 • Mimik Çalışmaları
 • Yalan Söylenildiğini Nasıl Anlarız?
 • Yalanın Beden Diline Etkisi
 • Özgüven ve Özsaygının Kişiye Etkisi
 • Sosyal Hayatta Beden Dilini Doğru Kullanma
 • Sunum Sırasında Beden Dili
 • İş Görüşmelerinde Beden Dili
 • Hizmet Sektöründe Beden Dili
 • Duyguların İfadesine Yönelik Yaratıcı Çalışmalar
 • Beden Yoluyla Farklı İfadeleri Canlandırma Çalışmaları
 • Çeşitli Rahatlama Hareketlerinin Uygulanması
Nezaketiyle fark edilen bir insan olmak için beden dilinin şifrelerini çözeceğiniz bir eğitim alacaksınız. Sağlam bir duruş, özgün bir imaj için bedeninizi doğru kullanmalısınız…

Beden dilinin tamamlayıcısı elbette akıcı bir dildir. Zarif bir birey her zaman Türkçeyi doğru kullanır. Bu hafta diksiyon becerilerimizi geliştiriyoruz! 5. – 7. Hafta Yetişkinler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Doğru Diksiyonun Zarafete Katkısı
 • Yer ve Atmosfere Göre Konuşma Adabı
  • Sosyal Ortamlarda Konuşma Adabı
  • İş Arkadaşlarıyla Konuşma Adabı
  • Topluluk İçinde Konuşma Adabı
  • Topluluk Önünde Konuşma Adabı
 • Konuşma Tarzını Bulma
 • Ses Tonunu Ayarlama
 • Nerede Yüksek, Nerede Düşük Ses Tonu Kullanmalı?
 • Güzel ve Etkileyici Konuşmanın Önemi ve Temel İlkeleri
 • Türkçeyi Doğru, Düzgün ve Etkili Kullanma
 • Diksiyon ve Ses Çalışmaları
 • Sesin Niteliklerinin ve Rezonans Bölgelerinin Tanımlanması
 • Artikülâsyon Organlarının Tanımlanması
 • Ses Eğitimi
 • Konuşma Aygıtımıza Esneklik Kazandırma Uygulamaları
  • Çeşitli Ses Tınıları Çıkarma
  • Doğru Sesletim Çalışmaları
  • Ünlülerin Doğru Çıkarılış Biçimleri ve <ğ> ile Kullanımı
  • Ünsüzlerin Doğru Sesletimi
 • Türkiye Türkçesinin Standart Konuşma Dili (İstanbul Ağzı) Kuralları
 • Akıcı ve Anlaşılır Konuşma
 • Doğal Konuşma
 • Tekerlemelerle Artikülâsyon Çalışmaları
 • Soluğun Denetimi ve Diyafram Kasını Geliştirecek Uygulamalar
 • Organizasyon ve Konferanslarda Topluluk Önünde Konuşma
 • Sanal Ortamda Topluluğa Konuşma
 • Sosyal Hayatta Topluluk Önünde Konuşma
 • Kamera Önünde İzleyiciye Hitabet
Zarafet eğitimi ile akıcı ve anlaşılır konuşma becerisi kazanarak kendinizi rahatça ifade edeceksiniz. Topluluk önünde konuşma adabını öğrenerek daha saygılı bireyler olacaksınız.

Yeni girdiğiniz bir ortamda nasıl davranacağınızı bilemiyor musunuz? Zarafet eğitimi programımızda yer alan iletişim dersleriyle aile içinde ve sosyal ortamlarda olması gereken davranış kalıplarını öğreneceksiniz. Yetişkinler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Etkili Dinleme Yanlış Dinleme
 • Kültür Farklılıkları
 • İletişim Kazaları
 • İletişimde Gürültü Faktörleri
 • Etkili İletişimde Engeller ve Aşma Yolları
 • Temel Görgü ve Saygı Kuralları
 • Bireyler Arası İletişim ve Etkileşim Yöntemleri
 • Kişinin Kendisi İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Kişinin Başkaları İle Kurduğu Sağlıklı İletişim
 • Aile İçi İletişim
  • Anne-Baba ve Eş İle Doğru İletişim Kurma
  • Karşılıklı Saygı – Konuşma Adabı
  • Aile İçi Nasıl Hitap Edilir? Nasıl Edilmez?
  • Ev İçinde Dikkat Edilmesi Gereken İletişim Hataları
  • Günlük Sohbet Uygulamaları
 • Grup Çalışmalarında Temel Davranış Kuralları
  • Grup Çalışmalarında Bütünün Parçası Olarak Hareket Etme
  • Sorumluluk Bilinci Kazanma
  • Grup Çalışmalarında Uyum Becerileri Geliştirme
 • Olay, Olgu ve Sorunlarda Kendini Başkalarının Yerine Koyma
 • Empati Yeteneklerini Geliştirme
 • Eleştirilere Açık Olmak
 • Ön Yargısız Olmak
 • Telefonda İletişim
  • Telefonda Konuşma Adabı
  • Telefonu Cevaplama ve Kapama Cümleleri
  • Telefonda Karşı Tarafla Etkili İletişim Kurma Yolları
 • Sosyal Hayatta İletişim
  • Yeni Girilen Ortam ve Durumlara Uyum Sağlama
  • Yeni Tanıştığımız İnsanlarla Sohbet
 • İletişim Becerilerine Yönelik Çalışmalar
Yetişkin zarafet kursu ile iletişim becerilerinizi geliştirerek daha rahat sosyalleşecek, duygu ve düşüncelerinizi rahatlıkla ifade edeceksiniz.

Yemek yeme adabını uygulamalı derslerimizde öğreniyoruz! Misafirlikte, restoranda ya da sosyal ortamlardaki sofra düzeni hakkında bilgi sahibi oluyoruz. Yetişkinler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Sofrada Görgü Kuralları
 • Masa Kültürü ve Düzeni
  • Kim Daha Önce Oturur?
  • Yemek Yemeye Ne Zaman Başlanır?
  • Masada Kaç Kişi Olmalı?
 • Masa Nasıl Hazırlanır?
  • Tabak, Çatal – Bıçak ve Bardakların Yerleştirilmesi
  • Çatal, Bıçak ve Kaşığın Konumu ve Anlamları
 • Doğru Çatal, Bıçak ve Kaşık Kullanımı
  • Çatal, Bıçak ve Kaşık Hangi Elle Tutulur?
  • Çatal, Bıçak ve Kaşık Doğru Tutuş Pozisyonları
  • Çatal, Bıçak ve Kaşık Kullanma Sırası
 • Peçete Kullanımı
 • Doğru Olan Şarabı Seçme
 • Yemek Yeme Adabı
 • Nasıl Yemek Yenir?
 • Yenilmesi Zor Yiyeceklerle Başa Çıkma
 • Yemek Masasında Sohbet – Neler Konuşulur? Neler Konuşulmaz?
 • Yemek Masasında Yapılmaması Gereken Davranışlar
 • Yemeği Sonlandırma Adabı
 • Yemek Masasını Toplama Düzeni
 • Sağlıklı Beslenmek İçin Yapılması Gerekenler
 • Masa Düzeni ve Sofra Adabı Uygulamaları
Sofra adabınızla bile dikkat çekeceksiniz! 12.haftanın sonunda yanlışlarınızı düzelterek hem sosyal hayatta hem de profesyonel hayatta yemek buluşmalarının dikkat çeken ismi olacaksınız!

Toplu taşımada, tiyatroda, düğünde ve cenazede görgü ve zarafet kurallarını aktaracağımız dolu dolu 2 hafta bizi bekliyor! Yetişkinler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • İlk Girilen Ortamda Nasıl Davranılır?
 • İyi Bir İlk İzlenim Oluşturma
 • Yabancı Ortamlarda Kendini Tanıtma
 • Misafirlikte Uyulması Gereken Kurallar
 • Misafirlikte Oturma ve Kalkma Adabı
 • Misafirlikte Konuşma ve Sohbet Adabı
 • Misafirlikte İkram ve Yemek Yeme Adabı
 • İstenmeyen Sohbetlerden Uzaklaşma
 • Tiyatro, Sinema, Konser Kültürü ve Davranış Kuralları
  • Sıraya Girme ve Başkalarına Saygı
  • Salona Girme Adabı
  • Oturma Düzeni
  • Geçiş İzinleri ve Rica Etme
  • Sessizlik Ricası ve Salonda İletişim
  • Çıkış Düzeni ve Sırası
  • Başkalarını Rahatsız Edecek Davranışlar
 • Trafik Kuralları ve Önemi
  • Sokakta ve Trafikte Yürüyüş, Duruş ve Bekleme Adabı
  • Karşılıklı Yürüme ve Yol Verme Alıştırmaları
  • Sürücüler İçin Trafikte Görgü Kuralları
 • Toplu Taşıma Araçlarında Davranış
  • Yer Verme, Sosyal Mesafe Kurallarına Uyma ve Başkalarını Rahatsız Etmeme
  • Arabaya Binme ve İnme Adabı
 • Cenazede Görgü Kuralları
 • Düğün ve Eğlencelerde Görgü Kuralları
 • Doğa ve Hayvan Sevgisi Kazandırma
 • Çevre Bilinci Oluşturma – Çevreyi Temiz Tutma
 • Hediye Kültürü
 • Kime-Nasıl Hediye Alınır? Hediye Nasıl Verilir?
 • Kriz Durumlarıyla Baş Etme
 • Çeşitli Olaylara Verilecek Tepkiler ve Davranışlar
 • Misafirlikte Davranış Uygulamaları
 • Sokak ve Toplu Taşımada Davranış Uygulamaları
Bulunduğunuz ortamda nezaketinizle dikkat çekecek, uygun davranış kurallarını ve nerede nasıl hareket etmeniz gerektiğini bilerek sosyal fobileriniz ve endişelerinizden kurtulacaksınız. Yetişkin Zarafet Eğitimleri programlarımız tam size göre...

Sıra geldi kişisel bakıma! Dış görünüşümüzle dikkat çekmeyi ve düzenli bir hayatın faydalarını öğreniyor, rutin alışkanlıklarımızı ve imajımızı değiştiriyoruz. Yetişkinler İçin Zarafet Kursu Programı:
 • Temiz, Bakımlı ve Güler Yüzlü Olmanın Etkileri
 • Kişisel Bakım ve Temizlik Kuralları
 • Kişisel İmaj Yaratma
 • Profesyonel Yaşamda İmaj Kırıcılar
 • Kıyafet Protokolü – Nerede, Ne Giyilir?
  • İş Yerinde Ne Giyilir?
  • Sosyal Alanlarda Nasıl Giyinmeli?
  • Özel Günlerde ve Etkinliklerde Giyim
 • Uyumlu Giyinme Yöntemleri
  • Pantolon Seçimi
  • Gömlek Seçimi
  • Ceket Seçimi
  • Kravat Seçimi
  • Etek Seçimi
  • Elbise Seçimi
  • Mont Seçimi
  • Ayakkabı Seçimi
  • Çanta Seçimi
 • Kumaş ve Renk Seçimleri ile Ortama Uygunlukları
 • Ortama Uygun Giyinme
  • Sosyal Yaşamda Giyim
  • Objektif Önü (Basın) Giyim
  • İş Toplantılarında Giyim
  • Sunum Yaparken Doğru Giyinmek
 • Erkeklerde Vücut Yapısı Ve Uygun Giyim
 • Kadınlarda Vücut Yapısı Ve Uygun Giyim Kullanılabilecek Renkler ve Aksesuarlar
 • Çalışma Alanı ve Oda Düzeni
  • Düzenli ve Temiz Bir Odanın Avantajları
  • Çalışma Alanı Düzeni Nasıl Olmalı?
  • Ferah Bir Çalışma Alanı Yaratma
  • Motivasyonu ve Verimi Arttıracak Çalışma Alanı Düzeni
  Kişisel bakımına özen gösteren, giyim tarzıyla beğenilen ve tam anlamıyla bir zarafet timsali olmak için yetişkinlere özel zarafet kursu programını kaçırmayın…

Kendinizi bu rekabetçi dünyada en iyi şekilde sunmak çağın gereğidir! İş hayatında fark edilen bir çalışan olmak için zarafetin sırlarına hakim olun…17. - 19. Hafta Zarafet Kursu Programı:
 • Kurumsal Görgü ve Nezaket Kuralları
 • Hitap ve Konuşma Adabı
  • Kime Nasıl Hitap Edilir?
  • Makama Göre Hitap Şekilleri
  • Konuşma Becerileri: Açıklık, Hacim, Ses Tonu, Acillik, Mesajı Alma, Dil Kullanımı
  • Sen Dili & Ben Dili
  • Doğru Soru Sorma Teknikleri
 • Çalışanlar Arasındaki İlişkiler
  • Ast – Üst İlişkilerinde Hiyerarşik Düzen
  • İş Hayatında Nezaket ve Görgü Kuralları
  • Kadın – Erkek Çalışanlar Arasında Olması Gereken Nezaket İlişkileri
 • Yönetim ve Makam Protokolü
  • Protokolde Sıralama
  • Protokolde Duruş Biçimleri
  • Makama Giriş Protokolü
  • Yönetici Odasında Nasıl Davranılır?
  • Konuk Karşılama Protokolü
  • Konuk Ağırlama Protokolü
  • Konuk Uğurlama Protokolü
 • Toplantı ve Sunum Adabı
  • Oturma Düzeni
  • Toplantı Davranış Kuralları
  • Resmi Kutlamalar ve Törenlerde Konuşma Sırası
  • Sunuma Nasıl Giriş Yapılır?
  • İlk Önce Kime Hitap Edilir?
  • Sunumda Kime Teşekkür Edilir?
 • Tanışma ve Kartvizit
  • Tanıştırma Şekilleri
  • Tanıştırılma Önceliği
  • Kartvizit Kullanımı Ve İncelikleri
  • Kurum veya İşyeri Temsilinde Zarafetin Önemi
 • Yazılı İletişim Kültürü ve Özellikleri
  • E-Mail Yazımı Ve İncelikleri
  • Hitap Şekilleri
  • İçerikte Dikkat Edilecekler
  • Yazılı İletişimde Zarafet Ve Görgü Kuralları
 • Telefonda İletişim
  • Telefonda Konuşurken Dikkat Edilecekler
  • Telefonda Neler Söylenmez?
  • Arayan Mı Kapamalı Aranan Mı?
  • İş Ortamında Kişisel Telefon Kullanımı Nasıl Olmalı?
 • Davetiye ve Davetler
  • Davete Cevap Verme Teknikleri
  • Davetiye Yazma
  • Teşekkür Notları
  • Hediye ve Çiçek Sunma
  • Davetlerde Protokol Kuralları
  • Oturma ve Hiyerarşik Düzen
  • Akşam Yemeği Davetleri, Kahvaltı Davetleri, Kokteyl, Resepsiyon vb. Sofra Adabı
  • Yemek Nezaketi ve Doğru Sofra Kullanımı
  • Yemekte Konuşulmayacak Konular
  • Kurumsal Yemek Daveti Uygulaması
  • İş Yemeklerinin İncelikleri
  • Restoran Seçimi ve Dikkat Edilecekler
 • Ziyaret Adabı
  • Resmi ve Yarı Resmi Ziyaretlerde Görgü Kuralları
  • İş Ziyaretlerinde Dikkat Edilecekler
İş dünyasının saygı gören ve beğenilen isimlerinden biri olmak için giyiminizden duruşunuza, konuşmanızdan yemek yeme tarzınıza kadar her şeyi düşünmelisiniz! Yetişkinler için zarafet kursu, sizin için bunu düşünüyor…

Son haftamızda kadın – erkek nezaket kurallarına değiniyoruz! Sohbet etmekten ilk buluşmada dikkat edileceklere kadar ikili ilişkilerde başarılı olmak için öğrenmeniz gereken her şey zarafet eğitiminde…
 • Karşı Cinsle İletişimde Dikkat Edilecekler
 • Centilmen Olmanın Yolları
 • Zarif Bir Kadın Olmanın yolları
 • İlk Buluşma
  • Nasıl Hazırlanmalısınız?
  • Giyim – Makyaj Önerileri
  • Çantanızda Ne Olmalı?
  • İlk Randevuda Dikkat Edilecekler
  • Mekan Seçimi
  • Restorana Girerken Dikkat Edilecekler
  • Restoranda Dikkat Edilecekler
  • Kadına Öncelik – Kapıyı Açma
  • Sandalye Tutma
  • Yemek Seçimi
  • Siparişi Kim Verir?
  • Sohbet Adabı – Sohbet Konuları
  • Flört Kuralları
  • Espri
  • Güler Yüzün Önemi
 • Makyaj Tazeleme
 • Masa Adabı Uygulaması
 • Kriz Durumlarına Hazırlık ve Çözümler
 • Zarafet Uygulamaları ve Değerlendirme
5 aylık bir zarafet eğitimi sonunda özgüven kazanmış, beden dilini ve diksiyonunu etkili kullanan, toplum kurallarına uyumlu, iş hayatında örnek gösterilen, ikili ilişkilerinde başarılı bir yetişkin olacaksınız. Zarafet kursu için vakit kaybetmeden kaydınızı yaptırın…

Zarafet Kursu Programı – 685’in Üzerinde Mezun %99 Katılımcı Memnuniyeti

Bugüne kadar 685’in üzerinde öğrenci mezun eden Sinema Akademi Yetişkinler İçin Zarafet Kursu, Avrupa standartlarında olup %100 öğrenme garantilidir. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz yetişkin zarafet kursu eğitim sistemimiz, öğrencilerimizin öğrenme hızları, bilgi ve becerilerine odaklanarak ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir.

Kurs Ne Kadar Sürer? Kimler Katılmalı? Yetişkinler İçin Zarafet Kursu Programı

Bakışları ve duruşuyla kendini ifade edebilen, sosyal ve kurumsal hayatta parmakla gösterilen, örnek bir karaktere sahip olun! Türkiye’nin en iyi zarafet kursu Sinema Akademi ile ilk adımı atın…

Yetişkinler İçin Zarafet Kursu; haftada 1 gün 2 saatten 20 haftalık bir program olup teorik dersleri ve uygulama eğitimlerini içinde bulunduran, doğru postür ve duruş kazanma, akıcı ve anlaşılır konuşma, etkili beden dili kullanımı, sofra ve topluluk adabı, iş hayatında zarafet, toplantı kuralları ve kadın – erkek ilişkileri konularını içeren bir eğitim programıdır.

Bu program; kişisel hayatında ve kariyerinde özgün imajıyla dikkat çekmek, özgüvenini artırmak, kendini doğru ifade etmek, toplumsal yaşama uyum sağlamak ve ikili ilişkilerde başarılı olmak isteyenler için özel olarak hazırlanmıştır.

Yetişkinlere özel hazırlanan zarafet kursları; hızla değişen sosyal hayata adapte olmayı kolaylaştırırken kişinin aile, eş, eğitim ve iş hayatını olumlu yönde etkileyerek sevilen ve beğenilen bireyler olmalarını sağlıyor.

zarafet eğitimi

Zarafet Kursu Sıkça Sorulan Sorular

Sinema Akademi olarak Zarafet Kursu sonunda Kurum Onaylı Katılım Sertifikası veriyoruz. Kurum onaylı zarafet kursu sertifikası eğitim aldığınızı belgeleyen, Türkiye’de ve dünyada, uluslararası tüm özel ve resmi kurumlarda geçerli olan bir belgedir. MEB sertifikalı eğitimlerimiz hakkında bilgi almak isteyen öğrencilerimiz, eğitim danışmanlarımıza ulaşarak MEB Sertifika Alma Şartları hakkında bilgi alabilirler.

Elbette. Zarafet Kursu için tüm öğrencilerimize ders telafi imkanı sunmaktayız. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Zarafet Kursu eğitmen kadromuz; zarafet, mankenlik, iletişim, diksiyon ve beden dili gibi alanlarda deneyimli, yıllarını imaj ve iletişim sanatına adamış, alanında ünlü akademisyenler, imaj koçları, konuşmacılar, liderler ve yöneticilerden oluşmaktadır. Zarafet ve imaj alanında kitap ve makaleleri olan, kariyer günlerinde konuşmacı olarak yer alan uzman bir ekibe sahibiz.

Zarafet kursu eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, eğitimden beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Yetişkinler İçin Zarafet kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Zarafet kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Buyurun, kurumumuza gelin, sizi misafir edip bir çay/kahve ikram edelim. Siz nasıl bir kurumdan eğitim alacağınızı, dersliklerimizi, kafemizi, bahçemizi ve sosyal alanlarımızı görün, eğitmenlerimizle tanışın. Biz de sizi daha yakından tanıyarak ihtiyaç ve beklentinize göre en uygun zarafet kursu programını belirleyelim ve detaylı eğitim içeriğini anlatalım. Yetişkinler İçin zarafet kursu fiyatları hakkında bilgi verelim.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sinema Akademi zarafet eğitimi merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sinema Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Zarafet kursu Florya, zarafet kursu Bahçelievler, zarafet kursu Ataköy, zarafet kursu Yeşilköy, zarafet kursu Zeytinburnu, zarafet kursu Avcılar olarak hizmet veren zarafet kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Zarafet eğitimi; kişide beden farkındalığı yaratarak beden dilini etkili kullanmasını sağlarken diksiyon çalışmalarıyla kendini daha iyi ifade edebilmesine, Türkçeyi doğru kullanmasına yardımcı olur. Bulunduğu ortamda sergilemesi gereken davranış stilleri hakkında bilgi edinen kişiler; evde, okulda, restoranda, sokakta, toplu taşımada, sinemada ve diğer sosyal alanlarda nasıl davranılacağını öğrenmiş olur. Kurumsal hayatta nezaket kurallarını, iş arkadaşları ile doğru iletişim kurmayı, iş yemekleri ve toplantılarda dikkat etmesi gerekenleri de öğrenir. Böylece tam anlamıyla zarafet sahibi, saygılı ve hoşgörülü bireyler olurlar.

Eğitim Danışmanına Sor

sinema akademi iletişim
zarafet kursu fiyatları

Yetişkinler İçin Zarafet Kursu

Erken Kayıtta %50 İndirim - Son Kontenjanlar

Hemen Kayıt Ol

Yetişkinler İçin Zarafet Kursu Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Mesleki ve sosyal yaşamda fark edilen bir birey olmak, kendini daha çok geliştirmek isteyen öğrencilerimiz zarafet kursları sonrası bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de şimdi sırada hangi eğitim var diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, kendinize değer katmaya devam edin!

Zarafet Kursu Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Zarafet kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin eğlenceli anlarını, çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sinema Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sinema Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Zarafet kursu merkezimizi, dersliklerimizi, eğitimlerimizi, sosyal alanlarımızı ve Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Zarafet eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu Sinema Akademi.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sinema Akademi zarafet kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Zarafet kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

685+

Mezun Öğrenci

Zarafet kursları ile kişisel gelişimlerine katkıda bulunmuş binlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

959

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 4.795 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40