Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Oyunculuk Kursu Kadıköy

Hayallerinizi Ertelemeyin! Kadıköy Oyunculuk Kursu İle Yıldızınız Parlasın!

Oyuncu olmak istiyor ancak yeteneğinize güvenmiyor musunuz? Çocukluk hayalinizi gerçekleştirmek için ilk adımı nasıl atacağınızı bilmiyor musunuz? Avrupa standartlarında ve %100 öğrenme garantili, kişiye özel planlanan oyunculuk eğitimlerimiz, alanında ünlü eğitmenler ve oyuncu koçlarımız, sahne çalışmaları ve sanat aktivitelerimizle hayallerinize giden yolu birlikte inşa edeceğiz! Türkiye’nin en çok tercih edilen oyunculuk kursu Kadıköy Sinema Akademi ile tanışın!

Tiyatro, kamera önü, sinema ve dizi oyunculuğu başta olmak üzere sahne sanatlarının farklı branşlarında eğitim veren, MEB onaylı bir sanat okulu olarak yeteneklerinize yön veriyor, adından söz ettiren bir oyuncu olmanızı sağlıyoruz. İstanbul’un en iyi oyunculuk kursu Kadıköy Sinema Akademi’de temelden ileriye, amatörden profesyonele kadar her seviyede ve her yaşa uygun oyunculuk eğitimi var! İçinizdeki sahne tutkusunu harekete geçirin!

 

Yeni Bir Kariyer Sizi Bekliyor! Adından Söz Ettiren Bir Oyuncu Olun! Sinema Akademi Meslek Edindirme Kursları Kadıköy

Oyunculuğu meslek olarak yapmak mı istiyorsunuz? Başarılı olup olmayacağınızdan mı korkuyorsunuz? Sinema Akademi Kadıköy oyunculuk kursu olarak oyunculuğu en ince ayrıntılarına öğrenmeniz, yeteneğinizi değerlendirerek ünlü bir oyuncu olmanız için uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel oyunculuk eğitimleriyle öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan eğitimler veriyoruz. Siz sahne adımlarını hızla çıkarken yanınızda oluyoruz…

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kadıköy oyunculuk kursu olarak kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı eğitim firmalarına karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Kadıköy oyunculuk kursu merkezimizde derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz. Sinema Akademi Kadıköy oyunculuk kursu olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz.

15 Yıllık Deneyim – Kadıköy Oyunculuk Kursu

Sinema Akademi Kadıköy oyunculuk kursu olarak 15 yıldır eğitim sektöründe hizmet veriyor, yeni yetenekleri keşfederek öğrencilerimize yol gösteriyoruz. Bu deneyimimiz ışığında bireysel farklılıkları esas alan, öğrencilerimizin öğrenme hızına ve ihtiyaçlarına göre oyunculuk eğitimleri hazırladık. Uygulama ağırlıklı oyunculuk kursu programlarımızla öğrencilerimizin sahne deneyimi kazanmasını sağlıyor, sadece teorikte değil pratikte de donanımlı oyuncular olmasına destek veriyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler

Her biri alanında uzman, oyunculuğa, sahne sanatlarına ve sinemaya kendini adamış, Türkiye’nin duayenlerinden ve ünlü isimlerinden eğitim alma fırsatı sunuyoruz. Kadıköy oyunculuk kursu olarak tiyatro, sinema ve dizi oyunculuğu gibi branşlarda deneyimli, pedagojik eğitim ilkelerine hakim, yıllardır profesyonel oyuncu olarak sahnelerde gördüğümüz, performansları ile adından söz ettiren ünlü oyuncular ve eğitmenler ile öğrencilerimizin geleceğine yön veriyoruz.

Kadıköy Oyunculuk Kursu Sinema Akademi – Senin Sahnen, Senin Hikayen!

Türkiye’nin duayen oyuncularından oluşan kadromuz, konforlu sınıflarımız, öğrenme garantisi sunan uygulama ağırlıklı eğitim yaklaşımımızla oyunculuk kursu Kadıköy Sinema Akademi’de yıllardır düşlediğiniz sahnede yer alabilirsiniz! Hemen kayıt yaptırın…

[widget-136]

Uluslararası Eğitim Standardı – En İyi Oyunculuk Kursu Kadıköy

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, usta eğiticilerden sahne performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, senaryo ve film projeleri, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile Kadıköy oyunculuk kursu merkezimizde öğrencilerimize uluslararası standartlarda eğitim veriyoruz.

Dünyanın en iyi sanat okullarının oyunculuk programları değerlendirilerek hazırlanmış olan Kadıköy oyunculuk kursu ders içeriklerimizde her öğrencimizin öğrenme hızını ve seviyesini, ilgi ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyoruz. Ayrıca görsel sanatlara dair her türlü teknolojiyi takip ederek eğitim yöntemlerimizin çağdaş olmasına özen gösteriyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi - Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Kadıköy oyunculuk kursu Sinema Akademi’de herhangi bir sebep belirtmeksizin ücretsiz kurs tekrarı yapabilirsiniz. %100 öğrenme garantili eğitim veren İstanbul’un en iyi oyunculuk kursu Kadıköy Sinema Akademi olarak ayrıca derse gelemeyen öğrencilerimize farklı bir sınıfta/şubemizde kaçırılan haftayı telafi etme imkanına ek olarak isteyen öğrencilerimize 1 yıl süresince eğitim dondurma hakkı tanıyoruz. Eğitim süresince öğrencilerimizin gelişimini takip eden eğitim danışmanlarımız da gerekli gördükleri öğrenciler için telafi dersleri açıyorlar.

Kadıköy oyunculuk kursu Sinema Akademi diğer eğitim kurumlarına benzemez. Paranızı aldıktan sonra sizinle ilgilenmeyen, gelişiminizi takip etmeyen, eksiklerinizi tamamlamayan, yetenek ve ilgi alanlarınıza göre mesleki gelişiminizi desteklemeyen kurslara itibar etmeyin.

Uzmanlar Uyarıyor!

Her yıl oyunculuk eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar.

Ekipman ve Araç-Gereç Yeterliliği

Oyunculuk kursu Kadıköy Sinema Akademi olarak MEB standartlarına uygun sınıflarda eğitim veriyoruz. Oyunculuk eğitimi için gerekli görsel ve işitsel teknolojik donanımların yanında sahne provaları ve çekim çalışmaları için kamera, ışık ve fon gibi ekipmanlara sahip kurs merkezimizde uluslararası standartta eğitim veriyoruz. Sahne ve dekor uygulamalarıyla öğrencilerimizin teorik bilgiyi pratiğe çevirmelerini ve deneyim kazanmalarını sağlıyoruz. Öğrencilerimizi profesyonel hayata hazırlayacak ve mesleklerinde bir adım önde yer almalarını sağlayacak audition çekimleri yapıyoruz.

MEB Onaylı Sertifika

Sinema Akademi Kadıköy oyunculuk kursu olarak sahne adımlarını daha hızlı çıkmanızı sağlayacak, kariyer fırsatlarında referansınız olacak, mesleğinizin eğitimini aldığınızı belgeleyen MEB onaylı sertifika veriyoruz. MEB onaylı oyunculuk kursu programımızı tamamlayan öğrencilerimiz, aldıkları sertifika ile profesyonel oyunculuk yapabiliyor, oyunculuk kurslarında eğitmen olarak çalışabiliyorlar.

Sahne Uygulamaları ve Pratik Dersleri

Kadıköy oyunculuk kursu derslerimiz teorik eğitimden çok uzakta, öğrencilerimize deneyim kazandıran tiyatro çalışmaları ve kamera önü çekimleri, senaryo ve kısa film denemeleri ile rol çalışmaları yaptırıyoruz. Oyunculuğun sahnede öğrenileceği bilinciyle uygulama ağırlıklı bir programla pratik derslere daha çok yer veriyor, oyunculuğu tüm ayrıntılarıyla öğretiyoruz.

Kadıköy Oyunculuk Kursu En Çok Tercih Edilen Oyunculuk Eğitimleri

[widget-132]

Kariyer Danışmanlığı – Eğitim Sonrası Destek

Kadıköy oyunculuk eğitimi merkezi Sinema Akademi sadece kurs sırasında değil kurs sonrasında da öğrencilerinin yanında yer alıyor. Oyunculuk kursları ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize oyuncu seçmeleri ile ilgili duyurular yapıyor, bünyemizdeki cast ajansı ve partnerlerimiz aracılığıyla iş fırsatları sunuyoruz.

Oyunculuk kursu Kadıköy Sinema Akademi olarak öğrencilerimizin sahne çalışmaları ve audition çekimlerinden portföy hazırlıyor, oyuncu seçmelerinde fark edilmelerini ve tercih edilmelerini sağlayacak Diksiyon ve Beden Dili, Etkili İletişim ve İmaj, Zarafet, Dans, Ses ve Nefes eğitimleri veriyoruz.

Sanat Aktiviteleri ve Sosyal Etkinlikler

Sinema Akademi Kadıköy oyunculuk kursu merkezimizde sosyalleşebileceğiniz ve eğleneceğiniz etkinliklerle dolu bir ortam sizi bekliyor. Bowling, satranç, playstation turnuvaları; oyunculuğun duayenleriyle seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonel oyuncuları, yönetmenleri ve yapımcıları bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Türkiye’nin ünlü oyuncuları, iletişim uzmanları, sahne sanatlarının duayenlerinin katıldığı keyifli workshoplarla öğrencilerimizin sektöre ilk adımlarını atmalarını sağlıyoruz.

Merkezi Lokasyon

Kadıköy oyunculuk kursu, İstanbul’un merkezinde ve kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği bir lokasyonda eğitim almanızı sağlıyor. Kişisel aracınızla, metro ve otobüs gibi toplu taşıma seçenekleriyle oyunculuk kursu Kadıköy Sinema Akademi’ye rahatça ulaşabilirsiniz. Göztepe, Kozyatağı, Merdivenköy, Erenköy, Sahrayıcedit, Acıbadem, Feneryolu, Suadiye, Caferağa, Caddebostan, Fenerbahçe semtlerinden rahatlıkla oyunculuk eğitimi için kurs binamıza gelebilirsiniz.

Online Eğitim

İstanbul Kadıköy oyunculuk kursu eğitim merkezimize gelemeyen öğrencilerimiz isterlerse eğitimlerini online olarak alabilirler. Online Oyunculuk Eğitimi detayları için Online Eğitim sayfamızı ziyaret edebilir veya eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Türkiye ve Dünyanın Her Yerine Oyunculuk Eğitimi!

Oyunculuk kursu Kadıköy olarak kurulduğumuz günden bu yana Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin 81 ilinden binlerce öğrenciye oyunculuğu öğrettik. Tam donanımlı kurs merkezimiz, ferah atölyelerimiz, Avrupa standartlarında uygulamalı eğitim programlarımızla yurt içi ve yurt dışından gelen öğrencilerimizi samimi ve içten bir eğitim merkezinde ağırlıyoruz.

Kadıköy Oyunculuk Kursu Fiyatları

Kadıköy oyunculuk kursu fiyatları; grup mu yoksa özel eğitim mi tercih edeceğinize, seviyenize, hangi branşta ve ne kadar süre oyunculuk eğitimi alacağınıza göre değişir. Doğru bir fiyat için beklentileriniz analiz edilerek seviyenize ve öğrenme hızınıza göre eğitim planın çıkarılması gerekir. Kadıköy oyunculuk kursu Sinema Akademi olarak önceliğimiz ihtiyaçlarınıza yönelik bir program hazırlamak ve alacağınız eğitimden memnun kalmanızı sağlamaktır. Eğitim programınızı planlamak ve Kadıköy oyunculuk kursu fiyatları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçin.

Kadıköy Oyunculuk Kursu Sinema Akademi – Sahne Senin!

Eğitmen kadrosu ve MEB onaylı eğitimleriyle İstanbul’da tavsiye edilen oyunculuk kursları arasında yer alan oyunculuk kursu Kadıköy Sanat Akademi olarak oyunculuk hayali olan herkese eşit eğitim fırsatları sunmak, öğrencilerimizin bireysel programlarla özelleştirilmiş ve kapsamlı eğitim almalarını sağlamak için kurulduk. Amacımız geleceğin başarılı oyuncularını yetiştirerek tiyatro, sinema ve dizi sahnelerine yeni yetenekler kazandırmaktır.

Profesyonel bir oyuncu olmak için hangi adımları atmanız gerektiğini bilmek, yetenek ve ihtiyaçlarınıza uygun eğitimler almak, vaktinizi ve paranızı boşa harcamamak için Kadıköy oyunculuk Kursu Sanat Akademi ile tanışın…

Sinema Akademi Oyunculuk Kursunu Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, eğitimlerimizi, tiyatro sahnesi ve kamera önü çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Kadıköy oyunculuk kursu Sinema Akademi öğrencilerinin yorumlarına göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın! Sinema Akademi’yi başarılı kılan şey; sanatsever ve oyunculuk tutkusuna kulak vermiş binlerce yetenekli değerin ailemizin bir parçası olmasıdır! Siz de oyunculuğu öğrenmek, sahne sanatlarında uzmanlaşarak tutkunuzu mesleğiniz olarak yapmak ya da sadece hayatınıza değer katmak istiyorsanız içinizdeki sese kulak verin, en iyi oyunculuk kursu Kadıköy Sinema Akademi’ye gelin!

Bunu Biliyor Musunuz?

Berlin Film Festivali’nde büyük ödül olan Altın Ayı’yı kazanan ilk Türk filmi Metin Erksan’ın 1964’te çektiği Susuz Yaz adlı filmdir. 

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor!

  • Oyunculuk kurslarınız ne kadar sürüyor?

Taksim oyunculuk kursu süresi; oyunculuğu amatör ya da düzeylerden hangi seviyede yapmak istediğinize, uzmanlaşmak istediğiniz alan için almanız gereken eğitimlerin içeriğine, oyunculuktan beklentilerinize ve kariyer hedeflerinize, eğitiminizi özel ya da grup olarak mı almak istediğinize göre değişiklik gösterir.

MEB onaylı oyunculuk kursu 12 hafta 96 saat, müzikal oyunculuk kursu 16 hafta 64 saat, kamera önü oyunculuğu kursu 24 hafta 144 saat, sinema ve sahne sanatları oyunculuğu kursu ise 20 hafta 160 saatlik eğitim programlarından oluşmaktadır. Oyunculuk kursu Taksim özel eğitimlerin süresi istediğiniz gün ve saatlere uygun planlanmaktadır. Eğitim programınıza ve kurs süreniz; eğitim danışmanlarımızla birlikte eğitim almak istediğiniz branşa, yaşınıza, yeteneklerinize, ilgi ve ihtiyaçlarınıza göre belirlenmektedir.

  • Kurumsal oyunculuk eğitimi veriyor musunuz?

Evet. Çalışanlarının birbiriyle kaynaşmasını, iş stresinden uzaklaşarak keyifli vakitler geçirmesini isteyen tüm firmalar için özel oyunculuk, tiyatro ve drama eğitimleri veriyoruz. Firmaların istediği gün ve saatlerde özel eğitim programları oluşturuyoruz.

Kurumsal oyunculuk eğitimi sayesinde; şirket içi iletişimi arttırırken çalışanlarınızın yeteneklerine destek olabilir, çalışma arkadaşlarınızı yakından tanıyabilir ve aile bağı kurabilirsiniz. Aynı zamanda sahnede olmanın verdiği mutlulukla daha üretken ve verimli bir çalışma ortamına sahip olur, çalışanlarınızın firmanıza bağlılığını ve motivasyonlarını arttırırsınız. Ekip ruhu yaratarak yüksek performans göstermelerinin öncüsü olursunuz.

  • Okullar için oyunculuk eğitimi veriyor musunuz?

Evet. MEB’e bağlı okullar, eğitim merkezleri ve kurslar için öğrencilerin yaşlarına, bilgi ve becerilerine, öğrenme düzeylerine uygun oyunculuk, tiyatro, kamera önü oyunculuk ve yaratıcı drama eğitimleri veriyoruz.

Oyunculuk eğitiminin hobi ya da mesleki amaçlı olmasına, öğrencilere kazandırılmak istenen becerilere, okulun beklenti ve hedeflerine göre eğitim planı ve programı oluşturuyoruz. Talep edilmesi halinde yılsonu tiyatro gösterileri için çalışmalar yapıyoruz. 29 Ekim, 23 Nisan, 19 Mayıs ve 30 Ağustos gibi özel günler için organizasyonlar düzenliyoruz.

Adeta Bir Dizi Seti Kadıköy!

Hareketli caddeleri ve sokaklarıyla birçok dizi ve filmin çekimleri için set olan Kadıköy, yapımcıların ilgisini her zaman çekiyor. Son yıllarda yüksek izlenme oranlarına sahip diziler Kadıköy’de çekiliyor.

Ebru Cündübeyoğlu, Birce Akalay, Sarp Akkaya, Yıldız Çağrı Atiksoy ve Ayça Erturan’ın başrollerini paylaştığı Evli ve Öfkeli Kadıköy’de çekilmişti. Reşat Nuri Güntekin’in ünlü eseri Çalıkuşu’ndan uyarlanan, başrollerini Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in paylaştığı aynı adlı dizinin bazı sahneleri Kadıköy'deki Reşat Paşa Konağı'nda çekildi. Show TV'nin sevilen dizilerinden Melekler Korusun da Kadıköy’de 100 yıllık İtalyan Apartmanı’nda çekildi.

Film yapımcılarının ve yönetmenlerinin de set olarak kullandığı Kadıköy’de başrollerini Engin Akyürek ve Bergüzar Korel’in paylaştığı Bir Aşk İki Hayat filmi de çekilen filmlerden. Tesadüfler eseri karşılaşan iki insanın aşklarını izlediğimiz filmde Kadıköy’ün en güzel sokaklarını görüyoruz.

Gençlerin Buluşma Noktası, Her Zaman Hareketli ve Eğlenceli Kadıköy!

Haydarpaşa’dan Bostancı’ya kadar uzanan 21 km’lik sahil şeridiyle İstanbul’un en güzel yerleşim bölgelerinden birine sahip olan Kadıköy, İstanbul’un modern yüzünü yansıtmaktadır. Genç nüfusun fazlalığı, kültürel ve sosyal olanakların çeşitliliği, doğal ve tarihi miraslarıyla İstanbul’un gözde ilçelerinden biri Kadıköy, 24 saat canlı ve hareketlidir.

Kadıköy’e yolunuz düştüğünde ilçeyi tanımak için ilk durağınız Haydarpaşa Garı olmalı. 1908 yılında inşa edilen Haydarpaşa Garı, defalarda zarar görmesine rağmen Boğaz’a karşı dimdik ayakta durmaya devam ediyor. Haydarpaşa Garı’ndan sonra Boğa Heykeli’ne doğru ilerleyerek Kadıköy Çarşısında alışveriş yapabilirsiniz. Moda’ya doğru giden Bahariye Caddesi boyunca ilerleyerek tarihi tramvayın fotoğraflarını çekebilir, kafe ve restoranlarda vakit geçirebilirsiniz. Süreyya Opera Binası, Fenerbahçe Müzesi, Kazım Karabekir Paşa Müzesi, Oyuncak Müzesi, Osman Ağa Camii, Surp Levon Ermeni Katolik Kilisesi, Aya Triada Kilisesi de mutlaka görmeniz gereken yerler arasındadır.

Barış Manço Evi’ni de ayrıca ziyaret etmelisiniz. Müze olarak gezilebilen Barış Manço Evi’nde ünlü sanatçının kıyafetlerini ve eşyalarını görebilirsiniz. Bostancı Lunaparkı, Moda Parkı, Caddebostan Plajı ve Kalamış Parkı aileniz ve arkadaşlarınızla Kadıköy’ün tadını çıkarabileceğiniz bir diğer yerlerdendir. Yorgunluğunuzu ise Bağdat Caddesi’ndeki restoran ve kafelerde lezzetli yemekler yiyerek ve kahvenizi yudumlayarak atabilirsiniz.

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40