Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Oyunculuk Kursu Şirinevler

Sanat Dolu Bir Sahneye Kendi Adımlarınızla Yürüyün! Şirinevler Oyunculuk Kursu İle Yeteneklerinizi Keşfedin!

İçinizdeki oyuncu olma isteğine bir türlü karşı koyamıyor musunuz? Kendinizi sahnede etkileyici bir oyuncu olarak hayal etmeyi sürdürüyor musunuz? Öyleyse daha fazla beklemeden Şirinevler oyunculuk kursu eğitimlerine başlamalı, kendinize yepyeni bir meslek ya da hobi kazandırmalısınız. Kendi gücünüzün farkına varın ve oyunculuk yeteneklerinizi ortaya çıkarın. Üstelik bunu yaparken %100 öğrenme garantili, kişiye özel etkili eğitimleri bulunan köklü bir eğitim kurumunda yapın!

Profesyonel oyuncu koçlarının eğitmenliğiyle dersler alabileceğiniz en sevilen oyunculuk kursu Şirinevler Sinema Akademi ile hayallerinize kapı aralayabilirsiniz. Yeteneklerinizi açığa çıkaran uygulamalı oyunculuk eğitimleriyle bir an önce tanışmanız yararınıza olacak. En iyi Şirinevler oyunculuk kursu eğitimlerinden yararlanmak istiyorsanız Sinema Akademi’nin deneyimli kadrosuyla tanışmanızın tam zamanı! 

Kendinizi Oyunculuk Mesleğine Adayın! Sinema Akademi Meslek Edindirme Kursları Şirinevler

Yapmak istediğiniz meslek kesinlikle oyunculuksa, kendinizi sahnede iyi ifade edebileceğinizi ve yeteneklerinizi etkili bir şekilde sergileyebileceğinizi düşünüyorsanız Sinema Akademi Şirinevler oyunculuk kursu eğitimine katılarak kendinizi profesyonel anlamda geliştirebilirsiniz. MEB onaylı oyunculuk eğitimi sertifikası alarak uzman seviyesine yükselebilirsiniz. Sinema Akademi Şirinevler oyunculuk kursu MEB standartlarına uygun eğitimlerini başarıyla tamamlayan herkese sertifikasını takdim ediyor.

[widget-136]

Sahnenizi Oynayın! - İleri Oyunculuk Kursu Şirinevler

Hayatınızın sıkıcı bir evresinde bulunuyorsanız ve yeni bir hobi arayışındaysanız, üstelik oyunculuk eğitimlerine büyük bir ilgi duyuyorsanız Sinema Akademi bünyesinde Şirinevler oyunculuk eğitimi alabilirsiniz. Böylece kendinizi sahnede ifade edebilme becerileri geliştirir, yeni bir kazanım edinmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Temel oyunculuk kursu eğitimlerinizin ardından kendinizi geliştirerek ileri oyunculuk kursu Şirinevler eğitimlerine de katılabilirsiniz. Kamera önü oyunculuk kursu Şirinevler Sinema Akademi eğitimlerini inceleyerek ise kamera karşısında neler yapılması gerektiği konusunda detaylara ulaşabilirsiniz.

Çocuğunuza Büyülü Bir Dünyanın Kapılarını Aralayın! - Şirinevler Çocuk Oyunculuk Kursları

Çocukları akademik hayatlarından biraz olsun uzaklaştırmak ve kafalarını dağıtmalarını sağlamak için eğlenirken öğrenebilecekleri ve aynı zamanda da gelişebilecekleri Şirinevler çocuk oyunculuk kursu eğitimlerini mutlaka keşfetmelisiniz. Farklı bir hobi geliştirsin, bir yandan da motor beceriler kazansın diyorsanız temel veya müzikal oyunculuk kursu Şirinevler Sinema Akademi eğitimleriyle çocuğunuza birden fazla kazanım armağan edin. 

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu – Oyunculuk Eğitimi Şirinevler Sinema Akademi

Güvenilir ve sağlıklı bir kurumda oyunculuk eğitimleri almak istiyorsanız MEB ruhsatlı eğitim kurumlarını tercih etmelisiniz. Şirinevler oyunculuk kursu olarak MEB standartlarına uygun bir eğitim tasarlıyoruz. Kaçak ve merdiven altı bir yapılaşmaya sahip olan kurslardan uzak durmanızı tavsiye ediyor, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Şirinevler oyunculuk kursu merkezimizde verdiğimiz eğitimlere sizi de davet ediyoruz. Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun, kaliteli eğitim verdiğimiz kursumuzda, MEB yönetmeliğine uygun olarak acil çıkış, yangın merdiveni, deprem dayanıklılık raporu, eğitim araç gereçlerinin yeterliliği konularına özen gösteriyoruz. Böylece öğrencilerimizin güvenli bir ortamda Şirinevler oyunculuk kursu eğitimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

MEB Onaylı Sertifika – Temel Oyunculuk Kursu Şirinevler Sinema Akademi

Sinema Akademi Şirinevler oyunculuk kursu tarafından verilen oyunculuk eğitimleriyle kariyer fırsatı yakalayabilir, sahnede başarılı bir oyuncu olabilirsiniz. Yeteneklerinizi ve teknik bilginizi belgeleyecek MEB onaylı sertifika alabilmeniz için oyunculuk kursu eğitimlerimizi başarıyla tamamlamanız yeterlidir. MEB onaylı oyunculuk kursu programımızı tamamladığınızda profesyonel oyunculuk yapabilmeniz veya eğitmen olabilmeniz için sertifikanızı alabilirsiniz. 

Alanında Uzman Eğitmenler – En İyi Şirinevler Oyunculuk Kursu

Sahne sanatlarında yüksek başarıları bulunan, alanında deneyim sahibi ve sinema tutkusuyla yaşayan ünlü sanatçılardan oyunculuk eğitimi almanızı sağlıyoruz. Şirinevler oyunculuk eğitimi alarak Türkiye’nin ünlü duayenleriyle çalışmalar yapabilir, kendinizi bu mesleğe hazır hissetmeye başlayabilirsiniz. Şirinevler oyunculuk kursu eğitmenlerinin tamamı pedagojik formasyona sahip, alanında deneyimli ve usta oyunculardır. Geleceğinize yön verecek eğitimler için Sinema Akademi’ye bekliyoruz.

15 Yıllık Deneyim – İleri Oyunculuk Kursu Şirinevler

Sinema Akademi Şirinevler oyunculuk kursu 15 yıldır eğitim sektöründe, öğrencilerine en kaliteli eğitimi sunmak için çalışıyor. Geliştirilmiş içeriğe sahip eğitim programlarımızla, her seviyeye ve her yaşa uygun bir kurs deneyimi sunuyoruz. Şirinevler oyunculuk eğitimi içeriğindeki dersler tamamen uygulamalı olduğundan, teorik derslerle sınırlı kalmak yerine pratiklerimizi artırıyoruz. 

Uluslararası Eğitim Standardı – En İyi Oyunculuk Kursu Şirinevler

Verdiğimiz eğitimlerin tamamının, dünyadaki en iyi sanat ve sinema okullarının müfredatlarını inceleyerek hazırladığımızı, uluslararası standartları karşıladığını ve en iyi oyunculuk eğitimini sunduğunu bilmelisiniz. Tüm içeriğimizi geliştirirken teknolojik gelişmeleri de yakından takip ediyor, eğitim kalitemizi yükseltiyoruz.

Şirinevler oyunculuk kursu merkezimizin tam donanımlı eğitim materyallerinden yararlanmak için eğitiminizi ertelemeden bir an önce aramıza katılın. Böylece uygulamaya dayalı eğitim programınızın, uluslararası standartlara uygun ders içeriklerimizin kalitesinden yararlanmaya başlayın. Usta oyuncu koçlarından eğitim alırken, sahne duayenlerinin yorumlarıyla performanslarınızı geliştirin. Senaryo ve film projeleri hakkında öğrenmeniz gereken her şeyi öğrenin. Ayrıca Şirinevler oyunculuk kursu olarak size sunduğumuz kariyer danışmanlığı hizmetimizden yararlanarak geleceğinizi şekillendirin. 

Ekipman ve Araç-Gereç Yeterliliği

Oyunculuk kursu Şirinevler Sinema Akademi olarak verdiğimiz eğitimlerin tam donanımlı olmasına özen gösteriyor, oyunculuk eğitimlerini verdiğimiz sahneleri zenginleştiriyoruz. Tamamen MEB standartlarına uygun eğitimlerimizle her imkanı sağlıyoruz. Işıklar, kamera, mikrofon gibi malzemeleri eksiksiz bulunduruyoruz. Sahne çalışmaları esnasında görsel ve işitsel materyallerin tamamının yeterliliğini kontrol ediyoruz. 

Araştırmalara Göre:

Çocukların sosyalleşmesinin ve iletişim becerilerinin gelişmesinin yolu oyunculuk eğitimlerinden geçiyor. 

%100 Öğrenme Garantisi - Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Şirinevler oyunculuk kursları Sinema Akademi, %100 öğrenme garantisi sunarak eğitimlerinizi eksiksiz almanıza yardımcı oluyor. Öğrencilerin bilgi düzeylerini takip ederek kaçırdıkları veya verimli bulmadıkları derslerin telafisini yapmalarını teşvik ediyor. Sebep sunmaksızın ücretsiz bir şekilde kurs tekrarı yapma imkanınız bulunuyor. İstanbul’un en iyi oyunculuk kursu Şirinevler Sinema Akademi dersinizi kaçırdığınızda, farklı bir günde ve saatte telafi dersine girmenizi sağlıyoruz. Talep ederseniz eğitiminizi 1 yıl boyunca dondurma hakkınız da bulunuyor. Sinema Akademi Şirinevler oyunculuk kursu olarak aldığınız eğitimlerde size destek olduğumuz gibi, eksikliklerinizi tamamlamanıza da katkı sağlıyoruz. Kursunuzu başarıyla ve eksiksiz bir şekilde tamamladığınızdan emin olmak istiyoruz. 

Sahne Uygulamaları ve Pratik Dersleri – Tiyatro Oyunculuğu Kursu Şirinevler

Şirinevler oyunculuk kursu eğitimleri uygulamalı eğitimler kategorisinde yer alıyor. Teorik bilgilerin yanı sıra, pratik çalışmalarda bulunuyor, sahnede etkileyici oyunlar sergileyecek birikime sahip oluyorsunuz. Oyunculuğun sadece sahnede öğrenilebileceğini kavrayarak sahneyi sahiplenebiliyorsunuz. Tiyatro çalışmalarından kamera önü oyunculuğa, senaryo okumalarından diyaloğa dayalı rol çalışmalarına kadar pek çok uygulamayı beraber tamamlıyoruz. 

Kariyer Danışmanlığı – Eğitim Sonrası Destek

Sinema Akademi Şirinevler oyunculuk eğitimi ardından isteyen öğrencilerimize kariyer danışmanlığı hizmetimizi sunuyoruz. Beklentilerinizi dinliyor, size özel çözümler geliştiriyoruz. Oyunculuk seçmeleri hakkında edinmeniz gereken tüm bilgileri vererek bu seçmelere katılmanızı teşvik ediyoruz. Ve ayrıca seçmelerde başarılarınızı sergileyebilmeniz için sahne çalışmalarınızı ve audition çekimlerinizi içeren portföyünüzü hazırlıyoruz. Oyunculuğu profesyonel anlamda hayatınıza sokmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Şirinevler oyunculuk eğitimi aldıktan sonra eksikliklerinizi tamamlamanızı önemsiyor, sizi Ses ve Nefes eğitimleri, Diksiyon ve Beden Dili, Zarafet, Etkili İletişim, Dans gibi programlarımıza da yönlendiriyoruz. 

Sanat Aktiviteleri ve Sosyal Etkinlikler

Sinema Akademi Şirinevler oyunculuk kursu merkezimizde sanatın ve eğlencenin tadını çıkarmanız için sosyal etkinlikler gerçekleştiriyoruz. Bowling, satranç, playstation turnuvaları gibi eğlenceli etkinliklerle dolu bir dünyanın kapılarını aralamanıza fırsat veriyor, bu ortamda sosyalleşmenizi sağlıyoruz. Tüm bunların yanında oyunculuğun duayen isimlerinin verdiği seminerlere katılmanızı, film ve tiyatro gösterimleri ile kendinizi geliştirmenizi, amatör veya profesyonel oyuncularla tanışmanızı teşvik ediyoruz. Keyifli workshoplarımızdan ve eğlenceli turnuvalarımızdan yararlanmak için siz de Sinema Akademi Şirinevler oyunculuk eğitimi programlarına başvurabilirsiniz. 

Merkezi Lokasyon – Şirinevler Oyunculuk Kursları

Şirinevler oyunculuk kursu araştırırken kalitenin önemini elden bırakmayın. Size en yakın oyunculuk kursu programının ayrıca en güvenli ve kaliteli bir ortamda verildiğinden emin olmalısınız. Sinema Akademi’nin merkezi bir konumda yer alan MEB ruhsatlı binasında, uluslararası standartlarda oyunculuk eğitimi almayı isterseniz Bakırköy İncirli’ye bekleriz. Metrobüs, otobüs ve metro duraklarına 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan sanat kurumumuza dilerseniz özel aracınızla da kolayca ulaşabilirsiniz. Her semtten kolay ulaşım sağlanabilecek kursumuzdan kaliteli eğitimler alabilir, kendinizi oyuncu gibi hissetmeye başlayabilirsiniz. 

Online Eğitim 

İstanbul Şirinevler oyunculuk kursu eğitimlerimize gelemiyorsanız üzülmeyin! Kaçırdığınız veya tekrar almak istediğiniz derslerinizi online olarak alabiliyorsunuz. Detaylar için Online Eğitim sayfamızı inceleyebilir, eğitim danışmanlarımızdan bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

En Çok Tercih Edilen Oyunculuk Eğitimlerimize Göz Atın! – Oyunculuk Kursu Şirinevler Sinema Akademi

Oyunculuk eğitimi almak istiyor, ancak nereden başlamanız gerektiğine emin olamıyor musunuz? Sinema Akademi Şirinevler oyunculuk kursu programlarımızdan hangilerinin daha çok tercih edildiğine göz atın, kararınızı vermek için Sinema Akademi ailesinin diğer üyelerinin tercihlerinden yararlanın!..

[widget-132]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor!

  • Oyunculuk kursunun çocuklara yararı var mı?

Elbette çocukların oyunculuk kursu almasının gelişimlerinde büyük bir yeri vardır. Şirinevler çocuk oyunculuk kursu ile çocuğunuzun empati yeteneklerinin geliştiğini, daha etkili iletişim kurabildiğini fark edeceksiniz. Ayrıca oyunculuk eğitimleriyle hayal gücünü aktif tuttuğunu ve daha da geliştirdiğini görebilirsiniz. Yaratıcı düşünme becerisi edinmesini istiyorsanız oyunculuk eğitimi almasını destekleyin. Tüm bunların yanında Şirinevler çocuk oyunculuk kursları ile motor beceriler kazandığını ve kaslarını çalıştırdığını söyleyebiliriz. Sahnede olmak bu yüzden çocuğunuzun enerjisini atması için iyi bir fırsat olabilir.

  • Yetişkinler oyunculuk eğitimi alabilir mi?

Oyunculuk kursları Şirinevler Sinema Akademi eğitimlerinden her yaştan insan yararlanabilir. Özellikle çocukken oyuncu olma hayalleri kurmuş yetişkinlerin oyunculuk eğitimi almaları tavsiye edilir. Tutkuyla bağlı olduğunuz mesleği siz de yapabilirsiniz. 

  • Oyuncu olmak için nasıl çalışmak gerekir?

Profesyonel anlamda kendinizi geliştirmek ve oyuncu olmak isterseniz sıkı bir çalışma programına dahil olmalısınız. Oyunculuk eğitimi Şirinevler Sinema Akademi bünyesinde haftalık olarak gerçekleşse de, sizin kurs eğitimi dışında da pratikler yapmanız gerekiyor. Sıkı bir çalışmayla ve gözlem yeteneklerinizle kendinizi iyi bir oyuncu seviyesine getirebilirsiniz.

Şirinevler Oyunculuk Kursu Fiyatları

Şirinevler oyunculuk kursu fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız öncelikle ne tarz bir oyunculuk eğitimi istediğinizi belirlemelisiniz temel bir seviyede mi yoksa ileri seviye bir oyunculuk eğitimi mi planlıyorsunuz? Eğitimi siz mi alacaksınız yoksa çocuğunuz mu? Eğitimi alacak öğrencinin yaş grubu da Şirinevler oyunculuk kursları eğitim programlarının fiyatını belirleyen faktörlerden biri. Ayrıca grup dersleri ile özel derslerin fiyatları da değişkenlik gösterebiliyor. Şirinevler oyunculuk kursu fiyat bilgisi için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. 

Bahçelievler’in En Merkezi Semtlerinden Şirinevler!

Günümüzde İstanbul’un en kalabalık semtlerinden biri haline gelmiş Şirinevler’de 1950’lere kadar çok fazla yerleşim bulunmuyordu. 1980’lerden sonra ise Bayburt ve Erzurum’dan göç alarak bugünkü yapısını oluşturdu. Bu tarihlere kadar bahçeli bir bölge olan Şirinevler, nezih bir yer olarak bilinirdi. 

Zaman içinde yeni yeni yapılanmaların olmasıyla kalabalıklaşan semtin hala eski nezih dokusundan esintiler de hissediliyor. Dinamik bir nüfusu barındıran veya sadece aktarma bölgesi olarak kullanılan Şirinevler’den İstanbul’un birçok bölgesine kolayca ulaşabilirsiniz. Otobüs, metro, metrobüs gibi toplu ulaşım ağına sahip olması sebebiyle hemen hemen herkesin mutlaka geçtiği bir semt olduğundan, Şirinevler’de hiç yabancılık çekmezsiniz.  

Şirinevler oyunculuk kursu eğitimlerinden yararlanmak isteyen Şirinevler sakinlerini Sinema Akademi’ye bekliyoruz. Gerçek bir sanat merkezinden eğitim almak istiyorsanız, en güncel ve kaliteli oyunculuk eğitimlerimizi öneriyoruz.

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40