Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Oyunculuk Kursu Çekmeköy

Hayallerinizi Ertelemeyin! Çekmeköy Oyunculuk Kursu İle Yıldızınız Parlasın!

Oyuncu olmak istiyor ancak yeteneğinize güvenmiyor musunuz? Çocukluk hayalinizi gerçekleştirmek için ilk adımı nasıl atacağınızı bilmiyor musunuz? Avrupa standartlarında ve %100 öğrenme garantili, kişiye özel planlanan oyunculuk eğitimlerimiz, alanında ünlü eğitmenler ve oyuncu koçlarımız, sahne çalışmaları ve sanat aktivitelerimizle hayallerinize giden yolu birlikte inşa edeceğiz! Türkiye’nin en çok tercih edilen oyunculuk kursu Çekmeköy Sinema Akademi ile tanışın!

Tiyatro, kamera önü, sinema ve dizi oyunculuğu başta olmak üzere sahne sanatlarının farklı branşlarında eğitim veren, MEB onaylı bir sanat okulu olarak yeteneklerinize yön veriyor, adından söz ettiren bir oyuncu olmanızı sağlıyoruz. İstanbul’un en iyi oyunculuk kursu Çekmeköy Sinema Akademi’de temelden ileriye, amatörden profesyonele kadar her seviyede ve her yaşa uygun oyunculuk eğitimi var! İçinizdeki sahne tutkusunu harekete geçirin!

 

Yeni Bir Kariyer Sizi Bekliyor! Adından Söz Ettiren Bir Oyuncu Olun! Sinema Akademi Meslek Edindirme Kursları Çekmeköy

Oyunculuğu meslek olarak yapmak mı istiyorsunuz? Başarılı olup olmayacağınızdan mı korkuyorsunuz? Sinema Akademi Çekmeköy oyunculuk kursu olarak oyunculuğu en ince ayrıntılarına öğrenmeniz, yeteneğinizi değerlendirerek ünlü bir oyuncu olmanız için uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel oyunculuk eğitimleriyle öğrenme hızınıza, bilginize ve ihtiyaçlarınıza göre fark yaratan eğitimler veriyoruz. Siz sahne adımlarını hızla çıkarken yanınızda oluyoruz…

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Çekmeköy oyunculuk kursu olarak kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı eğitim firmalarına karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Çekmeköy oyunculuk kursu merkezimizde derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz. Sinema Akademi Çekmeköy oyunculuk kursu olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz.

15 Yıllık Deneyim – Çekmeköy Oyunculuk Kursu

Sinema Akademi Çekmeköy oyunculuk kursu olarak 15 yıldır eğitim sektöründe hizmet veriyor, yeni yetenekleri keşfederek öğrencilerimize yol gösteriyoruz. Bu deneyimimiz ışığında bireysel farklılıkları esas alan, öğrencilerimizin öğrenme hızına ve ihtiyaçlarına göre oyunculuk eğitimleri hazırladık. Uygulama ağırlıklı oyunculuk kursu programlarımızla öğrencilerimizin sahne deneyimi kazanmasını sağlıyor, sadece teorikte değil pratikte de donanımlı oyuncular olmasına destek veriyoruz.

Alanında Uzman Eğitmenler

Her biri alanında uzman, oyunculuğa, sahne sanatlarına ve sinemaya kendini adamış, Türkiye’nin duayenlerinden ve ünlü isimlerinden eğitim alma fırsatı sunuyoruz. Çekmeköy oyunculuk kursu olarak tiyatro, sinema ve dizi oyunculuğu gibi branşlarda deneyimli, pedagojik eğitim ilkelerine hakim, yıllardır profesyonel oyuncu olarak sahnelerde gördüğümüz, performansları ile adından söz ettiren ünlü oyuncular ve eğitmenler ile öğrencilerimizin geleceğine yön veriyoruz.

Çekmeköy Oyunculuk Kursu Sinema Akademi – Senin Sahnen, Senin Hikayen!

Türkiye’nin duayen oyuncularından oluşan kadromuz, konforlu sınıflarımız, öğrenme garantisi sunan uygulama ağırlıklı eğitim yaklaşımımızla oyunculuk kursu Çekmeköy Sinema Akademi’de yıllardır düşlediğiniz sahnede yer alabilirsiniz! Hemen kayıt yaptırın…

[widget-136]

Uluslararası Eğitim Standardı – En İyi Oyunculuk Kursu Çekmeköy

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, usta eğiticilerden sahne performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, senaryo ve film projeleri, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile Çekmeköy oyunculuk kursu merkezimizde öğrencilerimize uluslararası standartlarda eğitim veriyoruz.

Dünyanın en iyi sanat okullarının oyunculuk programları değerlendirilerek hazırlanmış olan Çekmeköy oyunculuk kursu ders içeriklerimizde her öğrencimizin öğrenme hızını ve seviyesini, ilgi ve ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyoruz. Ayrıca görsel sanatlara dair her türlü teknolojiyi takip ederek eğitim yöntemlerimizin çağdaş olmasına özen gösteriyoruz.

%100 Öğrenme Garantisi - Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Çekmeköy oyunculuk kursu Sinema Akademi’de herhangi bir sebep belirtmeksizin ücretsiz kurs tekrarı yapabilirsiniz. %100 öğrenme garantili eğitim veren İstanbul’un en iyi oyunculuk kursu Çekmeköy Sinema Akademi olarak ayrıca derse gelemeyen öğrencilerimize farklı bir sınıfta/şubemizde kaçırılan haftayı telafi etme imkanına ek olarak isteyen öğrencilerimize 1 yıl süresince eğitim dondurma hakkı tanıyoruz. Eğitim süresince öğrencilerimizin gelişimini takip eden eğitim danışmanlarımız da gerekli gördükleri öğrenciler için telafi dersleri açıyorlar.

Çekmeköy oyunculuk kursu Sinema Akademi diğer eğitim kurumlarına benzemez. Paranızı aldıktan sonra sizinle ilgilenmeyen, gelişiminizi takip etmeyen, eksiklerinizi tamamlamayan, yetenek ve ilgi alanlarınıza göre mesleki gelişiminizi desteklemeyen kurslara itibar etmeyin.

Uzmanlar Uyarıyor!

Her yıl oyunculuk eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar.

Ekipman ve Araç-Gereç Yeterliliği

Oyunculuk kursu Çekmeköy Sinema Akademi olarak MEB standartlarına uygun sınıflarda eğitim veriyoruz. Oyunculuk eğitimi için gerekli görsel ve işitsel teknolojik donanımların yanında sahne provaları ve çekim çalışmaları için kamera, ışık ve fon gibi ekipmanlara sahip kurs merkezimizde uluslararası standartta eğitim veriyoruz. Sahne ve dekor uygulamalarıyla öğrencilerimizin teorik bilgiyi pratiğe çevirmelerini ve deneyim kazanmalarını sağlıyoruz. Öğrencilerimizi profesyonel hayata hazırlayacak ve mesleklerinde bir adım önde yer almalarını sağlayacak audition çekimleri yapıyoruz.

MEB Onaylı Sertifika

Sinema Akademi Çekmeköy oyunculuk kursu olarak sahne adımlarını daha hızlı çıkmanızı sağlayacak, kariyer fırsatlarında referansınız olacak, mesleğinizin eğitimini aldığınızı belgeleyen MEB onaylı sertifika veriyoruz. MEB onaylı oyunculuk kursu programımızı tamamlayan öğrencilerimiz, aldıkları sertifika ile profesyonel oyunculuk yapabiliyor, oyunculuk kurslarında eğitmen olarak çalışabiliyorlar.

Sahne Uygulamaları ve Pratik Dersleri

Çekmeköy oyunculuk kursu derslerimiz teorik eğitimden çok uzakta, öğrencilerimize deneyim kazandıran tiyatro çalışmaları ve kamera önü çekimleri, senaryo ve kısa film denemeleri ile rol çalışmaları yaptırıyoruz. Oyunculuğun sahnede öğrenileceği bilinciyle uygulama ağırlıklı bir programla pratik derslere daha çok yer veriyor, oyunculuğu tüm ayrıntılarıyla öğretiyoruz.

Çekmeköy Oyunculuk Kursu En Çok Tercih Edilen Oyunculuk Eğitimleri

[widget-132]

Kariyer Danışmanlığı – Eğitim Sonrası Destek

Çekmeköy oyunculuk eğitimi merkezi Sinema Akademi sadece kurs sırasında değil kurs sonrasında da öğrencilerinin yanında yer alıyor. Oyunculuk kursları ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize oyuncu seçmeleri ile ilgili duyurular yapıyor, bünyemizdeki cast ajansı ve partnerlerimiz aracılığıyla iş fırsatları sunuyoruz.

Oyunculuk kursu Çekmeköy Sinema Akademi olarak öğrencilerimizin sahne çalışmaları ve audition çekimlerinden portföy hazırlıyor, oyuncu seçmelerinde fark edilmelerini ve tercih edilmelerini sağlayacak Diksiyon ve Beden Dili, Etkili İletişim ve İmaj, Zarafet, Dans, Ses ve Nefes eğitimleri veriyoruz.

Sanat Aktiviteleri ve Sosyal Etkinlikler

Sinema Akademi Çekmeköy oyunculuk kursu merkezimizde sosyalleşebileceğiniz ve eğleneceğiniz etkinliklerle dolu bir ortam sizi bekliyor. Bowling, satranç, playstation turnuvaları; oyunculuğun duayenleriyle seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonel oyuncuları, yönetmenleri ve yapımcıları bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Türkiye’nin ünlü oyuncuları, iletişim uzmanları, sahne sanatlarının duayenlerinin katıldığı keyifli workshoplarla öğrencilerimizin sektöre ilk adımlarını atmalarını sağlıyoruz.

Merkezi Lokasyon

Çekmeköy oyunculuk kursu, İstanbul’un merkezinde ve kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği bir lokasyonda eğitim almanızı sağlıyor. Kişisel aracınızla, metro ve otobüs gibi toplu taşıma seçenekleriyle oyunculuk kursu Çekmeköy Sinema Akademi’ye rahatça ulaşabilirsiniz. Acıbadem, Mehmet Akif, Hamidiye, Mimar Sinan, Çamlık, Aydınlar, Sultançiftliği, Alemdağ, Ömerli, Taşdelen, Samandıra, Polonez, Sancaktepe semtlerinden rahatlıkla oyunculuk eğitimi için kurs binamıza gelebilirsiniz.

Online Eğitim

İstanbul Çekmeköy oyunculuk kursu eğitim merkezimize gelemeyen öğrencilerimiz isterlerse eğitimlerini online olarak alabilirler. Online Oyunculuk Eğitimi detayları için Online Eğitim sayfamızı ziyaret edebilir veya eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Türkiye ve Dünyanın Her Yerine Oyunculuk Eğitimi!

Oyunculuk kursu Çekmeköy olarak kurulduğumuz günden bu yana Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin 81 ilinden binlerce öğrenciye oyunculuğu öğrettik. Tam donanımlı kurs merkezimiz, ferah atölyelerimiz, Avrupa standartlarında uygulamalı eğitim programlarımızla yurt içi ve yurt dışından gelen öğrencilerimizi samimi ve içten bir eğitim merkezinde ağırlıyoruz.

Çekmeköy Oyunculuk Kursu Fiyatları

Çekmeköy oyunculuk kursu fiyatları; grup mu yoksa özel eğitim mi tercih edeceğinize, seviyenize, hangi branşta ve ne kadar süre oyunculuk eğitimi alacağınıza göre değişir. Doğru bir fiyat için beklentileriniz analiz edilerek seviyenize ve öğrenme hızınıza göre eğitim planın çıkarılması gerekir. Çekmeköy oyunculuk kursu Sinema Akademi olarak önceliğimiz ihtiyaçlarınıza yönelik bir program hazırlamak ve alacağınız eğitimden memnun kalmanızı sağlamaktır. Eğitim programınızı planlamak ve Çekmeköy oyunculuk kursu fiyatları hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçin.

Çekmeköy Oyunculuk Kursu Sinema Akademi – Sahne Senin!

Eğitmen kadrosu ve MEB onaylı eğitimleriyle İstanbul’da tavsiye edilen oyunculuk kursları arasında yer alan oyunculuk kursu Çekmeköy Sanat Akademi olarak oyunculuk hayali olan herkese eşit eğitim fırsatları sunmak, öğrencilerimizin bireysel programlarla özelleştirilmiş ve kapsamlı eğitim almalarını sağlamak için kurulduk. Amacımız geleceğin başarılı oyuncularını yetiştirerek tiyatro, sinema ve dizi sahnelerine yeni yetenekler kazandırmaktır.

Profesyonel bir oyuncu olmak için hangi adımları atmanız gerektiğini bilmek, yetenek ve ihtiyaçlarınıza uygun eğitimler almak, vaktinizi ve paranızı boşa harcamamak için Çekmeköy oyunculuk Kursu Sanat Akademi ile tanışın…

Sinema Akademi Oyunculuk Kursunu Yakından Tanıyın!

Kurs binamızı, eğitimlerimizi, tiyatro sahnesi ve kamera önü çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Çekmeköy oyunculuk kursu Sinema Akademi öğrencilerinin yorumlarına göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın! Sinema Akademi’yi başarılı kılan şey; sanatsever ve oyunculuk tutkusuna kulak vermiş binlerce yetenekli değerin ailemizin bir parçası olmasıdır! Siz de oyunculuğu öğrenmek, sahne sanatlarında uzmanlaşarak tutkunuzu mesleğiniz olarak yapmak ya da sadece hayatınıza değer katmak istiyorsanız içinizdeki sese kulak verin, en iyi oyunculuk kursu Çekmeköy Sinema Akademi’ye gelin!

Bunu Biliyor Musunuz?

Fuat Uzkınay’ın 1914’te çektiği Ayastefanos’taki Türk Abidesinin Yıkılışı isimli film, ilk Türk filmi olarak kabul edilmektedir.

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor!

  • Eğitim almadan oyuncu olunur mu? Oyunculuk eğitimi almanın yararı nedir?

Başarılı bir oyuncu olup sahnede olmaktan keyif almanız, günlük hayatınızda da oyunculuğun ve sahne sanatlarının; doğru bir bakış açısı, estetik algı, yaratıcılık ve farkındalık gibi faydalarını görebilmeniz için akıcı konuşma becerisinden ses kontrolüne, sahnede beden dili kullanımından duygu ve mimik yönetimine, rol seçiminden mesleğinizin etik kurallarına kadar oyunculuk hakkında sahip olmanız gereken temel bilgi ve beceriler vardır.

Oyunculuk eğitimi alarak ses ve nefesinizi doğru kullanmayı, etkili ve akıcı konuşmayı, metin okuma ve sahne diyaloğu sürdürmeyi, jest ve mimiklerle duygularınızı ifade etmeyi, karakter okumayı ve rol yapmayı, doğaçlamayı, rol seçmeyi, mesleğinizin etik kurallarını öğrenirsiniz. Sahnede beden dilinizi kullanmada uzmanlaşarak rolünüzü daha iyi yapar, heyecanınızı kontrol altına alabilir, seyirciye gerçeklik duygusunu hissettirmeyi öğrenirsiniz.

Eğitim almadığınızda ise bahsettiğimiz temel oyunculuk bilgi ve deneyimine sahip olmanız için daha fazla vakit ve emek harcamanız gerekecektir. Bu nedenle oyunculuk eğitimi, sahne sanatlarında daha hızlı ve emin adımlarla ilerlemenizi, hatalarınızı düzeltmenizi, teorik ve pratik anlamda kendinizi geliştirmenizi sağlayacaktır. Eğitim almadan da oyuncu olursunuz ancak yolunuzun daha uzun ve zorlu olduğunu bilmelisiniz.

  • Yeteneğim olmasa da oyuncu olabilir miyim?

Elbette. Yeteneğiniz olsun ya da olmasın oyuncu olmak istiyorsanız eğitimlerimize katılarak alanında uzman eğitmenlerimizden temel oyunculuk tekniklerini ve uygulamalarını öğrenebilirsiniz. 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz, Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan, Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı kurs programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitim alırsınız. Böylece seviyenize uygun bir şekilde, kendinizi yetersiz ya da yeteneksiz hissetmeyerek, oyunculukta adım adım ilerlersiniz. Ayrıca dilerseniz özel eğitimlerle eğitmeninizden birebir ders alabilir ve öğrendiklerinizi daha iyi benimseyerek pekiştirebilirsiniz.

  • İleri yaşta oyunculuk eğitimi alınır mı? Bu yaştan sonra öğrenebilir miyim?

Elbette. Oyunculuk eğitimini her yaşta alabilirsiniz. 7’den 70’e herkes sahne ışıklarının büyülü dünyasına adım atabilir. Yaşınız ne olursa olsun, amatör ya da profesyonel oyunculuk eğitimi alabilir, tiyatro, dizi ya da sinema oyunculuğu alanında uzmanlaşabilir, oyunculuk eğitiminden beklentinize ve hedeflerinize göre ekstra eğitimler alabilirsiniz. Sahne çalışmalarımıza ve film ekibimize katılarak teknik bilginizi pratiğe aktarabilirsiniz.

Yemyeşil Bir Semt: Çekmeköy!

İstanbul’un Anadolu Yakası ilçelerinden biri olan Çekmeköy, Beykoz, Şile, Ümraniye, Sancaktepe ve Pendik ilçeleriyle çevrilidir. 14.yüzyılda Orhan Bey tarafından fethedilen Çekmeköy, İstanbul’un odun ve kömür ihtiyacını karşılamasının yanında avlanma, gezi, eğlence ve mesire alanı olarak kullanılmıştır.

Çekmeköy’e yolu düşenlerin gezip görebilecekleri birçok tarihi ve doğal güzellik bulunmaktadır. Aydos Göl Piknik Alanı bunlardan ilkidir. Yeşillik alanlarıyla ünlü Çekmeköy’de bir diğer vakit geçirebileceğiniz yer Trabzon Park’tır. Ailecek piknik yapabilir, haftanın yorgunluğunu atabilirsiniz. 2011 yılında “Tabiat Parkı” olarak ilan edilmiş ve koruma altına alınmış olan Avcıkoru Tabiat Parkı’nı da görmelisiniz. Kamp yapmayı sevenler ise Ömerli Barajı çevresinde çadır kurabilirler. Mütevelli Suyu Çeşmesi, Alemdağ Surp Nişan Kilisesi de ziyaret edilmesi gereken yerlerdendir.

Çekmeköy’de ayrıca güzel bir kahvaltı sonrası yeşillikler içinde yürüyüş yapabilir, bisiklete binebilirsiniz. Şehirden kaçmak isterseniz Çekmeköy sizi bekler…

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40