Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Ritim Perküsyon Eğitimi

Hayatın Ritmini Tutuyoruz!

Müzik Kulağı Gelişmiş, Sanatçı Çocuklar Yetiştiriyoruz!

Hem sosyal hem de okul hayatında başarılı çocukların sırrı; müzik eğitiminde saklı… Sanatla iç içe büyüyen çocuklar daha mutlu ve özgüvenli…

Temel müzik bilgisinden beden perküsyonuna, ritim enstrümanlarını kullanmaktan doğaçlamaya, Latin perküsyon aletlerinden Türk perküsyonuna kadar çocuklarımızın müzik kulaklarını geliştirecek tüm bilgi birikimine ve deneyime sektörün en prestijli eğitim kurumu Sanat Akademi ile ulaşmalarını sağlıyoruz. Çocuklarınızın yeteneklerine kulak verin…

Ritim perküsyon eğitimi programı çocukların müzik ile iç içe olmalarını sağlamak, yeteneklerini keşfetmek ve geleceğin başarılı sanatçılarını yetiştirmek amacıyla özel olarak hazırlanmıştır.

Ritim eğitimi alan çocukların yaşıtlarına oranla sanatsal etkinliklerde daha başarılı oldukları, duyularının daha çok geliştiği, sosyalleşmeye daha yatkın oldukları belirlenmiştir.

Ritim Perkusyon Egitimi 5

Tüm Ritim Perküsyon Eğitimi Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 18 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Çocuklar İçin Ritim Perküsyon Kursu Programı

Bugüne kadar 8200’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 12 hafta 18 saatlik ritim perküsyon eğitimi programımızla çocuklarımızın müzikle tanışmalarını sağlayacağız.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Ritim Perküsyon Kursu Sinema Akademi

Çocuklarınızın fiziksel ve ruhsal gelişimlerine katkıda bulunmak, sosyal ve özgüveni yüksek bireyler olarak yetişmelerini sağlamak, yeteneklerini keşfetmek için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel çocuklar için ritim perküsyon programlarından yararlanın; çocuklarınız öğrenme hızına, bilgisine ve grup dinamiğine göre eğitimler alsın!

Ritim Perkusyon Kursu Egitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında ünlü, çocuklara özel ritim ve perküsyon eğitimlerinde uzman, başarılı müzisyenlerden çocuklar için müzik eğitimi.

Eğitmenlerimiz »
Ritim Perkusyon Kursu 1

%100 Öğrenme Garantisi

Toplamda 12 haftalık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
Meb Onayli Ritim Perkusyon Kursu 1

Perküsyon Kursu Sertifikası

Çocuklarınızın eğitim aldığını belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkı sağlayacak ritim perküsyon eğitimi sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden ritim perküsyon eğitimi alarak suça ortak olmayın!

Ritim Perkusyon Egitimi 2

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan ritim perküsyon eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir eğitim programıdır.

Bugüne kadar 12800’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni ritim perküsyon eğitimi metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınıza ister hobi kazandırmak ister yeteneklerini keşfetmek için ritim perküsyon eğitimi aldırın, dünyanın en iyi sanat okullarının ve çocuklar için ritim perküsyon merkezlerinin programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizle ayrıcalık yaşayın.

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı ritim perküsyon eğitimi merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir çocuklar için müzik kursu olarak derslik büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Sinema Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden ritim perküsyon eğitimi alarak suça ortak olmayın!

Meb Ruhsatli Ritim Perkusyon Kursu
Uygulamali Ritim Perkusyon Kursu

Uygulamalı Ritim Perküsyon Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, ritim perküsyon uygulamaları ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Çocuklar için müzik kursu programımızın tamamında ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ağırlıklı yapıyor, uygulama ağırlıklı derslerimizde ritim perküsyon eğitimi içeriğini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen görsel algıya hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Müzik en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimize müzik sevgisi ve bilgisi kazandıracak perküsyon eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı

Çocuklarımızın yeteneklerini keşfederken onları müzik ve konservatuar eğitimlerine yönlendiriyor, Türkiye’nin başarılı isimleri arasında olmalarını sağlıyoruz.

Ritim perküsyon eğitimi süresince başarılı öğrencilerimizin hem fiziki özelliklerini hem de bilgi ve becerilerini analiz ediyor, ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre ek eğitim planı yapıyor, çocuklar için müzik kursu sonrası kariyer planlama hizmeti vererek hayal ettikleri mesleğe erkenden adım atmalarını sağlıyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yollarını aydınlatıyoruz.

Öğrencilerimizin hepsini ailemizin bir parçası olarak görüyor, onların başarılarını görmeden Akademi’den mezun etmiyoruz!

Egitim Danismanligi 1
Egitim Sonrasi Destek Ritim Perkusyon 1

Eğitim Sonrası Destek

Müzik ve sahne sanatları alanında ilerlemek isteyen öğrencilerimize eğitim sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Çocuklar için müzik kursu ile sadece eğitim süresince değil perküsyon eğitimi sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Genç yeteneklerin harcanmasına izin vermiyor ritim perküsyon eğitimi ile keşfettiğimiz öğrencilerimize yol göstericilik yapıyoruz.

Öğrenci Yorumları

Çocuklarınızı Keşfedin!

Çocuklarınıza müzik sevgisi aşılamak ister misiniz?

Yeteneklerini Yönlendirin!

İçlerindeki yeteneği keşfetmelerini sağlayacak eğitimlerimizle tanışın!

Hayata Mutlu Bakmalarını Sağlayın!

Sosyal ve ruhsal gelişimlerine katkı sağlayın, geleceğe umutla bakmalarına destek olun!

Ritim Perkusyon Egitimi Mezunlari

150 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize ritim perküsyon tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı çocuklar için müzik kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel ritim perküsyon eğitimi ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye eğitim verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen ritim perküsyon eğitimi arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

150+ Yetenekli Akademi Yıldızı

Ritim perküsyon eğitimi alan 200’den fazla öğrencimiz, hem eğlendiler hem öğrendiler hem de hayata daha mutlu bakmaya başladılar.

Çocuklar için müzik kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitirerek yeteneklerini keşfeden öğrencilerimize oyunculuk, dans, yaratıcı drama ve sahne sanatlarıyla ilgili farklı eğitimler vererek kariyer yolculuklarına eşlik ettik. Başarılı bir geleceğe sahip olmalarına destek olduk.

Sinema Akademi olarak eğitim sürecinde ve ritim perküsyon eğitimi sonrasında çocuklarımızın yanında yer alıyor, kariyerlerini şekillendirirken bizler de onlarla gurur duymaya ve başarılarını paylaşmaya devam ediyoruz!

Perkusyon Egitimi 1
Oyunculuk Ve Sanat Dersleri 7

51 Dalda Sinema ve Sanat Eğitimleri

Çocuklarımıza gelecekte meslek kazandıracak ve değer katacak farklı branş eğitimleriyle yanlarında oluyoruz.

Oyunculuk, spikerlik ya da seslendirme sanatçılığı hayali olanlar, konservatuar okumak isteyenler, müzisyen olmayı düşünenler ve yapmak istediği mesleğe henüz karar veremeyenler için ritim eğitimi ve sahne sanatları eğitimleri, teknik atölyeler, konservatuar programları, etkili iletişim eğitimleri, kişisel ve mesleki gelişim kursları hazırladık!

Ritim perküsyon eğitimi ile birlikte mesleki bilgi ve beceri kazandıracak kurslarımıza çocuklarınızı şimdiden yönlendirin, Türkiye’nin en başarılı isimlerinden biri olma yolunda onlara destek olun.

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Sinema Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; ritim perküsyon sanatçılarıyla seminerler, müzik etkinlikleri, amatör ve profesyonel müzisyenleri bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Sinema Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Çocuklarınızın kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir çocuklar için ritim perküsyon kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Sinema Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sosyal Etkinlikler Ritim Perkusyon
Sanat Cafe 60

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sanat sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece ritim eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca iletişim workshopları ve sergi çalışmaları yaparak oyunculuk ve sinema dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Sinema Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

Ustalardan Eleştiriler

Türkiye’nin en iyi ritim perküsyon sanatçılarından kursiyerlerimizin performanslarına ve çalışmalarına yorumlar alıyor, öğrencilerimizin eksiklerini usta önerilerle tamamlıyoruz!

Ritim perküsyon eğitimi öğrencilerimizin sahne performansları, ritim çalışmaları ve eğitim süresince yer aldıkları tüm projeleri alanında ünlü isimlerle yorumluyor, bakış açılarını geliştirmelerine destek olarak alanlarında uzmanlaşmaları için yollarını aydınlatıyoruz.

Usta müzisyenlerden aldığımız eleştirilerle eğitimimize şekil verirken çocuklarınızın da gelecekte başarılı isimler arasında yer almaları için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz!

Cocuklar Icin Ritim Perkusyon 4
Ritim Perkusyon Workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü ritim perküsyon sanatçıları ve müzisyenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta sanatçıları sadece dinlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik perküsyon eğitimi düzenliyoruz. Perküsyon şovlarıyla izleyenleri büyülemiş, müzik dünyasına katkıda bulunmuş, ünlü müzisyenlerle başarılı çalışmalara imza atmış ritim perküsyon üstatlarından müziğin püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını müziğe adamış ünlü isimlerden hayatlarının her alanında kullanacakları bilgiler edinmelerine destek oluyoruz!

Ritim Perkusyon Kursu Fiyatlari

Ritim Perküsyon Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Ritim Perküsyon Eğitimini Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Aileler, çocuklar için ritim perküsyon eğitimi sonrasında çocuklarına hem sosyalleşecekleri hem yeteneklerini geliştirecekleri hem de kendilerini keşfedecekleri bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de çocuğum için en uygun eğitim hangisi diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

Ritim Perküsyon Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Ritim perküsyon eğitimi dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Sinema Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sinema Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, ritim eğitimi dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, sahne çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, ritim perküsyon eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile müziğe ve sanata gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun çocuklar için müzik eğitimi programlarını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve kariyer hedeflerine göre ritim perküsyon eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, çocuklarınıza odaklanan bir ritim eğitimi veriyoruz.

Cocuk Kurslari 5

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi perküsyon eğitimi dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuklarımızın yeteneklerini geliştirecek eğitimler hazırlıyor, ritim eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı yaparak gelecekte başarılı olmalarının önünü açıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Ritim perküsyon eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

Çocuklarınıza Farkındalık Kazandıracak, Sosyalleşecekleri Bir Eğitim Armağan Edin!

Çocuklarınızın keyifli bir ortamda sosyalleşmelerini ve arkadaş kazanmalarını sağlamak, yeteneklerini keşfetmelerine imkan vermek, yaratıcılıklarını desteklemek, eğitim hayatlarına yardımcı olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Çocuğunuza en uygun çocuklar için ritim perküsyon eğitimi programını belirleyerek hayatlarına yön verelim…

Ritim Perkusyon Kursu

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
Sinema Akademi Ritim Perkusyon Kursu

Eğitimlerini Planlayalım!

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik ritim eğitimi programı belirleyelim, yol haritalarını çizelim, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
Ritim Perkusyon Kurslari

Geleceklerine Işık Olalım!

Uygulamalı perküsyon eğitimi ve eğlenceli eğitimlerimizle çocuklarınızın hayallerine giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfedin!

Okul ve sosyal hayatında daha başarılı, ifade yeteneği gelişmiş, sanatsal bakış açısına sahip bir çocuk yetiştirmek istiyorsanız Sinema Akademi ailesine katılın! Çocuğunuzun gizli kalmış yeteneklerini çocuklar için ritim perküsyon eğitimi ile keşfedin!

Sıkça Sorulan Sorular

Sinema Akademi olarak ritim perküsyon eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Çocuklar için müzik kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Ritim perküsyon kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ve bilgilerinin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerine en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Sinema Akademi ritim perküsyon eğitimi merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Sanat Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Sinema Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Sinema Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. Oyunculuk, Spikerlik-Sunuculuk, Seslendirme-Dublaj, Solfej, Diksiyon eğitimlerinde MEB onaylı sertifika verirken Çocuklar İçin Yaratıcı Drama, Kamera Önü Oyunculuk, Beden Dili, Senaryo Yazarlığı, Görüntü Yönetmenliği, Kısa Film, TV Programcılığı, Ses Tasarım Ve Film Müziği, İleri Kurgu Teknikleri, Etkili Konuşma Ve İmaj, Şan Ve Ritim, Sahne Sanatları, Konservatuara Hazırlık, Yönetmenlik, Yapımcılık, Belgesel Film, Fotoğrafçılık, Yaratıcı Drama, Çocuklar İçin Ritim Perküsyon Kursu, Dans ve diğer eğitimlerimizin tamamında katılım sertifikası alırsınız.

Ritim perküsyon eğitimi eğitmen kadromuz; farklı müzik branşlarında uzmanlaşmış, perküsyonda kendini geliştirmiş, çocuk müzik eğitimlerinde deneyimli, Türkiye’nin başarılı sanatçılarıyla çalışmış müzisyenlerden, enstrüman sanatçılarından ve ses sanatçılarından oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, sanatın farklı alanlarında kitap ve makaleleri bulunan, müzik dünyasının sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. Ritim Perküsyon Eğitimi, Oyunculuk, Kamera Önü Oyunculuk, Diksiyon, Seslendirme ve Dublaj, Spikerlik ve Sunuculuk, Senaryo Yazarlığı, Konservatuara Hazırlık başta olmak üzere Oyunculuk, Teknik Eğitimler, Etkili İletişim ve İmaj Eğitimleri, Kişisel ve Mesleki Gelişim Kursları, Kurumsal Eğitimlerimizin tamamında ders telafi imkanı var. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

Sinema Akademi Iletisim 49

Sinema Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Çocuklar için ritim perküsyon eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Sinema Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Çocuklar için ritim perküsyon kursu ve sinema eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Sinema Akademi ritim perküsyon eğitimi şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Ritim perküsyon eğitimi öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

10500+

Mezun Öğrenci

Çocuklar için ritim perküsyon ve sahne sanatlarıyla ilgili mesleklerde uzmanlaşan binlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

436

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 2.180 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40