Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Oyunculuk Kursu Atakent

Oyunculuğun Büyülü Dünyasına Ait Hissettiren Eğitimler! Atakent Oyunculuk Kursu İle Sahne Sizin!

Hayatınıza bambaşka bir açıdan bakmak istiyorsanız ve kendinizi yeni bilgilerle donatmaya niyetliyseniz belki de yeni bir hobi edinmelisiniz. Oyunculuk sizin için bir tutku da olabilir hobi fikri de, size en uygun tarza karar vermeli, Atakent oyunculuk kursu ile görüşmeye başlamalısınız. Yaşam tarzınızda bir yenilik yaparak oyunculuğu tercih ediyorsanız Türkiye’nin en iyi oyunculuk kursu eğitimini alacağınız için çok şanslısınız. 

Kaliteli ve etkileyici eğitim programlarımızla Avrupa standartlarına erişen oyunculuk kursu Atakent Sinema Akademi, yurt içinde ve yurt dışında önemli çalışmalara imza atabilmeniz için bir fırsat sunuyor. Alanında ünlü ve eğitim konusunda deneyimli eğitmenlerin verdiği Atakent oyunculuk eğitimi sizi bekliyor! Temel oyunculuk ve ileri oyunculuk eğitimleriyle yaş gruplarına özel programlar sunan en iyi Atakent oyunculuk kursu Sinema Akademi ile siz de tanışın!

Oyunculuğu Meslek Edinmek İsteyenlere… Sinema Akademi Meslek Edindirme Kursları Atakent

İleride kendinizi iyi bir oyuncu olarak görmek mi istiyorsunuz? Hatta zaman zaman bu duygu hayallerinizi mi süslüyor? Sinema Akademi Atakent oyunculuk kursu bünyesinde aldığınız eğitimlerle hayallerinizdeki gibi bir oyuncu olmanız mümkün. Oyunculuk kursları Atakent Sinema Akademi ile oyunculuğu uluslararası standartlarda ve MEB onaylı sertifika programıyla öğrenecek, kendinizi sınırsızca geliştirebileceksiniz. 

[widget-136]

Sahnede Işık Saçan Bir Duruş Sergileyin! - Kamera Önü Oyunculuk Kursu Atakent

Atakent oyunculuk eğitimi alarak daha önce hiç hissetmediğiniz kadar mutlu hissederek fark yaratın. Temel oyunculuk kursu Atakent eğitimleriyle oyunculuğu A’dan Z’ye öğrenebilirsiniz. Kendinizi çok daha profesyonel olarak geliştirmek istiyorsanız ileri oyunculuk kursu Atakent Sinema Akademi çalışmalarıyla tüm detaylara hakim olabilirsiniz. Tiyatro oyunculuğu ve kamera önü oyunculuk hakkında tüm bilgileri edindikten sonra profesyonel anlamda istediğiniz alana yönelebilirsiniz. 

Çocuğunuz İçin Eşsiz Bir Deneyim! - Atakent Çocuk Oyunculuk Kursları

Atakent çocuk oyunculuk kursu ve genç oyunculuk kursu eğitimleriyle çocuklarınızın sosyalleşmesini destekleyebilir, onlara hayalini kurdukları oyunculuk dünyasında keyifli anlar yaşatabilirsiniz. Gelişimleri için çok büyük katkıları olacak çocuk müzikal oyunculuk kursu Atakent Sinema Akademi ile farklı bir deneyim sunabilirsiniz. Böylece müziğin tiyatro ve sinema üzerindeki gücünü fark etmesini sağlayarak sanatla iç içe anlar yaşamasını sağlayabilirsiniz. 

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu – Oyunculuk Eğitimi Atakent Sinema Akademi

Güvenilir ve sağlıklı bir kurumda oyunculuk eğitimleri almak istiyorsanız MEB ruhsatlı eğitim kurumlarını tercih etmelisiniz. Atakent oyunculuk kursu olarak MEB standartlarına uygun bir eğitim tasarlıyoruz. Kaçak ve merdiven altı bir yapılaşmaya sahip olan kurslardan uzak durmanızı tavsiye ediyor, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Atakent oyunculuk kursu merkezimizde verdiğimiz eğitimlere sizi de davet ediyoruz. Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun, kaliteli eğitim verdiğimiz kursumuzda, MEB yönetmeliğine uygun olarak acil çıkış, yangın merdiveni, deprem dayanıklılık raporu, eğitim araç gereçlerinin yeterliliği konularına özen gösteriyoruz. Böylece öğrencilerimizin güvenli bir ortamda Atakent oyunculuk kursu eğitimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

MEB Onaylı Sertifika – Temel Oyunculuk Kursu Atakent Sinema Akademi

Sinema Akademi Atakent oyunculuk kursu verdiği MEB onaylı oyunculuk eğitimi sertifikası ile sizi yeni bir hayata yönlendiriyor. Başarıyla tamamladığınız Atakent oyunculuk kursları programlarından sonra alacağınız MEB onaylı sertifikanızla eğitmen olabilir, profesyonel alanda eğitiminizi kullanabilirsiniz. Yepyeni bir kariyer fırsatı yaratan eğitimlerimiz için sizi de kurumumuza bekliyoruz. 

Alanında Uzman Eğitmenler – En İyi Atakent Oyunculuk Kursu

Sahne sanatlarının vazgeçilmez isimlerinden oyunculuk eğitimleri almak ister misiniz? Sinema Akademi Atakent oyunculuk eğitimi ile başarılı oyuncu koçlarından eğitim alarak kendi tutkularınızı açığa çıkarabilirsiniz. Atakent oyunculuk kursu kadrosunda yer alan eğitmenlerimizin tümünün pedagojik formasyonu ve mesleki birikimi bulunuyor. Geleceğinizi şekillendirecek eğitimler için Sinema Akademi’ye bekliyoruz.

15 Yıllık Deneyim – İleri Oyunculuk Kursu Atakent 

Sinema Akademi Atakent oyunculuk kursu olarak 15 yıldır eğitim sektöründe hizmet veriyor, öğrencilerimize kaliteli bir eğitimle katkıda bulunuyoruz. Bu deneyimimiz ışığında bireysel farklılıkları esas alan, öğrencilerimizin öğrenme hızına ve ihtiyaçlarına göre oyunculuk eğitimleri hazırladık. Uygulama ağırlıklı Atakent oyunculuk kursu programlarımızla öğrencilerimizin sahne deneyimi kazanmasını sağlıyoruz. 

Uluslararası Eğitim Standardı – En İyi Oyunculuk Kursu Atakent

Teknolojik imkanlarımız ve yeterli düzeydeki görsel materyallerimiz ile uygulama ağırlıklı ders içerikleri hazırlıyoruz. Böylece uluslararası düzeyde bir eğitim programı inşa ediyoruz. Dünyanın en iyi oyunculuk okullarının müfredatlarını inceleyerek kendi eğitim programımızı oluşturuyor, MEB kazanımlarıyla geliştirilmiş bir içerik hazırlıyoruz. Öğrencilerimizin bilgilerini pekiştirici ödevler, çalışmalar ve araştırmalar veriyor, kaçırdıkları derslerin telafisini sunuyor, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı hizmetimizle geleceklerini yönlendiriyoruz. Atakent oyunculuk kursu olarak öğrencilerimizin hızına, seviyesine ve ihtiyaçlarına en uygun eğitimi sunuyoruz.

Ekipman ve Araç-Gereç Yeterliliği

MEB ruhsatlı kurumumuzda kullandığımız tüm eğitim materyalleri standartlara uygun bir şekilde kontrol ediliyor ve yeterli olmalarına dikkat ediliyor. Oyunculuk kursu Atakent Sinema Akademi eğitimlerinden yararlanan her öğrencinin imkanlara erişimini kolaylaştırıyoruz. Sahne ve dekor üzerine çalışmalar yapmalarını, kamera ile ses sistemlerinden yararlanmalarını ve öğrendikleri bilgileri pratik etmelerini destekliyoruz. 

Araştırmalara Göre:

Yapılan bazı çalışmalar sonucunda oyunculuk eğitimleri alan 100 kişiden 89’unun depresyon, anksiyete, panik atak gibi hastalıklara karşı direnç gösterdiği ortaya konmuştur. 

%100 Öğrenme Garantisi - Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Herhangi bir sebepten dolayı Atakent oyunculuk kursu gününüzü ve saatinizi kaçırdıysanız telafi ders imkanı sunarak, eksiksiz öğrenme gerçekleştirmenizi garanti altına alıyoruz ve sizi farklı bir şubemizdeki telafi derse yönlendiriyoruz. Eğitimlerimize katılmaya başladıktan sonra da sizinle ilgilenmeyi sürdürüyor, eksik kaldığınız noktaları belirlemenize yardımcı oluyoruz. Üstelik telafi dersiniz için sizden mazeret açıklaması beklemiyoruz. Eğitiminizi ertelemeyi düşünüyorsanız 1 yıl boyunca dondurma hakkınız da bulunuyor. Atakent oyunculuk kursu ile oyunculuk hayallerinize çok daha etkili bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Sahne Uygulamaları ve Pratik Dersleri - Tiyatro Oyunculuğu Kursu Atakent

Atakent oyunculuk kursu ile aldığınız eğitimlerde tamamen pratik çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Oyunculuğun sahnede öğrenilmesi gerektiğini düşündüğümüzden, sahne çalışmalarımıza teorik derslerden daha fazla yer veriyoruz. Böylece öğrencilerimizin oyunculuğa bir adım daha yaklaşmalarını sağlıyoruz. Kamera önü oyunculuk kursu ve tiyatro oyunculuğu kursu arayanlara en kapsamlı programı sunuyoruz. 

Kariyer Danışmanlığı – Eğitim Sonrası Destek

Sinema Akademi Atakent oyunculuk eğitimi aldıktan sonra tüm sürecin burada bitmediğini, eğitim sonrasında da desteğimizi sürdürdüğümüzü bilmelisiniz. Öğrencilerimizi oyunculuk kursu sonrası oyuncu seçmelerine yönlendiriyor, çalışmalarını sürdürebilmeleri için onları bilgilendiriyoruz. Ayrıca fotoğraf çekimlerini ve imaj çalışmalarını yapıyor, cast ajansına bağlı olmalarını sağlıyoruz. Böylece kariyerlerinde yeni bir sayfa açmalarına destek oluyoruz. 

Öğrencilerimizin audition çekimlerini yaparak seçmelerde kullanacakları portfolyolarını hazırlamalarına yardımcı oluyoruz. Oyunculuk kursu Atakent Sinema Akademi olarak yaptıklarımız bunlarla da sınırlı kalmıyor! Diksiyon ve Beden Dili, Etkili İletişim ve İmaj, Zarafet, Dans, Ses ve Nefes eğitimleri gibi destek eğitimlerimizi de öğrencilerimize veriyoruz ve böylece fark edilebilir oyunculuk becerilerini sergilemelerini sağlıyoruz.

Sanat Aktiviteleri ve Sosyal Etkinlikler

Sinema Akademi Atakent oyunculuk kursu merkezimizde sosyalleşebileceğiniz ve eğleneceğiniz etkinliklerle dolu bir ortam sizi bekliyor. Bowling, satranç, playstation turnuvaları; oyunculuğun duayenleriyle seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonel oyuncuları, yönetmenleri ve yapımcıları bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Türkiye’nin ünlü oyuncuları, iletişim uzmanları, sahne sanatlarının duayenlerinin katıldığı keyifli workshoplarla öğrencilerimizin sektöre ilk adımlarını atmalarını sağlıyoruz.

Merkezi Lokasyon – Atakent Oyunculuk Kursları

Atakent oyunculuk kursu ararken size en yakın kurs merkezini tercih etmeniz doğal. Yine de önceliğiniz eğitimin kalitesi olmalıdır. Kaliteli ve merkezi bir lokasyonda bulunan oyunculuk kursu tercih etmek istiyorsanız Sinema Akademi ile tanışmalısınız. İstanbul’un en kolay ulaşım sağlanabilecek bir noktası olan İncirli’de, toplu taşıma duraklarına 5 dakikalık yürüme mesafesinde ve E-5 karayolu üzerinde bulunan Sinema Akademi’ye gelerek oyunculuk eğitimlerimizden yararlanabilirsiniz. Bahçeköy, Zekeriyaköy, Maslak, Emirgan, Kemerburgaz, Alibeyköy, Arnavutköy, Güzeltepe, Cebeci, Bebek semtlerinden rahatlıkla oyunculuk eğitimi için kurs binamıza gelebilirsiniz.

Online Eğitim

İstanbul Atakent oyunculuk kursu eğitimlerimize gelemiyorsanız üzülmeyin! Kaçırdığınız veya tekrar almak istediğiniz derslerinizi online olarak alabiliyorsunuz. Detaylar için Online Eğitim sayfamızı inceleyebilir, eğitim danışmanlarımızdan bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

En Çok Tercih Edilen Oyunculuk Eğitimlerimize Göz Atın! – Oyunculuk Kursu Atakent Sinema Akademi

Oyunculuk eğitimi almak istiyor, ancak nereden başlamanız gerektiğine emin olamıyor musunuz? Sinema Akademi Atakent oyunculuk kursu programlarımızdan hangilerinin daha çok tercih edildiğine göz atın, kararınızı vermek için Sinema Akademi ailesinin diğer üyelerinin tercihlerinden yararlanın!..

[widget-132]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor!

  • Çocuklar için oyunculuk kursu neden gerekli?

Atakent çocuk oyunculuk kursu eğitimlerine katılarak hayal güçlerinin sınırsız kapasitesini fark edecekler. Çocukların hayal gücünü geliştiren oyunculuk eğitimleri, bunun dışında bedenlerini etkili bir şekilde kullanmalarına da olanak tanıyacak. Motor becerilerini geliştirecek ve daha esnek olmalarını sağlayacak. Aynı zamanda bedenlerini tanıyacaklar ve sahnede doğru duruşun nasıl olması gerektiğini bilecekler. Sahne fobilerini yenmeleri de ancak Atakent oyunculuk eğitimi alarak sağlanabilir. Çünkü yapacakları birçok pratikle artık sahne çocukların evleri gibi olacak. Atakent çocuk oyunculuk kursları ile özgüven ve empati duyguları da gelişecek, çevrelerine daha duyarlı olacaklar.

  • Atakent oyunculuk kursu eğitimlerinde bir ders süresi ne kadar oluyor?

Katıldığınız Sinema Akademi oyunculuk kurslarında bir ders saati 1 veya 2 saat olacak şekilde belirleniyor. Bu belirlemeyi yapmak öğrencilerin grup veya bireysel ders alma tercihlerine göre veya derse olan ilgiye göre değişiklik gösterebiliyor. Özel derslerde öğrencilerin uygunluk durumuna göre istedikleri saatler düzenlenebiliyor. 

  • Kimler dizi oyuncusu olabilir?

Oyunculuk kursları Atakent Sinema Akademi eğitimlerinden yararlanarak dileyen herkes dizi oyuncusu olabilir. Bu en temel aşamadır ve öncelikle eğitimlere adım atmanız gerektiği anlamına gelir. Ardından ileri seviye oyunculuk kursu eğitimlerinizi de tamamlayarak bir cast ajansla çalışabilir duruma gelmeli, dizi setlerinde yer almalısınız. Uzun bir yolculuk gibi gelebilir fakat %100 öğrenme garantisi veren Sinema Akademi size sonuna kadar destek olur. 

Atakent Oyunculuk Kursu Fiyatları

Atakent oyunculuk kursu fiyatları, eğitim alınacak haftalık saatlere, eğitimin seviyesine, derslerin bireysel mi yoksa grup olarak mı uygulandığına bakılarak belirlenir. Aldığınız Atakent oyunculuk kursu seviyesi temel seviye de olabilir ileri seviye de. Bu sebeple fiyatların farklılık göstermesi normaldir. Ayrıntılı bilgi ve Atakent oyunculuk kursu fiyat belirleme kriterleri hakkındaki detaylar için eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul’un Gelişen Semti Atakent Oyunculuk Eğitimi İçin Sinema Akademi’yi Tercih Ediyor!

Küçükçekmece’de İstanbul’un ilk uydu kent projelerinden biri olan Atakent, en kalabalık 2. Mahalle unvanını 2021 yılında alıyor. Genç bir nüfusun yerleşim yeri olan bölgede kültür ve sanat etkinlikleri, sosyal aktiviteler hız kesmeden gelişmeye devam ediyor. Toplu konut projelerinde yer alan düzenli parklar, kafeler, restoranlar ve sosyal alanlar Atakent sakinleri için de düşünülmüş…

Atakent oyunculuk kursu Sinema Akademi olarak sinema meraklısı gençler için etkileyici ve eğlenceli dersler sunuyor, sanatın içine bir yolculuk gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40