Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Oyunculuk Kursu Ulus

Kamera Önü Oyunculuk Mu Yoksa Tiyatro Eğitimleri Mi? Ulus Oyunculuk Kursu İle Size Hitap Eden Seçenekler Bulun!

Oyunculuğun zor ve bir o kadar da eğlenceli olduğunu mu düşünüyorsunuz? Oyunculuk eğitimleri alarak farklı dallar hakkında fikir sahibi olmanın hayallerini mi kuruyorsunuz? Öyleyse Ulus en iyi oyunculuk kursu deneyimini yaşamanıza katkı sağlayacak Sinema Akademi Ulus oyunculuk kursu eğitimlerini keşfedebilirsiniz. 

Deneyimli ve başarılı bir ekipten Türkiye’nin en iyi Ulus oyunculuk kursu eğitimlerini almak ister misiniz? Öyleyse size yeni yetkinlikler kazandıracak eğitimleriyle Sinema Akademi ile tanışmanızın vakti geldi! Üst düzey eğitim kalitesiyle Ulus oyunculuk eğitimi almak isteyenlerin tek adresi olmayı başaran kurumumuzda tiyatro oyunculuğu, kamera önü oyunculuk, müzikal oyunculuk gibi eğitimlerden yararlanabilirsiniz. 

Oyunculuk Mesleğinde Kendini İlerletmeyi Düşünenlere… Sinema Akademi Meslek Edindirme Kursları Ulus

Sahnede devleşmek ve profesyonel başarılarınızla göz doldurmak istiyorsanız Sinema Akademi Ulus oyunculuk kursu eğitimleri sizin için en uygun seçenek olacak. Usta eğitmenler tarafından verilen MEB onaylı bir sertifika programını tamamlamak isteyen herkese eğitimlerimizi tavsiye ediyoruz. Oyunculuk kursları Ulus Sinema Akademi ile MEB ruhsatlı eğitim kurumunda, güvenli bir eğitim alabilirsiniz.

[widget-136]

İçinizden Gelenleri Sahnede Yansıtın! – Müzikal Oyunculuk Kursu Ulus

Sahneyi kullanırken hislerinizi serbest bırakmayı bir alışkanlık haline getirin ve iyi bir oyunculuk sergileyin. Herkesin gözleri sizin üzerinize çevrilmişken en iyi oyunculuk kursu Ulus eğitimlerinizin size kazandırdıklarını gösterin! En iyi Ulus oyunculuk eğitimleriyle sahnenizi sergileyin ve beğeni toplayın. Eğer oyunculuk sizi gerçekten iyi hissettiren bir uğraş olacaksa kendinizden lütfen bunu esirgemeyin ve eğlencenin tadına varın. Ulus oyunculuk eğitimi alarak kendinizi sınırsızca geliştirebilir, Sinema Akademi’nin sanat dolu oyunculuk dünyasına iz bırakan bir giriş yapabilirsiniz. 

Sahnede Rol Yapma Becerilerine Katkıda Bulunun! - Ulus Çocuk Oyunculuk Kursu

Çocuğunuzun başarılı bir oyuncu olacağına dair inancınız tamsa veya oyunculuk deneyimiyle hoş bir hobi geliştirerek kendisine sayısız katkılar yapabileceğini düşünüyorsanız, beklemeden Ulus çocuk oyunculuk kursları hakkında bilgi alın. Kamera önü oyunculuk kursu Ulus eğitimleriyle çocuğunuzun sahne ve topluluk önünde konuşma fobisi geliştirmesinin önüne geçen eğitimlerden yararlanmasına yardımcı olun. 

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu – Oyunculuk Eğitimi Ulus Sinema Akademi

Güvenli ve MEB onaylı Ulus oyunculuk dersleri için, ruhsatlı kurumumuzdan yararlanabilirsiniz. Sinema Akademi ailesi olarak ruhsatsız kaçak kurumlardan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü ruhsatı bulunmayan hiçbir kurum eğitim verme hakkına sahip değildir! Siz de bu kurumlardan eğitim alarak suça ortak olmamalı, yasal kursları tercih etmelisiniz. Sinema Akademi Ulus oyunculuk kursu merkezimiz Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliğine uygun bir işleyiş sürdürerek acil çıkış, yangın merdiveni, deprem dayanıklılığı gibi konularda güven sağlıyor, eğitim materyallerinin yeterliliği konusunda güvence veriyor. Sağlıklı ve donanımlı bir eğitim ortamı için sizi de kurumumuza bekliyoruz.  

MEB Onaylı Sertifika – Temel Oyunculuk Kursu Ulus Sinema Akademi

Sinema Akademi Ulus oyunculuk kursu, verdiği MEB standartlarındaki eğitimleriyle size profesyonel çalışmalar yapabilme imkânı veriyor. Edindiğiniz bilgi ve donanımla iyi bir oyuncu olabilmenizin yanı sıra, MEB onaylı sertifikanızla eğitmen olmanızın önünü açıyor ve kariyerinize yeni bir soluk getirmenizi sağlıyor. 

Alanında Uzman Eğitmenler – En İyi Ulus Oyunculuk Kursu

Alanında kaliteli donanımları bulunan, deneyim sahibi, sahne tutkusu olan ve ayrıca pedagojik formasyonu bulunan ünlü oyunculardan oyunculuk dersleri almanızı sağlıyoruz. Ulus oyunculuk eğitimi alarak Türkiye’nin ünlü isimlerinden destek alabilirsiniz. İyi bir oyuncu olmanın hayalini kuran herkesi Sinema Akademi’ye davet ediyoruz.

15 Yıllık Deneyim – İleri Oyunculuk Kursu Ulus 

Sinema Akademi Ulus oyunculuk kursu eğitimlerini verirken 15 yıllık deneyimimizden yararlanıyoruz. Öğrencilerimizin başarılarını desteklemek, eksikliklerini hissettikleri alanlarda onların yanında olmak için çalışmalar yapıyoruz. 15 yıldır eğitim sektöründe bulunmanın yetkinliğiyle öğrencilerimizin bireysel farklılıklarını gözetiyor, onların hızlarına, istek ve ihtiyaçlarına yönelik programlar düzenliyoruz. Oyunculuk eğitimlerinin teorik değil pratik olması gerektiğini belirtiyor, programlarımızı buna göre düzenliyoruz. 

Uluslararası Eğitim Standardı – En İyi Oyunculuk Kursu Ulus

Yurt içi ve yurt dışı oyunculuk alanlarında kaliteli içerikleri takip eden ve bunları öğrencilerine sunan kurumumuz Sinema Akademi’nin eşsiz eğitimlerinden yararlanarak başarılı bir oyuncu olma şansını elde edebilirsiniz. Uluslararası çapta başarılar yakalamış, dünyanın en iyi sinema ve sanat okullarının müfredatlarından yararlanarak, MEB standartlarına göre belirlediğimiz eğitim içeriklerimiz tamamen uygulamalı sistem üzerine kuruludur. Ulus oyunculuk kursu eğitimleriyle uluslararası standartlarda bir oyuncu olabilirsiniz. 

Ekipman ve Araç-Gereç Yeterliliği

Oyunculuk kursu Ulus Sinema Akademi tam donanımlı sınıf ortamında, kaliteli bir eğitim sunuyor. Oyunculuk eğitimi için gerekli olan tüm görsel ve işitsel materyallerin bulunduğu, tam donanımlı sınıflarımızda öğrencilerimizin ihtiyacı olan her konuda yardımcı oluyoruz. Tüm bunların yanında sahne provaları ve çekim çalışmaları için kamera, ışık ve fon gibi ekipmanlara sahibiz. Ayrıca öğrencilerimizin kendilerini profesyonel ortamlarda gösterebilecekleri, portföylerine koyabilecekleri audition çekimlerini yapabilecek donanımı bulunduruyoruz. 

Araştırmalara Göre:

Oyunculuk kursu eğitimi alan çocukların hızlı okuma becerileri geliştirdikleri ve ayrıca hafızalarının geliştikleri gözlemlenmiştir. Senaryo okumaları ve tirat çalışmalarıyla bu becerilerinin gelişmeleri kaçınılmazdır.

%100 Öğrenme Garantisi - Ders Telafi ve Ücretsiz Kurs Tekrarı

Ulus oyunculuk kursu Sinema Akademi’de kaçırdığınız derslerin telafisini alabilirsiniz. Hiçbir mazeret belirtmenize gerek olmadan, dilediğiniz gün ve saatte telafi derslerimize katılabilirsiniz. Ayrıca İstanbul’un en iyi oyunculuk kursu Ulus Sinema Akademi olarak ücretsiz kurs tekrarı çözümlerimizle anlamadığınız dersleri tekrar almanız için kolaylık sunuyoruz. Eğitiminize ara vermek ve ertelemek isterseniz 1 yıl süresince eğitim dondurma hakkına da sahipsiniz.  Ulus oyunculuk kursu Sinema Akademi %100 öğrenme garantisi sunan eğitimleriyle her zaman yanınızda!

Sahne Uygulamaları ve Pratik Dersleri - Tiyatro Oyunculuğu Kursu Ulus

Ulus oyunculuk dersi eğitimlerinin içeriği neredeyse tamamen pratiğe dayalı olarak gerçekleşiyor. Teorik bilgilerin sahnede pratiğe dökülmesiyle birlikte öğrencilerimiz çok daha başarılı birer oyuncu olmaya adım atıyorlar. Tiyatro çalışmalarından kamera önü çekimlerine, senaryo okumalarından kısa film rol çalışmalarına kadar birçok pratiği birlikte yapıyoruz. 

Kariyer Danışmanlığı – Eğitim Sonrası Destek

Ulus oyunculuk eğitimi sonrasında kariyer danışmanlığı hizmeti sunuyor, yol göstericiniz oluyoruz. Kazandığınız deneyimlere göre çalışmak istediğiniz alandaki yeterliliğiniz konusunda farkındalık yaratıyor, bilgiler edinmenizi sağlıyoruz. Oyunculuk seçmelerine sizi yönlendirmek için gerekli tüm bilgileri veriyoruz. Etkili bir portföy oluşturabilmeniz için audition çekimlerinizi yapıyoruz. Ulus oyunculuk eğitimine katkı sağlayabilecek diğer eğitimler hakkında bilgilendirerek sizi yönlendiriyoruz. Ses ve Nefes eğitimleri, Diksiyon ve Beden Dili, Zarafet, Etkili İletişim, Dans gibi programlarımız gelişmenize katkı sağlayacağından, bu programları öneriyoruz. 

Sanat Aktiviteleri ve Sosyal Etkinlikler

Sinema Akademi Ulus oyunculuk kursu merkezimizde sosyalleşebileceğiniz ve eğleneceğiniz etkinliklerle dolu bir ortam sizi bekliyor. Bowling, satranç, playstation turnuvaları; oyunculuğun duayenleriyle seminerler, film ve tiyatro gösterimleri, amatör ve profesyonel oyuncuları, yönetmenleri ve yapımcıları bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Türkiye’nin ünlü oyuncuları, iletişim uzmanları, sahne sanatlarının duayenlerinin katıldığı keyifli workshoplarla öğrencilerimizin sektöre ilk adımlarını atmalarını sağlıyoruz.

Merkezi Lokasyon – Ulus Oyunculuk Kursları

Ulus oyunculuk kursu arayışınızı gerçekleştirirken kaliteden ve ulaşımdan ödün vermemelisiniz. Kaliteli ve merkezi bir lokasyonda bulunan oyunculuk kursu tercih etmek istiyorsanız Sinema Akademi eğitimlerinden yararlanabilirsiniz. Kurumumuz İstanbul’un en kolay ulaşım noktalarından birinde, Bakırköy İncirli’de bulunuyor. Toplu taşıma duraklarına 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alıyoruz. 

Online Eğitim

İstanbul Ulus oyunculuk kursu eğitimlerimize gelemiyorsanız üzülmeyin! Kaçırdığınız veya tekrar almak istediğiniz derslerinizi online olarak alabiliyorsunuz. Detaylar için Online Eğitim sayfamızı inceleyebilir, eğitim danışmanlarımızdan bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

En Çok Tercih Edilen Oyunculuk Eğitimlerimize Göz Atın! – Oyunculuk Kursu Ulus Sinema Akademi 

Oyunculuk eğitimi almak istediğiniz halde nasıl bir yol izlemeniz gerektiğinden ve başlamak istediğiniz noktadan emin değilseniz, Sinema Akademi Ulus oyunculuk kursu programlarımızdan en çok tercih edilenlerden yararlanabilirsiniz. Programlarımızın hangilerinin daha çok tercih edildiğine göz atın, kararınızı vermek için Sinema Akademi ailesinin diğer üyelerinin tercihlerinden yararlanın!..

[widget-132]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor!

  • Oyunculuk eğitimlerine ek olarak hangi eğitimler alınabilir?

Ulus oyunculuk kursları eğitimlerinizi alırken destekleyici diğer derslere de göz atmanız yararınıza olacaktır. İyi bir oyuncunun edinmesi gereken bilgileri içeren kurslarla profesyonel anlamda çalışmalar yapmadan önce kendinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz. Temel oyunculuk ve ileri oyunculuk derslerinin yanı sıra almanız gereken dersler; diksiyon, kamera önü oyunculuk, ses ve nefes çalışmaları, beden dili, etkili iletişim becerileri, dans dersleri olabilmektedir.

  • Hangi oyunculuk eğitiminden yararlanmalıyım?

Oyunculuk konusunda eksikliklerinizin farkına varmalı ve nasıl bir eğitimin sizin için iyi olabileceğinizi bilmelisiniz. Bu konuda en önemli ölçütünüz de oyunculuk bilginizin seviyesi olmalıdır. Temel oyunculuk eğitiminiz yoksa ilk olarak bunu almalısınız. Ulus oyunculuk dersi temel seviyede alındığında çok büyük katkılar sunacaktır. Ardından ileri seviye derslere geçebilir, eksikliklerinizi tamamlayabilirsiniz. Temel seviye altyapınız bulunuyorsa tiyatro oyunculuğu, dizi oyunculuğu ve sinema oyunculuğu gibi dallara yönelebilir, kamera önü oyunculuk eğitimi mi yoksa tiyatro eğitimi mi almanız gerektiğine karar verebilirsiniz. Seviyenizin ve ihtiyaçlarınızın belirlenmesi için Sinema Akademi’ye başvurabilirsiniz.

  • Okul öncesi dönemde oyunculuk eğitimleri nasıl olur?

Çocuğunuz henüz okul çağına gelmediyse çocuk oyunculuk kursları Ulus dersleri çocuğunuzun yaşına hitap etmiyor olabilir. Fakat oyunculuk konusunda eğitimler almasını istediğiniz okul öncesi çağdaki çocuğunuzu yaratıcı drama derslerine yönlendirebilirsiniz. 

Ulus Oyunculuk Kursu Fiyatları

Ulus oyunculuk kursu fiyatları hakkında bilgi verirken, bazı kriterleri göz önünde bulundurduğumuzu belirtiyoruz. Bu kriterler; yaşınız, oyunculuk eğitimi alacağınız seviye, dersin özel veya grup dersi mi olacağı gibi kriterlerdir. Takdir edersiniz ki, Ulus oyunculuk kursu fiyat politikaları belirlenirken çocuk oyunculuk kursu ile yetişkin oyunculuk kursu fiyatları değişkenlik gösterir. Fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgi almak için Sinema Akademi Ulus oyunculuk kursu eğitim danışmanlarından yararlanabilirsiniz. 

İstanbul’un Gizli Cenneti Ulus En İyi Oyunculuk Kursu Eğitimlerini Hak Ediyor!

Beşiktaş ilçesine bağlı bir semt olan Ulus, Ortaköy ve Etiler’in hemen yanında bulunuyor. Nezih ve sakin bir semt olması sebebiyle birçok kişinin en sevdiği bölgelerden biri. Ayrıca eskiden bu semtte sürücü adaylarının eğitimleri gerçekleştirildiğinden, eğitim alanı olarak da biliniyor. Türkiye Yahudileri cemaatinin tek okulu Ulus Özel Musevi Lisesi de bu bölgede yer alıyor. Ancak İstanbul’un en kalabalık bölgesinde yer almasına rağmen kültür ve sanat etkinlikleri açısında pek de yeterli bir semttir, diyemeyiz. 

Biz de Sinema Akademi ailesi olarak Ulus oyunculuk kursları ile İstanbullu sinema severlere yeni ve ayrıcalıklı bir uğrak noktası sunuyor, eğlenerek sosyalleşebileceğiniz ve aynı zamanda oyunculuk becerilerinizi keşfedebileceğiniz gerçek bir sanat merkezinde kendinize değer katmanıza olanak tanıyoruz.

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40