Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Diksiyon Kursu Atakent

Çocukların ve Yetişkinlerin Kişisel Gelişim Merkezi: Atakent Diksiyon Kursu Sinema Akademi

İletişim becerilerinizi geliştirerek gerek iş hayatında gerekse sosyal yaşamda öne çıkmak, başarılı bir konuşmacı olarak dikkatleri üzerinize çekmek mi istiyorsunuz? Yoksa çocuklarınızın şimdiden nitelikli bir diksiyon eğitimi ile geleceğin başarılı iletişimcilerinden biri olarak yetişmesini mi arzuluyorsunuz?

Sinema Akademi Atakent diksiyon eğitimi merkezimizde hem sizler hem de yetişkinler için birbirinden keyifli ve gelişiminize katkı sağlayacak zenginlikte programlar hazırladık! Atakent diksiyon eğitimi merkezimizi vakit kaybetmeden ziyaret edin, sınıflarımızı, mutlu kursiyerlerimizi, derslerimizin işlenişini kendi gözlerinizle görün, eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle tanışın!

Kusursuz Bir Diksiyonla Kendinize Hayran Bırakın! – Sinema Akademi

Henüz Atakent’te değiliz! Türkiye’nin en iyi diksiyon kursu olarak şimdilik diksiyon dersleri için kursiyerlerimizi Bakırköy’de ağırlıyor, 2024 yılında Atakent’te yeni bir şube açarak öğrencilerimize en yakın diksiyon kursu olarak hizmet sunmayı hedefliyoruz. Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, workshoplarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından incelemek isteyenleri Bakırköy Sinema Akademi’ye davet ediyoruz!

[widget-143]

Hayatınızda Fark Yaratmanın Zamanı Geldi! – Diksiyon Kursları Atakent Sinema Akademi

Etkili bir iletişim ve akıcı bir konuşmanın hayatınızı ne ölçüde değiştireceğini tahmin edemezsiniz! Siz de kurumsal hayattan becerilerinizin ve başarılarınızın çoğu zaman görmezden gelindiğini düşünüyor, hedeflerinizden uzak olduğunuz için üzülüyor, motivasyonunuzun giderek azaldığını mı hissediyorsunuz?

Atakent diksiyon kursları ile kendinizi çok daha etkili bir şekilde ifade etmenin yollarını öğrenin, hem iş yaşamında hem de sosyal yaşamda işlerin akışını olumlu bir yöne çevirin! İnsanların siz konuşurken başka hiçbir şeye dikkat edememelerini sağlayın!

Geleceğin İletişimcilerini Erken Yaşta Yetiştirin! – Çocuk Diksiyon Kursları Atakent Sinema Akademi

Çocuklarınızın hem bugünkü mutluluklarını arttırmak, sosyal ve aktif çocuklar olarak yetişmelerine destek olmak hem de gelecekteki başarılarına katı sağlamak ve iletişimsel yeteneklerini açığa çıkarmak için Atakent çocuk diksiyon kursları ile tanışmaya onları teşvik edin!

Başkalarıyla nasıl iletişim kurması gerektiğini bilen, iletişimsel ve sosyal yönü güçlü, kendine yaşıtlarına oranla çok daha fazla güvenen çocuklar Atakent çocuk diksiyon kursları ile yetişiyor! Siz de çocuğunuzun gelişimine ayrıcalıklı bir diksiyon eğitimi ile destek olun!..

Kişisel Gelişiminiz İçin Harekete Geçin, İletişim Becerilerinizi Geliştirmeye Başlayın! – Diksiyon Kursu Atakent Sinema Akademi

Atakent diksiyon kursları ile kendinizi geliştirmek, gerek kurumsal gerekse gündelik hayatta başarılı bir iletişimci olarak dikkatleri üzerinize çekmek, etkileyici konuşma stilinizle insanları kolaylıkla ikna edebilmek, becerileriniz arasına yeni kazanımlar eklemek istiyorsanız güvenilmez kurumlarla vakit kaybetmeyin!

Sinema Akademi Atakent diksiyon dersleri ile MEB onaylı bir diksiyon eğitimi alın, alanında uzman eğitmenler, ihtiyaçlarınıza göre düzenlenen ders içerikleri, öğrenme garantisi, ders telafi imkanı ve sosyal etkinliklerle hem güzel vakit geçireceğiniz hem de kendinizi kısa sürede geliştireceğiniz bir kurs alın, boş vakitlerinize değer katın!

MEB Ruhsatlı Diksiyon Eğitimi Atakent Sinema Akademi

Sinema Akademi Atakent diksiyon eğitimi ile sizlere en iyi deneyimi sunmak adına Milli Eğitim Bakanlığı standartlarını yerine getirmeye özen gösteriyor, dersliklerimizden bina güvenliğine, acil çıkışlarımızdan eğitmen kadromuza, ders içeriklerimizden teknik ekipmanlarımıza kadar her ayrıntıyı öğrencilerimize nitelikli bir diksiyon kursu sunacak şekilde tasarlıyoruz. Vaktinizi ve paranızı boşa harcamadığınızdan emin olmak istiyorsanız MEB ruhsatlı Atakent diksiyon kursları ile tanışın!

MEB Onaylı Diksiyon Sertifikası – Sinema Akademi Atakent Diksiyon Eğitimi

Atakent diksiyon kursu programımızı başarıyla tamamlayan öğrencilerimize MEB onaylı diksiyon kursu sertifikası veriyor, kariyerlerine yeni bir soluk getirme fırsatı tanıyoruz. Atakent diksiyon eğitimi sonunda alacağınız MEB onaylı diksiyon sertifikası ile kişisel gelişiminize önem veren bir profesyonel olduğunuzu işverenlere gösterebilir, insan kaynakları uzmanlarının daha kolay dikkatini çekebilirsiniz.

Alanında Uzman Eğitmenler – Diksiyon Dersi Atakent Sinema Akademi

Türkiye’nin en iyi diksiyon kursu Atakent Sinema Akademi olarak iletişim, imaj ve kişisel gelişim alanında ülkemizin öne çıkan isimleriyle çalışıyor, ekibimizde yurt içi ve yurt dışında dersler vermiş başarılı akademisyenlere ve iş hayatının ünlü simalarına yer veriyor, öğrencilerimize etkili liderlerden Atakent diksiyon dersleri alma fırsatı sunuyoruz.

Uluslararası Eğitim Standardı – En İyi Diksiyon Kursu Atakent Sinema Akademi

Atakent diksiyon kursu Sinema Akademi olarak öğrencilerimize daima Türkiye’nin en iyi diksiyon kursu deneyimini sunmayı hedefliyor, görsel ve işitsel teknolojilerle donattığımız dersliklerde, başarılı eğitmenlerden etkili iletişimin sırlarını öğrenmelerine imkan veriyoruz. Ayrıca Atakent diksiyon eğitimi sonrasında da eğitim ve kariyer danışmanlığı hizmetlerimizle öğrencilerimize destek olmayı sürdürüyoruz.

Bunu Söyleyebiliyor Musunuz?

Be birader buraya bak… Başı bereli, burma bıyıklı beti benzi bembeyaz, beberuhi boylu Bilal’in burnuna biber kaçırıp, bir bebek gibi bar bar bağırması, bir bakıma hoş, bir bakıma boş, berbat bir hal değil midir?

Sınıf Mevcudu – Sinema Akademi Atakent Diksiyon Dersleri

Sinema Akademi Atakent diksiyon dersi için minimum 7, maksimum 12 kişilik kontenjanlar açıyor, sınıf mevcudunu verimli bir diksiyon eğitimi için ideal olacak şekilde belirliyor, sürümden kazanmayı amaçlamıyoruz! Ayrıca dileyen öğrencilerimize eğitmenlerimizden birebir eğitim alabilecekleri özel Atakent diksiyon dersleri veriyoruz.

Ekipman ve Araç Gereç Yeterliliği – Atakent En İyi Diksiyon Kursu

Türkiye’nin en iyi diksiyon kursu Atakent Sinema Akademi olarak öğrencilerimizin hijyenik ve konforlu bir ortamda eğitim almalarını sağlıyor, sınıflarımızı teknik donanımlarla güçlendiriyoruz! Görsel ve işitsel materyallerden yararlandığımız sınıflarımızda kendinizi ev rahatlığında hissedecek, Atakent diksiyon dersleri ile keyifli bir atmosferde güzel vakit geçirerek kendinizi geliştirme şansı yakalayacaksınız.

Merkezi Lokasyon – En Yakın Diksiyon Kursu Atakent Sinema Akademi

Atakent diksiyon kursu öğrencilerimizi Bakırköy İncirli’de metro ve metrobüsün hemen yanı başında yer alan Sinema Akademi merkezimizde ağırlıyoruz. İster şahsi aracınız isterseniz de toplu taşıma kullanarak kolaylıkla eğitim binamıza ulaşabilir, kurumumuzu dilediğiniz zaman ziyaret ederek eğitim danışmanlarımızla görüşebilirsiniz.

Online Eğitim – Atakent Diksiyon Kursu Sinema Akademi

Atakent diksiyon eğitimi merkezimize gelemeyecek mesafede olan öğrencilerimizi de unutmuyor, Atakent diksiyon kursu Sinema Akademi olarak online diksiyon eğitimleri ile Türkiye’nin dört bir tarafına kişisel gelişim eğitimi vermeyi sürdürüyoruz. Online eğitim sayfamıza göz atın ve siz de Atakent diksiyon eğitimi fırsatlarından hemen yararlanmaya başlayın!

En Çok Tercih Edilen Kişisel Gelişim Eğitimlerimize Göz Atın! – Diksiyon Kursu Atakent Sinema Akademi

Diksiyon kursu Atakent merkezimizde kişisel gelişiminizi bütüncül bir yaklaşımla ele alıyor, Sinema Akademi olarak diğer kişisel gelişim kursu programlarımızla fark edilen, başarılı bir birey olmanızı sağlıyor, imajınızı yeniden yaratmanıza destek oluyoruz! Sinema Akademi diksiyon kursu dışında diğer kişisel gelişim eğitimlerimize göz atın, kendinizi yeni baştan yaratın!..

[widget-170]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Atakent Diksiyon Kursu Sinema Akademi

  • Diksiyon kursu eğitmenleriniz kim?

Atakent diksiyon kursu eğitmen kadromuzda diksiyon, seslendirme, sunuculuk gibi alanlarda deneyimli iletişimcilere, akademisyenlere, konuşmacılara, liderlere ve yöneticilere yer veriyor, etkili bir iletişimin sırlarını alanın uzmanlarından öğrenmenizi sağlıyoruz.

  • Diksiyon dersleri konuşma bozukluklarını düzeltir mi?

Elbette. Kalıcı bir sağlık sorunundan kaynaklanmayan tüm konuşma bozukluklarının giderilmesine Atakent diksiyon dersleri ile özellikle odaklanmakta, gerek çocuklar gerekse yetişkinlerde uzun zamandır var olan hatalı telaffuz alışkanlıklarını ortadan kaldırmaktayız.

  • Diksiyon kurslarınızda bir ders süresi ne kadar?

Atakent diksiyon kursu programlarımızda günlük ders saati süresini öğrencilerimizin alacağı eğitim süresine ve ihtiyaçlarına göre belirlemekteyiz. Bu doğrultuda ders saatlerimiz 1 saatten 3 saate kadar değişkenlik gösterebilmektedir.

Atakent Diksiyon Kursu Fiyatları

Atakent diksiyon eğitimi programlarımıza ilk olarak kursiyerlerimizin seviye ve beklentilerini analiz ederek başlıyor, kişisel gelişimlerine en etkili katkı sağlayacak ders süresini, ders içeriklerini, işlenecek konu başlıklarını belirliyoruz. Bu doğrultuda Atakent diksiyon kursu sınıflarımızı da öğrencilerimizin seviyesine, öğrenme hızına, yaşına, öğrenim diline, eksiklerine ve ihtiyaçlarına göre düzenlemekteyiz.

Bu nedenle Atakent diksiyon kursu fiyatları hakkında daha net bir fikir almak istiyorsanız eğitim merkezimize gelerek eğitim danışmanlarımızla görüşmeli, sizin için en uygun eğitim programını hazırlamamız için bizimle iletişime geçmelisiniz.

Kendini Geliştirmenin Yaşı Yok! – En İyi Diksiyon Kursu Atakent Sinema Akademi

Kendinizi geliştirmek için çok geç olduğunu mu düşünüyorsunuz? Yoksa çocuklarınızın henüz bu türden bir eğitime hazır olmadıklarına inanıyor, biraz daha büyümelerini mi bekliyorsunuz? Sinema Akademi Atakent diksiyon dersi kapsamında her yaştan bireye uygun içerikler hazırlıyor, gelişimlerini yaş ve öğrenme hızlarına uygun olacak şekilde destekliyoruz.

Atakent diksiyon kursları ile kendini geliştirmeye önem veren herkesin yanında olmayı sürdürüyor, ayrıcalıklı bir diksiyon eğitimi ile başarılı iletişimciler haline gelmelerini sağlıyoruz. Siz de bu mutlu ve geniş ailenin bir parçası olun, hayatınızı geç olmadan değiştirmeye başlayın!

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40