Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Diksiyon Kursu Ataköy

İmajınızı Güçlendirmeye Diksiyonunuzdan Başlayın! – Ataköy Diksiyon Kursu Sinema Akademi

Kurumsal hayatta daha başarılı olabilmek, kariyerinizde hedeflediğiniz noktaya ulaşabilmek için daha güçlü bir imaja sahip olmanız gerektiğini mi düşünüyorsunuz? İşiniz gereği fazla iletişim kurmak, konuşma yapmak gerektiren bir pozisyonda mısınız? Yoksa kariyerinizde yeni bir adım atmayı planlıyor, kendinizi hazırlamak mı istiyorsunuz?

Ataköy diksiyon kursları ile imajınızı güçlendirmeye diksiyonunuzdan başlamaya ne dersiniz? Etkileyici bir ilk izlenim ve akılda kalıcı bir imaj için diksiyonunuzu Ataköy diksiyon dersleri ile geliştirmeye başlayın, Sinema Akademi diksiyon kursu Ataköy merkezimizden başarılı bir iletişimci olarak ayrılın!..

Kusursuz Bir Diksiyonla Kendinize Hayran Bırakın! – Sinema Akademi

Henüz Ataköy’de değiliz! Türkiye’nin en iyi diksiyon kursu olarak şimdilik diksiyon dersleri için kursiyerlerimizi Bakırköy’de ağırlıyor, 2024 yılında Ataköy’de yeni bir şube açarak öğrencilerimize en yakın diksiyon kursu olarak hizmet sunmayı hedefliyoruz. Kurs binamızı, dersliklerimizi, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, workshoplarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından incelemek isteyenleri Bakırköy Sinema Akademi’ye davet ediyoruz!

[widget-143]

Herkesin Çalışmak İstediği Biri Haline Gelin! – Diksiyon Kursları Ataköy Sinema Akademi

Başarılı bir iletişim ve akıcı bir konuşmanın profesyonel yolculuğunuzda ne kadar büyük bir etkiye sahip olduğunu bizzat deneyimlemek istemez misiniz? Sinema Akademi Ataköy diksiyon dersleri ile öğrencilerimize kurumsal hayatta fark yaratmalarını sağlayacak bir eğitim veriyor, gerçek potansiyellerini açığa çıkarmalarını sağlıyoruz.

Eğer başarılarınızın yeterince göz önüne çıkmanızı yardımcı olmadığından şikayet ediyorsanız belki de kendinizi daha iyi ifade etmeye başlamalısınız! Diksiyon eğitimi Ataköy Sinema Akademi ile geç olmadan tanışın, neye ihtiyacınız olduğunu analiz edelim, kariyerinizin gidişatını değiştirecek ilk adımı birlikte atalım.

Çocuklarınız Utangaçlıklarını Üzerlerinden Atsın! – Çocuk Diksiyon Kursları Ataköy Sinema Akademi

Diksiyon kursu Ataköy Sinema Akademi olarak yetişkinlerin ihtiyaçlarına yanıt vermemizin yanı sıra çocuklarımızı da unutmuyor, Ataköy çocuk diksiyon kursları ile sosyal gelişimlerine destek oluyor, iletişim becerilerle daha mutlu ve daha başarılı çocuklar haline gelmelerini sağlıyoruz.

Ataköy çocuk diksiyon kursları kapsamında oyunla diksiyon egzersizlerini bir araya getirdiğimiz ilgi çekici ders içerikleri hazırlıyor, yaş grubuna özel olarak hazırladığımız Ataköy diksiyon dersi sınıflarımızda gelişim düzeylerine ve eğitsel ihtiyaçlarına en uygun diksiyon eğitimi programını almalarına olanak veriyoruz.

Kişisel Gelişiminiz İçin Harekete Geçin, İletişim Becerilerinizi Geliştirmeye Başlayın! – Diksiyon Kursu Ataköy Sinema Akademi

Ataköy diksiyon kursları ile kendinizi geliştirmek, gerek kurumsal gerekse gündelik hayatta başarılı bir iletişimci olarak dikkatleri üzerinize çekmek, etkileyici konuşma stilinizle insanları kolaylıkla ikna edebilmek, becerileriniz arasına yeni kazanımlar eklemek istiyorsanız güvenilmez kurumlarla vakit kaybetmeyin!

Sinema Akademi Ataköy diksiyon dersleri ile MEB onaylı bir diksiyon eğitimi alın, alanında uzman eğitmenler, ihtiyaçlarınıza göre düzenlenen ders içerikleri, öğrenme garantisi, ders telafi imkanı ve sosyal etkinliklerle hem güzel vakit geçireceğiniz hem de kendinizi kısa sürede geliştireceğiniz bir kurs alın, boş vakitlerinize değer katın!

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu – Ataköy Diksiyon Eğitimi Sinema Akademi

Ataköy diksiyon kursu programlarımızda Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim Kurumu Yönergesi’nde belirtilen standartlara riayet ediyor, eğitim binamızdan acil çıkışlara, deprem güvenliğinden yangın önlemlerine, dersliklerimizin ölçülerinden teknik ekipmanlara kadar her noktada sizlere sektör standartlarının üzerinde bir deneyim vadediyoruz. Kendiniz ve çocuklarınız için nitelikli bir diksiyon eğitimi almak istiyorsanız diksiyon kursu Ataköy Sinema Akademi ile tanışmanızın tam zamanı!

MEB Onaylı Diksiyon Sertifikası – Sinema Akademi Ataköy Diksiyon Eğitimi

Ataköy diksiyon kursu programımızı başarıyla tamamlayan öğrencilerimize MEB onaylı diksiyon kursu sertifikası veriyor, kariyerlerine yeni bir soluk getirme fırsatı tanıyoruz. Ataköy diksiyon eğitimi sonunda alacağınız MEB onaylı diksiyon sertifikası ile kişisel gelişiminize önem veren bir profesyonel olduğunuzu işverenlere gösterebilir, insan kaynakları uzmanlarının daha kolay dikkatini çekebilirsiniz.

Alanında Uzman Eğitmenler – Diksiyon Dersi Ataköy Sinema Akademi

Sinema Akademi Ataköy diksiyon dersleri ile öğrencilerimize en iyi deneyimi sunmak adına ülkemizin başarılı diksiyon ve etkili konuşma, beden dili ve hitabet, imaj, ses ve nefes gibi etkili iletişim ve imaj uzmanlarını bir araya getiriyor, alanında deneyimli ve yüzlerce öğrenci yetiştirmiş bir kadroyla fark yaratan bir Ataköy diksiyon dersi almanızı sağlıyoruz.

Uluslararası Eğitim Standardı – En İyi Diksiyon Kursu Ataköy Sinema Akademi

Ataköy diksiyon kursu Sinema Akademi olarak öğrencilerimize daima Türkiye’nin en iyi diksiyon kursu deneyimini sunmayı hedefliyor, görsel ve işitsel teknolojilerle donattığımız dersliklerde, başarılı eğitmenlerden etkili iletişimin sırlarını öğrenmelerine imkan veriyoruz. Ayrıca Ataköy diksiyon eğitimi sonrasında da eğitim ve kariyer danışmanlığı hizmetlerimizle öğrencilerimize destek olmayı sürdürüyoruz.

Bunu Söyleyebiliyor Musunuz?

Al bu takatukaları takatukacıya takatukalattırmaya götür, eğer takatukaları takatukacı takatukalatmazsa takatukaları taktukacıya takatukalattırmadan getir.

Sınıf Mevcudu – Sinema Akademi Diksiyon Dersleri Ataköy

Sinema Akademi Ataköy diksiyon dersi programlarımızda öğrencilerimizin verimli bir eğitim aldıklarından emin olmak adına sınıf kontenjanlarımızı minimum 7 ile maksimum 12 kişi arasında tutuyor, kalabalık sınıflarda verimlilikten uzak diksiyon eğitimleri sunan kurumlar gibi sürümden kazanmayı hedeflemiyor, öğrencilerimizin eğitmenleriyle etkileşime geçebilecekleri keyifli bir ortamda eğitim almalarını sağlıyoruz. Ayrıca dileyen öğrencilerimize özel Ataköy diksiyon dersleri ile eğitmenlerimizden birebir eğitim alma fırsatı sunuyoruz.

Ekipman ve Araç Gereç Yeterliliği – Ataköy En İyi Diksiyon Kursu

Türkiye’nin en iyi diksiyon kursu Ataköy Sinema Akademi olarak öğrencilerimizin hijyenik ve konforlu bir ortamda eğitim almalarını sağlıyor, sınıflarımızı teknik donanımlarla güçlendiriyoruz! Görsel ve işitsel materyallerden yararlandığımız sınıflarımızda kendinizi ev rahatlığında hissedecek, Ataköy diksiyon dersleri ile keyifli bir atmosferde güzel vakit geçirerek kendinizi geliştirme şansı yakalayacaksınız.

Merkezi Lokasyon – En Yakın Diksiyon Kursu Ataköy Sinema Akademi

Ataköy diksiyon kursu öğrencilerimize Bakırköy İncirli’de metro ve metrobüsün hemen yanı başında yer alan merkezimizde eğitim veriyor, gerek şahsi aracınız gerekse toplu taşıma ile kolaylıkla ulaşabileceğiniz eğitim merkezimiz sayesinde boş vakitlerinizi trafikte değil, kendinizi geliştirmenizi sağlayan Ataköy diksiyon dersleri ile geçirmenizi sağlıyoruz.

Online Eğitim – Ataköy Diksiyon Kursu Sinema Akademi

Ataköy diksiyon eğitimi merkezimize gelemeyecek mesafede olan öğrencilerimizi de unutmuyor, Ataköy diksiyon kursu Sinema Akademi olarak online diksiyon eğitimleri ile Türkiye’nin dört bir tarafına kişisel gelişim eğitimi vermeyi sürdürüyoruz. Online eğitim sayfamıza göz atın ve siz de Ataköy diksiyon eğitimi fırsatlarından hemen yararlanmaya başlayın!

En Çok Tercih Edilen Kişisel Gelişim Eğitimlerimize Göz Atın! – Diksiyon Kursu Ataköy Sinema Akademi

Diksiyon kursu Ataköy merkezimizde kişisel gelişiminizi bütüncül bir yaklaşımla ele alıyor, Sinema Akademi olarak diğer kişisel gelişim kursu programlarımızla fark edilen, başarılı bir birey olmanızı sağlıyor, imajınızı yeniden yaratmanıza destek oluyoruz! Sinema Akademi diksiyon kursu dışında diğer kişisel gelişim eğitimlerimize göz atın, kendinizi yeni baştan yaratın!..

[widget-170]

Öğrencilerimiz Bunları Merak Ediyor! – Ataköy Diksiyon Kursu Sinema Akademi

  • Katılamadığımız dersler için ders telafi imkanı var mı?

Evet. Diksiyon kursu Ataköy Sinema Akademi olarak öğrencilerimize katılamadıkları dersin telafisini sunuyoruz. Ders telafisi için Ataköy diksiyon eğitimi merkezimizde farklı bir günde, farklı bir sınıfta derse girebileceğiniz gibi diğer şubelerimizde de ders alabilirsiniz. Ancak özel dersler söz konusu olduğunda eğitmeninizi veya eğitim danışmanlarımızı önceden bilgilendirmeli, katılamayacağınız ders yerine yeni bir planlama yapmalısınız.

  • Derse devam zorunluluğu var mı?

Evet. Ataköy diksiyon dersleri kapsamında öğrencilerimizden %90 oranında katılım göstermelerini beklemekteyiz. Nitekim MEB onaylı diksiyon sertifikası alabilmeniz için %10’dan fazla devamsızlık yapmamanız Milli Eğitim Bakanlığı tarafından şart koşulmaktadır.

  • Diksiyon eğitimi ne kadar sürer?

Ataköy diksiyon eğitimleri kapsamında programlarımızı öğrencilerimizin ihtiyaçlarına göre belirlemekteyiz. Her ne kadar genel diksiyon kursu programımızı 6 hafta olarak belirlemiş olsak da sizin eğitsel ihtiyaçlarınız ve öğrenme hızınıza göre ek dersler planlamakta, tam olarak öğrendiğinizden emin olmadan öğrencilerimizi mezun etmemekteyiz!

Ataköy Diksiyon Kursu Fiyatları

Diksiyon kursu Ataköy Sinema Akademi olarak öğrencilerimizin gelişimlerine katkı sağlayacak nitelikli bir eğitim sunmak esas önceliğimizdir. Bu nedenle Ataköy diksiyon kursu programımızı sizin eğitsel ihtiyaçlarınızı, öğrenme hızınızı, yaşınızı, iletişim becerilerinizi analiz ederek belirlemekte, Ataköy diksiyon kursu fiyatları hakkında ancak bundan sonra bilgi verebilmekteyiz.

Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun diksiyon eğitimlerinin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilir, Ataköy diksiyon kursu fiyatları hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kişisel Gelişiminiz İçin En Doğru Adres! – Ataköy Diksiyon Dersleri Sinema Akademi

Etkili bir diksiyon ve akıcı bir konuşmanın gerek sosyal yaşamımızda gerekse kurumsal hayatta ne kadar büyük etkileri olduğunu görmezden gelemeyiz. Siz de kişisel gelişiminiz için planlar yaparken insanın sosyal bir varlık olduğunu unutmayın ve önceliği iletişim becerilerinizi geliştirmeye verin!

Sinema Akademi Ataköy diksiyon dersleri ile hem çocuklar hem de yetişkinlere nitelikli bir iletişim eğitimi alma fırsatı sunuyor, geleceğin başarılı iletişimci ve konuşmacılarını yetiştiriyor, hayatın her alanında fark yaratan bireyler haline gelmenize destek oluyor, imajınızı güçlendirmeye iletişimden başlıyoruz!

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40