Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Kadın Girişimci Destekleri – Seslendirme Dublaj Okulu Açmak İster misiniz?

Kadın Girişimciler İçin İş Fikirleri 

Belgesellere, reklamlara ve dizi-film karakterlerine hayat veren seslendirme sanatçılarını hayranlıkla takip mi ediyorsunuz? Seslendirme dublaj kursu açarak hem kendi istediğiniz işi yapmak hem de sizin gibi düşünenler için iş kapısı yaratmak ister misiniz? Kim bilir, belki bir gün sizin okulunuzdan mezun olan bir öğrenci de herkesin hafızalarına kazınan bir ses olur…

Kadın girişimciler için iş fikirlerinden biri olan seslendirme dublaj kursunu açmak için yapmanız gerekenleri biliyor musunuz? Gelin, birlikte seslendirme dublaj okulu açma şartlarına ve detaylarına göz atalım. Sizce de artık iş hayatında kadınların gücünü göstermenin zamanı gelmedi mi?

[widget-176]

Seslendirme Dublaj Kursu Açmak İyi Bir Fikir mi?

Kadın girişimci iş alanlarını araştırmaya başladıysanız seslendirme dublaj kursunun sıkça tercih edildiğini fark etmişsinizdir. Özellikle konservatuar eğitimi alan öğrenciler, yeteneklerini geliştirmek isteyen amatör oyuncular ve hayali seslendirme sanatçısı olmak olan kişiler için büyük bir ayrıcalık sunan seslendirme dublaj kursları, geniş bir öğrenci potansiyeline de sahip.

Seslendirme Dublaj Okulu Açmak Ne Kadar Sermaye Gerektirir?

“Seslendirme dublaj kursu açmak istiyorum.” diyorsanız giderlerden önce dikkat etmeniz gereken en önemli konu, Milli Eğitim Bakanlığı standartlarında uygunluk almanız. Binanızın depreme karşı dayanıklılığından eğitmenlerinize, sınıf ve oda sayısından dinlenme alanlarına kadar birçok konuda, yönetmeliğe uyumlu olmanız ilk şart. Yasal süreçler hallolduktan sonra, seslendirme dublaj kursunuzun genel ambiyansını iyileştirecek dekorasyon fikirlerini değerlendirebilir, öğrencilerinizin ilgisini çekecek bir tasarımla fark yaratabilirsiniz. 

 

Bu Süreci Yalnız Başınıza Yönetmek Zorunda Değilsiniz!

Kadın girişimci destekleri ile seslendirme dublaj kursu açmak için franchise sistemlerine dahil olabilir, bu sayede kurulum, ekip oluşturma, yasal formaliteler, program oluşturma, muhasebe düzeni ve planlama gibi süreçleri, profesyonel bir destek alarak başarıyla yürütebilirsiniz. Franchising almanın size ve girişiminize sunacağı faydalar:

  • Başarılı iş fikirlerinizi hayata geçirir, iş dünyasında kadının gücünü ispat edersiniz.
  • Profesyonel bir çatının altında kaybetme riski olmadan deneyim kazanırsınız.
  • Motivasyonunuzu düşüren kurumsal iş ortamlarındansa çok daha sıcak ve doğal bir çalışma alanına sahip olursunuz.
  • İşinizin tüm detayları ile siz ilgilenirsiniz.
  • Amatörlükten profesyonelliğe ulaşan yolculuğunuzu başlatırsınız.
  • Sıfırdan oluşturduğunuz bir markanın tanıtım ve reklamı için harcayacağınız paraları, kendinize harcarsınız.
  • Sizin gibi başarılı olmak isteyen kadınlar için ilham kaynağı olursunuz.
  • Oturmuş bir mali düzen, program ve işleyiş ile tüm işlerinizi hızlı bir şekilde halleder, sisteminize çabuk adapte olursunuz.

Seslendirme Dublaj Okulu Açmak İçin Sinema Akademi’ye Gelin!

Kadın girişimci desteği veren Sinema Akademi ile başarı öykünüzü yazmaya başlayabilirsiniz! Seslendirme dublaj okulu açmak ve sanat ile ilgilenen gençlere yol göstermek için harekete geçebilir, başarılı bir girişim örneği sergileyebilirsiniz.

Risksiz, zahmetsiz ve pratik bir şekilde iş sahibi olmanızı sağlayan, sizleri sıkıcı mesai düzeninden kurtaran ve kendinizi geliştirebilmeniz için sınırsız bir alan yaratan Sinema Akademi’nin franchise sistemi ile hayatınıza yeni bir soluk getirmeye hazır olun!

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40