Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Yılbaşında Sevdiklerinize Güzel Bir Hediye Verin!

Oyunculuk ve Sahne Sanatları Kurslarımız Yılbaşına Özel %50 İndirimle!

Yılbaşı için bu sene sevdiklerinize özel ve anlamlı bir hediye mi arıyorsunuz? Yeteneklerine yönelik ya da hobi kazandıracak bir hediye almak ister misiniz?

Sinema Akademi ailesi olarak yılbaşı için hediye arayanlara klasik yılbaşı hediyeleri dışında bir hediye hazırladık. Eşinizin, sevgilinizin, aile fertlerinizin ya da çok sevdiğiniz arkadaşlarınızın ilgi alanına özel oyunculuk ve sahne sanatları kursu hediyesi ile farkınızı gösterebilir, onları şaşırtabilir, keyifli bir kurs ortamında hayallerini gerçekleştirmeleri için onları destekleyebilirsiniz.

Sinema Akademi oyunculuk ve sahne sanatları eğitimi sadece sevgiliniz ya da eşiniz için değil sizin için de güzel bir hediye olacak… Kendinize oyunculuk ve sahne sanatları kursu hediye edebilir %50 indirimimizle dilediğiniz eğitimi alabilirsiniz. Bu fırsat kaçmaz!

Bu Sene Yılbaşı Hediyenizle Sevdiklerinizi Şaşırtın!

Her sene aynı yılbaşı hediyelerini almaktan sıkıldıysanız ya da bu sene hediye alacak vakit bulamadıysanız, sizlere ilginizi çekecek bir önerimiz var. Sinema Akademi eğitimlerinden yararlanarak sevdiklerinize tahmin edemeyecekleri sürprizler hazırlayabilirsiniz. 

İster arkadaşınıza hediye edin, isterseniz ailenizle birlikte katılın sahne sanatları kursu sayesinde:

  • Sosyal bir sınıf ortamında keyifli vakitler geçireceksiniz.
  • Sevdiklerinizin yeteneklerini keşfetmesine önayak olacaksınız.
  • İş hayatının stresinden uzaklaşmalarını sağlayarak huzurlu ve keyifli bir atmosferde vakit geçirmelerine imkan vereceksiniz.
  • Yeni arkadaşlıklar edinmelerini ve sosyalleşmelerini sağlayacaksınız.
  • Daha mutlu ve pozitif olmaları için destek olacaksınız.
  • Özgüvenlerinin arttırması için onlara destek olacaksınız.
  • Sanatsal bakış açısı kazanacak ve hayata bambaşka bir açıdan bakacaksınız.

[widget-135]

Yılbaşına Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli? %50 İndirim Fırsatını Kaçırmayın!

Sevdiklerinize yılbaşı hediyesi arıyorsanız sizler için hazırladığımız oyunculuk ve sahne sanatları kursu programlarımıza bir göz atın. Yılbaşı fırsatımız: MEB Onaylı Oyunculuk Kursu, Spikerlik-Sunuculuk Kursu, Seslendirme-Dublaj Kursu, Mankenlik Kursu, İleri Oyunculuk Eğitimi, Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi, Konservatuara Hazırlık, Sinema Oyunculuğu, Müzikal Oyunculuk, Çocuklar İçin Yaratıcı Drama, Gençler İçin Oyunculuk Eğitimleri, Diksiyon Kursu, Beden Dili Kursu, Etkili İletişim ve İmaj, Dans Kursu, Şan Kursu, Senaryo Yazarlığı Kursu, Görüntü Yönetmenliği Kursu, Kısa Film Atölyesi, TV Programcılığı, DJ Performance Kursu, Ses Tasarım ve Film Müziği, Video Kurgu ve Montaj, Yönetmenlik, Yapımcılık dahil olmak üzere tüm eğitimlerimizde geçerli!

Sinema Akademi Yılbaşı Kampanyası ile Oyunculuk ve Teknik Atölyelerde dilediğiniz kursu %50 indirimle alabilir, aile fertlerinize ve dostlarınıza anlamlı bir sürpriz yapabilirsiniz. Yılbaşı kampanyasından yararlanmak, oyunculuk ve sahne sanatları eğitimleri ile teknik atölyelerimizin ücretlerini öğrenmek için oyunculuk ve sahne sanatları kursu fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz…

[widget-133]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40