Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

1 Mayıs İşçi Bayramı Kurs Kampanyası

Sevdiklerinize Unutamayacakları Bir Hediye Verin!

Emek ve dayanışma günü 1 Mayıs İşçi Bayramı’nda, babanıza, annenize ya da eşinize hediye vermek ister misiniz? Sinema Akademi olarak bu önemli günde hem size hem de sevdiklerinize özel bir kurs hazırladık!

Seviklerinizin hem iş yoğunluğundan bir süre uzaklaşacakları hem de mesleklerine katkı sağlayacak teknik ve sahne sanatları eğitimlerimiz var! Hepimiz işçi değil miyiz? O zaman gelin, bu sene 1 Mayıs’ta kendimizi ödüllendirelim. %50 indirim fırsatından yararlanarak ailemiz, arkadaşlarımız ve kendimiz için oyunculuk ve sahne sanatları kursuna gidelim.

Yıllarını hatta ömrünü mesleğine adayan babanız, arkadaşınız, eşiniz ya da sevgilinizi bu özel günlerinde yalnız bırakmayın, onları hatırladığınızı bu unutulmaz hediye ile gösterin. İşçi Bayramı’na özel diksiyon, fotoğrafçılık, dans, yaratıcı drama, oyunculuk kampanyamızı kaçırmayın!

İş Stresini Bir Kenara Bırakın, Sanatla Rahatlayın!

Bu sene İşçi Bayramı’nda arkadaşlarınıza ve ailenize sosyalleşecekleri, keyifli vakitler geçirecekleri, yeteneklerini keşfedecekleri bir oyunculuk ve sahne sanatları kursu armağan edebilirsiniz. Kendinize bir iyilik yaparak yıllardır almak istediğiniz eğitimi alabilir, çalışma hayatından kısa bir süre olsa da uzaklaşabilirsiniz.

İşçi bayramı hediyesi olarak sunacağınız oyunculuk ve sahne sanatları kursu ile;

  • Sevdikleriniz ve yakınlarınız oyunculuk ve sahne sanatları kursu hediyesi ile yeteneklerini keşfedecekler.
  • Yoğun iş tempolarından uzaklaşacak ve psikolojik anlamda kendilerini rahatlamış hissedecekler.
  • Yeni hobiler edinecekler.
  • Çok çalışmanın getirdiği stres, depresyon ve tükenmişlik gibi sorunlardan kurtulacaklar.
  • Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edinecekler.
  • Daha mutlu ve pozitif olacaklar.
  • Daha girişken ve özgüvenli olacaklar.
  • Sanatsal bakış açısı kazanarak mesleklerini geliştirecekler.

Sizler için kendinizi özel ve mutlu hissedeceğiniz, hayallerinizi gerçekleştireceğiniz bir eğitim ortamı hazırladık. Gelin, tanışalım, size uygun eğitimi birlikte belirleyelim…

[widget-135]

İşçi Bayramı’na Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli? Bu Kampanya Kaçmaz!

İşçi Bayramı için hazırladığımız %50 eğitim indirimi fırsatımız için kontenjanlarımız doluyor! İşçi bayramı fırsatımız; MEB Onaylı Oyunculuk Kursu, Spikerlik-Sunuculuk Kursu, Seslendirme-Dublaj Kursu, Mankenlik Kursu, İleri Oyunculuk Eğitimi, Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi, Konservatuara Hazırlık, Sinema Oyunculuğu, Müzikal Oyunculuk, Çocuklar İçin Yaratıcı Drama, Gençler İçin Oyunculuk Eğitimleri, Diksiyon Kursu, Beden Dili Kursu, Etkili İletişim ve İmaj, Dans Kursu, Şan Kursu, Senaryo Yazarlığı Kursu, Görüntü Yönetmenliği Kursu, Kısa Film Atölyesi, TV Programcılığı, DJ Performance Kursu, Ses Tasarım ve Film Müziği, Video Kurgu ve Montaj, Yönetmenlik, Yapımcılık dahil olmak üzere tüm eğitimlerimizde geçerli, bu fırsatı kaçırmayın!

Eşiniz, sevgiliniz, babanız, çok sevdiğiniz bir yakınınız ya da arkadaşınız için önemli olan bu günde, onları unutmadığınızı göstermeniz için Sinema Akademi İşçi Bayramı ile dilediğiniz kurslarda %50 indirim hakkına sahipsiniz! Sinema Akademi ekibi olarak sizlere çok şık bir tebrik kartı da  hazırlıyoruz.

İşçi bayramı kampanyasından yararlanmaya karar verdiyseniz oyunculuk ve sahne sanatları kursu danışmanlarımızla dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz.

[widget-133]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40