Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Sevgililer Gününe En Anlamlı Hediye!

Birlikte Eğlenin, Öğrenin! Sinema Akademi Oyunculuk Kursu Kampanyaları!

Her sene sevgililer günü hediyesi seçmek de giderek zorlaşıyor. Eğer siz de klasik hediyelerden ve sözlerden bunaldıysanız doğru adrese geldiniz. Bu sene 14 Şubat Sevgililer Günü'nde ona sıra dışı bir hediye verebilirsiniz!

Sinema Akademi sahne sanatları ve oyunculuk eğitimi sevgilinize ve eşinize muhteşem bir hediye olacak…Çift olarak gelenlere %60, sadece sevgilisine hediye alan kursiyerlerimize ise %50 indirimimiz var! Oyunculuktan kısa film atölyesine, danstan yaratıcı dramaya, yönetmenlikten DJ performance eğitimlerine kadar ilginizi çekecek 30'dan fazla kursumuz sizleri bekliyor...

Onu Ne Kadar Çok Sevdiğinizi Gösterin!

Bu yıl, Sevgililer Günü’nüz daha anlamlı olsun ister misiniz? Sevgilinize ya da eşinize farklı bir hediye hazırlamanıza yardımcı oluyoruz. Sinema ailesi olarak hayatınızdaki en önemli insana unutamayacağı bir hediye sunmanızı sağlıyoruz. Herkesten farklı olmak, eşinizin ya da sevgilinizin ilgi alanında kendini geliştirmesine fırsat vermek, onu ne kadar önemsediğinizi ve desteklediğinizi göstermek için sahne sanatları ve oyunculuk kursu mükemmel bir hediye olacak!

MEB Onaylı Oyunculuk Kursu, Spikerlik-Sunuculuk Kursu, Seslendirme-Dublaj Kursu, Mankenlik Kursu, İleri Oyunculuk Eğitimi, Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi, Konservatuara Hazırlık, Sinema Oyunculuğu, Müzikal Oyunculuk, Çocuklar İçin Yaratıcı Drama, Gençler İçin Oyunculuk Eğitimleri, Diksiyon Kursu, Beden Dili Kursu, Etkili İletişim ve İmaj, Dans Kursu, Şan Kursu, Senaryo Yazarlığı Kursu, Görüntü Yönetmenliği Kursu, Kısa Film Atölyesi, TV Programcılığı, DJ Performance Kursu, Ses Tasarım ve Film Müziği, Video Kurgu ve Montaj, Yönetmenlik, Yapımcılık eğitimlerimizi sizler için hazırladık!

Sevgililer Gününe Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli?

Bambaşka sevgililer günü hediyesi almak ister misiniz? Size ve sevdiğiniz kişiye özel keyifli eğitimler hazırladık. Sevgililer günü fırsatı için geçerli olan eğitimlerimiz:

[widget-135]

Sevgilinizle Gelin, Tek Kişi Fiyatı Ödeyin!

Sevgililer Günü’ne özel sahne sanatları ve oyunculuk kursu kampanyamızı kaçırmayın! Eşinizle ya da sevgilinizle Sinema Akademi'nin oyunculuk, yönetmenlik, senaryo yazarlığı, dans, fotoğrafçılık gibi eğlenceli kurslarına kayıt olun. Birlikte keyifli bir deneyim yaşayın…

13 – 14 – 15 Şubat’ta kaydınızı yaptırın, kampanyadan yararlanın!

Sevgililer günü eğitim fırsatımız hakkında bilgi almak için eğitim danışmanlarımızı arayın!

[widget-133]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40