Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Mankenlik Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Podyumların Aranan Mankenlerinden Biri Olun!

Alanında uzman eğitmenler, öğrenme garantisi ve uygulamalı programlarla hazırlanan Mankenlik Kursu öğrencilerimize özel %50 indirimle! Mankenlik kursu fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizi arayın!

Doğru bir postür ve yürüyüş tarzı kazanmak ve başarılı bir manken olmak isteyenler için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir eğitim programı hazırladık. 12 hafta 30 saatlik Mankenlik Kursu programımızda bedensel farkındalıktan esnekliğe, mankenlik mesleğinin zorluklarından poz vermeye, fotoğraf çekimlerinden makyaj tekniklerine kadar mesleğinizi yaparken ihtiyacınız olacak teorik ve pratik mankenlik bilgi ve deneyimine sektörün en prestijli mankenlik eğitim kurumu Sinema Akademi ile ulaşacaksınız.

Bu program mankenlik mesleğini yapmak, ünlü moda ajanslarıyla çalışmak isteyenler ile oyunculuk mesleklerini destekleme amacı olan profesyoneller için özel olarak hazırlanmıştır. Mankenlik kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Profesyonel anlamda mankenlik mesleğini yapabilmeniz için teorik değil pratik eğitim veriyoruz. Doğru yürüyüşten poz vermeye, mimik kullanımından heyecan kontrolüne kadar her şeyi öğreneceksiniz!

Mankenlik kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Sinema Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, eğitmenlerden öğrencilerimizin performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile sanata gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, her biri alanında uzman, Türkiye’nin en ünlü ve başarılı mankenlerini yetiştiren usta eğitmenler ve sektörün ünlü mankenlerinden eğitim alma fırsatı, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, kariyer danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumuyuz. Mankenlik kursu ücretleri değil eğitim kalitesi önceliğimizdir.

Hem başarılı hem de ünlü bir manken olmanız için eğitim ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla Türkiye’nin başarılı isimleri arasında olmanızı sağlıyoruz.

Mankenlik kariyerinize başlamadan önce hem fiziki özelliklerinizi hem de bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor, ihtiyaçlarınıza ve seviyenize göre ek eğitim planınızı yapıyor, sağlıklı bir yaşama ve vücuda sahip olmanız için beslenme programlarından güzellik ve estetik uygulamalarına kadar tüm imaj çalışmalarınızı partnerlerimiz aracılığıyla gerçekleştiriyoruz. Ayrıca fotoğraf ve video çekimlerinizi yaparak PR’ınızı güçlendiriyor, sosyal medya danışmanlığımızla daha geniş kitlelere ulaşmanızı sağlıyor, dijital kanallarınızı yöneterek reklamınızı yapıyoruz.

Sadece Mankenlik kursu değil, sizin için bir aile oluyoruz. Ucuz Mankenlik eğitimlerindense size özel belirlenen programlarla Mankenlik kursu fiyatları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Önceliğimiz, ihtiyacınız olan eğitimleri vermek…

[widget-134]

Kariyerinizi Birlikte Planlayalım!

Mankenlik mesleği ve podyum çok ilgimi çekiyor diyorsanız doğru adrese geldiniz! Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz? Akademimize gelin, size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik eğitimi belirleyelim, kariyer planınızı yapalım, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Unutmayın, her yıl mankenlik eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de siz olmayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket mankenlik kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun mankenlik eğitimleri eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde mankenlik kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. Mankenlik kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40