Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Tiyatrolar Günü Oyunculuk Kursu Kampanyası

Sevdiklerinizin Tutkularına Destek Olun!

Dünyanın en köklü sanatıyla buluşmamızın yıldönümü olan 27 Mart yaklaşırken sevgiliniz, kardeşiniz ya da en yakın arkadaşınız sahne sanatlarıyla uğraşıyor ya da oyunculuk mesleğini yapıyorsa onlara güzel bir sürpriz yapabilirsiniz.

Oyuncu olmak isteyen ya da oyunculuk yapan sevdikleriniz için yeteneklerini geliştirecekleri, uzmanlık kazanacakları sahne sanatları eğitimleri hazırladık! İlgi alanlarına özel MEB Onaylı Oyunculuk Kursu, İleri Oyunculuk Eğitimi, Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi, Konservatuara Hazırlık, Sinema Oyunculuğu, Müzikal Oyunculuk gibi eğitimlerimizden yararlanabilirsiniz.

Yıllarını sanata adayan değerli oyuncularımız için hazırladığımız oyunculuk kursu fırsatımızdan yararlanarak bu önemli günlerinde onları unutmadığınızı gösterin, muhteşem bir hediye ile gönüllerini fethedin. Tiyatrolar Gününe Özel Oyunculuk Kursu kampanyamızı kaçırmayın!

Ayrıca tiyatro oyuncuları, kendiniz için oyunculuk eğitimlerimizi yine %50 indirimli olarak satın alabilirsiniz.

Destek Olun, Sahnede Parlasınlar!

Oyunculuk mesleğine gönül veren arkadaşlarınız, eşiniz ya da sevdikleriniz için Tiyatrolar Günü'ne özel bir hediyemiz var. İleri oyunculuk eğitimlerinden sinema oyunculuğuna, diksiyondan beden diline, yönetmenlikten yapımcılığa kadar farklı eğitimler sizi bekliyor...

Tiyatrolar günü hediyesi olarak sunacağınız oyunculuk kursu ile;

  • Oyunculuk mesleğini yapmak isteyen sevdikleriniz ve yakınlarınız yeteneklerini keşfedecekler.
  • Yoğun iş tempolarından uzaklaşacak ve psikolojik anlamda kendilerini rahatlamış hissedecekler.
  • Yeni bir hobi edinecekler.
  • Stres, depresyon ve tükenmişlik gibi sorunlardan kurtulacaklar.
  • Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edinecekler.
  • Daha mutlu ve pozitif olacaklar.
  • Network ağlarını geliştirerek farklı mesleklerde ve sanat dallarıyla uğraşan insanlarla tanışacaklar.

Oyunculuk ne kadar zor olsa da keyifli bir meslek. Sevdiklerinizi kısa bir süre olsa da yoğun çalışma programlarından ve streslerinden uzaklaştıracak bir ortam yarattık. Uluslararası eğitim programlarımız, uygulamalı dersler ve çekim gezileriyle süslenecek tiyatrolar günü hediyemiz sizleri bekliyor!

[widget-135]

Tiyatrolar Gününe Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli? Bu Kampanya Kaçmaz!

Tiyatrolar günü hediyesi arayanlar için hazırladığımız oyunculuk kurslarımız grup ve kişiye özel olmak üzere farklı şekilde hazırlanabiliyor. Tiyatrolar günü fırsatımız; MEB Onaylı Oyunculuk Kursu, Spikerlik-Sunuculuk Kursu, Seslendirme-Dublaj Kursu, Mankenlik Kursu, İleri Oyunculuk Eğitimi, Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi, Konservatuara Hazırlık, Sinema Oyunculuğu, Müzikal Oyunculuk, Çocuklar İçin Yaratıcı Drama, Gençler İçin Oyunculuk Eğitimleri, Diksiyon Kursu, Beden Dili Kursu, Etkili İletişim ve İmaj, Dans Kursu, Şan Kursu, Senaryo Yazarlığı Kursu, Görüntü Yönetmenliği Kursu, Kısa Film Atölyesi, TV Programcılığı, DJ Performance Kursu, Ses Tasarım ve Film Müziği, Video Kurgu ve Montaj, Yönetmenlik, Yapımcılık dahil olmak üzere tüm eğitimlerimizde geçerli!

Eşiniz, sevgiliniz, babanız, çok sevdiğiniz bir yakınınız ya da arkadaşınız için önemli olan bu günde, onları unutmadığınızı göstermeniz için Sinema Akademi Tiyatrolar Günü Kampanyası Oyunculuk ve Mesleki Atölyelerde dilediğiniz kurs için %50 indirimle sunuluyor. Sinema Akademi ekibi olarak sizlere çok şık bir tebrik kartı hazırlıyoruz.

Tiyatrolar Günü kampanyasından yararlanmaya karar verdiyseniz eğitim danışmanlarımızla dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz. Kendini daima geliştiren, yetenekli oyuncularımıza kapılarımız sonuna kadar açık!

[widget-133]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40