Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Spikerlik-Sunuculuk Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

TV'nin En Çok İzlenen Programlarını Sunmak İster Misiniz?

Etkili ve akıcı konuşmayı öğreneceğiniz, haberlere ses vereceğiniz, dünyanın en keyifli mesleklerinden birini yapmanızı sağlayacak, Avrupa standartlarında ve %100 öğrenme garantili Spikerlik-Sunuculuk Kursu erken kayıtta %50 indirimli! Spikerlik-Sunuculuk fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizi arayın!

Anlaşılır konuşma becerisi kazanmak isteyenler, profesyonel spiker ve sunucu olma hayali olanlar, kariyerine yön vermek isteyenler için kaçırılmaması gereken bir eğitim hazırladık. Öğrenme hızınıza, bilgi ve becerilerinize uygun eğitim almak için bol uygulamalı 12 hafta 96 saat süren Spikerlik-Sunuculuk kursumuza hemen kayıt yaptırın.

Eğitim programımızda akıcı ve anlaşılır konuşma becerisinden soluk denetimine, doğru telaffuzdan kamera karşısında heyecanı kontrol etmeye, canlı yayın spikerliğinden mesleğinizin etik kurallarına kadar spikerlik-sunuculuk hakkında sahip olmanız gereken tüm bilgi birikimine ve deneyime sektörün en prestijli eğitim kurumu Sanat Akademi ile ulaşacaksınız. Spikerlik-sunuculuk kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Heyecanınızı kontrol almayı ve haber okumayı, haber ve spor spikerliğinin inceliklerini öğreneceğiniz Spikerlik-Sunuculuk Kursu ile özgüveni yüksek, program akışı yönetebilen bir sunucu olmanın tüm tekniklerine hakim olacaksınız.

Spikerlik-sunuculuk kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Sinema Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarda görsel materyal ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile sanata gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, sahne sanatlarına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen spikerleri, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, kariyer danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumuyuz. Spikerlik-sunuculuk kursu ücretleri değil eğitim kalitesi önceliğimizdir.

Ucuz spikerlik-sunuculuk eğitimlerindense size özel belirlenen programlarla spikerlik-sunuculuk kursu fiyatları hakkında sizleri bilgilendiriyoruz. Önceliğimiz, ihtiyacınız olan eğitimleri vermek…

[widget-129]

Mesleğinizin Uzmanı Olmanız İçin Size Özel Fırsatlar Sunuyoruz!

Kendinizi haberleri sunarken mi hayal ediyorsunuz? Mesleğinize kendinizi ait hissetmiyor musunuz? Kendinizi güzel ve yetenekli mi buluyorsunuz? Cevabınız evetse doğru adrestesiniz! 

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz? Gelin, tanışalım, size en uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik spikerlik-sunuculku eğitimini belirleyelim, keyifli bir ortamda eğitim almanızı sağlayalım.

Unutmayın, her yıl spikerlik-sunuculuk eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de siz olmayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket spikerlik sunuculuk kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun spikerlik sunuculuk eğitimleri eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde spikerlik sunuculuk kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı spikerlik sunuculuk kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40