Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Senaryo Yazarlığı Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Sinemanın Unutulmaz Karakterlerini Siz Yaratın!

Avrupa standartlarında ve %100 öğrenme garantili Senaryo Yazarlığı Kursu öğrencilerimize özel %50 indirimle! Senaryo Yazarlığı kursu fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizi arayın!

24 hafta 144 saatlik eğitim programımızda senaryo yazım tekniklerinden karakter yaratmaya, dramatik ve ironik sahnelerden ilginç kurgulara, dizi senaryolarından film senaryosu yazımına kadar senaryo yazarlığı hakkında sahip olmanız gereken tüm bilgi birikimine ve deneyime sektörün en prestijli Senaryo Yazarlığı eğitim kurumu Sanat Akademi ile ulaşacaksınız.

Gelecekte kendinizi nerede görüyorsunuz? Profesyonel senaryo yazarı olmak sadece iyi bir kalemden mi ibaret? Gelin, cevapları beraber bulalım. Senaryo Yazarlığı kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Kariyer hedeflerini belirlemek ve kaleminden para kazanmak, başarılı senaryolara imza atmak istiyorsanız Senaryo Yazarlığı kursu ile sahne yaratmaktan karakter oluşturmaya, sekans bilgisinden diyalog yazmaya kadar mesleğinizle ilgili tüm bilgi ve beceriyi kazanacaksınız.

Senaryo Yazarlığı kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Sinema Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, usta eğiticilerden öğrencilerimizin çalışmalarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, senaryo ve film projeleri, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile sanata gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, her biri alanında uzman, dizi, film ve tiyatro sanatları için senaryolar kaleme almış, Türkiye’nin duayenleri ve ünlü isimleri, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, kariyer danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumuyuz. Senaryo Yazarlığı kursu ücretleri değil eğitim kalitesi önceliğimizdir.

Hem başarılı hem de ünlü bir senarist olmanız için eğitim ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla Türkiye’nin ünlü isimleri arasında olmanızı sağlıyoruz.

[widget-129]

Sanatınızdan Nasıl Para Kazanacağınızı Öğreteceğiz…

Yeteneğim var, senarist olmak istiyorum ama nereden başlayacağımı bilmiyorum ya da mesleğim bana göre değil hayallerimi gerçekleştirmem gerek diyorsanız doğru adrese geldiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Size en uygun eğitimi belirleyerek kariyerinizi şekillendirelim…

Unutmayın, her yıl senaryo yazarlığı eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de siz olmayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket senaryo yazarlığı kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun senaryo yazarlığı eğitimleri eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde senaryo yazarlığı kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı senaryo yazarlığı kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40