Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Sağlık Haftasına Özel Kampanya

Doktorlar, Hemşireler ve Tüm Sağlık Sektörü Çalışanları İçin Mükemmel Bir Hediye Hazırladık!

Eşinize, annenize, babanıza, kardeşinize, sevgilinize ya da arkadaşınıza ne hediye alacağınızı düşünmeye başladınız mı? 7 – 13 Nisan Sağlık Haftası yaklaşırken size özel hediyelerimiz var...

Dünyanın en değerli ve zorlu mesleklerinden birini yapan, kendinden önce bizim hayatımızı önemseyen, değerli doktorlarımız, hemşirelerimiz ve sağlık sektörü çalışanları için iş stresinden ve yoğunluğundan uzaklaşacakları, yeni bir hobi kazanacakları, sahne sanatlarının keyifli dünyasıyla tanışacakları bir hediye hazırladık! İlgi alanlarına özel oyunculuk, dans, zarafet, fotoğrafçılık, beden dili, diksiyon gibi kurslarımızla onları yoğun iş tempolarından kısa bir süre uzaklaştıracak, sosyalleşebilecekleri ve keyifli vakitler geçirebilecekleri bir eğitim veriyoruz.

Anneniz, babanız, arkadaşınız, eşiniz ya da sevgilinizi bu özel günlerinde yalnız bırakmayın, onları hatırladığınızı bu unutulmaz hediye ile gösterin. Sağlık haftasına özel kampanyamızı kaçırmayın!

Sağlık Çalışanlarına Özel Eğitim Fırsatımızı Kaçırmayın!

Her gün yüzlerce hasta ile ilgilenen, kendine vakit ayırmakta zorlanan sağlık çalışanlarımız için özel eğitimler hazırladık. Sizin de eşiniz, sevgiliniz, aile fertleriniz ya da arkadaşlarınız bu durumdaysa 7 – 13 Nisan’da kutlanan Sağlık Haftası kapsamında onlara içlerindeki yetenekleri keşfedecekleri ve sosyalleşecekleri güzel bir hediye sunabilirsiniz.  

Sağlık Haftası için özel olarak hazırladığımız kurs kampanyasıyla:

  • Doktorluk ve hemşirelik mesleğini yapan sevdikleriniz ve yakınlarınız yeteneklerini keşfedecekleri bir eğitim alabilecekler.
  • Yoğun iş tempolarından uzaklaşacak ve psikolojik anlamda kendilerini rahatlamış hissedecekler.
  • Yeni bir hobi edinecekler.
  • Sağlık sektöründe çalışmanın getirdiği stres, depresyon ve tükenmişlik gibi sorunlardan kurtulacaklar.
  • Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edinecekler.
  • Daha mutlu ve pozitif olacaklar.
  • Kendilerine vakit ayırabilecekler.

Sağlık Haftası sahne sanatları ve mesleki gelişim kursu kampanyası ile Sinema Akademi’nin keyifli atmosferinde vakit geçirecekler. Gelin, tanışalım, sevdiklerinize standartların dışında bir hediye sunalım!

[widget-135]

Sağlık Haftasına Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli? %50 İndirimli Kurslar!

Sağlık haftası hediyesi arayanlar için hazırladığımız mesleki gelişim ve sahne sanatları kurslarımız özel ve grup olarak veriliyor. Sağlık haftası fırsatımız; MEB Onaylı Oyunculuk Kursu, Spikerlik-Sunuculuk Kursu, Seslendirme-Dublaj Kursu, Mankenlik Kursu, İleri Oyunculuk Eğitimi, Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi, Konservatuara Hazırlık, Sinema Oyunculuğu, Müzikal Oyunculuk, Çocuklar İçin Yaratıcı Drama, Gençler İçin Oyunculuk Eğitimleri, Diksiyon Kursu, Beden Dili Kursu, Etkili İletişim ve İmaj, Dans Kursu, Şan Kursu, Senaryo Yazarlığı Kursu, Görüntü Yönetmenliği Kursu, Kısa Film Atölyesi, TV Programcılığı, DJ Performance Kursu, Ses Tasarım ve Film Müziği, Video Kurgu ve Montaj, Yönetmenlik, Yapımcılık dahil olmak üzere tüm eğitimlerimizde geçerli!

Eşiniz, sevgiliniz, anneniz, babanız ya da arkadaşınız için önemli olan bu günde, onları unutmadığınızı göstermek ve farklı bir hediye almak istiyorsanız Sinema Akademi Sağlık Haftası Kampanyası tam size göre! %50 indirimle alacağınız hediyemizi Sinema Akademi ekibi olarak sizlere çok şık bir tebrik kartı ile sunuyoruz.

Sağlık haftası kampanyasından yararlanmaya karar verdiyseniz eğitim danışmanlarımızla dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz. Sevdiklerinizin hayatına sanatla dokunun…

[widget-133]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40