Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Polis Teşkilatı Kuruluş Gününe Özel Kampanya

Kamu Düzeninin Koruyucuları Olan Polislerimize Unutamayacakları Bir Hediye Hazırladık!

Ülkemizin huzurunu ve güvenliğini sağlayan fedakar Türk Polis Teşkilatı mensupları için mesleki gelişim ve hobi kursu hediyesi hazırladık. Siz de eşinize, annenize, babanıza, kardeşinize, sevgilinize ya da arkadaşınıza bu özel günlerinde onları unutmadığınızı göstermek için mesleki gelişim ve hobi kursu hediye edebilirsiniz…

10 Nisan 1845’ten itibaren kutlanan bu değerli günde dünyanın en zor ve stresli mesleklerinden birini yapan, kendinden önce bizim hayatımızı önemseyen değerli polis teşkilatı mensupları için iş stresinden ve yoğunluğundan uzaklaşacakları bir hediye alabilirsiniz.

Ülkemizin koruyucuları olan anneniz, babanız, arkadaşınız, eşiniz ya da sevgilinizi bu özel günlerinde yalnız bırakmayın, onları hatırladığınızı bu unutulmaz hediye ile gösterin. Polis Teşkilatı Kuruluş Gününe Özel mesleki gelişim ve hobi kursu kampanyamızı kaçırmayın!

Bu kampanya sadece hediye değil! Polis teşkilatı çalışanları, dilediğiniz kursumuzdan indirimli olarak yararlanabilir, kendinize bu hediyeyi verebilirsiniz!

Polis Teşkilatı Çalışanlarına Özel Fırsatımızı Kaçırmayın!

Değerli polislerimizin mesleki gelişimlerine katkı sağlayacak Diksiyon, Beden Dili, Etkili İletişim ve İmaj, Zarafet, Stres Yönetimi, Zaman Yönetimi gibi eğitimlerle Dans, Fotoğrafçılık, Oyunculuk, Yaratıcı Drama gibi hobi eğitimleri hazırladık. Sizin de eşiniz, sevgiliniz, aile fertleriniz ya da arkadaşlarınız polis ise 10 Nisan’da kutlanan Polis Teşkilatı Kuruluş Günü kapsamında onlara içlerindeki yetenekleri keşfedecekleri ve sosyalleşecekleri güzel bir hediye sunabilirsiniz.  

Polis teşkilatı kuruluş günü için özel olarak hazırladığımız mesleki gelişim ve hobi kursu kampanyasıyla:

  • Polislik mesleğini yapan sevdikleriniz ve yakınlarınız yeteneklerini keşfedecekleri bir eğitim alabilecekler.
  • Yoğun iş tempolarından uzaklaşacak ve psikolojik anlamda kendilerini rahatlamış hissedecekler.
  • Yeni bir hobi edinecekler.
  • Polis teşkilatında çalışmanın getirdiği stres ve yorgunluk gibi sorunlardan uzaklaşacaklar.
  • Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edinecekler.
  • Daha mutlu ve pozitif olacaklar.
  • Kendilerine vakit ayırabilecekler.

Polis teşkilatı kuruluş günü mesleki gelişim ve hobi kursu kampanyası ile isterseniz kendinize isterseniz sevdiklerinize güzel bir hediye verebilirsiniz. Sergi ve sanat etkinliklerimiz, Sanat Cafe’miz ve güler yüzümüzle sizleri en iyi şekilde ağırlayacağız…

[widget-135]

Polis Teşkilatı Kuruluş Gününe Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli? %50 İndirimli mesleki gelişim ve hobi Kursları!

Polis teşkilatı kuruluş günü için hazırladığımız kampanyamız; MEB Onaylı Oyunculuk Kursu, Spikerlik-Sunuculuk Kursu, Seslendirme-Dublaj Kursu, Mankenlik Kursu, İleri Oyunculuk Eğitimi, Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi, Konservatuara Hazırlık, Sinema Oyunculuğu, Müzikal Oyunculuk, Çocuklar İçin Yaratıcı Drama, Gençler İçin Oyunculuk Eğitimleri, Diksiyon Kursu, Beden Dili Kursu, Etkili İletişim ve İmaj, Dans Kursu, Şan Kursu, Senaryo Yazarlığı Kursu, Görüntü Yönetmenliği Kursu, Kısa Film Atölyesi, TV Programcılığı, DJ Performance Kursu, Ses Tasarım ve Film Müziği, Video Kurgu ve Montaj, Yönetmenlik, Yapımcılık dahil olmak üzere tüm eğitimlerimizde geçerli!

Eşiniz, sevgiliniz, anneniz, babanız ya da arkadaşınız için önemli olan bu günde, onları unutmadığınızı göstermek ve farklı bir hediye almak istiyorsanız Sinema Akademi Polis Teşkilatı Kuruluş Günü Kampanyası tam size göre! %50 indirimle alacağınız mesleki gelişim ve hobi kursu hediyemizi Sinema Akademi ekibi olarak sizlere çok şık bir tebrik kartı ile sunuyoruz.

Polis Teşkilatı Kuruluş Günü kampanyasından yararlanmaya karar verdiyseniz mesleki gelişim ve hobi kursu danışmanlarımızla dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz. Sevdiklerinizin hayatına sanatla dokunun…

[widget-133]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40