Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Oyunculuk Kursu Kampanyası

Tüm Oyunculuk Eğitimlerimizde Geçerli %50 Erken Kayıt İndirimini Kaçırmayın!

Oyunculuk kursu kampanyası arayanlar için Sinema Akademi’den Temel oyunculuk Eğitimi!

Oyunculuk eğitimi almak istiyor ancak ders ücretlerinin fazlalığından mı yakınıyorsunuz? Sinema Akademi sizlere kaçırılmayacak bir kampanya hazırladı…

Eğitim takvimimizden herhangi bir oyunculuk kursunu seçerek en az 15 gün önceden eğitime kayıt yaptırdığınız taktirde %50 indirim kazanacaksınız! Bu fırsatı kaçırmayın!

Erken Kayıt Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli?

Türkiye’nin en çok oyunculuk eğitimine sahip olan kurumu olarak 30’dan fazla dalda eğitimlerimizde sizler için erken kayıt fırsatı sunuyoruz. Başlıca indirimli olan eğitimlerimiz:

[widget-135]

Ayrıca Spikerlik-Sunuculuk Kursu, Seslendirme-Dublaj Kursu, Mankenlik Kursu, Diksiyon Kursu, Beden Dili Kursu, Etkili İletişim ve İmaj, Dans Kursu, Şan Kursu, Senaryo Yazarlığı Kursu, Görüntü Yönetmenliği Kursu, Kısa Film Atölyesi, TV Programcılığı, DJ Performance Kursu, Ses Tasarım ve Film Müziği, Video Kurgu ve Montaj, Yönetmenlik, Yapımcılık eğitimlerimiz de erken kayıtta %50 indirimli!

Arkadaşınıza Hediye Edin!

İster kendiniz isterseniz arkadaşlarınız için oyunculuk kursu kampanya fırsatını kaçırmayın. Hemen kaydınızı yaptırmak için oyunculuk eğitimi danışmanlarımızı arayın. oyunculuk Kursu eşinize, sevgilinize ve arkadaşlarınıza unutamayacakları bir hediye olacak.

Doğum günlerinin ve yıldönümlerinin klasik hediyelerinden kurtularak sevdiklerinizle birlikte hobinizi eğitim alarak pekiştirecek ve eğlenceli zamanlar geçireceksiniz. MEB Onaylı Oyunculuk Kursu, Spikerlik-Sunuculuk Kursu, Seslendirme-Dublaj Kursu, Mankenlik Kursu, İleri Oyunculuk Eğitimi, Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi, Konservatuara Hazırlık, Sinema Oyunculuğu, Müzikal Oyunculuk, Çocuklar İçin Yaratıcı Drama, Gençler İçin Oyunculuk Eğitimleri ile yeteneklerinizi şekillendirin. Bu kampanya kaçmaz…

Oyunculuk Kursu eğitim programlarımızı incelemek için ilgilendiğiniz eğitim programının sayfasını ziyaret edin. Eğitim danışmanlarımızı arayarak fırsattan hemen yararlanın!

[widget-133]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40