Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Öğretmenler Gününe Özel %50 İndirimli Kurslar!

Dünyanın En Kutsal Mesleğini Yapan Öğretmenlerimize Unutulmaz Bir Hediye!

24 Kasım yaklaşırken eşinize ya da dostlarınıza nasıl bir Öğretmenler Günü hediyesi alacağınızı mı düşünüyorsunuz? Bu sene 24 Kasım Öğretmenler Günü için Türkiye’nin en çok tercih edilen sanat kursu Sinema Akademi olarak klasik öğretmenler günü hediyelerinden çok farklı, anneniz, babanız, eşiniz, sevgiliniz, kardeşiniz ya da en yakın arkadaşınız için anlamı büyük olacak bir hediye hazırladık.

Dünyadaki en zorlu ve stresli mesleklerden birini yapan öğretmenlerimiz için hem iş yoğunluğundan bir süre uzaklaşacakları hem de yeteneklerini keşfedecekleri keyifli bir kurs atmosferinde ağırlıyoruz. Diksiyon, Beden Dili, Yaratıcı Drama, Zaman ve Stres Yönetimi, Oyunculuk, Yönetmenlik, Kısa Film gibi birbirinden keyifli eğitimlerimiz var. Yıllarını hatta ömrünü mesleğine adayan sevdiklerinizi bu özel günlerinde yalnız bırakmayın, onları hatırladığınızı bu unutulmaz hediye ile gösterin. Öğretmenler Gününe Özel oyunculuk ve sahne sanatları kursu kampanyamızı kaçırmayın!

Öğretmenlerimiz Bizim Geleceğimiz! Hayatlarına Sanatla Dokunun!

Ülkemizin dört bir köşesinde görevini ilk günkü tutkusu ve heyecanıyla yaparak geleceğimizi şekillendiren öğretmenlerimize bu sene değeri ölçülmeyecek bir hediye verin. 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde onlara içlerindeki yetenekleri keşfedecekleri, kendilerine vakit ayırabilecekleri ve sosyalleşebilecekleri bir hediye sunuyoruz. Hem de %50 indirimle!

Öğretmenler günü hediyesi olarak vereceğiniz oyunculuk ve sahne sanatları kursu ile;

  • Öğretmenlik mesleğini yapan sevdikleriniz ve yakınlarınız yeteneklerini keşfedecekler.
  • Yoğun iş tempolarından uzaklaşacaklar.
  • Yeni bir hobi edinecekler.
  • Öğretmenliğin getirdiği stres, depresyon ve tükenmişlik gibi sorunlardan kurtulacaklar.
  • Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edinecekler.
  • Daha mutlu ve pozitif olacaklar.
  • Daha girişken ve özgüvenli olacaklar.
  • Sanatsal bakış açısı kazanarak öğrencilerine de katkıda bulunacaklar.

Öğretmenlik yapan dostlarınız ve aile fertleriniz için uluslararası standartlarda ders programlarından sanat etkinliklerine, ders telafisinden sosyal aktivitelere kadar dolu dolu bir eğitim fırsatı yarattık. Gelin, onları mutlu edelim…

[widget-135]

Öğretmenler Gününe Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli? Bu Kampanya Kaçmaz!

Öğretmenler günü hediyesi arayanlar için hazırladığımız oyunculuk ve sahne sanatları kurslarımız öğrencilerimizin ilgi ve taleplerine göre hazırlanabiliyor. Öğretmenler günü fırsatımız; MEB Onaylı Oyunculuk Kursu, Spikerlik-Sunuculuk Kursu, Seslendirme-Dublaj Kursu, Mankenlik Kursu, İleri Oyunculuk Eğitimi, Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi, Konservatuara Hazırlık, Sinema Oyunculuğu, Müzikal Oyunculuk, Çocuklar İçin Yaratıcı Drama, Gençler İçin Oyunculuk Eğitimleri, Diksiyon Kursu, Beden Dili Kursu, Etkili İletişim ve İmaj, Dans Kursu, Şan Kursu, Senaryo Yazarlığı Kursu, Görüntü Yönetmenliği Kursu, Kısa Film Atölyesi, TV Programcılığı, DJ Performance Kursu, Ses Tasarım ve Film Müziği, Video Kurgu ve Montaj, Yönetmenlik, Yapımcılık dahil olmak üzere tüm eğitimlerimizde geçerli!

Eşiniz, sevgiliniz, babanız, anneniz, çok sevdiğiniz bir yakınınız ya da arkadaşınız için önemli olan bu günde, onları unutmadığınızı göstermeniz için Sinema Akademi Öğretmenler Günü Kampanyası dilediğiniz kurs için %50 indirimle sunuluyor. Sinema Akademi ekibi olarak sizlere çok şık bir tebrik kartı hazırlıyoruz.

Öğretmenler Günü kampanyasından yararlanmaya karar verdiyseniz eğitim danışmanlarımızla dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz. Yeteneklerine yön veren, öğrencilerine katkı sağlayacak öğretmenler yetiştiriyoruz...

[widget-133]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40