Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Kamera Önü Oyunculuk Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Dizi ve Filmlerin Aranan Yüzü Olmak İsteyenler, Bu Fırsatı Kaçırmayın!

Uluslararası standartlarda, öğrenme garantili ve uzmanından alacağınız Kamera Önü Oyunculuk Kursu erken kayıt kampanyamızla birlikte size özel %50 indirimli! Kamera Önü Oyunculuk Kursu fiyatları hakkında bilgi almak için hemen bizi arayın!

24 hafta 144 saatlik eğitim programımızda akıcı konuşma becerisinden ses kontrolüne, kamera önünde beden dili kullanımından duygu ve mimik yönetimine, rol seçiminden mesleğinizin etik kurallarına kadar oyunculuk hakkında sahip olmanız gereken tüm bilgi birikimine ve deneyime sektörün en prestijli eğitim kurumu Sanat Akademi ile ulaşacaksınız.

Oyuncu olmak ve yeteneklerinizi şekillendirmek istiyorsanız bu eğitim kaçmaz! Kamera Önü Oyunculuk Kursu fiyatları hakkında konuşmak ve kurumumuzu görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Sanat Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Kendinizi doğru ifade etmenizi sağlayacak diksiyon eğitimlerinden beden dili çalışmalarına, doğaçlama rollerden ezber yapmaya, stres kontrolünden karakter yaratmaya kadar kamera önü oyunculuk tekniklerinin tamamına hakim olacaksınız. 

Kamera önü oyunculuk kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sunulurken Sinema Akademi ailesi olarak son teknoloji ile donatılmış donatılmış sınıflarımızda görsel materyal ve uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek ödevler, usta eğiticilerden sahne performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, senaryo ve film projeleri, eğitim sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile sanata gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sistemimiz, sahne sanatlarına kendini adamış ve Türkiye’nin önde gelen oyuncuları, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı eğitim sertifikası, kariyer danışmanlığı ile Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip eğitim kurumuyuz. Kamera önü oyunculuk kursu ücretleri değil eğitim kalitesi önceliğimizdir.

Avrupa standartlarında uygulamalı eğitimler, keyifli etkinlikler ve unutulmaz dostluklarla dolu bir serüven için, Türkiye’nin en çok tercih edilen kamera önü oyunculuk kursu Sinema Akademi ile tanışın!

[widget-132]

Tutkunuz Mesleğiniz Olsun! Sanatınızın Uzmanı Olun!

Kamera karşısında harikalar yaratmak, kendinizi hayal ettiğiniz sahnede bulmak, kariyerinizi sağlam hamlelerle inşa etmek istiyorsanız kamera önü oyunculuk kursu erken kayıt fırsatlarından yararlanmayı ihmal etmeyin...

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz? Gelin, tanışalım, hayallerinizden ve sanattan konuşalım. Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik eğitimi belirleyelim, memnun kalacağınız bir eğitim almanızı sağlayalım.

Unutmayın, her yıl kamera önü oyunculuk eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar. Onlardan biri de siz olmayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket kamera önü oyunculuk kursu fiyatları ile eğitim olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun kamera önü oyunculuk eğitimleri eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde kamera önü oyunculuk kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı kamera önü oyunculuk kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40