Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Hemşireler Haftasına Özel %50 İndirim!

Sağlık Sektörünün Değerli Çalışanları Hemşireler İçin Keyifli Bir Eğitimimiz Var!

Eşinize, annenize, kardeşinize, sevgilinize ya da arkadaşınıza unutulmaz bir hediye almak ister misiniz? 12 Mayıs Hemşireler Haftası yaklaşıyor! 

Uzun nöbet saatleri tutan, gün boyu yüzlerce hastayla ilgilenen emektar hemşirelerimiz için keyifli eğitimler hazırladık. Hemşireler Haftasında kendinden önce bizlerin hayatını düşünen hemşirelerimize güzel bir hediye verebilirsiniz.  Sevdiklerinizin ilgi alanlarına ve beğenilerine uygun, yoğun iş tempolarından kısa bir süre uzaklaştıracak, sosyalleşebilecekleri ve keyifli vakitler geçirebilecekleri eğitimlerimiz var. 

Diksiyon, etkili iletişim ve imaj, zaman ve stres yönetimi gibi mesleki eğitimlerle oyunculuk, dans, yaratıcı drama gibi keyifli kurslarımızdan yararlanarak onlara güzel bir hediye verin. Hemşireler Haftasına Özel Kurs kampanyamızı kaçırmayın!

Sağlık Haftasında olduğu gibi Hemşireler Haftasında da kurs kampanyalarımız devam ediyor! İster kendinize isterseniz sevdiklerinize özel eğitim armağan edebilirsiniz.

Mesleki Gelişimlerine ve Hobi Kazanmalarına Destek Olun!

Kendisine ayıracak vakit bulamayan hemşireler için 12 Mayıs’ta kutlanan Hemşireler Haftası kapsamında onlara sahne sanatlarıyla tanışacakları, sosyalleşecekleri ve kendilerini geliştirecekleri bir hediye sunun!

Hemşireler haftası için özel olarak hazırladığımız sahne sanatları kursu kampanyasıyla:

  • Hemşirelik mesleğini yapan sevdikleriniz ve yakınlarınız yeteneklerini keşfedecekleri bir eğitim alabilecekler.
  • Yoğun iş tempolarından uzaklaşacak ve psikolojik anlamda kendilerini rahatlamış hissedecekler.
  • Yeni bir hobi edinecekler.
  • Sağlık sektöründe çalışmanın getirdiği stres, depresyon ve tükenmişlik gibi sorunlardan kurtulacaklar.
  • Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edinecekler.
  • Daha mutlu ve pozitif olacaklar.
  • Kendilerine vakit ayırabilecekler.

Hemşireler haftası kurs kampanyası ile Sinema Akademi’nin keyifli atmosferinde vakit geçirecek ve bol bol eğlenecekler. Gelin, tanışalım, sevdiklerinize standartların dışında bir hediye sunalım!

[widget-135]

Hemşireler haftasına Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli? %50 İndirimli Kurslar!

Hemşireler haftası hediyesi arayanlar için hazırladığımız kurslarımız sahne sanatları ve mesleki eğitimler olmak üzere şekillendiriliyor. Hemşireler haftası fırsatımız; MEB Onaylı Oyunculuk Kursu, Spikerlik-Sunuculuk Kursu, Seslendirme-Dublaj Kursu, Mankenlik Kursu, İleri Oyunculuk Eğitimi, Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi, Konservatuara Hazırlık, Sinema Oyunculuğu, Müzikal Oyunculuk, Çocuklar İçin Yaratıcı Drama, Gençler İçin Oyunculuk Eğitimleri, Diksiyon Kursu, Beden Dili Kursu, Etkili İletişim ve İmaj, Dans Kursu, Şan Kursu, Senaryo Yazarlığı Kursu, Görüntü Yönetmenliği Kursu, Kısa Film Atölyesi, TV Programcılığı, DJ Performance Kursu, Ses Tasarım ve Film Müziği, Video Kurgu ve Montaj, Yönetmenlik, Yapımcılık dahil olmak üzere tüm eğitimlerimizde geçerli!

Eşiniz, sevgiliniz, anneniz ya da arkadaşınız için önemli olan bu günde, onları unutmadığınızı göstermek ve farklı bir hediye almak istiyorsanız Sinema Akademi Hemşireler Haftası Kampanyası tam size göre! %50 indirimle alacağınız kurs hediyemizi Sinema Akademi ekibi olarak sizlere çok şık bir tebrik kartı ile sunuyoruz.

Hemşireler haftası kampanyasından yararlanmaya karar verdiyseniz eğitim danışmanlarımızla dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz. İster kendinize ister dostlarınıza güzel bir hediye verebilirsiniz….

[widget-133]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40