Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Gazeteciler Gününe Özel Sinema Akademi Kampanyası

Hayatın En Önemli Tanıklarına Unutamayacakları Bir Hediye Verin!

10 Ocak Gazeteciler günü yaklaşırken eşiniz, sevgiliniz, kardeşiniz ya da en yakın arkadaşınız gazeteci ise onlara güzel bir sürpriz yapmanızın zamanı gelmiş demektir!

Dünyadaki en zorlu ve stresli mesleklerden birini yapan gazetecilerimiz için hem iş yoğunluğundan bir süre uzaklaşacakları hem de mesleklerine katkı sağlayacak bir hediye hazırladık! Sevdiklerinizin ilgi alanlarına özel mesleki gelişim kurslarımızla onları haber yetiştirme telaşından, uzun toplantılardan, zor koşullar altındaki çekimlerden, yapılması gereken işlerden uzaklaştırıyor, sosyalleşebilecekleri ve keyifli vakitler geçirebilecekleri bir eğitim veriyoruz.

Yıllarını hatta ömrünü mesleğine adayan babanız, arkadaşınız, eşiniz ya da sevgilinizi bu özel günlerinde yalnız bırakmayın, onları hatırladığınızı bu unutulmaz hediye ile gösterin. Gazeteciler Gününe Özel kampanyamızı kaçırmayın!

Mesleklerine Bir Katkınız Olsun!

Haberden habere koşan ve kendilerine vakit ayıramayan gazetecilerimiz için hem mesleki gelişimlerine hem de yeteneklerine katkısı olacak eğitimler hazırladık. Yönetmenlik, Kısa Film, Diksiyon, Beden Dili, Etili İletişim ve İmaj, Zaman Yönetimi, Stres Yönetimi gibi birbirinden farklı kurslarımızla gelin, onları mutlu edelim.  

Gazeteciler günü hediyesi olarak sunacağınız mesleki gelişim ve sanat kursları ile;

  • Gazetecilik mesleğini yapan sevdikleriniz ve yakınlarınız yeteneklerini keşfedecekler.
  • Yoğun iş tempolarından uzaklaşacak ve psikolojik anlamda kendilerini rahatlamış hissedecekler.
  • Yeni bir hobi edinecekler.
  • Mesleki bilgilerini arttırarak kariyer fırsatlarında rakiplerinden bir adım önde olacaklar.
  • Gazeteciliğin getirdiği stres, depresyon ve tükenmişlik gibi sorunlardan kurtulacaklar.
  • Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edinecekler.
  • Daha mutlu ve pozitif olacaklar.
  • Daha girişken ve özgüvenli olacaklar.
  • Sanatsal bakış açısı kazanarak mesleklerini geliştirecekler.

İster masa başında ister sahada olsun, gazetecilik mesleği gerçekten zor! Onlara mesleki kaygılardan uzaklaşacakları bir ortam yarattık. Gelin, tanışalım, sevdiklerinize bambaşka bir hediye sunalım!

[widget-135]

Gazeteciler Gününe Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli? Bu Kampanya Kaçmaz!

Gazeteciler günü hediyesi arayanlar için hazırladığımız kurslarımız grup ve kişiye özel olmak üzere farklı şekilde hazırlanabiliyor. Gazeteciler günü fırsatımız; MEB Onaylı Oyunculuk Kursu, Spikerlik-Sunuculuk Kursu, Seslendirme-Dublaj Kursu, Mankenlik Kursu, İleri Oyunculuk Eğitimi, Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi, Konservatuara Hazırlık, Sinema Oyunculuğu, Müzikal Oyunculuk, Çocuklar İçin Yaratıcı Drama, Gençler İçin Oyunculuk Eğitimleri, Diksiyon Kursu, Beden Dili Kursu, Etkili İletişim ve İmaj, Dans Kursu, Şan Kursu, Senaryo Yazarlığı Kursu, Görüntü Yönetmenliği Kursu, Kısa Film Atölyesi, TV Programcılığı, DJ Performance Kursu, Ses Tasarım ve Film Müziği, Video Kurgu ve Montaj, Yönetmenlik, Yapımcılık dahil olmak üzere tüm eğitimlerimizde geçerli!

Eşiniz, sevgiliniz, babanız, çok sevdiğiniz bir yakınınız ya da arkadaşınız için önemli olan bu günde, onları unutmadığınızı göstermeniz için Sinema Akademi Gazeteciler Günü Kampanyası Mesleki Atölyelerde dilediğiniz kurs için %50 indirimle sunuluyor.

Gazeteciler Günü kampanyasından yararlanmaya karar verdiyseniz eğitim danışmanlarımızla dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz. Hayata kendi kadrajından bakan, başarılı gazeteciler yetiştiriyoruz…

[widget-133]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40