Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Evlilik Yıldönümünüzde Ona Keyifli Bir Sürpriz Yapın!

Eşinize En Değerli Hediye Onu Sahne Sanatlarıyla Tanıştırmaktır!

Bu sene evlilik yıldönümü için ne alacağınızı düşünmeye başladınız mı? Özel ve anlamlı bir hediye mi arıyorsunuz? 

Evlilik Yıldönümü için hediye arayanlara Sinema Akademi ailesi olarak klasik evlilik yıldönümü hediyeleri dışında bir hediye hazırladık. Eşinizin ilgi alanına özel sahne sanatları ve oyunculuk kursu hediyesi ile farkınızı gösterebilir, onu şaşırtabilir, hiç aklında olmayan keyifli bir kurs ortamında yeteneklerini keşfetmesini sağlayabilirsiniz.

Sinema Akademi sahne sanatları ve oyunculuk eğitimi sevgilinize ve eşinize muhteşem bir hediye olacak… Çift olarak gelenlere %60, sadece sevgilisine hediye alan kursiyerlerimize ise %50 indirimimiz var!

Evlilik Yıldönümünüzün En Güzel Hediyesi Birlikte Katılacağınız Bir Kurs!

Bu sene farklı bir hediye almak isterseniz oyunculuktan yönetmenliğe, diksiyondan beden diline, danstan fotoğrafçılığa, dramadan etkili iletişime kadar 30'dan fazla eğitimimiz var. Sevdiğiniz için yetenek ve ilgi alanlarına uygun bir eğitim seçebilirsiniz...

Dilerseniz birlikte katılabileceğiniz dilerseniz sadece eşiniz için alacağınız sahne sanatları ve oyunculuk kursu ile:

  • Eşinizin keyifli vakitler geçirmesini sağlayacaksınız.
  • İçindeki yeteneği keşfetmesine önayak olacaksınız.
  • İş hayatının stresinden uzaklaşmasını sağlayarak huzurlu ve keyifli bir atmosferde vakit geçirmesine imkan vereceksiniz.
  • Yeni arkadaşlıklar edinmesini ve sosyalleşmesini sağlayacaksınız.
  • Daha mutlu ve pozitif bir birey olması için destek olacaksınız.
  • Özgüvenini arttırması için ona destek olacaksınız.
  • Beraber aktivite yapmanın keyfine varacaksınız.
  • Sanatsal bakış açısı kazanacak ve edindiğiniz bu hobiyi uzun yıllar sürdüreceksiniz.

Evlilik yıldönümünüzü daha anlamlı kılmak ister misiniz? Cevabınız evet ise eşinizin ilgi alanına ve merakına göre farklı sahne sanatları ve oyunculuk kurslarımızı beğeninize sunuyoruz ve ona unutamayacağı bir hediye almanızı sağlıyoruz.

[widget-135]

Evlilik Yıldönümüne Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli? 

Eşinize en özel hediyelerden birini vermek isterseniz sizler için hazırladığımız sahne sanatları ve oyunculuk kursu programlarımıza bir göz atın. Evlilik yıldönümü fırsatı: MEB Onaylı Oyunculuk Kursu, Spikerlik-Sunuculuk Kursu, Seslendirme-Dublaj Kursu, Mankenlik Kursu, İleri Oyunculuk Eğitimi, Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi, Konservatuara Hazırlık, Sinema Oyunculuğu, Müzikal Oyunculuk, Çocuklar İçin Yaratıcı Drama, Gençler İçin Oyunculuk Eğitimleri, Diksiyon Kursu, Beden Dili Kursu, Etkili İletişim ve İmaj, Dans Kursu, Şan Kursu, Senaryo Yazarlığı Kursu, Görüntü Yönetmenliği Kursu, Kısa Film Atölyesi, TV Programcılığı, DJ Performance Kursu, Ses Tasarım ve Film Müziği, Video Kurgu ve Montaj, Yönetmenlik, Yapımcılık dahil olmak üzere tüm eğitimlerimizde geçerli!

Sinema Akademi Evlilik Yıldönümü Kampanyası dilediğiniz kursu %50 indirimle alabilir ve sevdiğiniz insana anlamlı bir sürpriz yapabilirsiniz. Evlilik yıldönümü kampanyasından yararlanmak, hobi sahne sanatları ve oyunculuk eğitimleri ile atölyelerimizin ücretlerini öğrenmek için oyunculuk kursu fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz…

[widget-133]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40