Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Eczacılar İçin %50 Mesleki Gelişim Kursu İndirimi!

Eczacılar Gününe Özel Hediye!

15 Mayıs Eczacılar Günü yaklaşırken eşiniz, sevgiliniz, kardeşiniz ya da en yakın arkadaşınız eczacı ise onlara güzel bir sürpriz yapmanızın zamanı gelmiş demektir!

Sağlık sektörünün değerli çalışanlarından olan eczacılar için hem iş yoğunluğundan bir süre uzaklaşacakları hem de mesleklerine katkı sağlayacak bir hediye hazırladık! Sevdiklerinizin ilgi alanlarına özel sahne sanatları eğitimleri, diksiyon, beden dili, etkili iletişim ve imaj, zarafet, zaman ve stres yönetimi gibi birbirinden ilgi çekici eğitimler hazırladık. 

Eczacılık mesleğini yapıyorsanız kendinize de bu özel günde Sanat Akademi eğitimlerini indirimli olarak alabilirsiniz. Anneniz, babanız, arkadaşınız, eşiniz ya da sevgilinizi bu özel günlerinde yalnız bırakmayın, onları hatırladığınızı bu unutulmaz hediye ile gösterin. Eczacılar Gününe Özel Mesleki Gelişim Kursu kampanyamızı kaçırmayın!

Ayrıca kendiniz için eğitimlerimizi yine %50 indirimli olarak satın alabilirsiniz. Kendinize güzel bir hediye verin…

Sevdiklerinizin Kariyerine Katkı Sağlayacak Eğitimler!

Yoğun iş tempolarından kendilerine vakit ayıramayan eczacılar için Sinema Akademi’nin keyifli atmosferinde, uygulamalı programlarla kaliteli eğitimler veriyoruz. Eşiniz, anneniz ve babanız ya da sevgiliniz ve arkadaşınız için alabileceğiniz bu hediyeyle onları şaşırtabilirsiniz.

Sahne sanatlarından diksiyona, yaratıcı dramadan beden diline kadar kişisel gelişim eğitimlerimizle sevdikleriniz için güzel sürprizler hazırlıyoruz. Sahne sanatları ve mesleki eğitim kampanyasından yararlanarak onları mutlu edebilirsiniz...

Eczacılar günü kampanyası olarak sunduğumuz %50 indirimli mesleki gelişim kursları ile;

  • Yeteneklerini keşfedecekler.
  • Yeni bir hobi edinecekler.
  • Yoğun iş tempolarından uzaklaşacak ve psikolojik anlamda kendilerini rahatlamış hissedecekler.
  • Stresli bir tempodan uzaklaşacaklar.
  • Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edinecekler.
  • Daha mutlu ve pozitif olacaklar.
  • Daha girişken ve özgüvenli olacaklar.
  • Sanatsal bakış açısı kazanarak hayata daha farklı bakacaklar.

Eczacılar için sosyalleşecekleri ve güzel anılar kazanacakları, sanatla iç içe bir ortam yarattık. Gelin, tanışalım, sevdiklerinize bambaşka bir hediye sunalım!

[widget-135]

Eczacılar Gününe Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli? Bu Kampanya Kaçmaz!

Eczacılar günü hediyesi arayanlar için hazırladığımız kurslarımız grup ve kişiye özel olmak üzere farklı şekilde hazırlanabiliyor. Eczacılar günü fırsatımız; MEB Onaylı Oyunculuk Kursu, Spikerlik-Sunuculuk Kursu, Seslendirme-Dublaj Kursu, Mankenlik Kursu, İleri Oyunculuk Eğitimi, Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi, Konservatuara Hazırlık, Sinema Oyunculuğu, Müzikal Oyunculuk, Çocuklar İçin Yaratıcı Drama, Gençler İçin Oyunculuk Eğitimleri, Diksiyon Kursu, Beden Dili Kursu, Etkili İletişim ve İmaj, Dans Kursu, Şan Kursu, Senaryo Yazarlığı Kursu, Görüntü Yönetmenliği Kursu, Kısa Film Atölyesi, TV Programcılığı, DJ Performance Kursu, Ses Tasarım ve Film Müziği, Video Kurgu ve Montaj, Yönetmenlik, Yapımcılık dahil olmak üzere tüm eğitimlerimizde geçerli!

Eşiniz, sevgiliniz, babanız, çok sevdiğiniz bir yakınınız ya da arkadaşınız için önemli olan bu günde, onları unutmadığınızı göstermeniz için Sinema Akademi Eczacılar Günü Kampanyası Mesleki Atölyelerde dilediğiniz kurs için %50 indirimle sunuluyor. Sinema Akademi ekibi olarak sizlere çok şık bir tebrik kartı hazırlıyoruz.

Eczacılar Günü kampanyasından yararlanmaya karar verdiyseniz eğitim danışmanlarımızla dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz.

[widget-133]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40