Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

Arkadaşını Getir, %50 İndirimi Kap!

Oyunculuk Kursu Sevdiklerinle Güzel! Arkadaşını Getirene Kaçırılmayacak Fırsatlar!

Yakın arkadaşlarınızla yapabileceğiniz farklı etkinlikler mi arıyorsunuz? Hem sosyalleşmek hem de yeteneklerinize yön vermek  mi istiyorsunuz? Sinema Akademi olarak sizlere oyunculuktan diksiyona, yönetmenlikten zarafete, danstan fotoğrafçılığa kadar birbirinden keyifli eğitimler hazırladık. Günümüzde en popüler kurslardan biri olan oyunculuk eğitimlerine yakın arkadaşlarınızla katılma fırsatını kaçırmayın…

Sahne sanatlarına ilgisi olan ve birlikte eğlenebileceğiniz bir arkadaşınızı alın ve Sinema Akademi’nin kapısını çalın. Hem yeteneklerinizi geliştirin hem de dostlarınızla birlikte keyifli vakitler geçirin. Temel oyunculuk eğitiminden mesleki atölyelere kadar onlarca seçenek sizi bekliyor.

Arkadaşını Getirene %50 İndirim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli?

Türkiye’nin en çok oyunculuk eğitimine sahip olan kurumu olarak 30’dan fazla dalda eğitimlerimizde sizler için arkadaşıyla birlikte eğitim almak isteyenlere %50 indirim sunuyoruz. Başlıca indirimli olan eğitimlerimiz:

[widget-135]

Dostluğunuzu Ölümsüzleştirin… Oyunculuk Eğitimleri İle!

Sinema Akademi, arkadaşı ile oyunculuk eğitimi almak isteyenlere ekonomik bir kampanya hazırladı. Hem sizi hem de dostlarınızı memnun edecek kurs kampanyası ile 2. kursiyerimiz %50 indirimle eğitim alma şansı yakalayacak.

Oyuncu olmak istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz? Kursa yazılmaya cesaretiniz yok mu? İçinizde yatan yeteneğe profesyonellik kazandırmak ancak eğitim alarak mümkün. Eğer kursa tek başınıza gitmek istemiyor ya da sevdiğiniz bir arkadaşınızın da oyunculuk kursunda da yanınızda olmasını istiyorsanız kampanyamız tam size göre!

İşi, okulu, hayat koşuşturmasını bir kenara bırakın, oyunculuk kursu ile yıllardır arzuladığınız eğitimi alın. Temel eğitimlerden mesleki atölyelere dilediğiniz alanda hem size hem de arkadaşlarınıza nitelikli eğitimler sunuyoruz. Arkadaşınızla birlikte kayıt yaptırın, %50 indirimi kapın!

[widget-133]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40