Sinema Akademi

MEB'e bağlı ruhsatlı bir eğitim kurumudur.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kampanyası

Sevdiklerinize Yeteneklerine Yön Verecek Hediyeler Alın!

8 Mart Dünya Kadınlar Günü, tüm dünyada ve ülkemizde kutlanan evrensel bir gün. Bu özel günde eşiniz, sevgiliniz, kardeşiniz ya da en yakın arkadaşınıza güzel bir sürpriz yaparak onları unutmadığınızı göstermek ister misiniz?

Sinema Akademi Ailesi olarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için hediye arayanlara yeteneklerini şekillendirecekleri ve keyifli vakit geçirecekleri muhteşem bir hediye hazırladık! Sevdiklerinizin ilgi alanlarına özel sahne sanatları ve oyunculuk kurslarımızla onları sahne sanatlarının büyülü dünyasında, sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri bir eğitim veriyoruz.

Annenize, eşinize ya da arkadaşınıza bu sene Kadınlar Günü için onları hatırladığınızı gösteren, tüm hediyelerden değerli bir hediye armağan edin. Dünya Kadınlar Gününe Özel sahne sanatları ve oyunculuk kursu kampanyamızı kaçırmayın!

Hayatlarına Sanat Katın! Sinema Akademi Kampanyalarını Kaçırmayın!

Ev işleri, çocukların bakımı, kurumsal hayatın stresi derken kadınlarımız hayallerini ve hobilerini hep erteliyorlar. Yeteneklerinin üzerine gitmiyor, onlara biçilen toplumsal görevleri yerine getiriyorlar.

Gelin, bu sene 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde onlara bir sürpriz yapın, kendilerine vakit ayırabilecekleri, içlerindeki yeteneği keşfedecekleri, iş hayatlarına katkısı olacak ve sosyalleşmelerini sağlayacak güzel bir hediye verin.

Sahne sanatları ve oyunculuk, dans, fotoğrafçılık, diksiyon, yaratıcı drama, zarafet dahil 30’dan fazla branşta eğitim seçeneklerimizden yararlanarak hazırlayacağınız Dünya Kadınlar Günü hediyesi ile:

  • Sevdikleriniz yeteneklerini keşfedecekler.
  • Yoğun iş tempolarından uzaklaşacak ve psikolojik anlamda kendilerini rahatlamış hissedecekler.
  • Yeni bir hobi edinecekler.
  • Mesleki bilgilerini arttırarak kariyer fırsatlarında öne çıkabilecekler.
  • Yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edinecekler.
  • Daha mutlu ve pozitif olacaklar.
  • Daha girişken ve özgüvenli olacaklar.
  • Sanatsal bakış açısı kazanarak kendilerini geliştirecekler.

Kadın olmanın zorlu şartlarından ve günlük kaygılarından uzaklaşacakları, Avrupa standartlarında eğitimler veren, sanat aktiviteleri sunan Sinema Akademi eğitim merkezinde keyifli bir atmosfer yarattık. Gelin, tanışalım, sevdiklerinize bambaşka bir hediye sunalım!

[widget-135]

Dünya Kadınlar Gününe Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli? Bu Kampanya Kaçmaz!

Dünya Kadınlar günü hediyesi arayanlar için hazırladığımız sahne sanatları ve oyunculuk kurslarımız kişisel ihtiyaçlar ve ilgi alanlarına göre farklı şekilde hazırlanabiliyor. Dünya Kadınlar günü fırsatımız; MEB Onaylı Oyunculuk Kursu, Spikerlik-Sunuculuk Kursu, Seslendirme-Dublaj Kursu, Mankenlik Kursu, İleri Oyunculuk Eğitimi, Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi, Konservatuara Hazırlık, Sinema Oyunculuğu, Müzikal Oyunculuk, Çocuklar İçin Yaratıcı Drama, Gençler İçin Oyunculuk Eğitimleri, Diksiyon Kursu, Beden Dili Kursu, Etkili İletişim ve İmaj, Dans Kursu, Şan Kursu, Senaryo Yazarlığı Kursu, Görüntü Yönetmenliği Kursu, Kısa Film Atölyesi, TV Programcılığı, DJ Performance Kursu, Ses Tasarım ve Film Müziği, Video Kurgu ve Montaj, Yönetmenlik, Yapımcılık dahil olmak üzere tüm eğitimlerimizde geçerli!

Eşiniz, sevgiliniz, anneniz ya da arkadaşınız için önemli olan bu günde, onları unutmadığınızı göstermeniz için Sinema Akademi Dünya Kadınlar Günü Kampanyası sayesinde dilediğiniz kurs için %50 indirimden yararlanabilirsiniz. Sinema Akademi ekibi olarak sizlere çok şık bir tebrik kartı da hazırlıyoruz.

Dünya Kadınlar Günü kampanyasından yararlanmaya karar verdiyseniz eğitim danışmanlarımızla dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz. Hayata kendi kadrajından bakan tüm kadınlarımızın her zaman yanındayız!

[widget-133]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (850) 532 30 40